- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
programda veya rom atarken susmuş cıhazlara JTAG - tamir ve EMMC değişimi
931 Cevap76310 Görüntüleme81 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Konunun Etiketleri
İlan Türü: #Satılık
Konunun Etiketleri
Konunun Etiketleri
Marka: #OnePlus
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1081 Mesaj
Referanslar: 54

Katılım Zamanı:
29 Ekim 2004;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
21 Kasım 2014; 16:47:39 

NOT: Bazı arkadaslar soruyor neden digerlerine gore biraz pahalı yapıyorsunuz diyor kimi de neden ucuz yapıyorsunuz diyor yani kimine göre pahalı gelebilir neden mi
Biz bu işe sonradan girmedik 2000 den beri bizim asıl işimiz bu..
Biz 20-30 dolarlık havya kullanmıyoruz..
Biz 1 dolarlık flex kullanmıyoruz..
Biz mikroskop altında 0 hata ile iş yapmaya çalışıyoruz..
Biz sadece türkiye ye değil dünyaya iş yapıyoruz.. ( isteyene yabancı forumlardan bir cok referans verebilirim)
Biz çip değişen cihazlarda çıkma vs eski revizyon çip kullanmıyoruz yeni ve pahalı çip kullanıyoruz...
Dükkana gelen arkadaşlar kullanılan alet edavatları gördüler..
Ankaradan izmirden bir çok ilden gelip tanışan arkadaşlarımız oldu..
Biz profesyonel çalışıp hala gerçek esnaf duygularıyla hareket ediyoruz..
Elbet hatalarımız olur olmaz degil ama elimizden geldigince telafi etmeye çalışıyoruz..
Bazen kargolarda gecikme yaşanıyor bizden de oluyor kargo firmalarından da kaynaklanabiliyor..
Biz randıman vermeyecek cihazı müşteriye yaptırmasını tavsiye etmiyoruz..

1 MNG kargo anlaşma Müşteri No: 156513779

2. Cİhaz gönderirken cihazı güzelce sarıp gönderin
3. Cİhazın arızasını veya nasıl arızalandıgını daha evvelden tamir gördüyse ne için tamir gördüğünü ve telefon ve geri dönüş adresini de yanına not iliştirip gönderirseniz işimiz daha da hızlanır..
4. Jtag için gönderecek arkadaşlar cihazın offical orijinal romla mı custom rom atarken veya root atarken vs nasıl sustugunu yazarsanız daha iyi olur

GÜncel:
LG G2 D802-D803-D801 Jtag başlamıştır..
Ayrıca imei null olanlar ve basebandı ucanlar düzeltilir.... 04.01.2014
HTC one x tegra işlemci S-OFF ve tüm HTC lerin s-offu yapılır (HTC ONE 1.54 Hboot dahil)
İ9300 _note2 boot repair başlamıştır
i9300 note 2 emmc chip değişimi

3G çalışmayan n7105-t999 gibi kore samsung cihazların problemi ..

Blackberrylerde mep hakkı 0 kalan cihazlarda onarılır..

Programda veya başka bir sebepten dolayı açılmayan cihazlara JTAG yoluyla tamir yapılır....
JTAG nedir:

kısaca özetlersek elektronikte kullanılan flash belleklerin veya işlemcilerin bord üzerinden hiç sökülmeden borda üzerindeki JTAG pinlerine gerekli pinleri lehimleyerek komple silinip tekrar programlanması olayıdır
her işlemci flaşın programlanmasına izin vermez veya board üzerinde böyle bir işlem için gerekli bağlantı uçları olmayabilir
bu gibi durumlarda flash veya işlemci sökülürek ayrıca bir programlayıcı ile programlanır genelde zahmetli ve zor bir işlemdir genellikle bu noktalara jtag kabloları mikroskop altında lehimlenir.. Çoğu cihazın hazır jigleri mevcuttur bu cihazlara jig takılarak lehim atılmaz ve Jtag işlemi yapılabilir ama bazen jiglerle olmayan veya jiglerle randıman alınamayan cihazlara mikroskop ile lehim yapılır..
Ayrıca çinden gelen açılışında xda-developer yazan HD2 leri de acrupa ciahzına çeviriyoruz neden ihtyaç duyarım; bu cihazlarda zamanla restart sorunu başlıyor romla düzelmiyor jtagla full silinip Avrupa dumpu atılarak normal haline getiriliyor ..

Örnek G1 JTAG pinleri :

0
0

İ900 Jtag pinleri
0

listede olmayan cihazlar için mail atınız veya arayınız..
bestcoolsevgigsm@gmail.com
0216 491 32 66
0532 576 69 76

G2 yeni resimler

Xperai X1 jtag :

HTC HD2

0

Uploaded with ImageShack.us

Samsung F490 Jtag

0

HTC Imagio WhiteStone Unlock, , Unbrick, CID Change eklenmiştir
samsung İ560
HTC Touch Pro2 T7373 (HTC Rhodium 100) Unlock, Unbrick, CID Change eklenmiştir

HTC Dash Unlock, Unbrick, CID Change supported

Samsung T959 Vibrant Galaxy S Unbrick bricked boot eklenmiştir

HTC Tattoo – HTC Click100 Unlock, Unbrick, CID Change supported

Motorola
A3000

A3100

ME600

MB300

Yeni EXPERİA serileri Boot tamiri GDFS tamiri tekrar simloga gecen cihazlar onarılır..

Sony Ericsson E10i – (TA Repair)
Samsung SC-02B –
Samsung SCH-W910 –
Huawei U8160 –
Vodafone 858 –
ZTE Racer –
Sony Erricsson S0-01B –.
Sony Erricsson E10a –
Sony Erricsson E10i –
Sony Erricsson E15a –

mail : bestcoolsevgigsm@gmail.com
MSN : mustafarafi@yahoo.com
Sonork : 100.111110
0532 576 69 76
0216 491 32 66
http://maps.google.com/maps?f=d&saddr=40.87894,29.23169&daddr=&hl=tr&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=0&sz=17&sll=40.878518,29.232398&sspn=0.003156,0.006909&ie=UTF8&z=17
Adres bilgileri

http://www.bestjtag.com/?page_id=35

AYRICA TÜM HTC lerin simlockları 15 dakikada açılır...

S8500 - T959V 1024 vs bir çok yeni moedel eklenmiştir sormaktan çekinmeyin..

Yeni model board resimleri meraklıları kullandıkları ciahzların boardlarını görmek isterse..
http://www.bestgsmsupport.com/board%20pictures/

Sensation hakkında gelen özel mesajlara genel cevap
Şu an için cihazla box yapımcıları (jtag box programlayan coderler ile) uğraşıyoruz tahminimce bi kaç güne oluımlu sonuç alacağız cihazın Jtag pinleri bulundu tamir için gereken boot yazılımı ve adresleri çözümleniyor elinde çökmüş olan varsa gönderebilir..

i9003 ler tam anlamıyla yapılmaya başlanmıştır...
Unbrick Samsung SGH-i727 Galaxy S II Skyrocket
Unbrick Samsung SGH-T989 Galaxy S II
Unbrick HTC Sensation (HTC Pyramid)
Unbrick HTC Shooter (HTC EVO 3D)

ve aklımıza gelmeyen ve yazmayan çoğu cihazın jtagı çıkmıştır

NAND flash değişimi :
Riskli bir işlem ama yapılabiliyor... NAND flash bozuldugu zaman son çare entegreyi değişmek
Genelde desire S incredible s lerde daha çok gerekiyor

0
0

0
0

0
0

Desire S
0
0

0

1

bu konudan alıntılar :

quote:

Orijinalden alıntı: ozimo

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

Mustafa hocam benim komple ceset u8800'ü de diriltti kısa sürede, sonsuz teşekkürler üstadım

quote:

Orijinalden alıntı: uzunnn

Bestcool tamir ettiginiz s9003cihazim icin tesekkurler elinize saglik.tamir ettirmeyi dusunen arkdslar guvenilir bir arkadas gonul rahatligiyla tamir yaptirabilirsiniz

quote:

Orijinalden alıntı: musty013

gecenlerde mustafa abiye jtag yaptırdım titan için zaten tanıyordum eskiden beri simaende tanısma sansımız oldu :)

quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

Mustafa abi şu bizim x10 'nunda nand flashı değişseydi ne olurdu ya.

Şaka bir yana, sayın BesTCooL çok sıcak kanlı , içten, gerçekten işinin ehli biri. Sevgigsm forumlarını takip edenler zaten nasıl bir usta olduğunu bilir. Cihazımı götürmeden 1 gün önce randevulaştık kendisiyle, gelmem gereken saatten geç gelmeme ve başında müşteri olmasına rağmen hemen benim cihazımı bakıma aldı kendisi sağolsun. Fakat geldiğimde PC 'si çöktüğü için cihaza yapıcağı jtag 'ı beklemek durumunda kaldım o da benim şansıma. zaten şansım olsa

Normalde telefon tamiri gibi ince olaylarda her tamirciye götürmem telefonumu güven meselesinden ötürü. Bu konuda çok titizim. Fakat BesTCooL hocam bana güven verdi bu konuda. Telefon tamiri konusunda artk kapısını çalacağım ilk şahıs kendisidir.

Vesselam hayırlı işler ustam.

Şenol

quote:

Orijinalden alıntı: siliniyor

quote:

Orijinalden alıntı: sermandes

quote:

Orijinalden alıntı: siliniyor

ustamla bir çok forum uzerınden mesaj sonra da telefon ile gorustum cihazımı hiç tnımadıgım gormedıgım halde guven ıcerısınde yolladım ucretı de verdıgı hesaba atm den yatırdım.

cihazım ulastıgı zaman ıscılıgı hakkında da yorum yapacagım arkadslar

Cihaz geldigi zaman bizede bildir kardeş bende yaptırcam nasıl yapıyor işcilik filan merak ettim

mustafa ustayı hayatımda gormedım, guvenmek ıcın hıcbırsey yoktu,daha oncekı mesajları okudum bırısı de benım gıbı mersınden gondermıstı kargo ıle bunu okuyunca kendısıne mesaj cektım -ustelık bbayagı bı mesajlastık- karsılıgını yazdı ettı hallederız dedı, aradım telefonla bır kac kere onu da hoş bır sekılde cevapladı.
neyse yolladım hocam cıhazı kargo ıle 1 gunde yaptı ben parayı hesabına atm den yatırdıgım gun de kargoyu cıkarttı

cıhazın tamırını gelınce cıhazı mersınde kımse -teknıkservısler ve tamırcı cambazıyım dıyenlerde dahıl olmak uzere-yapmadı. cıhaz sımdı calısıyor,guzel ambalajlanmıştı.

mustafa usta internet uzerındekı alışverişlerde kaybettiğim guven duygusunu tekrar kazandırdı, özetle.

cıhazınızın ne problemı var bılmıyorum ama mustafa usta halledecegıne guvenıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: mciceek

quote:

Orijinalden alıntı: BesTCooL

quote:

quote:

quote:

Merhabalar Hocam; bende yurtdışından getirilmiş Desire HD var. Getirildiğinde simlock kırılmıştı. İki hafta kadar önce HTC Sense 3.0 update'ini yaparken telefon kapandı ve bir daha açılmadı, açılmadıdan kastım açılıyor ama siyah ekranda kırmızı üçgen ve ünlem işaretleri ile kalıyor. Volume down ve Power kombinasyonu çalışıyor ama factory reset atamıyorum.

