- x
özel sağlık sigortası yaptırmak istiyorum
56 Cevap39728 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

500 Mesaj
30 Nisan 2010; 21:34:40 

arkadaşlar özel sağlık sigortası yaptırmak istiyorum.sizin yaptırdığınız tavsiye edeceğiniz yada sakın şundan yaptırma dedidiğiniz sigorta şirketi var mı?
yıllık olarak toplam ödenip en kapsamlı en mantıklı olanı hangisi?

teşekkürler şimdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PETERSBURG -- 30 Nisan 2010; 21:36:05 >

gittikçe azalıyor hayat...

500 Mesaj
30 Nisan 2010; 21:46:48 

yokmu bilgisi ilgisi olan:)

363 Mesaj
30 Nisan 2010; 22:46:02 

Eğer yardımcı olacaksa ben araştırmıştım en hesaplısı ve sağlamı şu an axa oyak ayakta muayene %80 yatakta muayenenin tamamını ödüyor yıllık 1300 lira falan tutmuştu

500 Mesaj
30 Nisan 2010; 23:49:55 

olmaz mı hocam ne demek teşekkür ederim

o kadar yüksek mi meblağlar yahu
ben 400 dolar civarlarında diye duymuştum anadoluydu sanırım

ama neleri kapsıyor yada neleri kapsamıyor az çok belirtebilirmisin kısaca

teşekkürler

3583 Mesaj
1 Mayıs 2010; 0:25:19 

Kardeşim beni zorla kendi kullandıüı özel sağlık sigortasndanı yaptırdı. Ergo İsviçre.

Ben çok anlamıyorum bu işlerden.

Aylık sanırım 45 lira. İstanbulda 1. sınıf özel hastaneler de dahilmiş. Hemde limitsiz.

Silver ve gold üyelikleri var. Beni gold yaptı. İstersen Ergo web sitesine bak. Yada acentayı ara bilgi al.

Aslın Sigorta Aracılık

Gülcan Batıgün

212 571 27 92

aslinsigorta_ltd@hotmail.com

500 Mesaj
1 Mayıs 2010; 0:27:18 

teşekkürler ilahi morluk arayacağım yarın

fiyatı gayet makul..benim duyduğum fiyatlarda aslında bu aralarda

3583 Mesaj
1 Mayıs 2010; 0:31:08 

Fiyatlar belki kardeşime özel olabilir. onun vasıtasıyla sigorta yaptırdım çünkü. Sen yinede ara bilgi al. Daha sağlıklı olur.

160 Mesaj
1 Mayıs 2010; 1:05:19 

www.modulsigorta.com sitemizde saglık sigortasıyla ilgili bilgi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
3 Mayıs 2010; 10:01:13 

Özel Sağlık sigortalarında en iyisi Yapı kredi sigortadır.İstersen bana ulaş 0530 872 48 97 telefonum.Ben bu işi yapıyorum,bilgilendiririm seni.

602 Mesaj
3 Mayıs 2010; 10:41:31 

quote:

Orijinalden alıntı: İlahi Morluk

Kardeşim beni zorla kendi kullandıüı özel sağlık sigortasndanı yaptırdı. Ergo İsviçre.

Aylık sanırım 45 lira. İstanbulda 1. sınıf özel hastaneler de dahilmiş. Hemde limitsiz.

Silver ve gold üyelikleri var. Beni gold yaptı. İstersen Ergo web sitesine bak. Yada acentayı ara bilgi al.

Aslın Sigorta Aracılık

Gülcan Batıgün

212 571 27 92

aslinsigorta_ltd@hotmail.com

45 lira ve limitsiz. Bana pek mantıklı gelmedi bence poliçenizi iyice inceleyin derim. Demirhayat sigortalıyım, bir kısmını şirketim ödemesine rağmen o fiyatları geçiyoruz. Ve ayakta tedavi masraflarıyla ilaçlar yüzde 80 ödeniyor.

500 Mesaj
3 Mayıs 2010; 10:48:03 

quote:

Orijinalden alıntı: raja52

45 lira ve limitsiz. Bana pek mantıklı gelmedi bence poliçenizi iyice inceleyin derim. Demirhayat sigortalıyım, bir kısmını şirketim ödemesine rağmen o fiyatları geçiyoruz. Ve ayakta tedavi masraflarıyla ilaçlar yüzde 80 ödeniyor.

aradım dediği yeri zaten fiyatlar hiçte o noktalarda değil.eğer kişisel bir indirim yaptılar ise onu bilemem tabiki.fiyatlar 1000 tl nin üzerinde...

