Şimdi Ara

vodafone sınırsız cepten internet 7.99 Herkes buraya:=)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
0
Favori
83.729
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biraz once gelen mesajı aynen yazıyorum arkadaslar

Herkeze internet! Cepnet paketi ile mb sınırı olmadan cepten internete bağlanmak ayda sadece 7.99!tl

ABONE AYLIKCEPNET yazıp 3636 ya gönderin ....

Kampanya harbi sıcak gibi geldi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Cepnet Paketleri

Vodafone'un yeni mobil İnternet paketi Cepnet ile megabayt hesabı yapmadan İnternet uyumlu cep telefonunuzla Internete bağlanabilirsiniz.

Cepnet, Internet uyumlu cep telefonlarından Internet erişimi ihtiyacınızı karşılamak üzere,Vodafone tarafından sunulan Günlük ve Aylık olarak alabileceğiniz mobil Internet erişim paketidir. Cepnet paketleri megabayt hesabı yapmanıza gerek kalmadan özgürce data kullanmanızı sağlar.

Facebook'taki arkadaşlarınızla irtibatta kalabilirsiniz, Google arama motorunu kullanabilirsiniz, yoldayken e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz , gazete okuyabilirsiniz veya bankacılık işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone, hem faturalı hem de faturasız hatlarda, her bütçeye uygun günlük ve aylık Cepnet mobil Internet paketleri sunuyor. Şimdi kendi kullanım alışkanlıklarınıza uygun tarifenizi seçin, 3G teknolojisinin öncüsü Vodafone ile süper hızlı Internet deneyimini cebinizde yaşamaya başlayın.

Faturalı ve Faturasız hattınız için Cepnet Günlük paketini ABONE GUNLUKCEPNET, Aylık Cepnet paketini ABONE AYLIKCEPNET yazıp 3636'ya gönderin. Cep telefonunuza gelecek onay SMS�ini aldıktan sonra Cepnet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paketleri başlatmak için 3636'ya atacağınız SMS'ler ücretsizdir.
    Ücretlendirme
    Kullanım

Cepnet Paketleri
    Paket Adı Faturalı Paket Ücreti FaturasızPaket Ücreti Fatura Stop
    Günlük Cepnet 0,50 TL 0,50 TL 0,50 TL /Gün

* Günlük Cepnet paketine abone olarak 1 gün içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 50 Kuruş ile ücretlendirilirsiniz. Günlük Cepnet internet paketinin geçerlilik süresi gün sonuna (23:59:59) kadardır.
    * Günlük Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 5 MB� tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps�a kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps�a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
    * Günlük Cepnet paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.
    * Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir .
    * Günlük Cepnet paketini kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. İnternet ayarlarınız için tıklayınız.
    * Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Paket Adı Faturalı Paket Ücreti Faturasız Paket Ücreti Fatura Stop
    Aylık Cepnet 7,99 TL 7,99 TL 7,99 TL/Ay

* Aylık Cepnet paketine abone olarak 1 fatura dönemi (Faturasız hatlar için 30 gün) içinde yapacağınız tüm internet kullanımı için 7,99 TL ile ücretlendirilirsiniz.
    * Aylık Cepnet paketinde adil kullanım hakkı 100 MB� tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps�ye kadar ulaşan erişim hızınız 96Kbps�a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
    * Aylık Cepnet paketinden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. 3G abonesi olmak için tıklayınız.
    * Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
    * Aylık Cepnet paketini kullanabilmek için internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir. İnternet ayarlarınız için tıklayınız.
    * Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Günlük ya da aylık Cepnet paketiniz yoksa standart data tarifesi ile ücretlendirilirsiniz.
    Paket Adı Faturalı Faturasız Fatura Stop
    Standart Tarife 0,09 kr/ 1 KB 0,1 kr/1 KB 5 TL(Faturalı) / 7 TL (Faturasız)

* Fiyatlara faturalı hatlar için (%18) KDV ve (%5) ÖİV, faturasız hatlar için (%18) KDV ve (%25) ÖİV dahildir.
    * Fatura Stop özelliğiyle faturaların aşırı yükselmesinin önüne geçiliyor. Bu uygulama ile standart tarife kullandığınızda faturalı hatlar için günlük maksimum 5 TL ,faturasız hatlar için günlük maksimum 7 TL üstü kullanımları için ücretlendirilmeyerek limitsiz kullanım imkanından faydalanabilirsiniz.
    * Fatura Stop özelliği için adil kullanım hakkı 250 MB�tır. Adil kullanım hakkınız dolduğunda 7,2 Mbps�a kadar ulaşan erişim hızınız 128 Kbps�a iner ve internet erişiminiz bu hızla devam eder.
    * Fatura Stop özelliği ve ücretler yurtiçi kullanımlarda geçerlidir.
  • yani anlayacağınız günlük 5MB'dan sonra aylık 100MB'den sonra 3G değil EDGE değil GPRS hızına ineceksiniz demektir.

yani 3G modem'le kullanılabilecek, ya da 3G netbook'da kullanılabilecek bir paket değil.

EDGE bile 236şBps bağlantı veriyor bunlar günlük ya da aylık limiti aşında 989kBps'e indiriyorlar.

yersek
  • TESEKKUR EDERİM Arkadaslar 2 g hızı ne kadar dı eskiden96 kbs cokmu yavas
  • Vodafone gene diğerlerine kapak olacak bir olaya imza atmış.

Yalnız şu var kullanım sadece cep telefonundan mı? Telefonu modem olarak tanıttığımızda bu ücretlendirme geçerli değil diye hatırlıyorum APN falan bu tarz zamazingolar vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

yani anlayacağınız günlük 5MB'dan sonra aylık 100MB'den sonra 3G değil EDGE değil GPRS hızına ineceksiniz demektir.

yani 3G modem'le kullanılabilecek, ya da 3G netbook'da kullanılabilecek bir paket değil.