E:Can't open data cwpkg.zip

E:Can't open cache recovery command

gibi hatalar veriyor ve aynı siyah ekrana geri dönüyor reset attıktan sonra. Tamir edilebilmesi mümkün müdür diye soracaktım ve eğer mümkünse yaklaşık maliyeti ne olur acaba? Bi yardımcı olursanız sevinirim.

PM atmıştım değil mi ?

Tamamdır hocam, bugün veriyorum telefonu kargoya. teşekkürler.

selamlar cihazınız hazır yeni güncellemesini de yaptık başka bir isteğiniz va rmı? Ptesi kargolayabilriiz..

Selamlar hocam, elinize emeğinize sağlık. Bundan sonra en ufak bir sıkıntıda ulaşacağım kişi sizsiniz. Eğer ücreti ve hesap numaranızı pm atarsanız (iş bankası kullanmıyorsanız IBAN numarası daha iyi olur) ben de pazartesi hesabınıza yatırabilirim. İyi çalışmalar...

quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Y.

Mustafa bey sağolsun ideos x5 ime kavuştum.
Ellerinize sağlık.

quote:

Orijinalden alıntı: akcelik

Arkadaşlar telefonumu bugün kargodan aldım herkese tavsiyem başka tamircilerde macera aramayın BestCool işinin ehli bir arkadaş ...

quote:

Orijinalden alıntı: akcelik

quote:

akcelik arkadaşımızn gönderdiği T989 aynı satte halledildi kargocuyu bekliyor

http://www.bestjtag.com...LE_IMG_0044-300x224.jpg

Eline sağlık :)

quote:

Orijinalden alıntı: guneyonur

BestCool hocama Jtag için HD2 cihaz yollamıştım sağolsun. Büyük bir özenle halledip yolladı cihazı. Teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: emrhky

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrhky

MERHABA.
BENİM LG P500 MARKA TELEFONUM ROM ATARKEN KAPANDI ARTIK HİÇ AÇILMIYOR. JTAG YAPABİLİYORMUSUNUZ AYRICA FİYAT NEDİR?
İYİ GÜNLER.

emrah bey cihazınız hazır ptesi kargolanacak

Çok teşekkür ederim ustam. Çok hızlı ve güvenilir olduğunuzu tekrar kanıtladınız. Daha önce başka bir servis yapamadı cihazı ayrıca jtag portlarını kopartmışlar. BesTCooL hocam cihazı eline ulaştığı gün onarıp hazır hale getirdi. Kesinlikle diğer arkadaşlara tavsiye ederim.

quote:

Orijinalden alıntı: erdemsavar87

Arkadaşlar 3 tuş sorunu çözmeye(samsung galaxy s) çalışırken telefon sustu, izmirde(ikamet ettiğim yer) ve kocaelinde verdiğim servisler üstünde 1 ay kadar çalışmalar yaprıktan sonra böle bişey görmediklerini ve kesin anakartın değişmesi gerektiğini söylediler,en sonunda sevgi iletişime ulaştım ellerine ulaştıktan 15-20 dakka sonra arayıp telefonumun açıldığını üstünede güncelleme isteyip istemediğimi sordular :) bu kadar kısa sürede halledildi yani 1 ay boşuna ömrümden ömür gitti bu durumdaki arkadaşlara tavsiye ederim hiç düşünmeden yollasınlar,tekrar teşeküürler sevgi iletişim..

quote:

Orijinalden alıntı: mgundem

Evet nihayet kargoculara rağmen omniamıza kavuştuk..Telefonumu tekrar hayata döndüren ustama teşekkür ederim. İlk başta güven durumu oluşuyor malum tanımıyoruz..Ama her telefonuma ve mesajıma usanmadan cevab verdi.Nihayetinde telim sorunsuz geldi.Gerçekten güven sorunu kesinlikle yok. Güvenilir bir kişi.Gönül rahatlığıyla makinalarınızı gönderebilirsiniz.Diğer üyelerimizin söylediği gibi güzel türkçe rom yüklenmiş. Bayada bir uygulama var. En başta bu rom yüklü olsaydı sanırım diğer romlarla uğraşıp teli bozmayacaktık...Neyse tel açık hayırlısı diyelim artık. Teşekkürler ustam

quote:

Orijinalden alıntı: Tehhannu

Pazar günü olmasına rağmen bize yardımcı oldunuz ve Galaxy S telefonumu bozulduğu gün tekrar kullanmaya başladım.
Yardımlarınız için tekrar teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: medd

custom rom işleri ile uğraşırken htc desire telefonumu sd kart ve sim kartı görmez hale getirmiştim. telefon brick mi oldu jtag mi gerekir diye tereddüt yaşarken şans eseri buradan mustafa arkadaşımızın bilgilerine ulaştım. görüşüp aynı gün telefonu kendisine götürdüm. kısa bir işlemle cihazı ilk günkü gibi sorunsuz bir hale getirip teslim etti.
kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor.

quote:

Orijinalden alıntı: saykoman

ustad cihaz geldi eline saglik, cihaz canavar gibi olmus. sagolasin.

quote:

Orijinalden alıntı: olemix51

hocamın eline sağlık ümidimi yitirmişken üstad telefonu hayata döndürdü. Çok teşekkürler iyi çalışmalar.

quote:

Orijinalden alıntı: rasmoon

bugün kendisiyle iletişime geçtik görüştük çok düzgün bir arkadaşımız, işimizi de halletti.Yardımından dolayı teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: nakedx

Arkadaşlar bende sorun yaşadığım htc evo 3d cihazımı İzmir den gönderdim.Sağolsunlar ellerine ulaştıkları gün sorunu hallettiklerini bildirip kargoyla geri gönderdiler. Şuan sorunsuz kullanmaktayım. Güvenle gönderebilirsiniz. Merdiven altı işi yapmıyolar.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lostpoet

Selam Muhterem ,

Benim Galaxy S Advance I9070 var.. Kararlılık güncellemesi diye birşey yaptı kendisi samsungun kendi güncellemesini.tekrar açmak için kapattı ve daha da açılmadı.. power tuşuna basınca yada şarja takınca hiç bi tepki yok ..internette yazılı bütün tuş kombinasyonlarını denedim ama cihazda hiç bi yaşam belirtisi yok. ne download mod ne reovery mode ..ölü modunda cihaz.. Doğru yerde olduğumu düşündüğüm için yazıyorum. Galaxy S Advance I9070 e Jtag yapılıyo mu yada yapıyor musun ? ve ne kadara yapıyosun..

Saygılarımla

Lostpoet arkadaş cihazı getirdi hallettik verdik sagolsun...

quote:

Orijinalden alıntı: saykoman

ustad cihaz geldi eline saglik, cihaz canavar gibi olmus. sagolasin.

quote:

Orijinalden alıntı: blabchief

Üstad Nokia Lumia 920 geldi bugün elime gayet güzel olmuş hiç açılmıyordu telefon şimdi canavar gibi çalışıyor. Ellerine sağlık eskisinden de iyi olmuş çok teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: emrdmr1

Mustafa hocama bende bir adet telefon gönderdim.Cihaz hiç bir şekilde hiç bir şeye tepki vermiyordu.İzmirdeki telefoncular yapamadı.Hocam aynı gün cihazı onarıp aynı gün kargoya verdi saolsun.Her türlü sorunuza samimiyetle cevap veriyor,yardımcı oluyor.Teşekkürler...

quote:

Orijinalden alıntı: erfeser

Ellerine sağlık usta. Note2 eMMc değişimini hızla ve başarıyla gerçekleştirdiğin için teşekkürler. Sorunsuz bir şeklide telefonumu kullanmaya başladım.

quote:

Orijinalden alıntı: cyan41

nexus 4 model cihazım hiç açılmıyordu, @BesTCooL sağolsun problemimi çözdü. Kendisine gözü kapalı güvenebilirsiniz işinin ehli ne yaptığını bilen bir arkadaş. Tekrar teşekkürler.

