Şimdi Ara

Acer TimelineX'in 11.6 inçlik üyesi 1830T detaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Acer'ın geçtiğimiz günlerde tanıttığı ince tasarımlı dizüstü bilgisayar serisi TimeLineX'ın 11.6 inçlik üyesi 1830T'nin detayları ortaya çıktı. NetbookNews.de'de yayınlanan habere göre 1830T, Almanya'da Haziran ayından itibaren yaklaşık 730 dolardan satışa sunulacak.

Sitede yer alan özellik tablosuna göre Acer'ın en yeni dizüstü bilgisayarının teknik özellikleri kısaca şöyle;

• 1366x768 piksel çözünürlüğünü destekleyen 11.6 inçlik ekran

• 1.06GHz'lik Intel Core i5-520UM işlemci (Opsiyonel olarak i3 işlemci)

• 4GB'a kadar DDR3 Bellek

• 640GB'a kadar depolama alanı

• Intel HM55 grafik çözümü

• 3 adet USB, VGA, HDMI, S/PDIF portu

• Gigabit Ethernet girişi

• 802.11b/g/n Wi-Fi, (Opsiyonel olarak Bluetooth 2.1+EDR ve 3G desteği)

• Dolby Surround Sound, 2.Jenerasyon Generation Dolby Sound Room

• 8 saatlik çalışma sağlayan 6 hücreli batarya

• 1.4kgf ağırlık, 25mm incelik

• alınası bir ürün olmuş bence sony ye rakip olarak
  • Pil süresinin gerçeği yansıtmayacağını biliyoruz. Ama merak ediyorum yine de. Gerçekten 8 saate yakın bi kullanım verebilecek mi?
  • sony ye rakip olması için dahaçok ekmek yemesi lazım :) herşey ürünü alıp kullanana kadar ondansonra arıza yapmasın diye dua etmek lazım (arıza yapmayan ürünü yok denecek kadar az) asıl sorun üründe herhangibir arıza olunca ortaya çıkıyor nekadar güzel, nekadar özellikli olursa olsun sonuçta ACER bana sorarsanız uzakdurmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire_loups

Pil süresinin gerçeği yansıtmayacağını biliyoruz. Ama merak ediyorum yine de. Gerçekten 8 saate yakın bi kullanım verebilecek mi?

Nereden biliyorsun? Orada bahsi geçen pil ömrü uygun koşullar altında gerçeği pekala yansıtabilir. Anormal bir durum yok. Ha, o koşullarda rahat bir çalışma ortamı sağlanabilir mi, burası tartışılır.
  • selam!
    arkadaşlar bu urun turkiyede ne zaman satişa çikar?
    benim için unemli çuni şu an bilgisayar arayişindayim,geckmiyecekse bekleriz!
  • selam!
    arkadaşlar bu urun turkiyede ne zaman satişa çikar?
    benim için unemli çuni şu an bilgisayar arayişindayim,geckmiyecekse bekleriz!
  • o kadar özellik konmuş bari bir de ekran kartı konsaymış. i5um de olsa i5i sadece internette gezinmek için kullanmak ayıp
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: empire_loups

Pil süresinin gerçeği yansıtmayacağını biliyoruz. Ama merak ediyorum yine de. Gerçekten 8 saate yakın bi kullanım verebilecek mi?

Nereden biliyorsun? Orada bahsi geçen pil ömrü uygun koşullar altında gerçeği pekala yansıtabilir. Anormal bir durum yok. Ha, o koşullarda rahat bir çalışma ortamı sağlanabilir mi, burası tartışılır.

Hangi ürün söylendiği pil ömrünü normal kullanımda göstermiş de bu gösterecek. Satış sorumlusu gibi neden böyle bir tepki veriyorsun?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.