FİLİZ YÜSÜKCÜ SİGORTA bu mesajı paylaştı

0 Mesaj
7 Mayıs 2010; 10:55:00 

Konu ile ilgili görüşmek isterseniz numaralarım aşağıdaki gibidir.Bilgi verebilirim

Hakan ÖZKAN

GROUPAMA SİGORTA A.Ş

EGE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

SAĞLIK SİGORTASI

YETKİLİSİ

TEL:0232 498 20 76

CEP: 0549 401 67 77-0554 927 20 97

FAKS: 0232 489 73 00

6 Mesaj
22 Ekim 2010; 17:08:06 

yukarıdaki arkadaşların önerileri gayet mantıklı. axa, allianz, anadolu sigorta özel sağlık sigortasında gayet iyi şirketler. kesinlikle uzak durulması gereken şirket ise yapı kredi. yapı kredi de 2 tane ürünleri var, biri can sağlığı sigortası diğeri ise wip sağlık sigortası. size bu sigortaları satarken binbir türlü vaat veriyorlar ancak başınıza gelen hasarı aynen size geri ödetiyorlar. poliçenizi yenilemek istediğinizde getirmiş olduğunuz tüm masrafları ekleyerek yeni primi hesap ediyorlar. ayrıca hasta olduğunuzda hiçbir ödeme alamazsınız, hemen cevapları hazır "bu geçmişe dayalı bir rahatsızlık" yani ne yapın edin ama yapı kredi sigortadan uzak durun.

0 Mesaj
7 Ocak 2011; 8:37:04 

Merhaba,
eşim ve ben özel sektörde çalışmaktayız.axa özel sağlık sigortam var.doğum teminatım 7 bin tl.ancak bebeğim olursa ve herhangi bir rahatsızlığı olursa sigorta kapsam dışı bırakacak.ki diyabet hastayım. ve çocuğumda herhangi bir problem olabilir.
eşim yapı kredi sigortada çalıştığı için bebek yapmaya karar verince ben yapı kredi sigortalı olmaya karar verdim. 2 sağlık sigortanız aynı anda olabilir.
Yapı kredi sigortalı olursanız bebek olunca yapı kredi sigorta bebeği olarak dünyaya geliyor ve ne rahatsızlığı olursa olsun ömür boyu sigorta kapsamında oluyor.diğer sigortaların bu şekilde bir avantajı maalesef yok.
sigorta yenileme zamanınızda diğer sigortalar gibi extra prim uygulması da yok.deneyimli biri olarak rahatlıkla tavsiye edebilirim.
sigortalı olmak isterseniz en iyi yapı kredi sigortadır.emin olun.doktorlarınıza ve özel hastanelere sorabilirsiniz.
yapı kredi sigorta iletişim için eşref avcı: 0 530 280 70 63

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Ocak 2011; 8:49:44 

herkes bir yorum yapmis kafam karisti,hangi saglik sigorta sirketi arkadaslarrr??

0 Mesaj
8 Ocak 2011; 20:14:42 

TÜM SİGORTA İHİTİYAÇLARINIZ İLE İLGİLİ SİZLERE YARDIMCI OLABİLİRİM AŞAĞIDA İLETİŞİM BİLGİLERİM MEVCUTTUR.

FİLİZ YÜSÜKCÜ

Uzman Sigorta Emeklilik Danışmanı
Allianz Sigorta Ve Emeklilik Danışmanı
Tel : +90 212 377 04 41
Gsm:0542 228 04 90
Faks : +90 212 377 04 92
filiz.yusukcu@allianz.com.tr

Uzaklaştırılmış
8 Ocak 2011; 20:54:45 

sigortayi yaptirdiktan ne zaman sonra yararlanabiliriz arkadaslar?

0 Mesaj
14 Ocak 2011; 12:56:13 

Merhaba,
sigortadan hemen faydalanabiliyorsunuz.size önerim yapı kredi sigorta olacaktır. uygun fiyatlı paketleri bulunmakta. diğer sigorta şirketlerinin de fiyatları uygun ama hastanelerde birçok konuda sıkıntı yaşayabiliyorsunuz. ya da senelki poliçe yenilemelerinde fiyatları ciddi oranlarda arttırıyorlar.

yapı kredi sigortadan eşref avcı bey e 0 530 280 70 63 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. doğru bilgileri sizinle mutlaka paylaşacaktır.

saygılarımla

0 Mesaj
14 Ocak 2011; 13:08:22 

merhaba,

özel sektörde birçok özel sağlık sigortasından yararlanan biri olarak sizi şu şekilde yönlendirebilirim.

genel yaşam, acıbadem ve axa sigorta gibi sigorta firmalarıdan sigortalıydım. içlerinden en beğendiğim genel yaşam oldu. ilaç ve hastane ödemelerinde hiçbir zaman sıkıntı yaşamadım.

axa sigorta en ufak rahatsızlığınızla ilgili ya muafiyet koyuyor ya da limit uygulamakta.

alianz sigortalı bir yakınım geçenlerde trafik kazası geçirdi. hastane kaza tutanağı olmadan ameliyata almadı. çünkü sigorta onay vermiyor.durum ciddi olmasına rağmen sigorta şirketi zorla ön onay ile hastamızı ameliyata aldı. dolayısıyla en kötü durumda sigorta şirketi yanınızda olmuyor.