GPS Devices:

* Daewoo DPN3500 – Boot repair

Mobile phones and communicators :

* Eten X800 Boot repair/Unbrick

* HTC Desire Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair CID

* HTC Diamond Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
* HTC Dream – Google G1 Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, Activation bypass
* HTC HD2 LEO Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair CID
* HTC Herald Boot repair/Unbrick
* HTC Magic32A Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
* HTC Magic32B Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
* HTC Nexus Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
* HTC RhodiumW Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
* HTC Rhodium Touch Pro2 Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
* HTC Topaz Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair
* HTC Touch HD Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
* HTC Touch2 Mega Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
* HTC Imagio/Whitestone repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
* HTC Snap – Maple 120, Maple 100repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID
* HTC Dash repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID

* HTC Tattoo Click 100 Boot repair/Unbrick, Unlock, /repair, CID

* HTC Legend A6363 Unlock, Unbrick,  CID Change

* HTC Touch P3452 – HTC Elfin Ubrick – Boot repair supported

* Samsung B7330 Boot Repair/Unbrick
* Samsung C5510 Boot Repair/Unbrick
* Samsung F480 Boot Repair/Unbrick
* Samsung F500 modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung G810 modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung G810 PDA Boot Repair/Unbrick
* Samsung i450 modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung i450 PDA Boot Repair/Unbrick
* Samsung i550 modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung i550 PDA Boot Repair/Unbrick
* Samsung i560 PDA Boot Repair/Unbrick
* Samsung i568 PDA Boot Repair/Unbrick
* Samsung i560 modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung i568 modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung I5700 Boot Repair/Unbrick
* Samsung i710 Boot Repair/Unbrick
* Samsung i718 Boot Repair/Unbrick
* Samsung i740 PDA Boot Repair/Unbrick
* Samsung i740 Modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung I7500 Boot Repair/Unbrick
* Samsung i780 modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung i780 PDA Boot Repair/Unbrick
* Samsung I8000 Boot Repair/Unbrick
* Samsung i8320 modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung i8320 PDA Boot Repair/Unbrick
* Samsung i8510 modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung i8510 PDA Boot Repair/Unbrick
* Samsung i8910 modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung i8910 PDA Boot Repair/Unbrick
* Samsung I9000 Boot Repair/Unbrick
* Samsung i900 modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung i900 PDA Boot Repair/Unbrick
* Samsung i908E modem Boot Repair/Unbrick
* Samsung M7500 Boot Repair/Unbrick
* Samsung M7600 Boot Repair/Unbrick
* Samsung M8910 Boot Repair/Unbrick
* Samsung S3310 Boot Repair/Unbrick
* Samsung S3370 Boot Repair/Unbrick
* Samsung S5230 Boot Repair/Unbrick
* Samsung S5560 Boot Repair/Unbrick
* Samsung S5600 Boot Repair/Unbrick
* Samsung S7070 Boot Repair/Unbrick
* Samsung S7350 Boot Repair/Unbrick
* Samsung S7350i Boot Repair/Unbrick
* Samsung S8000 Boot Repair/Unbrick
* Samsung S8300 Boot Repair/Unbrick
* Samsung S8500 Boot Repair/Unbrick
* Samsung T919 Boot Repair/Unbrick
* Samsung T959 Boot Repair/Unbrick
* Samsung U700 Boot Repair/Unbrick
* Samsung U800 Boot Repair/Unbrick
* Samsung U900V Boot Repair/Unbrick
* Samsung Z240 Boot Repair/Unbrick

* Toshiba G810 Boot Repair/Unbrick
* Toshiba G910 Boot Repair/Unbrick
* Toshiba TG01 Boot Repair/Unbrick, EFS rebuild, Unlock

CDMA Mobile Phones:

* Huawei C2806M Repair, Read/Write NOR flash,
* Huawei C2901M Repair, Read/Write NOR flash

Broadband Modems:

* ZTE MF100 Boot Repair/Unbrick
* ZTE MF112 Boot Repair/Unbrick
* ZTE MF622 Boot Repair/Unbrick
* ZTE MF626 Boot Repair/Unbrick
* ZTE MF628 Boot Repair/Unbrick
* ZTE MF170 Boot Repair/Unbrick

* Huawei E1550 Boot Repair/Unbrick
* Huawei E17X Boot Repair/Unbrick
* Huawei E220 Boot Repair/Unbrick
* Huawei E585 Boot Repair/Unbrick
* Huawei E169 Boot Repair/Unbrick
* Huawei E585 Boot Repair/Unbrick

ZTE_WP829
ZTE_S1602
ZTE_S160
ZTE_S100
ZTE_MF628
ZTE_MF627
ZTE_MF626
ZTE_MF622
ZTE_MF190
ZTE_MF180S
ZTE_MF180
ZTE_MF170
ZTE_MF112
ZTE_MF100
ZTE_F285
ZTE_C370
ZTE_C335
ZTEC_N600
Versions_DLLs.txt
Unicare_UN510BF
Unicare_ChivaC2
Toshiba_TG01
Toshiba_G910
Toshiba_G900_PDA
Toshiba_G810
Sungil_SXC1080
Sierra_U595
Sierra_597
SE_X8
SE_X10_Mini
SE_X10
SE_X1
Samsung_Z630
Samsung_Z540
Samsung_Z240
Samsung_W629
Samsung_W299
Samsung_U900V
Samsung_U800
Samsung_U700
Samsung_T959V
Samsung_T959
Samsung_T919
Samsung_T749
Samsung_T669
Samsung_SPH_D700
Samsung_S8530_PDA
Samsung_S8500_PDA
Samsung_S8300
Samsung_S8000
Samsung_S7350i
Samsung_S7350
Samsung_S7330
Samsung_S7230E
Samsung_S7070
Samsung_S5830
Samsung_S5660
Samsung_S5600
Samsung_S5570
Samsung_S5560i
Samsung_S5560
Samsung_S5510
Samsung_S5260
Samsung_S5250
Samsung_S5230
Samsung_S3370
Samsung_S3310
Samsung_S239
Samsung_S109
Samsung_P1000
Samsung_M8910
Samsung_M7600
Samsung_M7500
Samsung_M180S
Samsung_M110S
Samsung_I997
Samsung_I917
Samsung_i910_PDA
Samsung_I9108X
Samsung_I9108
Samsung_I9100
Samsung_i908E_mdm
Samsung_I9023
Samsung_i900_PDA
Samsung_i900_mdm
Samsung_I9003
Samsung_I9000
Samsung_I897
Samsung_i8910_PDA
Samsung_i8910_mdm
Samsung_I8700
Samsung_i8510_PDA
Samsung_i8510_mdm
Samsung_i8320_PDA
Samsung_i8320_mdm
Samsung_I8000
Samsung_i780_PDA
Samsung_i780_mdm
Samsung_I7500
Samsung_i740_PDA
Samsung_i740_MDM
Samsung_i718
Samsung_i710
Samsung_i607_PDA
Samsung_I5800
Samsung_I5700_PDA
Samsung_i560_PDA
Samsung_i560_mdm
Samsung_I5510
Samsung_i550_PDA
Samsung_i550_mdm
Samsung_I5500
Samsung_i450_PDA
Samsung_i450_mdm
Samsung_G810_PDA
Samsung_G810_mdm
Samsung_G800
Samsung_F619
Samsung_F500_mdm
Samsung_F480
Samsung_E189
Samsung_C5510
Samsung_B7330
Samsung_B619
Samsung_B379
Samsung_B319
Samsung_B309
Samsung_B2710
Samsung_B259
Samsung_B209
Samsung_B159
Samsung_B139
Samsung_B119
Samsung_A900
Samsung_A867
Samsung_A837
RoverPC_EvoV7
Qtek_9000
QSD8XXX_L41_D04
QSC6XXX_L36_D08
QSC6XXX_L32_D08
QSC60XX_L24_D08_NOR
QSC60XX_L20_D08_NOR
QSC60XX_L18_D08_NOR
QSC1100_X14_NOR
PXA3XX_NAND
Pantech_UM175
Pantech_UM150
Nokia_1255
Nokia_1006
MSM7XXX_L41_D08
MSM7XXX_L41_D04
MSM6XXX_L06_D02
Motorola_W200
Motorola_W150i
Micromax_MMX250C
Micromax_C111_QSC6010
Micromax_C111_QSC1100
LG_VM265
LG_TD636
LG_RD6100
LG_RD3640
LG_RD3610
LG_RD3540
LG_RD3510
LG_RD3500
LG_RD3100
LG_RD3000
LG_P500
LG_LSP450T
LG_GT540
LG_GM730
LG_CU720
iPAQ_614
Huawei_EC189
Huawei_EC1260
Huawei_E585
Huawei_E5832
Huawei_E5830
Huawei_E220
Huawei_E17X
Huawei_E169
Huawei_E160G
Huawei_E160
Huawei_E1550
Huawei_E153U
Huawei_C8500
Huawei_C5589
Huawei_C5100
Huawei_C5005
Huawei_C31
Huawei_C2906
Huawei_C2905
Huawei_C2901M
Huawei_C2830
Huawei_C2823
Huawei_C2809
Huawei_C2808
Huawei_C2807
Huawei_C2806M
Huawei_C2801
Huawei_C2607
Huawei_C2605
HTC_Wizard
HTC_Wings
HTC_WildfireS
HTC_WildFire
HTC_Trophy
HTC_Topaz
HTC_Tattoo
HTC_Snap
HTC_RhodiumW
HTC_Rhodium
HTC_Raphael
HTC_Polaris
HTC_Nike
HTC_Nexus
HTC_Mozart
HTC_Mega
HTC_Magic_SAPP400
HTC_Magic32B
HTC_Magic32A
HTC_Legend
HTC_Jade
HTC_Incredible_C
HTC_Imagio
HTC_Hero
HTC_Herald
HTC_HD7
HTC_HD2.rar
HTC_HD2
HTC_HD
HTC_Gene100
HTC_Elf
HTC_DroidEris
HTC_Dream
HTC_Diamond
HTC_DesireZ
HTC_DesireS
HTC_DesireHD
HTC_Desire
HTC_Dash
HTC_Click
HTC_Chief
HTC_Athena_H3
HTC_Artemis
Haier_C6000
Haier_C5100
Haier_C3010
Haier_C300
Haier_C2076
Haier_C2040
Eten_X800
ESM7XXX_L41_D04
DELL_XCD28
DELL_Streak
Daewoo_DPN3500
BCM2156_OneNAND
AT91SAM9263EK
ASUS_P526

