- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Ttnet Abonelik İptali
45 Cevap41477 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1053 Mesaj
3 Mayıs 2010; 21:56:50 

başka bir internet sağlayıcısından hizmet almak istiyorum artık. fakat diğer tarafa abone olmadan önce malumunuz mevcut ttnet aboneliğimi iptal ettirmem gerekiyor.
abonelik iptali için ttelekom bölge müdürlüklerine başvurmak gerekiyor diye duydum, fakat mesai saatleri içinde oraya gitme imkanım yok.
acaba iptal işlemi telefon ile ya da elektronik ortamda yapılabiliyor mu? daha önce yapan var mı?

~~~ Beşiktk ~~~

20 Mesaj
8 Mayıs 2010; 23:18:27 

Merhabalar;

TTNET adsl hat iptal işlemleri sadece hat sahibi tarafından ve sadece türk telekom müdürlükleri ve türk telekom ofislerinden yapılmaktadır.Türk telekom bayiileri veya callcenter tarafından bu işlemler gerçekleşmemektedir...

İyi çalışmalar...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Mayıs 2010; 22:19:32 

çok dikkatli ol her türlü tuzağı kuracaklar kolay gelsin şimdiden

34 Mesaj
14 Mayıs 2010; 17:15:57 

iptal ettiremeyelim diye ellerinden geleni yapıyorlar.

1686 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
xmiralay
17 Mayıs 2010; 16:51:19 

zaten oyuzden baslatırken ofısler baslatıyor ama kapatırırken bolge mudurluklerı bu ısten madur olanlarda var zaten turk telekom ofıslerı artık tahsılatcı konumunda bı anlamları kalmadı ınternet gıdıyor adam gıdıp soruyorum hıc tınmıyo "bakım yapıyolardır bızımde gıttı abı" aldıgım cvap bu arkadasında deıyı gıbı ben kapatıym dedım yıldırdılar benı ınan yapıstı bırakmıyo suluk gıbıler

3902 Mesaj
19 Mayıs 2010; 9:39:51 

quote:

Orijinalden alıntı: m-yaman

Merhabalar;

TTNET adsl hat iptal işlemleri sadece hat sahibi tarafından ve sadece türk telekom müdürlükleri ve türk telekom ofislerinden yapılmaktadır.Türk telekom bayiileri veya callcenter tarafından bu işlemler gerçekleşmemektedir...

veya noterden vekaleti olan kişinin gitmesi gerekir. Arkadaşımız mesai saatleri içerisinde gidemediğini söylüyor, notere gitme imkanınız varsa, bu şekilde sorunu halledebilirsiniz.

20 Mesaj
19 Mayıs 2010; 11:21:05 

Merhabalar...

ek bilgi olarak Cumartesi günleri öğle saatine kadar da iptal başvuruları alınmakta...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Mayıs 2010; 11:24:10 

Bu TTNet nasıl bir firmadır ya

34 Mesaj
19 Mayıs 2010; 17:58:00 

iptal dilekçemi verdim müdürlüğe 1 hafta oldu hala sabit hat ve internet açık. bu ne biçim iş böyle ya tüketici haklarına dilekçemi vereceğim.

