EN İYİ TÜY ALMA YÖNTEMİ...
16 Cevap17407 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

109 Mesaj
1 Mayıs 2010; 16:53:00 

Arkadaşlar sizce nedir? karınca yumurtası yağı, tüy dökücü krem, hamam otu?

Varsa bildiğiniz paylaşırsanız çok sevinirim

153 Mesaj
1 Mayıs 2010; 16:54:58 

0

109 Mesaj
1 Mayıs 2010; 16:55:18 

yok mu cevabı olan biri

edit: arkadaşım kıllarım sertleşsin istemiyorum ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s0phiesw0rld -- 1 Mayıs 2010; 16:56:15 >

482 Mesaj
1 Mayıs 2010; 17:04:42 

Şimdi nerendeki kılı tüyü alacağına bağlı bu
Ağda, cımbız, yay, jilet, epilasyon aleti. Fakat kalıcı çözüm için lazer epilasyon şart. Oda biraz pahalıya kaçıyor ama ömür boyu o kıllardan kurtulmak için verdiğin masraf acı ve zamandan tasarruf edeceğini düşündüğünde iki katını bile ödeyebilirsin belki

╔══════════════════════════════╗
|Facebook|Twitter|Formspring|Blog|
╚══════════════════════════════╝

DH Twitter Topluluğu Ana Konu Twitter'a dair ipuçları
Karton maketlerle kendi figürünüzü yapın

109 Mesaj
1 Mayıs 2010; 17:08:42 

quote:

Orijinalden alıntı: xDEADx

Şimdi nerendeki kılı tüyü alacağına bağlı bu
Ağda, cımbız, yay, jilet, epilasyon aleti. Fakat kalıcı çözüm için lazer epilasyon şart. Oda biraz pahalıya kaçıyor ama ömür boyu o kıllardan kurtulmak için verdiğin masraf acı ve zamandan tasarruf edeceğini düşündüğünde iki katını bile ödeyebilirsin belki

epilasyonu denemiştim ama tamamen kurtulmak için 5 milyarı gözden çıkartamam

google da araştırma yapıyorum şimdi

4085 Mesaj
1 Mayıs 2010; 17:14:14 

tüy mü kıl mı bölge nedir? aydınlat yardımcı olmaya çalışsınlar.

109 Mesaj
1 Mayıs 2010; 17:41:27 

valla hedeflerim çok

sırt-az sayıda- ve göğüs bölgesini tamamen yok etmek
bacakları ve kolu azaltmak

1243 Mesaj
1 Mayıs 2010; 17:53:12 

acısız olsun istiyosan tüydokucu krem

(-e(RC)o-...(..._35_1/2_KSK_...) http://ercoloji.blogspot.com.tr/ http://alfalogy.blogspot.com.tr/ http://erco35coast.blogspot.com.tr/

4085 Mesaj
1 Mayıs 2010; 17:56:14 

benim sırtımda ve omuzumda vardı, braun çok kullandım çok acı ve çoğalma oldu bende. bu yaza epilasyonla girdim, şu anda sırtım ve omuzum çok iyi durumda, çıkma var ama çok az, rahatsız edecek şekilde değil, bir kaç seans sonra bitecek gibi duruyor. gögüs içinde üst bölgelerden aldırmıştım tek seansda neredeyse bitti gibi. bu konu ciddi bir konu bence, yapacağın herhangi bir hata çoğalmaya neden olabilir. parana yazık olmasın uygun bir epilasyon merkezini ziyaret edebilirsin. bu arada azalma hizmeti yokmuş, öyle bir krem de olmadığını bilmediklerini söylediler.

109 Mesaj
1 Mayıs 2010; 18:06:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

benim sırtımda ve omuzumda vardı, braun çok kullandım çok acı ve çoğalma oldu bende. bu yaza epilasyonla girdim, şu anda sırtım ve omuzum çok iyi durumda, çıkma var ama çok az, rahatsız edecek şekilde değil, bir kaç seans sonra bitecek gibi duruyor. gögüs içinde üst bölgelerden aldırmıştım tek seansda neredeyse bitti gibi. bu konu ciddi bir konu bence, yapacağın herhangi bir hata çoğalmaya neden olabilir. parana yazık olmasın uygun bir epilasyon merkezini ziyaret edebilirsin. bu arada azalma hizmeti yokmuş, öyle bir krem de olmadığını bilmediklerini söylediler.

teşekkürler cevap için.
peki kaç seans gittiniz ve maliyeti nedir?

ayrıca tüy dökücü krem çoğaltır mı diye tereddütteyim

339 Mesaj
1 Mayıs 2010; 18:12:34 

quote:

Orijinalden alıntı: s0phiesw0rld

valla hedeflerim çok

sırt-az sayıda- ve göğüs bölgesini tamamen yok etmek
bacakları ve kolu azaltmak

Ne kaldı

Web Tasarım | Seo Uzmanı | Adwords Uzmanı

4085 Mesaj
1 Mayıs 2010; 18:21:43 

fiyatlar çok değişken, ben paket uygulamasına gittim, bitime, seans sınırlaması yok, bitene kadar devam edeceğim. omur sırt 1000 TL etilerde bir yer, ama eminim 300 400 olanlarda vardır. traş gibi düşün, mahallede 10 lira, etilerde 30 lira, ben çok araştırmamıştım ama gittiğim yer hem kaliteli hemde kaliteli işçilik var. can yanması filan yok, kusursuz bir görünüm olduğunu söyleyebilirim. ilginç sırtımda bir kaç sivilce vardı kesimden sonra biraz göze battı ama bir süre sonra yok oldu, sırtım sanki hiç kıl çıkmamış gibi bir intiba veriyor. ben bile unuttum diyebilirim.

125 Mesaj
1 Mayıs 2010; 22:38:00 

Bendede traş aletleri var , onlarla ayaklarımı temizliyorum. Malum tozluk , tekmelik , kıl birleşimi pek güzel şeyler ortaya çıkmıyor. Ayrıca tükettiği asitler sayesinde kas oluşumunada köstek oluyormuş bu kıllar.

822 Mesaj
2 Mayıs 2010; 11:21:59 

quote:

Orijinalden alıntı: CambazTr

Ne kaldı

bunları ağda ile yapma derim kesinlikle

Galatasaray Üniversitesi / Benim güzel hatalarım var
PSN : calyente

416 Mesaj
19 Ağustos 2010; 5:25:22 

benim kaşımın ortasında az sayıda kıl vardı ama olanlar da belliydi o yüzden 6 seans lazere gittim ancak kesin çözüm olmadı zaten bunun garantisini size hiçbir epilasyon merkezi vermez Bende de tüyler oldukça azaldı çıkanlar da eskiye göre az ve inceydi Ama ayva tüyü gibi farkedilmeyecek gibi de değildi

515 Mesaj
21 Aralık 2012; 12:48:29 

ağda yaptıktan hemen sonra eşşek sidiği sür. Ömür boyu kurtul. Acısına dayanilirsen tabi.

Ben, beni bilmezdim ben beni....
Ben beni bilince !, sordum kim bu serseri !?
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » EN İYİ TÜY ALMA YÖNTEMİ...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359