yapı kredi sigortaya gelirsek bu sigortanın doğum teminatı konusunda çok iyi bir yararı var. doğumdan önce eş sigortalı olursa bebek doğduktan sonra bebekte sigortalı olup bebekte çıkacak tüm genetik olan/olmayan hastalıkları ödüyor.muafiyet uygulamıyor. ayrıca senelik yenilemelerde hemen hemen tüm sigorta şirketleri her sene gittiğini hastane masraflarınıza bakarar yüksek rakamlı yenileme bedelleri ya da muafiyet uygulamakta. ancak yapı kredi sigortanın böyle bir uygulaması yok. bir kes burdan sigortalı olursanız hangi rahatsılığın çıkarsa çıksın extra prim ya da muafiyet uygulanmıyor.deneyimli biri olarak bu bilgiyi rahatça verebilirim. ayrıca kaza geçirdiğinizde tutanak olmasa bilen tüm hastane masraflarını limitsiz karşılıyor. size önerim mutlaka hastanelere sigorta şirketlerini sorun. yapı kredi sigortayı önereceklerdir. bene öneri üzerinde axa sigortalıyken extra doğumdan dolayı yapı kredi sigortalı da oldum.

bilgi almak için eşref avcı ile irtibata geçmenizi öneririm.telefonu: 0 530 280 70 63

0 Mesaj
20 Ocak 2011; 9:16:28 

Merhabalar,

İsmim Deniz YAPICI Yapıkredi Sigortada Bireysel Güvence Danışmanı olarak çalışmaktayım.Türkiye'nin Sağlık Sigortaları sektöründe lider firmasından sorunsuz bir sağlık sigortası yaptırmak veya Özel sağlık sigortaları hakkında bilgi almak isteyen varsa bana 0530 780 98 16 nolu telefon numarasından ulaşabilirler...

93 Mesaj
5 Ekim 2011; 16:51:20 

Ben ve ailem Mapfre Genel Sigorta kapsamındaki "3S DAMLA" kapsamında sigortalıyız. Bu poliçe kapsamında belirlenen hastanelerden başka hastaneye gidemiyorsunuz. Fakat o hastane mutlaka en üst seviyedeki hastanelerden seçiliyor.

http://www.mapfregenelsigorta.com/3s-damla-saglik-sigortasi.html

Benim poliçem Ankara Güven Hastanesi için geçerli. Bu hastanede Sağlık Bakanlığı ruhsatında tanımlı tüm branşlarında ve SGK anlaşması kapsamındaki kadrolu doktorlara muayene olabiliyorsun. SGK katılım payı olan 12 TL'nin dışında da bir ödeme yapmıyorsun. SGK'nın ödediği miktarın üzerini sigorta şirketi karşılıyor. Yani bizden herhangi bir fark istenmiyor. Bu durum tetkikler için de geçerli. Diğer sigortalarda olduğu gibi atılan her adım öncesinde telefonla onay almak için bekleme söz konusu değil. Sadece operasyon öncesi rapor gönderilerek teyit alınıyor. Örneğin oğlum bir operasyon geçirdi. Şikâyeti ile ilgili genel cerrahiden Doç. Dr. ....'dan randevu aldık ve 12 TL katılım ücreti ödedik. Muayeneden sonra operasyona karar verildi, sigorta onayladı. Tek kişilik odada kaldı ben de refakatçi oldum ve ilk ödediğimiz 12 TL’nin dışında da bir ödeme yapmadık.

Yine benim de geçen hafta bir muayenem oldu ve sonucunda ileri tetkik gerekti ve sonuç aynı. İlk başta ödediğim 12 TL.

Ben poliçeyi Şubat 2011'de yaptırdım. O tarihteki fiyat (1 yıllık):

Ben :490 TL
Eşim :490 TL
1. Çocuk :390 TL
2. Çocuk :290 TL

Bunu da taksitle ödedim.

Eskiden sadece Ankara'da geçerli idi. Şimdi bazı şehirlere yaygınlaştırıldığını duydum ama emin değilim. Genelde herkes SGK’ya kayıtlı olduğu için bu poliçe uygun diyebilirim. Tek handikabı tek hastaneye bağımlı olmak. Ancak, Ankara dışında iseniz ve Dünya Sağlık Örgütünün ACİL kapsamına aldığı durumlarla karşılaşmış iseniz kişi başına 10.000 TL’ye kadar tedavinizi bulunduğunuz yerdeki hastanelerde yaptırabiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hhosafci -- 5 Ekim 2011; 19:12:14 >

4 Mesaj
22 Aralık 2011; 14:24:14 

Burak Sigorta
Teklif formunu doldurarak sizin için En uygun sağlık sigortası teklifini alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakSigorta -- 22 Aralık 2011; 14:25:24 >

1074 Mesaj
22 Aralık 2011; 14:34:40 

reklam topiği olmuş

9 NİSAN 2009 - Bayanlar EUROCUP ŞAMPİYONLUĞU-13 NİSAN 2014 - Bayanlar EUROLEAGUE ŞAMPİYONLUĞU - 05.05.2014 TÜRKİYE LİGİ ŞAMPİYONLUĞU
Galatasaray Bayan Basketbol Takımı

Ayşe Cora-Yasemen Saylar-S.Zellous-Işıl Alben-Nevriye Yılmaz-Sancho Lyttle-Alba Torrens-Kelsey Bone-Ş. Kimyacıoğlu-Bahar Çağlar-Esra Şencebe