1499 Mesaj
3 Ocak 2011; 17:39:32 

arkadaşım kapattıramassın boşuna uğraşma !!!!!! kapattıramassın dediysem yanii kapatmıyorlar bilerek... kapattırmaya gittiğinde mutlaka iptal ettiklerine dair belge al ama vermiyorlar onuda... bu yüzden kendi dilekçeni doldurup zorlada olsa oradaki görevliye kaşe ve imzasını atmasını söyle hiç bir sonuç alamassan direk savcılığa gidip nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla suç duyurusunda bulun... bu yaptıkları nitelikli dolandırıcılığa giriyor maddi manevi tazminat talep edebilirsin yüklü miktarda
gerekirse bir avukat tut sonuçta sökeee sökeee avutkatlık ücretinide ödeyecekler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhatonair -- 3 Ocak 2011; 17:43:43 >

1180 Mesaj
3 Ocak 2011; 17:50:02 

quote:

Orijinalden alıntı: ferhatonair

arkadaşım kapattıramassın boşuna uğraşma !!!!!! kapattıramassın dediysem yanii kapatmıyorlar bilerek... kapattırmaya gittiğinde mutlaka iptal ettiklerine dair belge al ama vermiyorlar onuda... bu yüzden kendi dilekçeni doldurup zorlada olsa oradaki görevliye kaşe ve imzasını atmasını söyle hiç bir sonuç alamassan direk savcılığa gidip nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla suç duyurusunda bulun... bu yaptıkları nitelikli dolandırıcılığa giriyor maddi manevi tazminat talep edebilirsin yüklü miktarda
gerekirse bir avukat tut sonuçta sökeee sökeee avutkatlık ücretinide ödeyecekler :)

valla iyi fikir hocam kapatırken zorluk çıkartırlarsa dediklerini aynen uygulamak lazım

1958 Mesaj
20 Aralık 2011; 21:21:03 

Bu gün yaşadığım rezilliği anlatayım.Bu ttnet artık bezdirdi

Müşteri hizmetlerinden her zamanki gibi sakız tarzı yapışkan biri arayıp 'beyfendi bilgisayarınızı korumak için mc cafe yazılımımız var ilgilenirmisiniz diyor bizde yok kardeşim almıcam tarzından konuşuyoruz buraya kadar iyi ama karşı taraf sakız düzeyini arttırıp (utanmadan) siz lisanssız bir antivirus kullanıyorsunuz deyince bende şalterler atıyor siz hackermisiniz kardeşim nerden biliyorsun diyorum ısrarla lisansız diyor..Faturası varmı diyecek kadar yüzsüz..

Bunların amacı nedir bizi antivurüs almıyoruz diye tehditmi ediyorlar ? bilgisayarımızı ttnetden kim koruyacak adamsanki sızmış bakmışda emin emin konuşuyor..Aramızda hukukçu varsa bunları nasıl mahkemeye veririm..

1798 Mesaj
20 Aralık 2011; 23:47:22 

bunlarla uğraşılmaz yahu. Boşver. Benim de cep telefonumu 3. şahıslara vermişler. Normal bir numaradan mesaj geliyor, hiçbir yere telefonumu bırakmama rağmen

714 Mesaj
17 Temmuz 2012; 13:44:16 

Arkadaşlar bende bir türlü iptal işlemi yaptıramıyorum, 1 hafta geçti ancak hala açık gözüküyor. Elime iptal işlemi yaptığımı da gösteren bi belge verilmedi ortada kaldım öyle.

61 Mesaj
17 Temmuz 2012; 19:02:18 

TTnet adsl iptal etme işlemi nasıl yapılıyor tam olarak ( etraflıca ) anlatabilir mi birisi lütfen ??

İstanbul Teknik Üniversitesi
-2012 Girişliler-

101 Mesaj
18 Temmuz 2012; 18:39:56 

tam 27 dakika konustum
olmadik olanaklar sundular iptali engelmek icin.
anne adi dogum tarihi
o su bu. bende ha tamam iptal edilecek onuun icin kimlik bilgileri soruyorlar sandim. akabinde mudurluge gelin ordan iptal edindedi.
peki bu kadar soruyu neden sordunuz ben bu sorulari cevaplamakla ne yapmis oldum. "ön iptal aldik " dedi eee on iptal nedir. cevap yok. karikatur gibi. insanla girgir geciyorlar
islak imza fax yolayim kabul etmedi. bana her hangi bir fax adresi yolayin ben hallederim oda yok. bu belgenin sadece sahsi olarak size ulasitrilmasi gerektigini bayen eden bir yazi gecin bana oda yok. bir hizmet almak istediginizde "Onayliyor musunuz" sihirli cumlesi yeterli iptala gelince yapmadiklari koymadiklari engel yok.

101 Mesaj
18 Temmuz 2012; 18:45:20 

fax numaralarini buldum

0 212 306 10 10
normalde fax ile bildirilen bilgi resmi bilgidir ve goz ardi edilemez.
formu doldurup imza atip iptalinizi deniyebilirsiniz.

