- x
ayağında converse le abd karşıtı slogan atan insan
74 Cevap2868 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1300 Mesaj
29 Nisan 2010; 16:59:43 

ben anlam veremedim unidede bazen görüyorum amerika defol diye bagırıyolar ama

elde coca-cola
cepte motorola
ağızda winston
ayakta converse
altında levi's

takılıyolar ben anlam veremedim siz acıklık getirirseniz sevinirim.
Not:hicbir siyasi görüşüm yokdur sizde olayı siyaset kavgasına dönüştürmezseniz sevinirim...

1203 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:01:48 

Kapitalizmin kol gezdiği dünyada yaşanması en muhtemel şey.

don't you love the taste of a beaver when it hesitates?

525 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:01:52 

61 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:02:30 

quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

elde coca-cola
cepte motorola
ağızda winston
ayakta converse
altında levi's

Not:hicbir siyasi görüşüm yokdur sizde olayı siyaset kavgasına dönüştürmezseniz sevinirim...

Biz devrimciler bunlaa sosyomoda diyoruz.Bunlar sosyalsit filan değillerdir daha çok kız düşürmek için yapmışlardır.Veya Sosyalizmin S'sini anlamadan sosyalistim derler.Troçki de soyalist lider diyince oo lenin gbi büyük adam derler.Oysa biri bolşevik biri menşevik.Neyse bu gibi insanları takmayı değmez Gerçek soısyalistlerin ve Sosyalizme inananlar bu gibi insanlar değildirler.Ayrıca kapitalizme karşı oldukları için de kapitalist markalar giymemeli sermeyeyi olabildiğince kullanmamalıdır.Aynı Durum Kemalistler için de geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çav bella -- 29 Nisan 2010; 17:03:39 >

399 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:03:16 

haklısın ne diyeyim...

4098 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:05:05 

bende giyimlerimde amerikan markalarına dikkat ediyorum. levi's asla giymem tek pantalonum dahi yoktur.

867 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:06:59 

Kavram kargaşası.

İnsan kahkahalarla güldüğü zaman, kabalığı ile tüm hayvanları geride bırakır.
Köleler, gerçek yaşamdaki güçsüzlüklerini unutmak için, bir ideale veya bir kurmaca tanrıya gerek duyarlar.
Gür ırmaklar kendileriyle birlikte bir çok çakıl ve çalı çırpıyı da sürükler; güçlü ruhlar da bir çok aptal ve mankafayı.

3825 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:08:37 

Yerli malı haftasında okula fanta ile giden gençler büyüdü işte

TRABZONSPOR

61 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:10:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Kenshi

Aynen hocam haklısın.

637 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:11:46 

quote:

Bu kadar güzel anlatılabilir...Ama o zaman çocuktuk

1891 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:17:18 

quote:

İçtiğimiz Fanta'lar Amerika'dan mı geliyor sence? İçtiğimiz Coca-Cola ve Fanta'ların hepsi yerli üretim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CΛRNIVΛLE -- 29 Nisan 2010; 17:20:51 >

1300 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:17:38 

quote:

baska söze gerek yok

2070 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:26:20 

0

2747 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:29:27 

quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

İçtiğimiz Fanta'lar Amerika'dan mı geliyor sence? İçtiğimiz Coca-Cola ve Fanta'ların hepsi yerli üretim

Sence burada üretilip satılan coca-colaların parasını sadece Türkler mi yiyor

650 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:29:45 

kapitalizmin at koşturduğu bir dünyada olabilecek şeylerdir.
ülkemizde kavram kargaşası üst düzeyde. bende dün bakırköyde imamhatip lisesi bir kız öğrencisi gördüm. başı haliyle kapalı ama gözlerinde dikkat çekecek biçimde makyaj vardı ve gömleğinin üst düğmesi açıktı. güzelde bi kızdı ama bağrını açıyosun başın niye kapalı. hani tahrik meselesi ya erkeklerin saçtan falan tahrik olduğunu sanıyolar herhalde.

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

4002 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:34:07 

türkiyenin en klişe söylemi bu sanırım
ha bide şey var kızlar neden mini eteklerini çekiştirir var

klişelikte sınır tanımıyoruz oh yes uuu baby

1300 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:35:00 

quote:

Orijinalden alıntı: ForYouKill

0

1 mayısda görmeye aşina oldugumuz devrimci bozuntuları.İşçilerin emekçilerin bayramı ama sokaklarda bunlar hakim

115 Mesaj
29 Nisan 2010; 17:41:34 

üniversiteli gençler aksiyon arıyor işte.. yaş 30a yaklaşınca bırakıyolar bu işleri. ergenlik hevesleri işte napalım.