HTC
WILDFIRES
WILDFIRE
TOUCHPRO2
TOPAZ
SAPP30032B
SAPP10032A
RAPHAEL
NIKI
NEXUSONE
MYTOUCH4G
KAISER
JADE
INTRUDER
INSPIRE4G
IMAGIO
HERO100
HD7
HD2
FREESTYLE
ESPRESSO
ELF
DROIDINC2
DREAM
DIAMOND
DESIRES
DESIREHD
DESIRE
BLACKSTONE
SE
XPERIAX10i
XPERIAX10a
XPERIAX10
XPERIAX1
XPERIAU20I
XPERIAE16I
XPERIAE15I
XPERIAE10I
SO-01B
SAMSUNG
ZV10
Z300
Z140
U700
SPHW9500
SPHW9100
SPHW9000
SPHW8400
SPHW8300
SPHW7700
SPHW5310
SPHW5300
SPHW5200
SPHW5000
SPHW4200
SPHW4100
SPHW3500
SPHW3000
SPHW2900
SPHW2400
SHWA180S
SHWA130K
SGHT959V
SGHT959
SGHI897
SGHF480
SCHW940
SCHW930
SCHW920
SCHW830
SCHW780
SCHW770
SCHW750
SCHW720
SCHW590
SCHW570
SCHW560
SCHW550
SCHW460
SCHW410
SCHW390
SCHW350
SCHW330
SCHW300
SCHW270
SCHW240
I908PDA
I908MSM
I900PDA
I900MSM
I718PDA
I710PDA
GTS8500
GTS7070
GTS5260
GTS5233W
GTS5233T
GTS5233A
GTS5230W
GTS5230M
GTS5230H
GTS5230G
GTS5230
GTS3850
GTS3650
GTI9000
LG
U8210
TU915
TU720
SU960
SU950
SU920
SU910
SU630
SU430
SU370
SU130
SU100
SH810
SH650
SH640
SH470
SH460
SH410
SH400
SH240
SH210
SH170
SH150A
SH150
SH110
P509
P506GO
P506
P505R
P505
P503
P500H
P500
P350GO
P350
LV7400R
LV7400
LU2300
L852I
L706IE
L705IX
L705I
L704I
L601I
L600I
L06A
L04A
KU9600
KU9500
KU9300
KU9200
KU9100
KU730
KU6300
KU4300
KU4000
KU3700
KU2000
KH8200
KH8000
KH6500
KH6400
KH3900
KH3400
KH3100
KH2700
KH2200
KH2100
KH1800M
KH1800
KH1600
KH1400
KH1200
KH1000
GT810H
GT540R
GT540GO
GT540G
GT540f
GT540
GM750Q
GM750n
GM750h
GM750
GM735
GM730f
GM730e
GM730
GD880f
GD880
E720
CU920
CU915
CU720
CU575
CU500
CU405
CU400
CT815
CT810
C710H

7 Times in 1,508 Posts

ORT-JTAG – Supported Models list List updated 09-NOV-11
Samsung Models :

A767 JTAG / Repair Boot
A867 JTAG / Repair Boot
A887 JTAG / Repair Boot
A897 JTAG / Repair Boot
B7320 JTAG / Repair Boot
B7320L JTAG / Repair Boot
B7330 JTAG / Repair Boot
B7610 JTAG / Repair Boot
C5510 JTAG / Repair Boot
F299 JTAG / Repair Boot
F330 JTAG / Repair Boot
F480 JTAG / Repair Boot
F480V JTAG / Repair Boot
F490 JTAG / Repair Boot
F490V JTAG / Repair Boot
G400 JTAG / Repair Boot
G800 JTAG / Repair Boot
G810 JTAG / Repair Boot
I450 JTAG / Repair Boot
I520 JTAG / Repair Boot
I550 JTAG / Repair Boot
I5500 JTAG / Repair Boot
I5508 JTAG / Repair Boot
I5503 JTAG / Repair Boot
I5510 JTAG / Repair Boot
I5700 JTAG / Repair Boot
I5800 JTAG / Repair Boot
I5801 JTAG / Repair Boot
I617 JTAG / Repair Boot
I6410 JTAG / Repair Boot
I718 JTAG / Repair Boot
I728 JTAG / Repair Boot
I740 JTAG / Repair Boot
I7500 JTAG / Repair Boot
I780 JTAG / Repair Boot
I8320 JTAG / Repair Boot
I8510 JTAG / Repair Boot
I8700 JTAG / Repair Boot
I8910 JTAG / Repair Boot
I897 JTAG / Repair Boot
I900 JTAG / Repair Boot
I9000 JTAG / Repair Boot
I9003 JTAG / Repair Boot
I9023 JTAG / Repair Boot
I9100 JTAG / Repair Boot
I908 JTAG / Repair Boot
I997 JTAG / Repair Boot
L810 JTAG / Repair Boot
M110s JTAG / Repair Boot
M130K JTAG / Repair Boot
M180s JTAG / Repair Boot
M7600 JTAG / Repair Boot
M8800 JTAG / Repair Boot
P100 JTAG / Repair Boot
P1000 JTAG / Repair Boot
P1000N JTAG / Repair Boot
P1010 JTAG / Repair Boot
P1013 JTAG / Repair Boot
S3370 JTAG / Repair Boot
S3650 JTAG / Repair Boot
S5230 JTAG / Repair Boot
S5230G JTAG / Repair Boot
S5233W JTAG / Repair Boot
S5250 JTAG / Repair Boot
S5360 JTAG / Repair Boot
S5510 JTAG / Repair Boot
S5520 JTAG / Repair Boot
S5560C JTAG / Repair Boot
S5570 JTAG / Repair Boot
S5600 JTAG / Repair Boot
S5660 JTAG / Repair Boot
S5670 JTAG / Repair Boot
S5750 JTAG / Repair Boot
S5830 JTAG / Repair Boot
S7070 JTAG / Repair Boot
S7220 JTAG / Repair Boot
S7230E JTAG / Repair Boot
S7330 JTAG / Repair Boot
S7350 JTAG / Repair Boot
S7350i JTAG / Repair Boot
S8000 JTAG / Repair Boot
S8000H JTAG / Repair Boot
S8300 JTAG / Repair Boot
S8500 JTAG / Repair Boot
S8530 JTAG / Repair Boot
SCH-B189 JTAG / Repair Boot
SCH-B209 JTAG / Repair Boot
SCH-B309 JTAG / Repair Boot
SCH-E189 JTAG / Repair Boot
SCH-S109 JTAG / Repair Boot
SCH-S229 JTAG / Repair Boot
SCH-S269 JTAG / Repair Boot
SCH-W330 JTAG / Repair Boot
SCH-W450i JTAG / Repair Boot
SCH-W760 JTAG / Repair Boot
SCH-W860  JTAG / Repair Boot
SPH-i325 JTAG / Repair Boot
SPH-W6300 JTAG / Repair Boot
SPH-W7100 JTAG / Repair Boot
SPH-W8700 JTAG / Repair Boot
T659 JTAG / Repair Boot
T749 JTAG / Repair Boot
T849 JTAG / Repair Boot
T919 JTAG / Repair Boot
T959 JTAG / Repair Boot
T959P JTAG / Repair Boot
T959V JTAG / Repair Boot
U700 JTAG / Repair Boot
U800 JTAG / Repair Boot
U900 JTAG / Repair Boot
W570 JTAG / Repair Boot
W5700 JTAG / Repair Boot
W850 JTAG / Repair Boot
W8500 JTAG / Repair Boot
W900 JTAG / Repair Boot
Z140 JTAG / Repair Boot
Z150 JTAG / Repair Boot
Z230 JTAG / Repair Boot
Z400 JTAG / Repair Boot
Z500 JTAG / Repair Boot
Z540 JTAG / Repair Boot
Z720 JTAG / Repair Boot
ZV30 JTAG / Repair Boot
ZV40 JTAG / Repair Boot
ZV50 JTAG / Repair Boot
ZV60 JTAG / Repair Boot

HTC Models:

Chief Unbrick
Desire Unbrick
Desire HD
Desire S
Desire Z
Diamond Unbrick
Diamond C Unbrick / Repair Boot
Dream Unbrick
Eris Unbrick / Repair Boot
Evo Unbrick / Repair Boot
HD2 Unbrick
Herman Unbrick
Hero Unbrick
HERO200 CDMA Unbrick / Repair Boot /
Incredible Unbrick / Repair Boot
Incredible S Unbrick / Repair Boot
IOLITE Unbrick
Jade Unbrick
Kaiser Unbrick
Magic Unbrick
Mega Unbrick
Mozart Unbrick
Nexus one Unbrick
**** Unbrick
Polaris Unbrick
Quartz Unbrick
Rhodium S Unbrick
Rhodium W Unbrick
Schubert Unbrick
Sedna Unbrick
Smart Unbrick
Snap Unbrick
Tattoo Unbrick
Titan Unbrick
Topaz Unbrick
Touch HD Unbrick
Touch Pro Unbrick
Trophy / Spark Unbrick
Vogue / PPC 6900 Unbrick / Repair Boot 
Wildfire
Wildfire S Unbrick
Whitestone Unbrick
Wings Unbrick

LG Models:

BL20 JTAG / Repair Boot
CU915 JTAG / Repair Boot
CU920 JTAG Repair Boot
E720 JTAG / Repair Boot
E900 JTAG / Repair Boot
KC910 JTAG / Repair Boot
GD880 JTAG / Repair Boot
GM730 JTAG / Repair Boot
GM750 JTAG / Repair Boot
GT540 JTAG / Repair Boot
GW550 JTAG / Repair Boot
GW620 JTAG / Repair Boot
KC910i JTAG / Repair Boot
KH1800 JTAG / Repair Boot
KH2200 JTAG / Repair Boot
KH3100 JTAG / Repair Boot
KH8600 JTAG / Repair Boot
KS20 JTAG / Repair Boot
KU600 JTAG / Repair Boot
KU9100 JTAG / Repair Boot
KV 3900 / LV3900 / SV3900  JTAG / Repair Boot
KV4200 JTAG / Repair Boot
KV2400 JTAG / Repair Boot
KX136 JTAG / Repair Boot
LB2900 JTAG / Repair Boot
LG2500H JTAG / Repair Boot
LST255 JTAG / Repair Boot
LSP430 JTAG / Repair Boot
LSP450 JTAG / Repair Boot
LU2300 JTAG / Repair Boot
P350 JTAG / Repair Boot
P500 JTAG / Repair Boot
P970 JTAG / Repair Boot
RD3000 JTAG / Repair Boot
RD3100 JTAG / Repair Boot
RD3500 JTAG / Repair Boot
RD3520 JTAG / Repair Boot
RD3530 JTAG / Repair Boot
RD3540 JTAG / Repair Boot
RD3550 JTAG / Repair Boot
RD3610 JTAG / Repair Boot
RD3640 JTAG / Repair Boot
RD6100 JTAG / Repair Boot
RD6150 JTAG / Repair Boot
RD6300 JTAG / Repair Boot
SH110 JTAG / Repair Boot
SH130 JTAG / Repair Boot
SH170 JTAG / Repair Boot
SH240 JTAG / Repair Boot
SH860 JTAG / Repair Boot
SU600 JTAG / Repair Boot
SU910 JTAG / Repair Boot
SV600 JTAG / Repair Boot

Sony Ericsson Models:

XPERIA X1 Unbrick
XPERIA X10 Unbrick / Repair Boot
XPERIA X10 Mini [E10i] Unbrick / Repair Boot

ZTE Models:

