Red Dead Redemption (KOVBOY KONU )
6671 Cevap202960 Görüntüleme19 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     52 [54] 56 57 58 59 60 61      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1921 Mesaj
24 Temmuz 2010; 14:25:13 

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

oyunun henüz başındayımda kzııl derililer varmı :D görmedim ben :D yok ama galiba

Yok.

5864 Mesaj
24 Temmuz 2010; 14:30:16 

quote:

oyunun henüz başındayımda kzııl derililer varmı :D görmedim ben :D yok ama galiba

Kızılderili var oyunda seçtigimiz profillerde varda 6-7 karakteri geçmiyor vahşi batıdaki gibi kalabalık kızılderili sürüsü yok, olsa süper olurdu posta arabası ile kaçarken kızılderili saldırısı mesela

Sanırım oyun meksikada geçtigi için koymamışlar.

1795 Mesaj
24 Temmuz 2010; 14:48:36 

bazı bölümlerde kafasında kırmızı bandana olan adamlarla çatışıyoruz onların türü ne tam olarak

40 Mesaj
24 Temmuz 2010; 14:56:55 

quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

quote:

Orijinalden alıntı: Cyberx26

Dün işten gelince biraz oynama fırsat buldum. Oyun tam bana göre gta daki özgürlük hissini vahşi batı ortamında yaşatıyor. Kafama göre takılıyorum ata binmek inanılmaz keyifli dağ tepe dolaştım ama tepeden düştüm atım öldü. Haritaya baktım atlar olan bi yer gördüm gittim orada kendime yeni at buldum. Sonra kasabaya indim. Elinde bıçakla bi kadını kovalayan adam vardı uyuz oldum vurdum , sonra başkasının atını çaldım, duvarda bi tane wanted ilanı gördüm aldım onu gittim mekanına önce adamlarını sonra kendisini hakladım şerif 40 dolar ödül verdi Şimdilik pek görev yapmıyorum serserilik yapıp oyunun tadını çıkarıyorum. Kim ne derse desin bana göre mükemmel bir oyun illa birşeyler yapmak zorunda değilsin kafana göre takılabiliyorsun. İşte bu his benim çok hoşuma gidiyor. Ben oyundan aldığım zevke bakarım yok fsp miymiş cart muş gerek yok zevk alıyorum bu kadar basit, beğenmeyenlerin oyunu karalamısını bi türlü anlamıyorum. Benimde beğenmediğim bir sürü oyun var ama başlıklarına girip baltalamıyorum.

aynen benim kafadasın bende kafama göre geziniyorum oyundaki serbestlik hissi inanılmaz okadar geniş bi harita varki hiç bi yer bir birinin aynı değil,hatta daha haritanın tamamını gezemedim bile hile yaptım ama yinede olmadı

onca mekanı dağı taşı onca yabani hayvanı nasıl yaptınız mübarekler akıl almıyor hele sabaha karşı bi tepenin üzerinde güneşin doğuşunu izlemek inanılmaz grafikler resmen uçmuş ağaçların arasından süzülen güneş ışınları gerçektekinden hiç farklı değil oyun tek kelimeyle müthiş

Oyuna laf edeni kovboy ipimle yakalar forumdan dışarı atarım :D , ayrıca spolier i de okumadım okumuyucam uleeen :D

Sözüm senet . imzam imzamdır ...

1921 Mesaj
24 Temmuz 2010; 15:47:58 

At yakalama görevinde atı iple yakalarken ipi yanlışlıkla atçıya doğru tuttum :D atçı bana yumruk attı ben de dayanamadım hogtie yaptım :D , bir daha da atçılık görevi çıkmadı, insanlık ölmüş yahu :D

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Temmuz 2010; 16:05:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Aster

At yakalama görevinde atı iple yakalarken ipi yanlışlıkla atçıya doğru tuttum :D atçı bana yumruk attı ben de dayanamadım hogtie yaptım :D , bir daha da atçılık görevi çıkmadı, insanlık ölmüş yahu :D

aaaaaaahahah süper yaaaa :D:D:D:D o görevde en kolayıydı ya kopardın beni :D:D:

1921 Mesaj
24 Temmuz 2010; 16:21:54 

quote:

Orijinalden alıntı: jose_mourinho007

quote:

aaaaaaahahah süper yaaaa :D:D:D:D o görevde en kolayıydı ya kopardın beni :D:D:

Görev olanı değil, iş olanı :D ridgewood daki

9157 Mesaj
24 Temmuz 2010; 16:34:47 

belli bir süre sonra tekrar aktif olur o tamamen bir daha çıkmamasına imkan yok. çünkü işlerle ilgili yan görevler, kıyafet açma vs var...