http://www.ttnet.com.tr...ISIK_IPTAL_30.03.11.pdf

yasasin kotuluk :D

1664 Mesaj
18 Temmuz 2012; 19:23:43 

darısı bizlere

'ingiltere kralı, rahmetli başkan kennedy, taçsız kral pele, bakenbayuer, biricit bardo,nadya gomanaçi,kaleci mayer, fenerbahçeli cemil! hepsi bu bıçağı kullanıyorlar'

101 Mesaj
18 Temmuz 2012; 19:32:00 

biraz once aboneligimi iptal ettirmek yerine gerek ttnet gerek telefon aboneligimi 6 ay icin dondurdum bu sure zarfindan bir ara yazili olarakta iptal ederim

3411 Mesaj
18 Temmuz 2012; 19:32:53 

iptal etmek isteyen arkadaşlar önce ttnet online işleme girin abonelik iptal var oradn iptal ön başvuru yaptıgınız zaman internet sinyali kesiliyor ve internete giremiyorsunuz 10 gün o şekilde kalıyor siz telekom ofisi veya müdürlüğüne gidip imza atıyorsunuz kapatılıyor

XBOX LİVE CixLandTR

PSN xCixLandx

526 Mesaj
18 Temmuz 2012; 20:35:04 

ben kapatmaya gittigimde bir suru kapatılmayan telefon maduru vardı ......

24.04.2012 de kapattım sabah 09:15 gibi sıra numaram 5015 idi

kapattırmamak ıcın neler yapıyorlar neler sakın kanmayın beyler kararlı oldugumu anlayınca

internetı anında kapattılar..telefon ıse; dısarıya aramalara o anda kapandı....

ama 1 hafta dısarıdan gelen aramalara acık olucagını soyledıler ve 1 hafta sonrasında turktelekomdan arayıp kapatma ıslemını onaylıyormusunuz dıye telefon geldı onaylıyorrum dedım olay bitti

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

7878 Mesaj
19 Temmuz 2012; 12:29:26 

Asıl olay ve soru şu: İptal başvurunuzu bağlı olduğunuz müdürlüğe bizzat ıslak imzalı yapıp o belgenin nüshasını alsanız bile, bilerek ağırdan alıp aboneliğinizi bir süre daha kapatmamazlık yapıyorlar mı? Bu adilik yüzünden hukuka aykırı bir borç çıkartabilirler mi sanki geç iptal edilmiş gibi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sen öldüğün gün bende öldüm canım anneannem...

101 Mesaj
21 Temmuz 2012; 23:58:18 

Online abonelik iptali yerine abonelik 6ay icin dondurun
Abonelik iptali için daha fazla süreniz olacak bir cumartesi
Gunü gider iPtal ederisiniz

854 Mesaj
9 Ocak 2013; 15:33:02 

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Asıl olay ve soru şu: İptal başvurunuzu bağlı olduğunuz müdürlüğe bizzat ıslak imzalı yapıp o belgenin nüshasını alsanız bile, bilerek ağırdan alıp aboneliğinizi bir süre daha kapatmamazlık yapıyorlar mı? Bu adilik yüzünden hukuka aykırı bir borç çıkartabilirler mi sanki geç iptal edilmiş gibi?

Yoksa noterden tebligat mı göndersek, devlet bize neden sahip çıkmıyor... Büyük şirketlerin elinde oyuncak olmuşuz resmen.

imza atamıyorum şimdilik, sonra

195 Mesaj
25 Ocak 2013; 20:43:16 

TTnet hattımı kapatmak için online işlemlerden ön başvuru yapar yapmaz sinyal kesildi. Böyle olduğunu bilmiyordum

1759 Mesaj
28 Mart 2013; 19:27:13 

bugun sordum telekoma bizzat gittim tek gunde kapatırız dediler ama on iptal mi yoksa iptal ettiler mi anlamadım. borcumuzun olmadıgına dair imzalı bir belge alıp iptalin su gun su satte yapıldıgına dair belge verin bana dedim vermediler. nereye kime sikayet edicez. cunku iptali geciktirerek oteki aylarında kullanılmıs gibi borc cıkarabiliyorlar.