AC560 JTAG / Repair Boot
AC580 JTAG / Repair Boot
Blade / P729B / Orange San Francisco JTAG / Repair Boot
C300 JTAG / Repair Boot
C321 JTAG / Repair Boot
C330 JTAG / Repair Boot
C332 JTAG / Repair Boot
C335 JTAG / Repair Boot
C336 JTAG / Repair Boot
C339 JTAG / Repair Boot
C360 JTAG / Repair Boot
C361 JTAG / Repair Boot
C362 JTAG / Repair Boot
C370 JTAG / Repair Boot
C700 JTAG / Repair Boot
C78 JTAG / Repair Boot
F100 JTAG / Repair Boot
F101 JTAG / Repair Boot
F102 JTAG / Repair Boot
F156 JTAG / Repair Boot
F188 JTAG / Repair Boot
F280 JTAG / Repair Boot
F285 JTAG / Repair Boot
F930 JTAG / Repair Boot
MF100 JTAG / Repair Boot
MF180 JTAG / Repair Boot
MF620 JTAG / Repair Boot
MF626 JTAG / Repair Boot
MF627 JTAG / Repair Boot
MF636 JTAG / Repair Boot
MF637 JTAG / Repair Boot
R516 JTAG / Repair Boot
R518 JTAG / Repair Boot
S100 JTAG / Repair Boot
S130 JTAG / Repair Boot
S131 JTAG / Repair Boot
S160 JTAG / Repair Boot
S191 JTAG / Repair Boot
S192 JTAG / Repair Boot
S300 JTAG / Repair Boot
S618 JTAG / Repair Boot

Huawei Models:

C2605 JTAG / Repair Boot
C2800 JTAG / Repair Boot
C2806 JTAG / Repair Boot
C2808 JTAG / Repair Boot
C2828 JTAG / Repair Boot
C2829 JTAG / Repair Boot
C2830 JTAG / Repair Boot
C2901 JTAG / Repair Boot
C2906 JTAG / Repair Boot
C31 JTAG / Repair Boot
C5330 JTAG / Repair Boot
E150 JTAG / Repair Boot
E1550 JTAG / Repair Boot
E1552 JTAG / Repair Boot
E156 JTAG / Repair Boot
E160 JTAG / Repair Boot
E170 JTAG / Repair Boot
E172 JTAG / Repair Boot
E1732 JTAG / Repair Boot
E1750 JTAG / Repair Boot
E176 JTAG / Repair Boot
E180 JTAG / Repair Boot
E220 JTAG / Repair Boot
E272 JTAG / Repair Boot
EC121 JTAG / Repair Boot
ETS2222 JTAG / Repair Boot
U1250 JTAG / Repair Boot
U1310 JTAG / Repair Boot
U3100 JTAG / Repair Boot
U8120 JTAG / Repair Boot
U8150 JTAG / Repair Boot
U8230 JTAG / Repair Boot

Haier Models:

C2030 JTAG / Repair Boot
C2040 JTAG / Repair Boot
C2076 JTAG / Repair Boot
C3010 JTAG / Repair Boot
C5000 JTAG / Repair Boot
C6000 JTAG / Repair Boot
C6300 JTAG / Repair Boot

Toshiba Models:

G810 JTAG / Unbrick / Repair Boot
G910 JTAG / Unbrick / Repair Boot
TG01 JTAG / Unbrick / Repair Boot / Unlock

Motorola Models:

A3000 JTAG / Repair Boot
A3100 JTAG / Repair Boot
MB300 JTAG / Repair Boot
ME600 JTAG / Repair Boot

AMOI Models:

Skype S1 JTAG / Repair Boot
Skype S2 JTAG / Repair Boot

SKY Models:

IM-U310K JTAG / Repair Boot
IM-U440S JTAG / Repair Boot
IM-S550S JTAG / Repair Boot

Siemens Models:

EF81 JTAG / Repair Boot

Asus Models:

P835 JTAG / Repair Boot

DELL Models:

Mini5 [Streak] JTAG / Repair Boot

Hisense Models:

C100 JTAG / Repair Boot
C177 JTAG / Repair Boot

YOY Models:

TE31 JTAG / Repair Boot

Unicair Models:

C201A JTAG / Repair Boot

Micromax Models:

C111 JTAG / Repair Boot
C112 JTAG / Repair Boot

SHOW KTFT Models:

EV-W100 JTAG / Repair Boot

Lonovo Models:

3GW100 JTAG / Repair Boot

Sungil Models:

SXC1080 JTAG / Repair Boot

K-Touch Models:

