Şimdi Ara

Splinter Cell Conviction Çok Saçma Bir Hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
28.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Splinter Cell Conviction Çok Saçma Bir Hata

Sırf bu dosyayı aktaramadığım için oyunu oynamıyorum.Saçmalığın daniskası,ben nerden izin vereceğim bunun için şimdi,lütfen yardım edin!

• Sorunu oyunu C:'ye kurarak çözdüm,o dosyayı atabiliyorum ama ben niye hala game launcher:error 2 diye bir hata alıyorum??
  • bende de aynı sorun var
  • revo uninstaller ile oyunu ve artıklarını kaldırın c: ye tekrar kurun düzelmesi gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alito

revo uninstaller ile oyunu ve artıklarını kaldırın c: ye tekrar kurun düzelmesi gerekir.

Hayır düzelmiyor,glorfindelpimp bir yol buldu ama hala cevap bekliyoruz kendisinden
  • Arkadaşlar ne yaptıysam çalışmadı,her seferinde game launcher:error code 2 almaktan kurtulamadım.
  • antivirusu etkisiz hale getirip deneyin o engelliyor olabilir.
  • ubi torbi :D midir nedir özelliklerden salt okunur u kaldırın
  • Aynı sorun bende de vardı. O dosyayı güvenle modda kopyaladım.Daha sonra muhtemelen virus programınız Avg.

Avg gelişmiş ayarlara gelip dizin dışında bırakılanlar(exceptions)'dan Program files / Ubisoft / Tom Clancy ... / srcf / system 'i yol olarak ekleyin. Oyun çalışacaktır.

Bu yolu "game launcher : error 2" hatasına karşılık yaptım.
  • sağol octavarium aynı yolu ben de deneyecektim,ama gerek kalmadı,skid'in multi patch'ini kopyalayınca düzeldi
  • bende de ayni sorun var yanlız ben oyunu kurduktan sonra normal oynuyorum lakin cıktıktan sonra tekrar girmek istedigim vakit hata msi aliyorum....

sistemim win7 32 bit ultimate antivirüs programim yok ne yaptiysam bi türlü sorunu cozemedim bi yardimcı olursaniz cok memnun kalicam....
  • ilaç dosyasımı o dll,eğer öyle ise antivirüs virüs olarak görmüş olmasın.
  • O DOSYA BENDE WAR İSTERSEN UPLOAD YAPABILIRIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 18 Haziran 2010; 11:58:32 >
  • arkadaslar anti virüs programınız karantinaya alıyor o dll uzantılı dosyayı ilk önce antivirüsünüzü kapatın sonrasında karantinadan kaldırın dosyayı.Tekrar crackleyin.Bukadar ama bende oyun ıcerısınde ekran kararıyor video ayarlarından paso goruntu ayarını değiştiriyorum çözüm olsa güzel olurdu
  • "UBISOFT GAME LAUNCHER ERROR CODE 2" sorununun tek ve kesin çözümü "ubiorbitapi_r2.dll" dosyasının eksik olmasıdır...Bu dosya bütün crack dosyalarında mevcuttur ancak antivirüs programının engellemesinden dolayı crack dosyasının içerisinde gözükmemektedir, normalde vardır...O dosyanın kaybolmaması için antivirüs programınızı kapatın... olmassa kesin çözüm olarak; virüs programınızı silin...Sildiğiniz zaman crack dosyasının içerisinde "ubiorbitapi_r2.dll" dosyasını göreceksiniz...Assasin's Creed 2 ve Splinter Cell:Conviction oyunlarındaki problem kesin olarak budur...Bunun haricindeki problemleri göz ardı ediniz...
  • bu sorun bndede var ama nod32 açıkken veriyor error code2 hatasını
  • ya bende bu dosya bozuk çıktı elinde mevcut olan lütfen acil upload edebilirmi..??

sr-tcscc.r10 sadece bu 95 mblık dosya eksik
  • soylenen herşeyi yaptım. oyuna girdim. 2 bölüm geçtikten sonra. oyundan cıktım. bir gün sonra tekrar açtıgımda aynı hatayı veriyor. game launcher eror code 2. antivirisu kapattım karantinadaki dosyaları ve logları sildim. devre dışı bıraktım. bir turlü açamadım. sinir bir durum. yapmadıgım şey kalmadı. nasıl oynanacak bu oyun?
  • ubiorbitapi.dll dosyasınıda yükledim sorun çözülmedi hala. win 7 64 bit kullanıyorum.
  • nod 32 yada smartsecurity karantinaya alıyor geri alınca sorun ortadan kalkıyor..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.