onun yerine hattı dondurup donduruldugu sure icerisinde hat iptali yapsak acaba herhangi bir para talep ederler mi dedim. cevap net degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 28 Mart 2013; 19:29:56 >

• İnsan vav şeklinde doğar, bir ara doğrulunca kendini elif sanır.
  • İnsan iki büklüm yaşar, oysa en doğru olduğu gün ölmüştür.
  • Kulluğun manası vavdadır, elif uluhiyetin ve ehadiyetin simgesidir.
  • O yüzden Lafz-ı ilahi elifle başlar.
  • Elif kainatın anahtarıdır, vav kainattır.

• 7878 Mesaj
    28 Mart 2013; 19:35:09 

quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

bugun sordum telekoma bizzat gittim tek gunde kapatırız dediler ama on iptal mi yoksa iptal ettiler mi anlamadım. borcumuzun olmadıgına dair imzalı bir belge alıp iptalin su gun su satte yapıldıgına dair belge verin bana dedim vermediler. nereye kime sikayet edicez. cunku iptali geciktirerek oteki aylarında kullanılmıs gibi borc cıkarabiliyorlar.

onun yerine hattı dondurup donduruldugu sure icerisinde hat iptali yapsak acaba herhangi bir para talep ederler mi dedim. cevap net degil.

Borcu yoktur yazısı vermek zorundalar. Aksi halde BTK'yı da direkt pas geçip tüketici hakem heyetine gidin. Paşa paşa verecekler.

1759 Mesaj
    28 Mart 2013; 19:39:55 

quote:

Borcu yoktur yazısı vermek zorundalar. Aksi halde BTK'yı da direkt pas geçip tüketici hakem heyetine gidin. Paşa paşa verecekler.

bu arada telefonla iptal vs denedigimde ise anne kızlık soyadı guncellemesi gerektiginden subeye gitmeniz gerekmektedir diyorlar. neden soruyorlar anne kızlık soyadını ki? zaten kimlik bilgileri onlarda degil mi .

• 7878 Mesaj
    28 Mart 2013; 19:43:08 

quote:

bu arada telefonla iptal vs denedigimde ise anne kızlık soyadı guncellemesi gerektiginden subeye gitmeniz gerekmektedir diyorlar. neden soruyorlar anne kızlık soyadını ki? zaten kimlik bilgileri onlarda degil mi .

Kimlik doğrulamak için istemeleri çok normal çünkü uzaktan kimlik doğrulama yapıyorlar. Tabi taahüt geçirecekleri zaman sormazlar, o ayrı. Bence gidip direkt müdürle konuşun, borcu yoktur yazısı neden vermiyorsunuz diye sorun, bakalım ne yanıt verecek? Bu ülkede reklamları ile 180 derece farklılık gösteren yegâne kurum TT ve TTNET'dir.

1759 Mesaj
    28 Mart 2013; 19:49:02 

quote:

Kimlik doğrulamak için istemeleri çok normal çünkü uzaktan kimlik doğrulama yapıyorlar. Tabi taahüt geçirecekleri zaman sormazlar, o ayrı. Bence gidip direkt müdürle konuşun, borcu yoktur yazısı neden vermiyorsunuz diye sorun, bakalım ne yanıt verecek? Bu ülkede reklamları ile 180 derece farklılık gösteren yegâne kurum TT ve TTNET'dir.

TT icinde degisiklik yapıcam ev avantaj 100 tarifesinde subat2013den sonra gecenlerde aylık 250dk her yone cep yurtdısı vs var dediler ama ilk aradıklarında pek inanmadim zaten telefonla aradıklarında hemen sozlu sozlesme yapıp geciriyorlar ama iptalde zorlıyorlar. o tarifede iyi gibi 19tl ile aylık 250dk her yone aksamları 3000dk yeterli olur. ondada bi zorluk cıkarmasalar bari. bu arada cumartesi sabahtan gitsek acaba hepsi acık mı tt ofislerinin. işlemi yaparlar mı yoksa . işlemi alırlar pazaretesiye mi kalır acaba.