E379 JTAG / Repair Boot
ZTE_WP829.dll
ZTE_V9.dll
ZTE_V889D.dll
ZTE_V880.dll
ZTE_Skate.dll
ZTE_S185.dll
ZTE_S170.dll
ZTE_S165.dll
ZTE_S1602.dll
ZTE_S160.dll
ZTE_S100.dll
ZTE_R518.dll
ZTE_N721.dll
ZTE_MF628.dll
ZTE_MF627.dll
ZTE_MF626.dll
ZTE_MF622.dll
ZTE_MF190.dll
ZTE_MF180S.dll
ZTE_MF180.dll
ZTE_MF170.dll
ZTE_MF112.dll
ZTE_MF100.dll
ZTE_FWPC26.dll
ZTE_F285.dll
ZTE_F280.dll
ZTE_F160.dll
ZTE_C370.dll
ZTE_C335.dll
ZTE_AC30.dll
ZTE_AC2766.dll
ZTE_AC2746.dll
ZTEC_N600.dll
Versions_Plugins.txt
Versions_DLLs.txt
Unicare_UN510BF.dll
Unicare_ChivaC2.dll
Toshiba_TG01.dll
Toshiba_G910.dll
Toshiba_G900_PDA.dll
Toshiba_G810.dll
Sungil_SXC1080.dll
Sierra_U595.dll
Sierra_801.dll
Sierra_597.dll
SE_X8.dll
SE_X10_Mini.dll
SE_X10.dll
SE_X1.dll
SE_U20i.dll
SE_U20a.dll
SE_E15a.dll
Samsung_ZV60.dll
Samsung_Z710.dll
Samsung_Z650i.dll
Samsung_Z630.dll
Samsung_Z540.dll
Samsung_Z500.dll
Samsung_Z240.dll
Samsung_YPG70.dll
Samsung_YPG1.dll
Samsung_W629.dll
Samsung_W299.dll
Samsung_U900V.dll
Samsung_U800.dll
Samsung_U700.dll
Samsung_T999V.dll
Samsung_T999.dll
Samsung_T989.dll
Samsung_T959V.dll
Samsung_T959.dll
Samsung_T919.dll
Samsung_T879.dll
Samsung_T759.dll
Samsung_T749.dll
Samsung_T679.dll
Samsung_T669.dll
Samsung_T589.dll
Samsung_T499.dll
Samsung_T479.dll
Samsung_SPH_L710.dll
Samsung_SPH_D710.dll
Samsung_SPH_D700.dll
Samsung_SC_06D.dll
Samsung_SC_05D.dll
Samsung_S8600.dll
Samsung_S8530_PDA.dll
Samsung_S8500_PDA.dll
Samsung_S8300.dll
Samsung_S8000.dll
Samsung_S7562I.dll
Samsung_S7562.dll
Samsung_S7530.dll
Samsung_S7500T.dll
Samsung_S7500L.dll
Samsung_S7500.dll
Samsung_S7350i.dll
Samsung_S7350.dll
Samsung_S7330.dll
Samsung_S7250D.dll
Samsung_S7230E.dll
Samsung_S7070.dll
Samsung_S6810P.dll
Samsung_S6802.dll
Samsung_S6500D.dll
Samsung_S6500.dll
Samsung_S6312.dll
Samsung_S6102.dll
Samsung_S6012.dll
Samsung_S5830L.dll
Samsung_S5830i.dll
Samsung_S5830G.dll
Samsung_S5830.dll
Samsung_S5750E.dll
Samsung_S5670.dll
Samsung_S5660.dll
Samsung_S5600.dll
Samsung_S5570i.dll
Samsung_S5570.dll
Samsung_S5560i.dll
Samsung_S5560.dll
Samsung_S5510.dll
Samsung_S5380D.dll
Samsung_S5360.dll
Samsung_S5301.dll
Samsung_S5300.dll
Samsung_S5260.dll
Samsung_S5250.dll
Samsung_S5230.dll
Samsung_S3850.dll
Samsung_S359.dll
Samsung_S3370.dll
Samsung_S3310.dll
Samsung_S239.dll
Samsung_S189.dll
Samsung_S109.dll
Samsung_R530.dll
Samsung_P960.dll
Samsung_P7320.dll
Samsung_P6810.dll
Samsung_P6800.dll
Samsung_P6200.dll
Samsung_P5113X.dll
Samsung_P5110X.dll
Samsung_P5100X.dll
Samsung_P3113X.dll
Samsung_P3110X.dll
Samsung_P3100X.dll
Samsung_P1010_IRAM.dll
Samsung_P1010.dll
Samsung_P1000N.dll
Samsung_P1000.dll
Samsung_N8010.dll
Samsung_N7000_AP.dll
Samsung_M8910.dll
Samsung_M8800.dll
Samsung_M828.dll
Samsung_M820.dll
Samsung_M7600.dll
Samsung_M7500.dll
Samsung_M569.dll
Samsung_M240S.dll
Samsung_M200S.dll
Samsung_M200K.dll
Samsung_M190S.dll
Samsung_M180W.dll
Samsung_M180S.dll
Samsung_M130K.dll
Samsung_M110S.dll
Samsung_L760.dll
Samsung_I997.dll
Samsung_I9220_AP.dll
Samsung_I9210.dll
Samsung_I920_CP.dll
Samsung_I920_AP.dll
Samsung_I917.dll
Samsung_i910_PDA.dll
Samsung_I9108X.dll
Samsung_I9108.dll
Samsung_I9103.dll
Samsung_I9100P.dll
Samsung_I9100GX.dll
Samsung_I9100G.dll
Samsung_I9100.dll
Samsung_i908E_mdm.dll
Samsung_I9070P.dll
Samsung_I9070.dll
Samsung_I9023.dll
Samsung_I9020T.dll
Samsung_I9020A.dll
Samsung_i900_PDA.dll
Samsung_i900_mdm.dll
Samsung_I9003_IRAM_2V6.dll
Samsung_I9003_IRAM.dll
Samsung_I9003.dll
Samsung_I9001.dll
Samsung_I9000.dll
Samsung_I897.dll
Samsung_i8910_PDA.dll
Samsung_i8910_mdm.dll
Samsung_I8700.dll
Samsung_I8530.dll
Samsung_i8510_PDA.dll
Samsung_i8510_mdm.dll
Samsung_I8350.dll
Samsung_i8320_PDA.dll
Samsung_i8320_mdm.dll
Samsung_I8190.dll
Samsung_I8160.dll
Samsung_I8150.dll
Samsung_I8000.dll
Samsung_i780_PDA.dll
Samsung_i780_mdm.dll
Samsung_I777.dll
Samsung_I7500.dll
Samsung_I747M.dll
Samsung_I747.dll
Samsung_i740_PDA.dll
Samsung_i740_MDM.dll
Samsung_I727.dll
Samsung_i718.dll
Samsung_I717.dll
Samsung_i710.dll
Samsung_i607_PDA.dll
Samsung_I5800.dll
Samsung_I5700_PDA.dll
Samsung_i560_PDA.dll
Samsung_i560_mdm.dll
Samsung_I559.dll
Samsung_I5510.dll
Samsung_i550_PDA.dll
Samsung_i550_mdm.dll
Samsung_I5500.dll
Samsung_I535.dll
Samsung_i520_PDA.dll
Samsung_i520_mdm.dll
Samsung_I509.dll
Samsung_I500.dll
Samsung_i450_PDA.dll
Samsung_i450_mdm.dll
Samsung_G810_PDA.dll
Samsung_G810_mdm.dll
Samsung_G800.dll
Samsung_F619.dll
Samsung_F500_mdm.dll
Samsung_F480.dll
Samsung_F219.dll
Samsung_E329I.dll
Samsung_E189.dll
Samsung_E160L.dll
Samsung_E160K.dll
Samsung_E120S.dll
Samsung_E120L.dll
Samsung_E110S.dll
Samsung_C6712.dll
Samsung_C5510.dll
Samsung_B7510.dll
Samsung_B7330.dll
Samsung_B7320.dll
Samsung_B6520.dll
Samsung_B619.dll
Samsung_B5510.dll
Samsung_B5330.dll
Samsung_B379.dll
Samsung_B339.dll
Samsung_B319.dll
Samsung_B309.dll
Samsung_B2710.dll
Samsung_B259.dll
Samsung_B219.dll
Samsung_B209.dll
Samsung_B159.dll
Samsung_B139.dll
Samsung_B119.dll
Samsung_A900.dll
Samsung_A887.dll
Samsung_A867.dll
Samsung_A837.dll
RoverPC_EvoV7.dll
Qtek_9000.dll
QSD8XXX_L41_D04.dll
QSC6XXX_L36_D08_BS0006.dll
QSC6XXX_L36_D08.dll
QSC6XXX_L32_D08_BS0006.dll
QSC6XXX_L32_D08.dll
QSC6XXX_L24_D08_ONENAND.dll
QSC60XX_L24_D08_NOR.dll
QSC60XX_L20_D08_NOR.dll
QSC60XX_L18_D08_NOR.dll
QSC1100_X14_NOR.dll
PXA3XX_NAND.dll
Pantech_UM175.dll
Pantech_UM150.dll
Pantech_T100K.dll
Pantech_A850S.dll
Pantech_A850L.dll
Pantech_A850K.dll
Pantech_A840S.dll
Pantech_A830S.dll
Pantech_A830L.dll
Pantech_A830K.dll
Pantech_A820L.dll
Pantech_A810S.dll
Pantech_A800S.dll
Pantech_A770K.dll
Pantech_A760S.dll
Pantech_A730S.dll
Orton_4100C.dll
Orange_Boston.dll
Olive_C2110.dll
Nokia_Lumia_610.dll
Nokia_1255.dll
Nokia_1006.dll
MSM7XXX_L41_D08.dll
MSM7XXX_L41_D04.dll
MSM7227_L41_D08_ONENAND_4K.dll
MSM7227_L41_D08_ONENAND.dll
MSM7225A_L52_D08.dll
MSM6XXX_L06_D02.dll
Motorola_W210.dll
Motorola_W200.dll
Motorola_W150i.dll
Micromax_MMX250C.dll
Micromax_C111_QSC6010.dll
Micromax_C111_QSC1100.dll
Micromax_C100.dll
MDM6600.dll
LinkSys_WRT54GL.dll
LG_VM265.dll
LG_TD636.dll
LG_SU630.dll
LG_SH860.dll
LG_RD6100.dll
LG_RD3640.dll
LG_RD3610.dll
LG_RD3540.dll
LG_RD3510.dll
LG_RD3500.dll
LG_RD3100.dll
LG_RD3000.dll
LG_P999_CP.dll
LG_P970.dll
LG_P930.dll
LG_P705.dll
LG_P698.dll
LG_P500.dll
LG_P350.dll
LG_LSP450T.dll
LG_LS970.dll
LG_GT540.dll
LG_GM730.dll
LG_F160S.dll
LG_F160L.dll
LG_F160K.dll
LG_F120L.dll
LG_F120K.dll
LG_F100S.dll
LG_E900.dll
LG_E615.dll
LG_E612.dll
LG_E510.dll
LG_E405.dll
LG_E400.dll
LG_CU720.dll
LG_C660H.dll
Lenovo_LePhone3GW100.dll
iPAQ_614.dll
Intex_In50.dll
Huawei_U8825D.dll
Huawei_U8815.dll
Huawei_U8800Pro.dll
Huawei_U8800.dll
Huawei_U8655.dll
Huawei_U8650.dll
Huawei_U8500.dll
Huawei_U8350_51.dll
Huawei_U8350.dll
Huawei_U8220.dll
Huawei_U8180.dll
Huawei_U8160.dll
Huawei_U8150D.dll
Huawei_U8150.dll
Huawei_U8110.dll
Huawei_U2800.dll
Huawei_U1280.dll
Huawei_U1270.dll
Huawei_S7.dll
Huawei_ETS2225.dll
Huawei_ETS2222_Plus.dll
Huawei_ETS2205.dll
Huawei_EC189.dll
Huawei_EC1260.dll
Huawei_E585.dll
Huawei_E5832.dll
Huawei_E5830.dll
Huawei_E220.dll
Huawei_E17X.dll
Huawei_E169.dll
Huawei_E160G.dll
Huawei_E160.dll
Huawei_E1550.dll
Huawei_E153U.dll
Huawei_C8500.dll
Huawei_C5589.dll
Huawei_C5100.dll
Huawei_C5005.dll
Huawei_C3500.dll
Huawei_C3200.dll
Huawei_C31.dll
Huawei_C2906.dll
Huawei_C2905.dll
Huawei_C2901M.dll
Huawei_C2856.dll
Huawei_C2830.dll
Huawei_C2823.dll
Huawei_C2809.dll
Huawei_C2808.dll
Huawei_C2807.dll
Huawei_C2806M.dll
Huawei_C2801.dll
Huawei_C2607.dll
Huawei_C2605.dll
HTC_Wizard.dll
HTC_Wings.dll
HTC_WildfireSCDMA_PG7620000.dll
HTC_WildfireS.dll
HTC_WildFire.dll
HTC_Vivid_PH3910000.dll
HTC_Trophy.dll
HTC_Topaz.dll
HTC_Titan_PI3911000.dll
HTC_Thunderbolt_CP.dll
HTC_Thunderbolt_AP_USB.dll
HTC_Thunderbolt_AP.dll
HTC_Tattoo.dll
HTC_Surround_PD26100.dll
HTC_Supersonic.dll
HTC_Snap.dll
HTC_Sensation_PG5813001.dll
HTC_Sensation_PG58130.dll
HTC_Sensation_PG5811000.dll
HTC_SensationXL_PI39200_USB.dll
HTC_SensationXL_PI39200.dll
HTC_Sensation4G_PG58100.dll
HTC_Rhyme_PI46100_USB.dll
HTC_RhodiumW.dll
HTC_Rhodium.dll
HTC_Rezound_PH9810000.dll
HTC_Raphael.dll
HTC_Radar_PI06100_USB.dll
HTC_Polaris.dll
HTC_OneX_PJ8310000.dll
HTC_OneXL_PJ8312000.dll
HTC_OneV_PK76100_USB.dll
HTC_OneS_PJ4020000.dll
HTC_OneS_PJ4010000.dll
HTC_Nike.dll
HTC_Nexus.dll
HTC_Neon.dll
HTC_MyTouch4G_PG5910000.dll
HTC_Mozart.dll
HTC_Mega.dll
HTC_Magic_SAPP400.dll
HTC_Magic32B.dll
HTC_Magic32A.dll
HTC_Legend.dll
HTC_Jewel_PJ7510000.dll
HTC_JetStream_PG0941000.dll
HTC_Jade.dll
HTC_Inspire_USB.dll
HTC_Inspire.dll
HTC_Incredible_S_USB.dll
HTC_Incredible_S.dll
HTC_Incredible_C.dll
HTC_Incredible_2_USB.dll
HTC_Incredible_2.dll
HTC_Imagio.dll
HTC_Hero.dll
HTC_Herald.dll
HTC_HDMini_PB9210000.dll
HTC_HD7.dll
HTC_HD2.dll
HTC_HD.dll
HTC_Glacier_USB.dll
HTC_Glacier.dll
HTC_Gene100.dll
HTC_Flyer_PG41400.dll
HTC_Flyer_PG41100.dll
HTC_FlyerPG41400_USB.dll
HTC_FlyerPG41100_USB.dll
HTC_Flyer4G_PG4130000.dll
HTC_Explorer_PJ0312000.dll
HTC_Explorer_PJ0310000.dll
HTC_EvoView4G_PG41200_USB.dll
HTC_EvoView4G_PG41200.dll
HTC_EvoDesign4G_USB.dll
HTC_EvoDesign4G_PH4430000_USB.dll
HTC_EVO3D_PG86300.dll
HTC_Evo3DCDMA_PG8610000.dll
HTC_Espresso_PB6510000.dll
HTC_Elf.dll
HTC_DroidEris.dll
HTC_DroidDNA_PL8320000.dll
HTC_Dream.dll
HTC_Diamond.dll
HTC_DesireZ_USB.dll
HTC_DesireZ.dll
HTC_DesireX_PM6610000.dll
HTC_DesireV_PL1110000.dll
HTC_DesireVC_PK7810000.dll
HTC_DesireS_USB.dll
HTC_DesireS.dll
HTC_DesireHD_USB.dll
HTC_DesireHD_26V.dll
HTC_DesireHD.dll
HTC_DesireC_PL0110000.dll
HTC_DesireCDMA.dll
HTC_Desire.dll
HTC_Dash.dll
HTC_Click.dll
HTC_Chief.dll
HTC_ChaCha_PH0613000.dll
HTC_ChaCha_PH0611000.dll
HTC_Athena_H3.dll
HTC_Artemis.dll
HTC_Amaze4G_PH8511000.dll
HTC_Amaze4G_PH8510000.dll
HTC_8X_PM2330000.dll
HTC_8X_PM2320000.dll
HTC_8S_PM5910002.dll
HTC_7Pro.dll
Haier_C6000.dll
Haier_C5100.dll
Haier_C301R.dll
Haier_C3010.dll
Haier_C300.dll
Haier_C2076.dll
Haier_C2040.dll
Haier_C2010.dll
Fly_IQ285.dll
Exynos4412_eMMC0.dll
EuroSky_ES4100.dll
Eten_X800.dll
ESM7XXX_L41_D04.dll
ESC6XXX_L36_D08.dll
DELL_XCD28.dll
DELL_Streak.dll
Daewoo_DPN3500.dll
CoolPad_5860Plus.dll
BCM2156_OneNAND.dll
AT91SAM9263EK.dll
ASUS_P526.dll
Anydata_ADU_555C.dll
Alcatel_OT995.dll
Alcatel_OT990.dll
Alcatel_OT255C.dll
Acer_S100.dll