PSN ID: C-TRanger (Forumdan ekleyenler ekleme mesajına DH nickini yazsın lütfen.)
http://card.psnprofiles.com/1/C-TRanger.png
"I'm a stranger, a life changer, I'm a man thats not afraid of danger."

2723 Mesaj
24 Temmuz 2010; 16:51:27 

wanted ilanları nerde ya ben görmedim :D

| PSN : Dragoonfly96 |
| Battlefield 3 | - | Fifa13 | - |NBA2K12| - | Fifa Street | - | Black Ops |

40 Mesaj
24 Temmuz 2010; 16:58:33 

quote:

wanted ilanları nerde ya ben görmedim :D

Sheriffin ofis nin oralarda duvarda tuşu ile kabul ediyorsun .

40 Mesaj
24 Temmuz 2010; 17:03:36 

quote:

hiç gülüceğim yoktu ya süpersin :D
benimde o ilk yakaladığımız sarı at öldü , çok üzülmüştüm :D

2907 Mesaj
24 Temmuz 2010; 17:09:51 

oyunda ben ayı görmedim ayılar nerde

DH GoD Of WaR FuN CluB
PS3 500 GB - LOGİTECH Z-5500

324 Mesaj
24 Temmuz 2010; 17:18:33 

quote:

Orijinalden alıntı: Tolga_06tr

quote:

Orijinalden alıntı: lwryder201

quote:

Orijinalden alıntı: jamiro

belki yüzlerce kere yazılmıştır ama cok sayfa oldugundan gozume ilişmedi. oyun pc ye cıkacak mı arkadaslar ?

şu an için resmi açıklama yok

bu arada
[spoiler]
oyunda john mar. öldü oğlunu oynuom şimdi ama creditler çıkmadı, ben şantaj foto ek görevini daha önceden yapmıştım, creditlerin çıkması için daha ne yapmak gerek

[/spoiler]

Allah belanı versin..... beceriksiz herif...... mesaj yazdıktan sonra bir bak..... düzeltme butonu var orda ........

hakaret etmene gerek yok spoiler yazıo başında dikkatli bakmamışsın herhalde?

40 Mesaj
24 Temmuz 2010; 17:20:48 

Ya tam oyunun en iyi görevlerinden birini yapıodum , bi mekan bastık otomatik silahla , sonra ilerde kırmızı düşmanlar gelmemeye başladı bekliyorum öyle :D
otomatik tüfeğin üzerinden de inemiyorum yoksa bir bug mu ? :D

2145 Mesaj
24 Temmuz 2010; 17:21:59 

sayenizde ben de okudum spoiler ı. verilir de bu kadar verilmez arkadaş!!!

spoiler böyle yazsana bilader spoiler butonu var orda onu kullan.

spoiler demişin dibine daha kafadan yazmışın yuh diyorum. üstüne biri de alıntılamış daha güzel yapmış. yuh be arkadaş sıçtınız içine oyunun

1921 Mesaj
24 Temmuz 2010; 17:24:21 

Geçerken gözüme takıldı benim şahsen.

Stallion'dan daha hızlı at var mıdır ? Varsa nasıl bulacağım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Aster -- 24 Temmuz 2010; 17:25:29 >

1977 Mesaj
24 Temmuz 2010; 18:43:16 

@Mr. Aster At muhabbeti 2-3 sayfa geride geçmişti bir göz at istersen.

@NECO Ayılar oyunun son kısımlarında Tall Trees kısmında çıkıyor.

@lwryder201 Hem spoiler yapmayı becerememişsin üstüne de alıntı yapıyorsun ilahi

637 Mesaj
24 Temmuz 2010; 19:12:29 

credits için

-SPOILER

jack marston olarak babamızın katilini düelloda yeniyoruz.
? şeklinde stranger görevi olarak çıkıyor ufak bir görev serisi.

