Şimdi Ara

Yeni kral sen olabilirsin! Gigabyte'ın OCKralı isimli hız aşırtma yarışması başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
4.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Dünyanın en büyük donanım üreticilerinden Gigabyte, Türkiye'de bir markanın yaptığı en geniş katılımlı online hız aşırtma yarışmasını başlatıyor. Türkiye'nin neresinden olursa olsun tüm Gigabyte kullanıcılarının katılabileceği yarışmanın sonunda, her biri kendi kategorisinde birinci olan kullanıcıları birbirinden değerli hediyeler bekliyor. 7 Mayıs Cuma günü başlayıp, 14 Haziran Pazartesi günü sona erecek yarışma Intel P55, Intel X58 ve AMD genel olmak üzere üç farklı kategoride gerçekleştirilecek.

Yarışmaya katılan Gigabyte marka anakart sahipleri arasında yapılacak değerlendirme sonucunda, kategori birincilerine yüksek performanslı anakartlar, derece yapan diğer katılımcılara ise birbirinden farklı hediyeler sunulacak. Geliştirilen interaktif yapı sayesinde katılımcıların birbirleriyle kontakt kurabileceği, birbirlerinin sistemlerini gözlemleyebileceği şeffaf ve eğlenceli bir yapı sunan OCKralı isimli yarışma için tüm detayları, etkinliğin resmi internet sayfasından takip edebilirsiniz: www.gigabyteockrali.com

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 3 Temmuz 2010; 14:43:10 >
  • valla güzel haberde ln2si olan işi götürür
  • valaha bnde buna katılrdım ama soğutuclarıma güvenemiom:::
  • umarım intel ve amd kategorileri dışında hava, su ve ln2 soğutma ile ilgili ayrı ayrı kategori açarlar. yoksa zaten hava soğutma hatta su soğutmalı kullanıcıların bile katılması anlamsız olur
  • doğru her kesin çıkabileceği nokta aynı olamaz o zamn yetenek deil pc deki kalite konuşşur bununda bir mantığı olmaz.

• Hediyelere takıldım ben. büyük ödüller anakart ama zaten o ödülü alacak adam o anakart ile alır. aynısını tekrar naapsın? anca satar. bir 5870 falan koysalardı ya, millet aynısından olsa bile cf yapardı bir işine yarardı...
  • arkadaşlarında dediği gibi İnşallah hava, gaz yada su soğutma gibi ayrı kategoriler açılır, yoksa parası olan düdüğü çalar işini benzicek...
  • bu sabah güzel haberle başladı,hadi hayırlısı
  • Yarışmanın birincisi belli Recep KULAN "HEY"

Sadece Gigabyte anakart sahiplerinin katılabilmesi hiç iyi olmamış.
    Farklı anakartlar olsa herkes katılırdı en son katıldığım "top10hardware" Online O.C. yarışmasından 1 yıllık kaspersky 2010 kazanmıştım.
    Tabi o yarışmanın birincisi de Recep KULAN olmuştu. :))
    http://top10hardware.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yelkowan -- 5 Mayıs 2010; 11:56:31 >
  • yiğenin PC ile denemeler yapmalıyım
  • güzellll :D macunları tazeliyim fanları temizliyim uzay kuruluma geçeyim hemen ben :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozn.Onl -- 5 Mayıs 2010; 15:02:40 >
  • P45 olsaydı olurdu belki E5200 ü alır giderdim yakar gelirdim ama P55 dedimi orda kalırım

Katılanlara başarılar. Katılacakları hatta kazanacakları tahmin etmek zor değil ama neyse
  • ZATEN GİGABYTE ZÜPER BİR MARKA YAKIŞIR:)
  • iyi düşünmüşler
  • Soğutması en iyi olan kazanıcak yoksa özel bi yetenek gerektiren bişey deyil

Bana verin ln2 yi dereceye giriym..
  • Keşke dediğin gibi ln2 yapmak kolay olsaydı. Özel yetenek gerekmiyor ama ln2 tamamen tecrube ve inanın hiç kolay değil.Extreme cooling başlı başına başka birşey , yapacağın blok diyaznından ln2 dökme tarzına , yalıtım tarzına kadar özel ve ayırt edici bir olay.

ln2 si olan yapar diye birşey tabir etmek çok yanlış
  • Özel yetenek değilmiymil Ln2 ? Tecrübe işi bu ben sadece 1 kere ln2 kullanma şansını yakamadım oda blok tasarımını filan ben yapmadım.Sadece ln2 ekleme şansım oldu okadar , zaten ürkütüyor adamı , ciddi derecede soguk yanık oluşturabilir , ve kalıcıdır . Hafife almak çok yanlış.

Hava sogutma ile karıştırılmaması gerek
  • Soğutma kategorileri de olmalı bence yoksa bizim gibi hava soğutma kullananların hiç şansı olamaz.
  • LGA775 ölmüş... Neyse biz de kim neler yapabilmiş görürürüz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.