NOT:
1. Kargo çıkacak arkadaşlar Burdaki PSC firmasının UPS R38A75 koduyla
daha uygun gönderebilirler..

2. Cİhaz gönderirken cihazı güzelce sarıp gönderin

3. Cİhazın arızasını veya nasıl arızalandıgını daha evvelden tamir gördüyse ne için tamir gördüğünü de yanına not iliştirip gönderirseniz işimiz daha da hızlanır..

4. Jtag için gönderecek arkadaşlar cihazın offical orijinal romla mı custom rom atarken veya root atarken vs nasıl sustugunu yazarsanız daha iyi olur

i9300 S3 EMMC çip değişimi

i9300 EMMC tamir (çip saglam ise)
0

CMD Pullup Level:1650 mV
CMD Active Level:2268 mV
EMMC CID 15010056545530304D00AE977782AF65
EMMC CSD D02701320F5903FFF6DBFFFF8E40406D
EMMC Manufactorer ID: 15
EMMC OEM ID: 0100
EMMC Date: 10/2012 FW rev.0x0 HW rev.0x0
EMMC Serial #: 2929162114
EMMC NAME: VTU00M
EMMC Capacity: 15028 MB (High Density Card)
=============================================
Extended CSD rev 1.6 (MMC 4.5)
Card Supported Command sets [S_CMD_SET: 0x01]
HPI Features [HPI_FEATURE: 0x01]:
implementation based on CMD13
Background operations support [BKOPS_SUPPORT: 0x01]
Max Packet Read Cmd [MAX_PACKED_READS: 0x3f]
Max Packet Write Cmd [MAX_PACKED_WRITES: 0x3f]
Data TAG support [DATA_TAG_SUPPORT: 0x01]
Data TAG Unit Size [TAG_UNIT_SIZE: 0x04]
Tag Resources Size [TAG_RES_SIZE: 0x00]
Context Management Capabilities [CONTEXT_CAPABILITIES: 0x05]
Large Unit Size [LARGE_UNIT_SIZE_M1: 0x07]
Extended partition attribute support [EXT_SUPPORT: 0x03]
Generic CMD6 Timer [GENERIC_CMD6_TIME: 0x0a]
Power off notification [POWER_OFF_LONG_TIME: 0x3c]
Cache Size [CACHE_SIZE] is 65536 KiB
Background operations status [BKOPS_STATUS: 0x00]
TRIM Multiplier [TRIM_MULT: 0x02]
Secure Feature support [SEC_FEATURE_SUPPORT: 0x55]
Boot Information [BOOT_INFO: 0x07]
Device supports alternative boot method
Device supports dual data rate during boot
Device supports high speed timing during boot
Boot partition size [BOOT_SIZE_MULTI: 0x10]
Access size [ACC_SIZE: 0x07]
High-capacity erase unit size [HC_ERASE_GRP_SIZE: 0x01]
High-capacity erase timeout [ERASE_TIMEOUT_MULT: 0x01]
Reliable write sector count [REL_WR_SEC_C: 0x01]
High-capacity W protect group size [HC_WP_GRP_SIZE: 0x50]
Sleep current (VCC) [S_C_VCC: 0x07]
Sleep current (VCCQ) [S_C_VCCQ: 0x07]
Sleep/awake timeout [S_A_TIMEOUT: 0x11]
Sector Count [SEC_COUNT: 0x01d5a000]
Partition switching timing [PARTITION_SWITCH_TIME: 0x01]
Out-of-interrupt busy timing [OUT_OF_INTERRUPT_TIME: 0x02]
I/O Driver Strength [DRIVER_STRENGTH: 0x00]
Card Type [CARD_TYPE: 0x07]
CSD structure version [CSD_STRUCTURE: 0x02]
Command set [CMD_SET: 0x00]
Command set revision [CMD_SET_REV: 0x00]
Power class [POWER_CLASS: 0x00]
High-speed interface timing [HS_TIMING: 0x00]
Erased memory content [ERASED_MEM_CONT: 0x00]
Boot configuration bytes [PARTITION_CONFIG: 0x48]
No access to boot partition
Boot config protection [BOOT_CONFIG_PROT: 0x00]
Boot bus Conditions [BOOT_BUS_CONDITIONS: 0x01]
High-density erase group definition [ERASE_GROUP_DEF: 0x00]
Boot write protection status registers [BOOT_WP_STATUS]: 0x00
Boot Area Write protection [BOOT_WP]: 0x00
Power ReadOnly locking: possible
Permanent ReadOnly locking: possible
Read Only lock status: not locked
User area write protection register [USER_WP]: 0x00
FW configuration [FW_CONFIG]: 0x00
RPMB Size [RPMB_SIZE_MULT]: 0x01
Write reliability setting register [WR_REL_SET]: 0x1f
Write reliability parameter register [WR_REL_PARAM]: 0x05
Enable background operations handshake [BKOPS_EN]: 0x00
H/W reset function [RST_N_FUNCTION]: 0x00
HPI management [HPI_MGMT]: 0x00
Partitioning Support [PARTITIONING_SUPPORT]: 0x07
Device support partitioning feature
Device can have enhanced tech.
Max Enhanced Area Size [MAX_ENH_SIZE_MULT]: 0x0000bb
Partitions attribute [PARTITIONS_ATTRIBUTE]: 0x00
Partitioning Setting [PARTITION_SETTING_COMPLETED]: 0x00
General Purpose Partition Size
[GP_SIZE_MULT_4]: 0x000000
[GP_SIZE_MULT_3]: 0x000000
[GP_SIZE_MULT_2]: 0x000000
[GP_SIZE_MULT_1]: 0x000000
Enhanced User Data Area Size [ENH_SIZE_MULT]: 0x000000
Enhanced User Data Start Address [ENH_START_ADDR]: 0x000000
Bad Block Management mode [SEC_BAD_BLK_MGMNT]: 0x00
Periodic Wake-up [PERIODIC_WAKEUP]: 0x00
Program CID/CSD in DDR mode support [PROGRAM_CID_CSD_DDR_SUPPORT]: 0x01
Native sector size [NATIVE_SECTOR_SIZE]: 0x00
Sector size emulation [USE_NATIVE_SECTOR]: 0x00
Sector size [DATA_SECTOR_SIZE]: 0x00
1st initialization after disabling sector size emulation [INI_TIMEOUT_EMU]: 0x00
Class 6 commands control [CLASS_6_CTRL]: 0x00
Number of addressed group to be Released[DYNCAP_NEEDED]: 0x00
Exception events control [EXCEPTION_EVENTS_CTRL]: 0x0000
Exception events status[EXCEPTION_EVENTS_STATUS]: 0x0000
Extended Partitions Attribute [EXT_PARTITIONS_ATTRIBUTE]: 0x0000
Packed command status [PACKED_COMMAND_STATUS]: 0x00
Packed command failure index [PACKED_FAILURE_INDEX]: 0x00
Power Off Notification [POWER_OFF_NOTIFICATION]: 0x00
Control to turn the Cache ON/OFF [CACHE_CTRL]: 0x00
Writing file...C:\Users\ee\Desktop\EMMC_ROM1_00000000_20000000.bin
Loading eMMC Addon Firmware...
CMD Pullup Level:1650 mV
CMD Active Level:2258 mV
EMMC CID 15010056545530304D00AE977782AF65
EMMC CSD D02701320F5903FFF6DBFFFF8E40406D
EMMC Manufactorer ID: 15
EMMC OEM ID: 0100
EMMC Date: 10/2012 FW rev.0x0 HW rev.0x0
EMMC Serial #: 2929162114
EMMC NAME: VTU00M
EMMC Capacity: 15028 MB (High Density Card)
Writing 20000000 bytes to 00000000 ...ROM1

İ337 Avrupa (türkiye) şebeke tamiri..
Normalde bu cihazlar türkiyede kapalı alanda şebeke vermiyor verse bile arama yapmıyor

N7105 3G tamiri

i9300 komple Emmc değişim videosu aralıksız..

https://www.facebook.com/sevgigsm.net

Note 2 EMMC degistikten sonraki durumu
sane çip (iyi çip)
insane çip sorunlu çip (cihaz aniden gidebilir)

Çip orj hali
0

Note 2 EMMC degistikten sonraki hali

0

EMMC değişmesi gereken durumlar
Cİhaz downlaod moda girip de product name boşsa yüzde 90 EMMC çip sorunludur
Cihaz açılıta logoda kalıyorsa Yüzde 90 EMMC bozuktur (wipe denendi ise )
Odinden yazılım atarken pit hatası verip yazılıma girmiyorsa yüzde 99 EMMC bozuktur (partition gitmiştir)
Çipler insane çip degildir sane çipdir insane çip SDS olayı yaşayan, aniden giden cihazlardaki sorunlu çiplerdir test etmek isteyen https://play.google.com...apps/d...mc_check&hl=tr
SDS olayı hakkında bilgi http://forum.donanimhaber.com/m_79201776/tm.htm

Fiyat için kontak kurun..