-SPOILER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eas722 -- 24 Temmuz 2010; 19:13:26 >

1581 Mesaj
24 Temmuz 2010; 21:16:33 

Beyler bu düello olayının inceliği nedir bir türlü adam gibi yapamıyorum şansa geçiyorum hep bilen varsa anlatsın

1977 Mesaj
24 Temmuz 2010; 21:18:20 

Crosshairlar beyaz olduğunda vuracaksın. En önemli kısmı burası. Onun dışında bir sürü ayrıntısı var ama her seferinde anlatması uzun sürüyor, belki bir yere yazıp kopyalarım

149 Mesaj
25 Temmuz 2010; 16:42:10 

ya beyler at yakalaıyp satma olayı var mı.?

2907 Mesaj
25 Temmuz 2010; 16:51:12 

quote:

Orijinalden alıntı: zencikapici

onu bilmiyorumda canlı ne görürsem gözünün yaşına bakmıyorum ne görsem temizliyorum

DH GoD Of WaR FuN CluB

9319 Mesaj
25 Temmuz 2010; 18:09:00 

quote:

quote:

onu bilmiyorumda canlı ne görürsem gözünün yaşına bakmıyorum ne görsem temizliyorum

Halbuki biz seni çok temiz kalpli bir kovboy sanmıştık

Kirpide kesiyon mu

PlayStation 4 / Galaxy S2 / C6000 / DTS-HD 5.1

1581 Mesaj
25 Temmuz 2010; 18:40:28 

quote:

quote:

Para için gerekli kimseye acımayacaksın o devirde

2907 Mesaj
25 Temmuz 2010; 18:46:23 

quote:

Orijinalden alıntı: The Smoothy

quote:

quote:

kirpi değil atları bile kesiyorum valla ne uğrşıcam kementle basıyorum mermiyi para lazım aga
bi ara kasabada terör estirdim önüme geleni vurdum civar köylerden emniyet mensupları geldi başedemediler hepsini hakladım bu gta gibi değil gta da böyle bişey yapıcan adamı uçururlar valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NECO ksk -- 25 Temmuz 2010; 18:49:26 >

DH GoD Of WaR FuN CluB

1581 Mesaj
25 Temmuz 2010; 18:49:09 

quote:

quote:

quote:

quote:

kirpi değil atları bile kesiyorum valla ne uğrşıcam kementle basıyorum mermiyi para lazım aga

Ben de öyle kesecek birşeyler ararken ormana dalmışım 2 tane ayı üzerime saldırınca nasıl kaçtığımı ben bilirim Kendine dikkat et her yere dalma

1977 Mesaj
25 Temmuz 2010; 18:54:53 

quote:

bi ara kasabada terör estirdim önüme geleni vurdum civar köylerden emniyet mensupları geldi başedemediler hepsini hakladım bu gta gibi değil gta da böyle bişey yapıcan adamı uçururlar valla

Bounty'i az arttır askerler doluşuyor merak etme

898 Mesaj
25 Temmuz 2010; 19:54:43 

Arkadaşlar bu oyun PC ye çıktı mı?

1795 Mesaj
25 Temmuz 2010; 20:00:50 

quote:

quote:

quote:

quote:

atlar ucuz. atlarla vakit harcamıyorum kurtlu bir yere gittin mi zaten dk başı sürü geliyor baya para ediyor kurtlar.

5864 Mesaj
25 Temmuz 2010; 20:28:27 

quote:

Orijinalden alıntı: heavyy

pc bekleme çıkmayacak.

Uzaklaştırılmış
25 Temmuz 2010; 20:32:08 

quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

quote:

Bounty'i az arttır askerler doluşuyor merak etme

benim bounty 300 olunca acaip zorlaşıyor polisleri vurmak çok gıcık kapıyorum 1 mermide öldürüyolar bazen

quote:

Orijinalden alıntı: çapari

quote:

Orijinalden alıntı: heavyy

pc bekleme çıkmayacak.