172 Mesaj
23 Ocak 2012; 15:56:14 

arkadaşlar ve sigorta yetkilisi vatandaşlar

özel sağlık sigortası yaptırırsak bu yüce devletimizin bize attığı en büyük kazıklardan biri olan genel sağlık sigortasından muaf oluyor muyuz?Net bir cevap bekliyorum

1518 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Last Mogolo
23 Ocak 2012; 16:04:44 

özel sağlık siğortası bitti artık bitirdi

Kişisel Blog sayfam : http://pspicin.blogspot.com/

14 Mesaj
25 Ocak 2012; 12:21:07 

quote:

Orijinalden alıntı: berkant10

arkadaşlar ve sigorta yetkilisi vatandaşlar

özel sağlık sigortası yaptırırsak bu yüce devletimizin bize attığı en büyük kazıklardan biri olan genel sağlık sigortasından muaf oluyor muyuz?Net bir cevap bekliyorum

Maalesef özel sağlık sigortanız olsa da GSS'den muaf olmuyorsunuz.

172 Mesaj
26 Ocak 2012; 0:18:33 

evet maalesef bu acı gerçekle bugun gelir testine tabii tutulunca yüzleştim.Legal sağlık haracımızı ödeyeceğiz mecburen

545 Mesaj
5 Haziran 2012; 19:35:49 

MERHABA
SAGLİK SİGORTASİ İLE İLGİLİ BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ YADA TEKLİF İSTEKLERİNİZİ PM DEN TC NİZİ YAZARAK İSTEYEBİLİRSİNİZ?
GROUPAMA SAGLİK SİGORTALARİ BİRİNCİ SİNİF TURKİYE GENELİNDE BİR COK HASTANE VE ECZANE İLE ANLASMASİ VARDİR
SAYGİLARİMLA

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

www.yysigorta.com Konut Trafik Kasko Saglık DASK TARSİM Sigortaları Antalya info@yysigorta.com Tlf: 02423212142 GSM: 05445030707

545 Mesaj
30 Ağustos 2012; 23:14:46 

En uygun saglik sigortasi en kapsamli saglik sigortasi groupamadan size ve ailenize ozel

www.yysigorta.com Konut Trafik Kasko Saglık DASK TARSİM Sigortaları Antalya info@yysigorta.com Tlf: 02423212142 GSM: 05445030707

943 Mesaj
3 Ocak 2013; 14:27:37 

eşim için özel sağlık sigortası yaptıracağım, herhangi bir hastane veya kuruluştan verilmiş herhangi bir teşhis durumu yok, sağlıklı.
fakat önümüzdeki aylarda tüp bebek tedavisine başvurabiliriz, ben simdiden sigorta yaptırmak istiyorum.
%90 doğum'u da kapsıyacak şekilde yaptıracağım fakat tüp bebek durumunu sigortaya dahil edebilir miyiz? hangi yolu izlememiz gerekir?

for PS 4 gamers, TR PSN:kvadankpal

545 Mesaj
3 Ocak 2013; 16:53:46 

quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

eşim için özel sağlık sigortası yaptıracağım, herhangi bir hastane veya kuruluştan verilmiş herhangi bir teşhis durumu yok, sağlıklı.
fakat önümüzdeki aylarda tüp bebek tedavisine başvurabiliriz, ben simdiden sigorta yaptırmak istiyorum.
%90 doğum'u da kapsıyacak şekilde yaptıracağım fakat tüp bebek durumunu sigortaya dahil edebilir miyiz? hangi yolu izlememiz gerekir?

NORMAL DOĞUMLARDA 2.YILINIZIN SİGORTASIYASA DOGUMU KAPSAR FAKAT TÜP BEBEK KAPSAM DIŞIDIR.SAYGILARIMLA
PM DEN AYRICA CEVAP YAZILMIŞTIR. SAYGILARIMLA

943 Mesaj
4 Ocak 2013; 7:58:07 

quote:

Orijinalden alıntı: alional

NORMAL DOĞUMLARDA 2.YILINIZIN SİGORTASIYASA DOGUMU KAPSAR FAKAT TÜP BEBEK KAPSAM DIŞIDIR.SAYGILARIMLA

teşekkürler.

for PS 4 gamers, TR PSN:kvadankpal

0 Mesaj
16 Mart 2013; 15:07:33 

Yaptırmadan önce bence iyi araştırın fiyat avantajlarınada bakın bütün sigorta tekliflerini karşılaştırabileceğin http://www.hangisi.net/sigorta/saglik sitesini önerebilirim.

0 Mesaj
11 Nisan 2013; 10:22:39 

Merhaba Arkadaşlar,

Özel Sağlık sigortası konusunda uzmanlaşmış bir sigorta acentesiyim, sorularınız olursa cevaplandırabilirim.
Ancak size tavsiyem herkesin sağlıklıyken özel sağlık sigortasını yaptırması. Çünkü hastalandıktan sonra size kimse sağlık sigortası yapmıyor. Sağlık sigortanızı şu anda yıllık 500-1000 tl arasında yaptırma imkanınız varken hastalandığınızda yılda 15.000 TL vermeye razı olsanız bile hiçbir şirket size sağlık sigortası yapmaz.