0
0

0

0

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 6 Kasım 2014; 3:41:31 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün
  • programda veya rom atarken susmuş cıhazlara JTAG - tamir ve EMMC değişimi
  • HTC S-OFF (HTC ONE 1.57 ve M8 tüm HBOOTlar dahil)
  • Samsung sertifika tamiri
  • İphone 5s silver 16 GB turkcellden alınma
  • Blackberry 9981 porche editon

• _____________________________

EMMC değişimi
    Jtag
    HTC tüm modeller tüm versiyonlar S-OFF java kart ile..
    Tamir ve ekran değişimi
    İletişim sevgiyle mümkündür sevgi iletişim..

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

Uzaklaştırılmış
    Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Mayıs 2010; 2:06:48 

yanlış rom yüklemeden dolayı olusan arzalarıda giderebiliyormusun?

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
    1 Mayıs 2010; 11:51:38 

evet ustam....

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

Uzaklaştırılmış
    Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Mayıs 2010; 0:11:40 

quote:

evet ustam....

okey seni ekliyorum nolur olmaz windows kullanıyoruz her şey gelebilir insanın başına :D

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

2 Mayıs 2010; 0:33:38 

ekle usta

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

6 Temmuz 2010; 20:04:15 

G2 yapılmaya başlanmıştır
    Samsung i780 test edilmiştir

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

8 Temmuz 2010; 15:09:44 

HD2 eklenmiştir

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

736 Mesaj
    Referanslar: 17

Katılım Zamanı:
    3 Ekim 2008;
    Durum:
    Forumda değil

8 Temmuz 2010; 15:12:41 

HTC diamond var Çökmüş. Kaça hallolur acaba?

Sorunsuz alışverişlerim :
    DOĞANSERİOUS(GA-965pDS3 anakart)
    ergin(Asus kasa)
    InTerCeptor(512MbDDR400 ram)
    ekansdiuqil(hd 2600 agp 512mb E.kartı)
    leren(CM HDD 5.25" MODUL)
    gokkus86(4GB HyperX Ram)
    Chaoss(LinkSys Wireless-G WMP54G)
    borahalim(Asus 550W PSU)
    eQuiNoX83(Skystar 2 uydu kartı)
    SayGili (X530 ses sistemi)
    Ürün verdiklerim:
    serdarsun(Airties PCMCIA wireles)
    ustaşenol(7 Adet antika Cep telefonu)
    isacubukcu(Corsair 2x2RAM)

Bir daha asla ve asla Referansı sağlamda olsa Önce paranın tamamı sonra ürün teslimi yapacağım..!

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

8 Temmuz 2010; 15:46:47 

PM attım ücretini

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

17 Temmuz 2010; 0:51:36 

HD2 ve HD2 t-mobile JTAG listeye eklenmiştir
    HTC topaz JTAG listeye eklenmiştir..
    LG KC910- KC910i JTAG listeye eklenmiştir..
    LG SU910 JTAG listeye eklenmiştir..
    HTC Google G3 JTAG listeye eklenmiştir..
    HTC Touch PRO2 Rhodium JTAG listeye eklenmiştir..

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

460 Mesaj
    Referanslar: 4

Katılım Zamanı:
    17 Kasım 2009;
    Durum:
    Forumda değil

17 Temmuz 2010; 1:33:53 

hocam mail attım attım ilgilenirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitk -- 17 Temmuz 2010; 1:35:58 >

iletişim :

tel:0533 3084939

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

17 Temmuz 2010; 2:04:18 

cevapladım usta

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

382 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    15 Temmuz 2005;
    Durum:
    Forumda

15 Ağustos 2010; 0:59:44 

Merhabalar, Motorola V3xx flash atabilirmiyiz?...

0532 6752006...

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

15 Ağustos 2010; 1:07:37 

atarız cihaz yıldız ve kareya basarak açınca flash moduna giriyor mu giriyorsa ekranda ne yazıyor..

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

382 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    15 Temmuz 2005;
    Durum:
    Forumda

15 Ağustos 2010; 1:11:29 

Girmiyor, yani giriyordu, yanlış flashlamadan şu anda hiçbir hareket yok, eğer olursa fiyat ne olur?...

0532 6752006...

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

15 Ağustos 2010; 3:13:16 

25 tl ye hallolur ustam

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

516 Mesaj
    Referanslar: 10

Katılım Zamanı:
    26 Şubat 2007;
    Durum:
    Forumda değil

15 Ağustos 2010; 3:27:21 

pm atıldı.

Invincible-ozgboy-Prosatarus-just sky-MODDA-şimdikizaman-serkanky-casberg-burakthy-cathedral-Wilakress-progressivemaniac-tirannosaurus-ahmety-engalb55-Turqie-imuratk- funkslap-victorist-yogun54-okylmz-matrix31(Bu arkadaşı tavsiye etmiyorum) - sezerbaris

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

19 Ağustos 2010; 23:45:52 

HTC HD2 ve T-mobile HD2 new security olan cihazlara unlock kodu 1-30 dakikada verilir..

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

1453 Mesaj
    Referanslar: 39

Katılım Zamanı:
    18 Nisan 2006;
    Durum:
    Forumda değil

26 Ağustos 2010; 23:53:03 

benim elimde de mpx200 var çakılmış ama cihazın kendisi zaten pek ederli birşey değil onda durum ne olur?

Yaptığın işi önce kendin beğenmelisin..
    ProjeTasarla.Com

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

27 Ağustos 2010; 0:02:36 

gönder ustad olursa hallederiz önemli değil

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

5953 Mesaj
    Referanslar: 9

Katılım Zamanı:
    8 Nisan 2005;
    Durum:
    Forumda değil

27 Ağustos 2010; 0:41:42 

...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

22 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    16 Temmuz 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    28 Ağustos 2010; 18:21:28 

iyi günler hocam bende de rom yüklerken bozulan i900 var, jtag yapılacak sen yapabili misin? pm bekliyorum masrafı ne tutar onu da yazarsanız

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

28 Ağustos 2010; 18:24:10 

hallederiz üstad gönderin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 13 Kasım 2010; 1:45:24 >

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

4 Eylül 2010; 0:10:27 

Samsung Omnia Vision 940SC
    Huawei E272
    ZTE MF637 Repair
    Verizon HTC Imagio XV6975 (HTC Whitestone 100)

* Repair Dead Boot / Unbrick
    * Unlock

eklenmiştir

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

22 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    16 Temmuz 2010;
    Durum:
    Forumda değil
    7 Eylül 2010; 23:47:08 

Rom yüklerken bozduğum telefonumu daha önce gönderdiğim tamirci 3 hafta uğraştı bu telefonun anakartı yanmış düzelmez diye geri göndermişti, Mustafa ustaya gönderdiğimde aynı gün telefonun halloldu deyince epey şaşırdım, Aynı gün de kargoya verdi. Bu işin ustası diyebilirim, Birkaç telefoncuya sorduğumda en düşüğü ustamın yaptığı fiyatın 1,5 katını istediler.Şiddetle tavsiye ediyorum, Teşekkürler Ustam...

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

8 Eylül 2010; 1:01:00 

allah razı olsun ustam teşekkür ederim... Ayrıca sizin cihaza hard reset de atsanız türkçesi gitmez orijinal türkçe rom atıldı.. Sadece bu romu bu fiyatlara attıramazdınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 8 Eylül 2010; 1:09:34 >

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

915 Mesaj
    Referanslar: 15

Katılım Zamanı:
    19 Temmuz 2008;
    Durum:
    Forumda değil

8 Eylül 2010; 2:00:08 

Ekleyelim konuyu favorilere, ne olur ne olmaz
    Hayırlı işler üstad.

**ESKİ NİCK UAZRO** Tüm alışverişlerde öncelik elden teslimdir. sorunsuz alışverişler: @cixhan, @antbyotic, @mertq, @n1ghtwolff, @hapymyday, @Yeni Klasör, @kiss of life, @zerogs x2, @dota, @Grimmjow JeagerJaques x2, @ozgboy, @Apoca1ypse, @amortiiii, @nurmuhammed, @AslanPaşa, @erkandere, @salom, @haggardd, @MuzminRahTs?z!, @Wilakress, @old_snake, @djmixed, @yolcu12, @FuRrKaNn, @10.Lincoln, @aLMaNNN, @kinetik, @slayer_00, @carismadaly, @izomer, @DARBE, @formula2000, @fatihli52, @f.aktunc, @DeepAcidJzz, @yogun54 @wishmuster78, @By CrAzY

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

14 Eylül 2010; 15:49:05 

LG KS20
    LG GM730
    HTC Tattoo
    Huawei E220

eklenmiştir

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

20 Eylül 2010; 15:48:28 

HTC desire eklenmiştir..

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

678 Mesaj
    Referanslar: 18

Katılım Zamanı:
    10 Temmuz 2007;
    Durum:
    Forumda değil

1 Ekim 2010; 18:24:11 

i9000?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

1 Ekim 2010; 23:36:42 

i9000 de oluyor ustam listeye eklemeyi unutmuşum listeye eklenmeyen baya bir cihaz var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 1 Ekim 2010; 23:37:25 >

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

3 Mesaj
    Katılım Zamanı:
    12 Nisan 2007;
    Durum:
    Forumda değil
    3 Ekim 2010; 18:32:39 

bak usta senı burdada buldum bir benım cıhaızmı yapamıyorsun şimdisamsung omnia pro b7610

1081 Mesaj

Katılım Zamanı:
    29 Ekim 2004;
    Durum:
    Forumda değil

3 Ekim 2010; 18:53:54 

ustam senin model su an olmuyor sende kesin olacaksa göndereyim diyorsun daha evvel üzerinde uğraşmadığım cihaza nasıl kesin olur diyebilirim..

Burdan forumdan bi arkadaşın MAgic 32 b vardı cihaza 32a atmış olmuyordu yeni jtag geldi onunla hallettik ama senin model malesef yok
    Başka bir arkadaş HD2 getirdi hem simlock hemde jtag yaptık cumartesi günü sabah geldi öğleden sonra cihazı hazırdı aldı gitti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BesTCooL -- 3 Ekim 2010; 19:01:57 >

EMMC değişimi
    Jtag
    Tamir ve ekran değişimi

470 Mesaj
    Referanslar: 29

Katılım Zamanı:
    19 Eylül 2003;
    Durum:
    Forumda değil