EDGE bile 236şBps bağlantı veriyor bunlar günlük ya da aylık limiti aşında 989kBps'e indiriyorlar.

yersek

note-net book ile kullanamazsınız zaten. o tarife sadece cep için.
  • sadece cepten diyor zaten 96kbs ile bilgisayardan girsen nolur:= () eski 56 k modemler aklıma geldi

cepten giren icin iyi yinede:=)
  • Hayır cep paketlerini notebook ile de kullanabilirsiniz ve günlük sınırsız sadece 0,50 kuruş ben kullanıyorum çok da memnunum. Bundan iyisi mümkün değil vodafone,a teşekkürler. Evet hız 5 mb tan sonra düşüyor fakat yine de yeterli. Cepten kullanırken zaten pek sorun değil. Notebook ta ise biraz yavaş açılıyor fakat forum haber vs gibi internet kullanımı için gayet yeterli. Hız 5 mb a kadar Saniyede yaklaşık 150 200kb ile download yapailiyor 5 ten sonra 14 15 kb gibi hıza düşüyor ama bu fiyata gayet yeterli. Acil durumlarda ya da yazlık gibi ADSL olmayan yerlerde mükemmel.
  • Acil durumlarda günlük 50 kuruşu cafeye filan gidemeyecekseniz iş görür. Onun dışında sürekli kullanıma uygun değil bence. 100 mb ayda ne demek. google maps vs ile bile fazlası dolar. 7200'den 96'ya düşüyor. Çok adil olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 4 Mayıs 2010; 15:24:53 >
  • yıllık paketi kaldırmışlar ya :S ben onu alcakdım
  • @thekoch

Tşkr.
  • slm arkadaslar notebook la bu paketi kullanmak icin notebookta 3g olması gerek mi? yoksa sadece bluetooth veya wireless yeterli mi?,bide hangi telefonu önerirsiniz, laptopla internete girmek icin ?cvp yazan herkese cok tşk ler
  • fiyat gayet iyi bence düşünmek lazımm..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asimor

slm arkadaslar notebook la bu paketi kullanmak icin notebookta 3g olması gerek mi? yoksa sadece bluetooth veya wireless yeterli mi?,bide hangi telefonu önerirsiniz, laptopla internete girmek icin ?cvp yazan herkese cok tşk ler

kardes notebookta 3g ye gerek yok 3gli bir telefon yada gprs li edgeli bi telefonu bilgisayara baglayarak nete girebilirsin. Her telefonun 3g kapasitesi var. Ama 100 mbdan sonra hızın dusecegi için pek onemli diil:=)

internete giren bi telefon bilgisayarla bağlantı sağlayan telefon olması yeterli.
  • Herkes sanki 8Mbit ile doğmuş gibi. 96kbit = 12Kbyte ederki anlık 12Kbyte ile radyo dinlenir. Ben dün üye oldum. Biz 33.6Kbit ile internete baglanırdık zamanında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfaturk

Herkes sanki 8Mbit ile doğmuş gibi. 96kbit = 12Kbyte ederki anlık 12Kbyte ile radyo dinlenir. Ben dün üye oldum. Biz 33.6Kbit ile internete baglanırdık zamanında.

Yani.

Bir de şu var.

Ben Turkcell liyim ve aylık 100MB a 9,38TL ödüyorum. 100MB ı geçersem de geçirme sırası Turkcell e geçiyor. E o yüzden de adam gibi zırt pırt kota kontrol etmeden nete giremiyorum. Bu da özgürlüğün içine ediyor.

Açıkçası bana dese ki aylık sınırsız. Hız ise maksimum 256K. Ve 7,5TL balıklama atlarım.

Zira hem nette sorun olmaz. Hem de telefonumun süper özelliklerini daha aktif kullanabilrim. Mesela mail lerimi artık özgürce kontrol edebilirim. Ekrana hava durumu eklentisi kurarım sürekli bilgileri verir. RSS deseniz zaten ayrı bir olay.

Yani bence süper kampanya. Gene ayrıca TV paketlerinde Turkcell gibi sınırlama da yok. Yok 50MB ya da 2 saatmiş. La kandırma milleti 50MB nedir be. Sınırsız TV vadafon da. Vadafonun sahiplerine pek haz etmiyordum ama Turkcell özellikle bizbizecell in sabir ücretini 10TL yapınca bende artık Turkcell ile ilgili hiçbir şey kalmadı.

Cayma bedellim bitti. Bundan da bir kez faydalanabiliyormuşuz. Bakıyorum konuşma sms internet tv hepsinde vadafon daha avantajlı. İleride mümkün olursa ( ADSL malum ) kapatırım ev telefonunu da. Alırım bir tane vadafon geçerim sınırsız tarifeye. ( Aylık yaptığımız azıcık konuşma + sabit ücret yapıyor o kadar zaten neredeyse. )
  • ben telefonu baglayarak kullanıyorm bilgisayarda. sabit 27KB/s (216kbps) ile giriyorum gayet yeterli bilgisayar içinde.

vodafone sınırsız cepten internet 7.99 Herkes buraya:=)
  • fiyat performans 10 numara
    gerek aveanın çekmeme sorunu gerek rakiplerinin kampanya kalitesi için bu yaz vodafone a geçiyorum...
    neden şimdi derseniz avea ile 1 yıllık sözleşmem var şu anda %25 ucuz konuşuyorum
  • Bence güzel kampanya, vodafon'u ciddi anlamda düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.