• 7878 Mesaj
    28 Mart 2013; 19:53:12 

quote:

TT icinde degisiklik yapıcam ev avantaj 100 tarifesinde subat2013den sonra gecenlerde aylık 250dk her yone cep yurtdısı vs var dediler ama ilk aradıklarında pek inanmadim zaten telefonla aradıklarında hemen sozlu sozlesme yapıp geciriyorlar ama iptalde zorlıyorlar. o tarifede iyi gibi 19tl ile aylık 250dk her yone aksamları 3000dk yeterli olur. ondada bi zorluk cıkarmasalar bari. bu arada cumartesi sabahtan gitsek acaba hepsi acık mı tt ofislerinin. işlemi yaparlar mı yoksa . işlemi alırlar pazaretesiye mi kalır acaba.

Hafta içi direkt bölge müdürlüğüne veya ilgili santrale gidin. Ofislerle uğraşmayın.

1759 Mesaj
    28 Mart 2013; 20:25:08 

quote:

Hafta içi direkt bölge müdürlüğüne veya ilgili santrale gidin. Ofislerle uğraşmayın.

az once yeniden TT online işlemlerden hat degisikligine baktım ev avantaja gecmek icin ama anne kızlık soyadı guncellemesi icin ofise gelmeniz lazım dedi ki herhangi bir degisiklik olmadı guncellemeyi neden soruyorlar?

ayrıca ogrendimki standart hattan ev avantaja 200e gecmisim ne zaman olmus bu olay haberimde degil. bize sormadan degisikligi nasıl yaparlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxelll -- 28 Mart 2013; 20:31:34 >

• 7878 Mesaj
    28 Mart 2013; 20:41:45 

quote:

az once yeniden TT online işlemlerden hat degisikligine baktım ev avantaja gecmek icin ama anne kızlık soyadı guncellemesi icin ofise gelmeniz lazım dedi ki herhangi bir degisiklik olmadı guncellemeyi neden soruyorlar?

ayrıca ogrendimki standart hattan ev avantaja 200e gecmisim ne zaman olmus bu olay haberimde degil. bize sormadan degisikligi nasıl yaparlar?

Anne kızlık soyadını kimlik bilgilerini teyit etmek için istiyorlar ama Tc Kimlik numaranızı esas almamaları saçmalık tabi. Ya da telefonla iletmenize imkan vermeleri lazım ama yapmıyorlar.

Tarife değişikliğini sizden habersiz sizin gibi birçok aboneye onay ve hukuk dışı yapıyorlar zaten. Çok şahit oldum. Adamlar hukuk nedir bilmedikleri için böyle mağduriyetler oluyor. TT bölge müdürlüğünde çözüm masasına uğrayım. Bakalım ne izahat verecekler.

1759 Mesaj
    28 Mart 2013; 23:34:33 

quote:

Anne kızlık soyadını kimlik bilgilerini teyit etmek için istiyorlar ama Tc Kimlik numaranızı esas almamaları saçmalık tabi. Ya da telefonla iletmenize imkan vermeleri lazım ama yapmıyorlar.

Tarife değişikliğini sizden habersiz sizin gibi birçok aboneye onay ve hukuk dışı yapıyorlar zaten. Çok şahit oldum. Adamlar hukuk nedir bilmedikleri için böyle mağduriyetler oluyor. TT bölge müdürlüğünde çözüm masasına uğrayım. Bakalım ne izahat verecekler.