çıksa bile port yaparlar kimbilir ne kadar oynaması yüklemesi çalıştırması zor olur (korsan aldığın zaman tabiki )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jose_mourinho007 -- 25 Temmuz 2010; 20:34:09 >

1419 Mesaj
25 Temmuz 2010; 20:37:31 

beyler oyunum yarın elimdedir. bizim klandan arkadaşlarla çete kurduk.biraz geliişelim çete olayında , ws leri kabul ederiz

Psn: IIII-THOR-IIII
KLaN-I ParS
ASUS M5A87 - AMD Phenom II X4 965 3.4Ghz - 8GB DDR3 1600MHz Ram - ATI HD5830 Xtreme -WD 3.5 1tb Caviar Green -PIONEER DVD Writer -Samsung P2270HD - Thermaltake V3 [image]

2640 Mesaj
25 Temmuz 2010; 20:46:55 

çete olayına heveslenme burda pek takan yok o konuyu :D

PSNTR:ant00king

5470 Mesaj
25 Temmuz 2010; 20:57:49 

Valla aldığım 1 tane trophy'yi de silemiyorum.640p olmasına hiç takılmadım ama 20 FPS'de "ben" zevk alamadım. Dağda taşta iyi hoş 30 FPS ama çatışmalarda 20 yani çekilmiyor.
Trophy'yi nasıl silerim biri yardımedebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 25 Temmuz 2010; 20:58:40 >

9157 Mesaj
25 Temmuz 2010; 21:02:00 

Trophyi silemezsin. Ayrıca sayfalarca abarttığın kadar da kasmıyor oyun. Oyunu %100 bitirdim gram rahatsız olmadım.

PSN ID: C-TRanger (Forumdan ekleyenler ekleme mesajına DH nickini yazsın lütfen.)
http://card.psnprofiles.com/1/C-TRanger.png
"I'm a stranger, a life changer, I'm a man thats not afraid of danger."

1795 Mesaj
25 Temmuz 2010; 21:07:59 

ben de gayet iyi oynadım hiç bir şey yoktu..

5864 Mesaj
25 Temmuz 2010; 21:12:21 

quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Valla aldığım 1 tane trophy'yi de silemiyorum.640p olmasına hiç takılmadım ama 20 FPS'de "ben" zevk alamadım. Dağda taşta iyi hoş 30 FPS ama çatışmalarda 20 yani çekilmiyor.

günlerdir yazıyorsun bu fps düşmesini ps3 de tv karşısında nasıl ölçüyorsun bu düşüşü bizede anlatda bizde ögrenelim.

149 Mesaj
25 Temmuz 2010; 21:53:36 

quote:

quote:

günlerdir yazıyorsun bu fps düşmesini ps3 de tv karşısında nasıl ölçüyorsun bu düşüşü bizede anlatda bizde ögrenelim.

fps metreden haberın yokmu kardes senın..benım ps 3 un ıcınden cıkmıstı..bu oyunda 17.2 fps e kadar dustu bı kere..sogudum oyundan....

saka bı yana cod un onlıne ında aldıgım zevkı bunun sıngle ında alıyorum..yok boyle bır oyun..

5470 Mesaj
25 Temmuz 2010; 22:14:03 

quote:

quote:

Tamam o zaman yazayım durumu ;
Bir kere kesinlikle oyun kasabalarda 20-25 arası bir civarda. Tam olarak rakam veremeyecem 23 gibi tabi ki ama şunu kesinlikle fark ediyorsun ki 29-28 fps altı insana rahatsızlık vermeye başlıyor. Hani yine arası sıra olabilir ama oyun resmen kasabada 25'e falan sabitlenmiş gibi oluyor. Onun dışında dağda ovada oyun çok akıcı ama oyunun çoğu kasabalarda geçiyor zaten. Gerçekten 640p olmasına gram takılmadım ama Eurogamer sitesine baktım Xbox360'da oyun maşallah 30'un altına inmedi ve 720p +2XAA...
Sonuçta oyun kesinlikle mükemmel ama almışken hangi platformda iyise onda almak lazım bu oyunu. %5-%10 gibi fark olsa anlarım ama PS3'de 20-25-24-25 , Xbox'da 30-30-30-29-30...
Xbox sahibi de değilim ve Rockstar Games'in PS3'e iyi oyun port edemediğini biliyorum. Bu konsolun suçu değil yapanların suçu...

http://www.eurogamer.ne...ead-redemption-face-off

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLiNe MaNaGeR -- 25 Temmuz 2010; 22:25:46 >