Bir diğer önemli konu ise Ömür Boyu Yenileme Garantisi.. 3 yıl sistemde kalmanız durumunda sigorta şirketi poliçenizi 75 yaşınıza kadar yenilemek zorunda. Bu ciddi bir konu çünkü bazı hastalıkların tedavi masrafları yıllık 200.000-300.000 TL tutarlarında olabiliyor. Kanser tedavisinin süresi de 5-10 yıl arasında sürebiliyor, gerisini siz hesaplayın!

Çoğu müşterime aracına kasko yaptırması yerine sağlık sigortası yaptırmasını öneriyorum. Çünkü devlet de sağlık ve emeklilik işlerinden elini eteğini çekmeye başlıyor. O gün geldiğinde aramızda Ömür Boyu Yenileme garantisi almış olan arkadaşlar zamanında açtırdıkları poliçeleri için ne kadar doğru bir karar verdiklerini anlayacaklar.

545 Mesaj
11 Nisan 2013; 13:38:23 

quote:

Orijinalden alıntı: ferhatozen

Merhaba Arkadaşlar,

Özel Sağlık sigortası konusunda uzmanlaşmış bir sigorta acentesiyim, sorularınız olursa cevaplandırabilirim.
Ancak size tavsiyem herkesin sağlıklıyken özel sağlık sigortasını yaptırması. Çünkü hastalandıktan sonra size kimse sağlık sigortası yapmıyor. Sağlık sigortanızı şu anda yıllık 500-1000 tl arasında yaptırma imkanınız varken hastalandığınızda yılda 15.000 TL vermeye razı olsanız bile hiçbir şirket size sağlık sigortası yapmaz.

Bir diğer önemli konu ise Ömür Boyu Yenileme Garantisi.. 3 yıl sistemde kalmanız durumunda sigorta şirketi poliçenizi 75 yaşınıza kadar yenilemek zorunda. Bu ciddi bir konu çünkü bazı hastalıkların tedavi masrafları yıllık 200.000-300.000 TL tutarlarında olabiliyor. Kanser tedavisinin süresi de 5-10 yıl arasında sürebiliyor, gerisini siz hesaplayın!

Çoğu müşterime aracına kasko yaptırması yerine sağlık sigortası yaptırmasını öneriyorum. Çünkü devlet de sağlık ve emeklilik işlerinden elini eteğini çekmeye başlıyor. O gün geldiğinde aramızda Ömür Boyu Yenileme garantisi almış olan arkadaşlar zamanında açtırdıkları poliçeleri için ne kadar doğru bir karar verdiklerini anlayacaklar.

KESİNLİKLE

20 30 bin tllik araclara 700 800 tl ye kasko yaptırıyorsunuz ama sağlık sigortasına verilen deger burada biraz geri kalıyor. Sağlık en kıymetlimiz diyoruz ama 500-600 tl yi vermeye cekiniyoruz. Allah herkese sağlıklı uzun ömür versin. Hayırlı günler.

192 Mesaj
8 Mayıs 2013; 16:40:07 

Merhabalar

Eşim ben ve 2 çocuğum için bir sağlık sigortası yapmayı düşünüyorum.
Fiyat 1,986 TL verildi (taksitle)
YKB can sigorta standart paket önerdiler ancak tereddütlerim var,

Bu paket kapsamında sigortalılığımızın 2. senesi içinde eşim hamile kalırsa doğum ve öncesi sonrası masrafları sigorta karşılarmı?
Çocuklarımdan biri ateşlendi ve apar topar anlaşmalı bir hastahaneye götürdüm sigorta karşılarmı?
ya da bu paket içinde gizlenmiş aleyhime sonuçlar doğuracak gizli maddeler varmıdır?

teşekkürler.

Bu mesajda bahsedilenler: @ferhatozen Bu mesaja 1 cevap geldi.

Senin güzelliğini benden başkası görürse;bana özel olmaz,
Benim seni sevdiğimi senden başkası bilirse;sana özel olmaz..

545 Mesaj
8 Mayıs 2013; 20:21:25 

quote:

Orijinalden alıntı: mavicili

Merhabalar

Eşim ben ve 2 çocuğum için bir sağlık sigortası yapmayı düşünüyorum.
Fiyat 1,986 TL verildi (taksitle)
YKB can sigorta standart paket önerdiler ancak tereddütlerim var,

Bu paket kapsamında sigortalılığımızın 2. senesi içinde eşim hamile kalırsa doğum ve öncesi sonrası masrafları sigorta karşılarmı?
Çocuklarımdan biri ateşlendi ve apar topar anlaşmalı bir hastahaneye götürdüm sigorta karşılarmı?
ya da bu paket içinde gizlenmiş aleyhime sonuçlar doğuracak gizli maddeler varmıdır?

teşekkürler.

Merhaba
2. Senesinde groupamada karsiliyor dogum masraflarinizi
Fakat ykb de bilemiyorum

Arzu ederseniz groupamadan uygun full paket fiyat verebilirim.

192 Mesaj
9 Mayıs 2013; 8:17:59 

Teşekkür ederim.

