Şimdi Ara

Cep telefonu tamir (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
102
Favori
144.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BoltAction

Note 2 im dün gece SDS e girdi, pm yolladım, yardımcı olma şansınız var mı?

cevapladım
  • merhabalar htc sensatıon var rom yükeleyeyim derken orjinal room u sildim htc yazısı çıkıyor orda kalıyor yardım lütfen
  • Selamın Aleyküm Elimde LG Optimus G E975 Telefon Mevcut Üzerinde Rom İşlemi Yaparken Söndü Sadece Download Mode Menüsüne Girilebiliyor.
    Orjinal Kitkat Roma Geçiş Ücreti Nekadardır. Ve Nekadar Sürede Yapabilirsiniz. İyi Çalışmalar
  • Usta ben size jtag tamiri icin 16 gb nexus 4 yollamistim.cihaz iyi guzel tamiri yapildi fakat cihazim 16 gb iken tamirden sonra 5,7 gb gorunuyor çözumü ne??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • note2 tekrar sds oldu. fiyat sormuştum.. pmden..
  • elimde i9500 var. açılırken samsung yazısı geliyor kayboluyor siyah ekranda kalıyor yani boot olmuyor. recovery moda girmiyor(ne yaptıysam girmedi). download moda giriyor odinle ve bst boxla yazılım yüklemeye çalıştım olmadı. odinde can't open serial(COM) port uyarısı veriyor. tek dosyalı rom denedim, 4 dosyalı rom denedim hiçbiri fayda etmedi. acaba emmc çipten mi kaynaklanıyor. çözebilir misiniz? tahmini masrafı ne olur?
  • Mustafa hocamdan Allah razı olsun yerinde görmek nasip oldu sağolsun yine susmuş bir cihazımızı hayata döndürdü İşinde uzman
  • Bugün imeisi null olan ve şebeke sinyali almayan lenovo s90-u cihazımı dükkana elden bıraktım. Umarım hayırlısıyla düzeltebilirler Forumdaki memnuniyet sebebiyle Şile'den kalkıp gittim uzun bi yolculuktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [C_a_N_e_R] -- 16 Eylül 2015; 21:23:36 >
  • merhaba. benim meizu nute2 telofunu rom atarken işlem durdu. şu an rom atamıyorum. telefon açılmıyor. yapabilirmisiniz.
  • hocamla lg g2 jtag için konuştuk bayramdan sonra yolluyorum inşallah telefonu
  • samsung ace 2 cynagenmod kullanıyordum. kapandı dahada açılmadı. jtig olmuyor. sanki elektrik gelmiyor. yapılabilir mi . yaptırmaya değer mi
  • Ölü lg g2yi diriltti helal olsun. Güvenebilirsiniz sorun çıkmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @BesTCooL Hocam benim general mobile e tab 4 tablet fastboota modta kaldı başka hiçbir yer açılmıyor.Android SDK yükledim TWRP recovery atmaya çalıştım fastboot modundayken ama FAILED: remote 'recovery' integrity check fail. diye bir hata alıyorum.Cihazı yollasam bu durumu çözebilme şansınız var mı?Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezeldenonce -- 16 Kasım 2015; 16:54:02 >
  • Merhaba hocam benim Htc one M7 var emmc chıp bozuk siz değiştirebilirmisiniz teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XPOWER Inverter

Merhaba hocam benim Htc one M7 var emmc chıp bozuk siz değiştirebilirmisiniz teşekkür ederim...

face den yazmıstınız degil mi ordan cevapladım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alali44

@BesTCooL Hocam benim general mobile e tab 4 tablet fastboota modta kaldı başka hiçbir yer açılmıyor.Android SDK yükledim TWRP recovery atmaya çalıştım fastboot modundayken ama FAILED: remote 'recovery' integrity check fail. diye bir hata alıyorum.Cihazı yollasam bu durumu çözebilme şansınız var mı?Şimdiden teşekkürler

randıman alamadık hocam henuz tam olarak
  • ustad seni çok övdüler elimde lg g2 var . safe modda lg logosu var sol usttede yazılar cıkıyor. download yazısı geliyor ama girmiyor . siyah ekran geliyor kalıyor o sekilde. umut varmı yapılabilirmi. ucret adres ve detayları pm den atarsanız mutlu edersiniz beni
  • pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BesTCooL

quote:

Orijinalden alıntı: XPOWER Inverter

Merhaba hocam benim Htc one M7 var emmc chıp bozuk siz değiştirebilirmisiniz teşekkür ederim...

face den yazmıstınız degil mi ordan cevapladım..

evet hocam...
  • Lumia telefonlara JTAG yapabiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.