Uzaklaştırılmış
25 Temmuz 2010; 23:30:29 

quote:

quote:

quote:

Bir kere kesinlikle oyun kasabalarda 20-25 arası bir civarda. Tam olarak rakam veremeyecem 23 gibi tabi ki ama şunu kesinlikle fark ediyorsun ki 29-28 fps altı insana rahatsızlık vermeye başlıyor. Hani yine arası sıra olabilir ama oyun resmen kasabada 25'e falan sabitlenmiş gibi oluyor. Onun dışında dağda ovada oyun çok akıcı ama oyunun çoğu kasabalarda geçiyor zaten. Gerçekten 640p olmasına gram takılmadım ama Eurogamer sitesine baktım Xbox360'da oyun maşallah 30'un altına inmedi ve 720p +2XAA...
Sonuçta oyun kesinlikle mükemmel ama almışken hangi platformda iyise onda almak lazım bu oyunu. %5-%10 gibi fark olsa anlarım ama PS3'de 20-25-24-25 , Xbox'da 30-30-30-29-30...
Xbox sahibi de değilim ve Rockstar Games'in PS3'e iyi oyun port edemediğini biliyorum. Bu konsolun suçu değil yapanların suçu...

yine başladı aynı konu yaa yine tartışma çıkıcak hepimiz ps3ü satıp xbox360 alalım başlığıda kapatın a.

9726 Mesaj
26 Temmuz 2010; 2:00:00 

herifler bu oynu aralıksız 50 saat oynayarak dünya rekoru kırmışlar

kaynak hürriyet

Ekteki dosya (1)

''Hayatı Şişede Görenler''

1419 Mesaj
26 Temmuz 2010; 10:40:30 

yuhh manyaklar o ne öyle, ben en fazla 15 saat falan aralıksız oynadığım oluyor , 50 saat ne töbe töbeee

KLaN-I ParS
ASUS M5A87 - AMD Phenom II X4 965 3.4Ghz - 8GB DDR3 1600MHz Ram - ATI HD5830 Xtreme -WD 3.5 1tb Caviar Green -PIONEER DVD Writer -Samsung P2270HD - Thermaltake V3 [image]

320 Mesaj
26 Temmuz 2010; 14:51:43 

quote:

Orijinalden alıntı: jose_mourinho007

quote:

quote:

quote:

yine başladı aynı konu yaa yine tartışma çıkıcak hepimiz ps3ü satıp xbox360 alalım başlığıda kapatın a.

evet satalım ps3 leri yaşasın eurogamer bundan sonra onun testlerine bakmadan oyun oynamam. Ben oynarken kasıp kasmadığını anlayamıyorum ama testlere göre kasıyomuş oyun çok güzel ama bu kasmayla oynamam arkadaş testi inceledim adam vuramaz oldum

***ESKISEHIR*** 2012 HONDA CIVIC (FB7) BEYAZ ELEGANCE ECO MANUEL (LPG)

1795 Mesaj
26 Temmuz 2010; 15:56:54 

skin salve yazan yerin saçağına bakın ps3te daha çok detay var ondan kasıyor demek ki

327 Mesaj
26 Temmuz 2010; 18:12:59 

Arkadaşlar oyunun senaryosu bittikten sonra ve credits ekranı çıktıktan sonra da yan görevlere (hayvan avlamak,çiçek toplamak vs.) devam edebiliyor muyuz? Yoksa senaryo bittikten sonra yan görevler de kapanıyor mu? Senaryonun bitmesine az kaldı ona göre oynıcam

PSN : duayen
Opel Corsa 1.2 Essentia C'Mon 2011

Uzaklaştırılmış
26 Temmuz 2010; 20:38:45 

quote:

Orijinalden alıntı: duayen2

Arkadaşlar oyunun senaryosu bittikten sonra ve credits ekranı çıktıktan sonra da yan görevlere (hayvan avlamak,çiçek toplamak vs.) devam edebiliyor muyuz? Yoksa senaryo bittikten sonra yan görevler de kapanıyor mu? Senaryonun bitmesine az kaldı ona göre oynıcam

ne varsa yap görev mörev challange fln bırakmaaaaaaaaaaaaaa sunshınoooooooo

831 Mesaj
27 Temmuz 2010; 1:30:50 

arkadaslar bu yan gorevler olan adamlari bulup adalete teslim etme yada oldurme isllerindeki tamamladigimiz gorevleri nerden goruyoruz menuden

1977 Mesaj
27 Temmuz 2010; 1:59:18 

Stats > Misc olması lazım. Yoksa diğerlerini dolaş Bounties caught alive felan olacak görürsün.