Yaptığım araştırmalar bu sektörde Anadolu ve YKB nin en iyi olduğu kanısına varmamı sağladı.
Şimdilik bu yönde tercih kullanmayı planlıyorum.
Diğer firmalar hakkında pek malumat edinemedim.
Yaklaşık paket Fiyatları ve bilgi verirseniz sevinirim.
Ancak sanırım siz Antalya'dasınız ve ben İstanbul'da

Bu mesajda bahsedilenler: @alional Bu mesaja 1 cevap geldi.

Senin güzelliğini benden başkası görürse;bana özel olmaz,
Benim seni sevdiğimi senden başkası bilirse;sana özel olmaz..

545 Mesaj
9 Mayıs 2013; 8:53:16 

problem degil policelerimiz turkiyenin her yerinde gecerli ve groupama saglık sektorunde lider bir şirkettir. eski başak sigortanın devamı olması hasebiyle.
mail adresinizi verirseniz detayları gonderebilirim
saygılarımla
info@yysigorta.com

2641 Mesaj
9 Mayıs 2013; 8:54:27 

quote:

Orijinalden alıntı: alional

Kesinlikle haklısınız kaskoya ver 1000 tl ama sağlıklığa gelince durur millet.

545 Mesaj
10 Mayıs 2013; 15:06:44 

quote:

Orijinalden alıntı: mavicili

Teşekkür ederim.

Yaptığım araştırmalar bu sektörde Anadolu ve YKB nin en iyi olduğu kanısına varmamı sağladı.
Şimdilik bu yönde tercih kullanmayı planlıyorum.
Diğer firmalar hakkında pek malumat edinemedim.
Yaklaşık paket Fiyatları ve bilgi verirseniz sevinirim.
Ancak sanırım siz Antalya'dasınız ve ben İstanbul'da

problem degil policelerimiz turkiyenin her yerinde gecerli ve groupama saglık sektorunde lider bir şirkettir. eski başak sigortanın devamı olması hasebiyle.
mail adresinizi verirseniz detayları gonderebilirim
saygılarımla
info@yysigorta.com

0 Mesaj
17 Mayıs 2013; 23:30:33 

Merhaba ,

Tereddütlerinizde haklısınız. Sağlık sigortası yaptırıp memnun kalan olduğu gibi, mağdur olan birçok insan da var. Ancak sebebi detayların tam olarak görüşülmemesi, belki sorulmaması, belki anlatılmaması.

Sormanız gereken sorular:

1- Doğuştan gelen rahatsızlıklar, poliçe kapsamına alınıyor mu? Bir çok sigorta şirketi bunu sağladığını savunur ancak yine birçoğu 15 günlük bir bekleme süresi koyar. Bu 15 günlük bekleme süresinden sonra bebeğin sigorta kapsamına alınıp alınmamasına veya hangi rahatsızlıkların teminat altına alınıp alınmamasına karar verilir.

2- Doğum yapmayı planladığınız hastanede bir doğum operasyonunun maliyeti ne kadar? Poliçenizdeki teminat buna yetiyor mu?

3- Hastaneye gittiğinizde provizyon işlemi ne şekilde yapılıyor? Telefonla provizyon alınmasını beklemek zorunda mısınız? Yoksa sigorta şirketinin size sağlamış olduğu bir kart ile bunu daha basit bir şekilde gerçekleştirebiliyor musunuz?

4- Poliçenin kullanımına bağlı olarak bir sonraki yıl sürprim (prim artışı) yapılıyor mu? Veya rahatsızlığınzla ilgili bir muafiyet konulabiliyor mu?

5- Poliçenizi yaptırdığınız kişi sizin danışmanınız olabiliyor mu? Aradığınızda kendisinden bilgi alabiliyor musunuz? Aslında en önemlisi bu, danışmanınız iyi olursa bir adım öndesiniz demektir.

Ferhat Özen
info@fbmsigorta.com.tr
0532 2774991

Bu mesajda bahsedilenler: @mavicili

Uzaklaştırılmış
26 Haziran 2013; 9:21:15 

Özel sağlık sigortası fiyatları kişisel özelliklerinize, geçirilmiş rahatsızlıklara, hastane ağına ve poliçe limitleri gibi detaylara göre farklılık gösterir.

Bunun için http://kaskodegersorgulama.blogspot.com sitesinden özel hayat sigortası sorgulama kısmını tıklayıp. kişisel bilgilerinize göre 20 ayrı sigorta şirketinden fiyat alabilir ve bunların karşılaştırmasını yapabilirsiniz....

yada aşağıdaki linki tıklayarak Türkiyenin en büyük sigorta şirketlerinin içinde bulunduğu sigorta şirketlerinden tek formla kişisel bilgilerinize göre online fiyat teklifi alabilirsiniz..

https://www.sigortam.ne...2f1a685a3a6f89f0fc40222

24 Mesaj
21 Şubat 2014; 20:04:14 

Arkadaşlar bir de Güven Sigorta Aracılık Hizmetlerine bakmanızı tavsiye ederim. Şirket farklı sigorta acentelerinden bağımsız fiyat ve teklif alarak, sizin için en iyisini sunuyor. Kasko, sağlık ve diğer sorularım için 7/24 yanımda oldular. Bakmanızda fayda var.
guvensigorta.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Cem veya Cengiz Bey ile görüşebilirsiniz.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE !

545 Mesaj
21 Şubat 2014; 20:10:50 

Nightingale medicalpark medicana medipol vs gibi luks hastanelwr ilede anlasmamiz vardir groupama yeni alternatif tamamlatici saglik sigortasi teklifimizi mutlaka inceleyin
Www.groupama.com.tr. www.yysigorta.con

23 Mesaj
13 Mart 2014; 12:01:35 

Arkadaşlar merhaba, bende sağlık sigortası hakkında bilgi almak istiyorum. Sağlık sigortası hakkında bilgi verecek ve işin püf noktaları nelerdir anlatabilecek bir arkadaş var mı :) Şimdiden tşkler. Son olarak Anadolu hayattan yaptırmayı düşünüyorum.

commodore 64 forever

31 Mesaj
11 Nisan 2014; 16:36:45 

Eski Koç Allianz, sonrasında da uzun süredir Groupama müşterisi olarak kesinlikle Groupma'dan uzak durun derim. Fiyat karşılaştırması yaparken aynı paketler başka firmalarda daha pahalı gözükecek ama sonuç "ucuz etin yahnisi oluyor". Mesela bir sene sonra yenileme yaparken indirim veya surprim oranlarını nasıl hesapladıklarını sorun? Çünkü kafalarına göre birden ödediğiniz miktar 2-3 katına rahatlıkla çıkabiliyor. Müşteri temsilcisi diye bir şey yok hepsi firma temsilcisi. Herşey sistemin hatasıymış gibi kendileri çok istemelerine ve uğraşmalarına rağmen olmamış havası yaratıyorlar talep ve istekleriniz karşısında. Herşeyinizi kendiniz takip etmelisiniz (tabi olur da bir şey ters giderse, size bol şanslar...)
Daha çok şey bu firmanın sisteminin düzğün işlemediğine dair söyleyebileceğim ama ben genel olarak uyarayım yoksa sistemde olduğum her sene yaşadığım farklı şeyler mevcut...
Ben bu eziyeti çekmeye devam ettim bu zamana kadar çünkü ömür boyu yenilemem ve kapsamı geniş bir paketim var. Başka firmalarda şu anda maddi olarak beni zorlayacak fiyatlar çıkıyor karşıma. Umarım bu sene bir değişiklik yapabilirim.

Sağlık sigortası alırken ihtiyaçlarınızı ve size vaat edilenleri iyi değerlendirmeniz lazım. Bol şanslar

415 Mesaj
9 Haziran 2014; 23:43:58 

Merhaba Özel Sağlık Sigortası hakkında bilgi almak istiyorum.Hani diyelim Bugun Özel Sağlık Sigortası yaptırdım.Tut ki 1 ay sonra Ameliyat olmam gerekti.Bunu karşılıyor mu yoksa bir zamanı mı var ?

teşekkürler.

545 Mesaj
11 Haziran 2014; 21:06:54 

quote:

Orijinalden alıntı: pilgrimage

Merhaba Özel Sağlık Sigortası hakkında bilgi almak istiyorum.Hani diyelim Bugun Özel Sağlık Sigortası yaptırdım.Tut ki 1 ay sonra Ameliyat olmam gerekti.Bunu karşılıyor mu yoksa bir zamanı mı var ?

teşekkürler.

Ameliyat olacaginiz hastaliginizla ilgili kayitlarda bir bilgi varsa karsilamaz.
Teklif icin www.yysigorta.com daki saglok sigortasi teklif formunu doldurabilirsiniz

545 Mesaj
11 Haziran 2014; 21:09:07 

quote:

Orijinalden alıntı: maggie06

Eski Koç Allianz, sonrasında da uzun süredir Groupama müşterisi olarak kesinlikle Groupma'dan uzak durun derim. Fiyat karşılaştırması yaparken aynı paketler başka firmalarda daha pahalı gözükecek ama sonuç "ucuz etin yahnisi oluyor". Mesela bir sene sonra yenileme yaparken indirim veya surprim oranlarını nasıl hesapladıklarını sorun? Çünkü kafalarına göre birden ödediğiniz miktar 2-3 katına rahatlıkla çıkabiliyor. Müşteri temsilcisi diye bir şey yok hepsi firma temsilcisi. Herşey sistemin hatasıymış gibi kendileri çok istemelerine ve uğraşmalarına rağmen olmamış havası yaratıyorlar talep ve istekleriniz karşısında. Herşeyinizi kendiniz takip etmelisiniz (tabi olur da bir şey ters giderse, size bol şanslar...)
Daha çok şey bu firmanın sisteminin düzğün işlemediğine dair söyleyebileceğim ama ben genel olarak uyarayım yoksa sistemde olduğum her sene yaşadığım farklı şeyler mevcut...
Ben bu eziyeti çekmeye devam ettim bu zamana kadar çünkü ömür boyu yenilemem ve kapsamı geniş bir paketim var. Başka firmalarda şu anda maddi olarak beni zorlayacak fiyatlar çıkıyor karşıma. Umarım bu sene bir değişiklik yapabilirim.

