Şimdi Ara

TELEFONLARIMIN DİNLENDİĞİNİ NASIL ANLARIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
16.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar klasiktir telefon yankı yapıyosa parazit yapıyosa veya kesiliyosa dinleniyosundur derler ama acaba dinlenip dinlenmediğimi nasıl anlarım?
    Ciddi ciddi soruyorum teknik olarak bu işten anlayan arkadaşlar bir yardımcı olabilirse sevinirim bunu anlamanın veya engellemenin bir yolu varmıdır?

• Hiçbir alakası yok. Yankı, parazit vs. bağlantı durumuyla ilgili bir problemdir. Ayrıca telefonlarınız dinlenmez, niye dinlensin ki? Dinlense dahi hiçbir şekilde anlayamazsınız.
  • Bizim telefonda çok cızırtı yapıyor acaba dinleniyozmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amroth. -- 3 Mayıs 2010; 1:16:40 >
  • taktik vereyim diyeceğim şimdi ama spam reklam yağacağından endişe ediyorum.

neyse veriyorum yine de yanına bir arkadaşını al derin muhabbete başla.
    muhabbetin konusu emlak olsun. hani nereden emlak alırım, kaça alırım, ne almalıyım, nasıl almalıyım.

ondan sonra bak nasıl spam mailler geliyor.

hem mailden hem de cepten krediler açıldığını okursun anlaşılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speakerphone2010 -- 3 Mayıs 2010; 1:24:20 >
  • Anlayamazsınız.
  • dandik hoparlör setleri var masa üstü stereo. bu aralar heryerde satılıyor, 12 tl' e felan.
    bunlardan alıyorsunuz, dııt dııt data dataa datt felan çok sık yapıyorsa anlayın ki bişiler oluyor.
    mesaj da geliyor olabilir.

hazır yeri gelmişken, bu hoparlörlerden aldım gold dasatıyor. telefon 10 metre ötede de olsa
    hoparlörler dıtlıyor yok böyle birşey. neden olur bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: speakerphone2010

dandik hoparlör setleri var masa üstü stereo. bu aralar heryerde satılıyor, 12 tl' e felan.
    bunlardan alıyorsunuz, dııt dııt data dataa datt felan çok sık yapıyorsa anlayın ki bişiler oluyor.
    mesaj da geliyor olabilir.

hazır yeri gelmişken, bu hoparlörlerden aldım gold dasatıyor. telefon 10 metre ötede de olsa
    hoparlörler dıtlıyor yok böyle birşey. neden olur bu?

Manyetik alan koruması yoktur

• bişi olmadığı kesin de bu çerçevelerin ucuz olması bundan dolayı mı yani dıtlıyor? öyle sinek vızıltısı gibi de değil ha,
    resmen datlıyor. kulaklık kullanıyorum bir de ansızın datlıyor var yaa hoplamak ne ki kulak zarını patlatacak cinsten.
    ee nolcak peki, datlayacak mı bunlar çözümü nedir?

genius yazısı var üstünde. bir de kulaklık deliği ve bu deliğin üstünde hemen bir led yanıyor sarı renk.
    yani kulaklık kullanırken telefonu kapatıyorum hesap edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speakerphone2010 -- 3 Mayıs 2010; 2:16:25 >
  • Bazen telefonu arabanin teybine baglayip muzik dinliyorum datdara datdara daaat cok yapiyo acaba onlami alakali? vayyy!
  • Evet arkadaşlar yokmu başka bilgisi olan?
  • arkadaşım bana kendi hattından kendi telfon numaranı ara çalıyorsa dinleniyorsun demişti ama tam olarak bilmiyorum
  • Karşıdan gelen veya giden senin sesin, ani volume düşmeleri-artışları yaşıyorsa..
  • Telefonla konuşurken deki eğer bu telefon dinleniyorsa dinleyenlerin anasını avradını ...... o zaman ortaya çıkar işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarpaşa62 -- 4 Mayıs 2010; 22:05:46 >
  • Telefonda aynne şöyle de
    -bak ibrahim malı ....dan al bırak torbacılar kazık atıyo git al 5-10 kilo yaırn sabah da yola çıkalım fln de arkadaşında san auyum göstersin
    sonra verdiğin adresde ışıkları kapat döner sandalyeye otur ve bir sigara yakıp polisleri bekle 1 saat içinde gelmezlerse dinlenmiyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel_

Telefonda aynne şöyle de
    -bak ibrahim malı ....dan al bırak torbacılar kazık atıyo git al 5-10 kilo yaırn sabah da yola çıkalım fln de arkadaşında san auyum göstersin
    sonra verdiğin adresde ışıkları kapat döner sandalyeye otur ve bir sigara yakıp polisleri bekle 1 saat içinde gelmezlerse dinlenmiyorsun

Bu güzeldide dinlediğinden şüphelendiğim insanlar polisler değil
  • Seni kim niye dinlesin ya..sıradan bir vatandaşsın işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty_1

Seni kim niye dinlesin ya..sıradan bir vatandaşsın işte.

Evet sana katılıyorum ben can sıkıntısından ilgi çekmeye çalışan 15 yaşında bi çocuğum çünkü

Arkadaşlar bu konuda başka somut bi bilgisi olan varmı?
  • Varmı başka fikri olan?
  • Telefon dinlemelerini engellemek için ahizeye "Adana çık aradan." komutunu veriniz.
  • Telekulak çetesine takılmış olabilirsin kardeş..Şüpheleniyorsan savcılığa başvur.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.