900 Mesaj
27 Temmuz 2010; 2:00:35 

Merhaba arkadaslar ,
Oyunu haftaya filan alacağım , oyunu ikinci el alsam bir sorun olurmu ? Sanırım içinde kodlar varmış oyunun . Cevap verirseniz sevinirim

Bullets Of Revenge
GT:BoR African

1977 Mesaj
27 Temmuz 2010; 2:03:56 

Yok kod çıkmıyor ikinci el alabilirsin. Yalnızca kutu içeriğine dikkat et bir tane arkası poster olan harita ve kullanım kılavuzu var.

900 Mesaj
27 Temmuz 2010; 2:20:08 

quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

Yok kod çıkmıyor ikinci el alabilirsin. Yalnızca kutu içeriğine dikkat et bir tane arkası poster olan harita ve kullanım kılavuzu var.

Tamam çok teşekkür ederim .

Bullets Of Revenge
GT:BoR African

2907 Mesaj
27 Temmuz 2010; 2:28:56 

quote:

Orijinalden alıntı: brnk

skin salve yazan yerin saçağına bakın ps3te daha çok detay var ondan kasıyor demek ki

kim ne derse desin bu resimler doğruyu yansıtmıyor,oyunu ps3 te oynuyorum ilk resimdeki gibi net cam gibi alt resimdeki gibi soluk ve bulanık değil alttaki resim ne öyle ya oyunu almamış olsam oyundan soğuyacam resim bulanık çekilmiş

DH GoD Of WaR FuN CluB

580 Mesaj
27 Temmuz 2010; 11:34:22 

Arkadaşlar ihtiyaç dolayısıyla oyunumu ( RDR ) satıyorum.

İlgilenenler http://resim.donanimhab..._/key_//tm.htm#41623545

2929 Mesaj
27 Temmuz 2010; 12:57:45 

rüyamda red dead 28 tl oluyordu hemde jelatinli 56 liraya 2 tane alıyodum ilginç bi rüyaydi

UK Psn : Oppsional
TR Psn : Opsiyonel

21410 Mesaj
27 Temmuz 2010; 13:32:26 

quote:

Orijinalden alıntı: Oppsional

rüyamda red dead 28 tl oluyordu hemde jelatinli 56 liraya 2 tane alıyodum ilginç bi rüyaydi

RDR'nin bugünlerde 28 TL olduğunu görmek gerçektende ilginç bir rüya

2929 Mesaj
27 Temmuz 2010; 13:41:43 

quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

quote:

RDR'nin bugünlerde 28 TL olduğunu görmek gerçektende ilginç bir rüya

70 lira vermeye razıyım şuan

UK Psn : Oppsional
TR Psn : Opsiyonel

1419 Mesaj
27 Temmuz 2010; 15:20:50 

oyunu aldım grafikler falan süper gerçekten bazı arkadaşlar sıkılırsın dediler hemen. ben şu ana kadar az biraz sıkıldım açıkcası ama oyunun süreklilği baya güzel .benim sıkılma ndenim multi'nin oyuncu bulamaması :( bide bişey soracam ben single oynarken orda multiplayere giriyorum , sonra free roam yazıyor . free roama girince yine aynı hartia falan var . yalnız üstüm başım yok o ayrı.free roamda online benim gibi oyuncu oluyormu ? yani arkadaşmı falan çağırsam olurmu ?: yoksa sadece vs lerdemi, oluyor ?

KLaN-I ParS

1795 Mesaj
27 Temmuz 2010; 15:24:10 

quote:

82 liradır o.

699 Mesaj
27 Temmuz 2010; 15:32:12 

yaw online da ıslık çaldım eşek geldi koptum yemin ederim gükmekten :)))) ama ya ben beceremedim yada online çok iyi değil ? Anlamadım online dan pek bişey

21410 Mesaj