Sağlık sigortası alırken ihtiyaçlarınızı ve size vaat edilenleri iyi değerlendirmeniz lazım. Bol şanslar

Groupamada 24 civarinda saglik paketi var acemteniz size iciz olsun diye siradan birbpaket vermis demekki sizde okumadan imzalamissinizdir muhtemelen

0 Mesaj
25 Haziran 2014; 15:14:04 

Merhaba, sağlık sigortası hakkında size bilgi verebilirim. Ama öncelikle nasıl bir sigorta düşündüğünüzü sorayım?

13 Mesaj
14 Temmuz 2014; 21:33:59 

quote:

Orijinalden alıntı: hayat-sağlık

Merhaba, sağlık sigortası hakkında size bilgi verebilirim. Ama öncelikle nasıl bir sigorta düşündüğünüzü sorayım?

bana bilgi verebilirsiniz mesela.

79 doğumluyum eşim 77'li(kadın), 2010 doğumlu bir kızım var.

eşim de ben de devlet memuruyuz.

herhangi bir sağlık problemimiz yok. ayakta tedavileri biz zzaten karşılarız ama dünyanın binbir türlü hali var, ama allah göstermesin uzun süreli tedavilerde (kemoterapi, diyaliz vs vs) sıkıntı çekmemek için ben bu aralar özel sağlık sigortasını inceliyorum.

tüm yataklı tedaviler limitsiz olsun istiyorum, ki mesela (umarım lazım olmaz da) yurtdışında tedaviyi bile kapsasın istiyorum..

üç kişilik olan bizim ailemizin ödeyeceği meblağ ne olur?

bir de mesela arabanın kaskosunda hasar olmazsa bir sene sonra hasarsızlık indirimi veriliyor. sağlık sigortasında da böyle bir şey var mı?

545 Mesaj
15 Temmuz 2014; 14:16:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ozulte

bana bilgi verebilirsiniz mesela.

79 doğumluyum eşim 77'li(kadın), 2010 doğumlu bir kızım var.

eşim de ben de devlet memuruyuz.

herhangi bir sağlık problemimiz yok. ayakta tedavileri biz zzaten karşılarız ama dünyanın binbir türlü hali var, ama allah göstermesin uzun süreli tedavilerde (kemoterapi, diyaliz vs vs) sıkıntı çekmemek için ben bu aralar özel sağlık sigortasını inceliyorum.

tüm yataklı tedaviler limitsiz olsun istiyorum, ki mesela (umarım lazım olmaz da) yurtdışında tedaviyi bile kapsasın istiyorum..

üç kişilik olan bizim ailemizin ödeyeceği meblağ ne olur?

bir de mesela arabanın kaskosunda hasar olmazsa bir sene sonra hasarsızlık indirimi veriliyor. sağlık sigortasında da böyle bir şey var mı?

merhaba
tc numaralarınızı ozelden gonderebilirseniz fiyat teklifi sunalım
groupamanın yurt dısı ambulans hizmeti helikopter ambulasn hizmeti 500 bin TL ye kadar ameliyat masrafları kemateropi vs kapsamlı paketi size oneririm

36 Mesaj
27 Temmuz 2014; 19:53:45 

Ben de kendim eşim ve doğacak ikiz çocuğum için sağlık sigortası düşünüyorum.

Allah korusun her hangi bir şikayette rahatça istediğim özel hastaneye gidebileceğim bir güvence olmasını istiyorum.

Eşim ve ben devlet memuruyum..

Yardımcı olursanız sevinirim..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

545 Mesaj
27 Temmuz 2014; 20:09:01 

quote:

Orijinalden alıntı: mlb81

Ben de kendim eşim ve doğacak ikiz çocuğum için sağlık sigortası düşünüyorum.

Allah korusun her hangi bir şikayette rahatça istediğim özel hastaneye gidebileceğim bir güvence olmasını istiyorum.

Eşim ve ben devlet memuruyum..

Yardımcı olursanız sevinirim..

Merhaba
Www.yysigorta.com adresindeki saglik sigortasi formumuzu doldurabilirseniz fiyat calisalim
Hemde bebek sigortamiz var ilk 15 gunde yaprltirirsaniz gecerli olan bebek sigortasi.

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Eğer yardımcı olacaksa ben araştırmıştım en hesaplısı ve sağlamı şu an axa oyak ayakta muayene %80 yatakta muayenenin tamamını ödüyor yıllık 1300 lira falan tutmuştu ahweto - 30 Nisan 2010; 22:46:02 -1

Aylık sanırım 45 lira. İstanbulda 1. sınıf özel hastaneler de dahil... Yoruma Git
Yorumun Devamı İlahi Morluk - 1 Mayıs 2010; 0:25:19 -1
Yoruma Git www.modulsigorta.com sitemizde saglık sigortasıyla ilgili bilgi var. kumarbaz - 1 Mayıs 2010; 1:05:19 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » özel sağlık sigortası yaptırmak istiyorum
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.656