Şimdi Ara

Laptop açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
153.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar benim toshıba satelite m60-183 serisi laptopum var...
    akşamleyin bilgisayarı hazırda bekletle kapattım sabah laptopum açılmadı.Laptopu açarken açma power tuşuna basıyorum açma tuşun ışığı yanıyor ve fan 8 sn gibi bir süre dönüyor fakat açılmıyor harddiskten ses gelmiyor...bataryayı çıkartıp elektrik kablosu ile denedim tık yok...bataryayı taktım kabloyu çıkardım gene tık yok...zaten garanti süresi bitmişti...laptopu acaba açıp içine mi baksam benim yapabilceğim bir şey var mı? bilgisayar uzmanı arkadaşların yadımlarını ve yöntemlerini bekliyorum...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Merhabalar aynı şekilde bir sorunla karşılaşmıştım bende ama benim cihazım Samsung'tu biraz araştırdıktan sonra ekran kartı arızası olduğunu öğrendim, daha sonra internetten bu işlerle uğraşan firmaları aradım, telefonda görüştüğüm beyfendi çok ilgili ve açıklayıcı bilgi verince kendilerine laptopumu göndermek istediğimi söyledim ama farklı illerde olduğumuzu öğrenince açıkçası biraz hayal kırıklığı oluştu ancak telefonda ki beyfendi aras kargo ile anlaşmalı olduklarını ve kargo ile cihazımı kendilerine ulaştırabileceğimi söylediler. Bende aras kargo ile gönderimini sağladım kısa sürede geri dönüş yaptılar ve ekran kartı çipinde problem olduğunu maliyetini söylediler, diğer görüştüğüm firmalara nazaran daha uygun maliyetli olması ve yaklaşımlarından dolayı tamir edilmesi için onay verdim, üç gün sonra cihazım hazır şekilde kapıda ödemeli olarak adresime geldi, hız ve yapılan işçilikten memnun kaldım cihazım eskisi gibi hiç bir sıkıntı yok, tekrar teşekkürler.
    Belki sorun yaşayan arkadaşlar olursa firma web adresiwww.beylikduzubilgisayar.org

• Selamlar, benzer bir sorunum var :https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=117576528&p=1&anchorToGo=117576528#117576528

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 3 yıldır kullandığım laptop birde bire kapandı ve geri açamıyorum. Garantisi bitti ve servise versem çok para ister. Laptop açılmıyor buradaki aşamalar doğru mu?Laptop Açılmıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.