- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Hp Yazıcıdan çıktı alamıyorum.
3 Cevap3669 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

117 Mesaj
3 Mayıs 2010; 16:31:36 

Merhabalar. HP laser jet p1005 marka bir yazıcım var. İşyerinde daha önce başka bir bilgisayarda kullanılıyordu.Çıktı alınabiliyordu.Bilgisayarı değiştirdim.Ürünün yanında verilen Cd ile tekrar kurulum yapıldı.İlginç bir şekilde sınama sayfasını çıkarıyor fakat bir word sayfasını yazdırmaya çalışırken "word belgeyi arka planda yazıcıya gönderiyor" şeklinde bir mesaj çıkıyor ve sayfaları hafızaya alıyor fakat çıktıyı vermiyor.Sağ altta yazıcı simgesi de çıkıyor ve hemen arkasından sanki yazım işlemi tamamlanmış gibi bir kaç sn sonra kayboluyor.Driver'ın güncel sürümünü indirip yazıcıyı tekrar kuracağım.Fakat bunun çözüm olacağını pek sanmıyorum.Nihayetinde yanında bir kurulum CD si var ve başka bir bilgisayarda çalışan yazıcı bilgisayarı değiştirince niçin çalışmasın.

Yazıcı daha önce ağda kullanılıyordu.Bununla ilgili tanımlayamadığım bir sorun olabilir mi? Yazıcı şu an benim bilgisayarıma USB kablosu ile bağlı.

117 Mesaj
10 Mayıs 2010; 9:19:31 

Yardımcu olabilecek birisi yok mu?. En azından bir fikri olan.

117 Mesaj
22 Mayıs 2010; 13:55:18 

Kendim yazıp kendim oynadım ama belki birine faydası olur diye yazayım.Sitesinden indirdiğim son driverleri problemi çözdü.

85 Mesaj
22 Mayıs 2010; 21:30:15 

Problemin çözüldüğüne sevindim.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Harici Bileşenler » Yazıcı/Tarayıcı » Hp Yazıcıdan çıktı alamıyorum.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344