http://www.turktelekom....pegmfk?wsbjsbceiahvhyuo

buradaki kampanyaya gececektim stadarthatta oldugumu dusunuyordum ama benden habersiz ev avantaj 200e gecirdiklerinden buna gecemiyoz napcaz simdi. cep ve yurtdısını arayınca cok fazla yazıyor ev avantasjda

• 33 Mesaj
    2 Nisan 2014; 10:23:32 

Merhaba,

10 sene kullanmış olduğum TTnet aboneliğimi sonunda iptal ettim. gerçekten iptal işleminde zorluk çıkardıkları doğru. Online işlemlerden iptal talebinde bulundukta sonra 10 gün içinde vermem gereken ıslak imzayı vermek için bir ttnet bayisine gittim ancak bayi evraklı işlem yapamadıklarını, müdürlüğe gitmem gerektiğini söyledi. ben hafta içi çalışan biriyim ve hafta içi saat 17.00'de kapanan müdürlüğe de yakın bir yerde çalışmıyorum. müşteri hizmetlerini aradım durumu söyledim, bayiden bu işlemi yapabileceğimi söylediler. müşteri hizmetleri bayiye yöneltiyor, bayi yapamam diyor; ilginç

Sonunda kendi çabamla çözümü buldum. müşteri hizmetlerine özellikle faks ile başvuruyu sormama rağmen böyle bir başvuru şekli olmadığını söylediler. tesadüfen şu sayfayı buldum:

http://www.ttnet.com.tr...islemleri-hakkinda.aspx

bu sayfadaki örnek dilekçenin çıktısını alın ve kimlik fotokopisini de ekleyerek, ilgili faks numarasına fakslayın. 2 gün sonra müşteri hizmetlerinden sizi arayacaklar ve iptali teyit edecekler. eğer sizi aramazlarsa kesinlikle siz arayın, iptal bölümü ile görüşmek istediğinizi belirtin ve faksın ulaşıp ulaşmadığını teyit edin.

bu bilgileri maalesef müşteri hizmetleri zorluk çıkarmak amacıyla açık bir şekilde vermemektedir. müşteri hizmetlerinin kalitesizliğinden ve yaşadığım hız sorunlarından artık gına gelerek 10 senelik aboneliğimi iptal ettirdim. mümkünse de bir daha bu firmayla muhatap olmak istemiyorum.

62 Mesaj
    3 Nisan 2014; 10:30:17 

quote:

Orijinalden alıntı: sidewinderr

Merhaba,

10 sene kullanmış olduğum TTnet aboneliğimi sonunda iptal ettim. gerçekten iptal işleminde zorluk çıkardıkları doğru. Online işlemlerden iptal talebinde bulundukta sonra 10 gün içinde vermem gereken ıslak imzayı vermek için bir ttnet bayisine gittim ancak bayi evraklı işlem yapamadıklarını, müdürlüğe gitmem gerektiğini söyledi. ben hafta içi çalışan biriyim ve hafta içi saat 17.00'de kapanan müdürlüğe de yakın bir yerde çalışmıyorum. müşteri hizmetlerini aradım durumu söyledim, bayiden bu işlemi yapabileceğimi söylediler. müşteri hizmetleri bayiye yöneltiyor, bayi yapamam diyor; ilginç

Sonunda kendi çabamla çözümü buldum. müşteri hizmetlerine özellikle faks ile başvuruyu sormama rağmen böyle bir başvuru şekli olmadığını söylediler. tesadüfen şu sayfayı buldum:

http://www.ttnet.com.tr...islemleri-hakkinda.aspx

bu sayfadaki örnek dilekçenin çıktısını alın ve kimlik fotokopisini de ekleyerek, ilgili faks numarasına fakslayın. 2 gün sonra müşteri hizmetlerinden sizi arayacaklar ve iptali teyit edecekler. eğer sizi aramazlarsa kesinlikle siz arayın, iptal bölümü ile görüşmek istediğinizi belirtin ve faksın ulaşıp ulaşmadığını teyit edin.

bu bilgileri maalesef müşteri hizmetleri zorluk çıkarmak amacıyla açık bir şekilde vermemektedir. müşteri hizmetlerinin kalitesizliğinden ve yaşadığım hız sorunlarından artık gına gelerek 10 senelik aboneliğimi iptal ettirdim. mümkünse de bir daha bu firmayla muhatap olmak istemiyorum.

TTNET = (T)ürk (T)oplumunu (N)asıl (E)derim de (T)ikerim

politikasına sahip olduğundan, bile bile bu ateşe kendimizi atmamız gerekiyor.

bende geçenlerde iptal ettim. bakalım ne olacak.

2622 Mesaj
    7 Nisan 2014; 17:18:56 

İptal ettirmek mantıklı değil.Sözleşmenin bitmesini bekleyin , bittikten sonra başka firmaya geçersiniz.Sözleşme bitmeden iptal edildiğinde uyguladıkları indirimleri geri alıyorlar.Bu soyguncu firmayı daha da para kazandırmayın.

7 Mesaj
    24 Mayıs 2014; 13:48:32 

Şimdi başımıza abonelik dondurması çıkarttılar. Arkadaşlar kanmayın. Dondurmayı yemeyin yoksa ishal olursunuz. :)

348 Mesaj
    24 Mayıs 2014; 13:56:08 

Hocam bir ttnet bayiisine gidip iptal işlemini yaptırabilirsiniz. Ben öyle yaptım 10 dakika sürüyor.

Birisine efendim dediğinde onu yüceltmezsin kendini yüceltirsin. Birisine hakaret ettiğinde de karşındakini aşağılamazsın kendini aşağılarsın.

-Edi Karn

1185 Mesaj
    24 Mayıs 2014; 17:07:29 

iptal ettirecende ama o indirim paralarını alıyorlar en güzeli tahhütün bitince kapattır

Benim Yaratılışımda Fevkalade Olan Bir Şey Varsa, Türk Olarak Dünyaya Gelmemdir

74 Mesaj
    26 Mayıs 2014; 17:57:24 

Tam isabet kampanyası ile 1 yıl taahhütüm varıd. Bu ay bitiyor. Zaten superonlien a geçtim bugün. Şimdi geriye kaldı ttnet i iptal etmek gittim. Ofise. Ttnet ikna 27 mayıs, ttnet alo 29 mayısta bitiyormuş. İkisi bir paket oldugu için 30 Mayıs ta gelip iptal ettirmem gerekiyormuş. 1 gün önceden olmuyormuş. Hepsi ok de aklıma şu takıldı 29 son gün değil mi? O zaman iptal etmem daha mantıklı olmuyor mu? 30 mayıs telefon için yeni dönem başlamıyor mu? 1 gün kala bana telefon dan 2. faturayı kitlerler mi?

8 Mesaj
    9 Temmuz 2014; 18:19:22 

arkadaşlar ben 8 günlük ttnet abonesiyim ama iptal ettireceğim.cayma bedeli olarak ne kadar alırlar tahmini olan varmı bilgisi olan varmı...arayıp sordum ne kadar alıyosunuz diye 5 tl 3 tl gibi bi komik rakam sölediler pek inanmadım..bilgisi olan varmı

3 Mesaj
    15 Temmuz 2014; 16:22:37 

quote:

Orijinalden alıntı: trakonic

Tam isabet kampanyası ile 1 yıl taahhütüm varıd. Bu ay bitiyor. Zaten superonlien a geçtim bugün. Şimdi geriye kaldı ttnet i iptal etmek gittim. Ofise. Ttnet ikna 27 mayıs, ttnet alo 29 mayısta bitiyormuş. İkisi bir paket oldugu için 30 Mayıs ta gelip iptal ettirmem gerekiyormuş. 1 gün önceden olmuyormuş. Hepsi ok de aklıma şu takıldı 29 son gün değil mi? O zaman iptal etmem daha mantıklı olmuyor mu? 30 mayıs telefon için yeni dönem başlamıyor mu? 1 gün kala bana telefon dan 2. faturayı kitlerler mi?

hocam bende de internet telefon tivibu paketi var 18ağustos ta taahhüt doluyor ben de iptal edicem.siz nasıl yaptınız taahhüt dolduktan 1gün sonra mı bayiye gittiniz??

74 Mesaj
    15 Temmuz 2014; 18:18:15 

taahhüt ün dolduğu günden sonraki gün gittim.

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
    30 gün cezanın,
    10 gün 11 sa. 15 dk. kadarı kaldı.
    15 Temmuz 2014; 22:33:40 

Mesajım bulunsun, bu bilgiler bana da lazım olacak.
    Sayfa:   [1]
    Sayfa: [1]
    Foruma Git
    Bölümde Ara
    Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
    Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.063