1891 Mesaj
29 Nisan 2010; 18:24:35 

quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

Sence burada üretilip satılan coca-colaların parasını sadece Türkler mi yiyor

20,48% The Coca-Cola Export Corporation
40,89% Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayi A.Ş.
10,33% Efes Pazarlama ve Dağıtım Ticaret A.Ş.
5,12% Özgörkey Holding A.Ş.
23,18% Halka Açık Kısım

Bunlar yiyor. 6 tane fabrikada çalışan Türk işçisi de yiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CΛRNIVΛLE -- 29 Nisan 2010; 18:24:43 >

18 Mesaj
29 Nisan 2010; 19:13:57 

Devrimini de yerim sosyalizmini de . Bu ülkeye zarar vermekten başka ne yapıyorsunuz?

421 Mesaj
29 Nisan 2010; 19:17:25 

Conversle ABD karşıtlığının ne alakası var? Sosyalistler yabancı sermayeyede yerli sermayeyede karşı, poşetmi geçirsinler ayaklarına?

396 Mesaj

[29 Ekim 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

29 Nisan 2010; 19:19:49 

tavuk dönere 6 ay boyunca melih gökçek karşıtı slogan attılar kızılayda
et döner verseler chp karşıtı slogan atarlar
böyle karaktersiz satılmış insanlar işte

731 Mesaj
29 Nisan 2010; 19:21:53 

quote:

0

Eğitim Birliği 15'İNCİ P.EĞT.TUG.KH. VE KH.BL./AMASYA MERKEZ

Esas Birliği 7'NCİ KOR. 107'NCİ TOP.A. ÖLÇME VE HEDEF TESPİT BL./ŞANLIURFA SİVEREK

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Nisan 2010; 19:23:55 

quote:

elde coca-cola
cepte motorola
ağızda winston
ayakta converse
altında levi's

elde coca-cola 0,36 $ (kutu)
cepte motorola free
ağızda winston 4-5$
ayakta converse 15-30$
altında levi's 9-12$

bunlar sıradan , alt ve orta gelir giysisi burda

870 Mesaj
29 Nisan 2010; 19:26:19 

bizim neyimiz özenti olmamışki buda olmasın.

Uzaklaştırılmış
29 Nisan 2010; 19:27:40 

amerika içimizde artık içimizde

1630 Mesaj
29 Nisan 2010; 19:28:42 

konuya dahil olmak istemem ancak motorolanın piyasadaki en sağlam telefon olduğunu idda edebilirim.4.kattan aşağı düstü hala sorunsuz calışıyor dokunmatikde dahi sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

421 Mesaj
29 Nisan 2010; 19:29:39 

quote:

Orijinalden alıntı: STATES GUY

elde coca-cola 0,36 $ (kutu)
cepte motorola free
ağızda winston 4-5$
ayakta converse 15-30$
altında levi's 9-12$

bunlar sıradan , alt ve orta gelir giysisi burda

Yok artık, burda levi' s kotlar 40$ ile 70$ arasında

Uzaklaştırılmış
29 Nisan 2010; 19:29:55 

Neden yadırgandı anlamadım, o amerikaya karşılık sadece emek ve faist sömürüye karşıdır, ona karşı olan adam canvers giyemezmiki, türk malı kaliteli ayakkabı vardıda bizmi almadık, varmı bir tane türk malı elektronik eşya, yada makine ne var allah için söyleyin, kaliteye, teknolojiye karşı çıkmayacaksın bunun üretilmesindeki sömürüye karşı çıkacaksınız ikisini karıştırmayın,

yerli malımı kaldı şu an türkiyede bana bir tane öz be öz yerli malı bir şey göstyerin,
bebeler vesteli yerli malı sanıyor aynı yerli malı haftasına fanta götürmekle eş deger bu,

türkler sadece al satçıdır asla taknolojinin içinde olamadılar, tren kaçtı biz sadece trene bakıyoruz (anlayana) biz zamanında çok ugraştırk türk malı olsun çamurdan olsun diye ama bunu halkımıza anlatabilidik nede bizi sömürmeye hazır zengin adilere.

Uzaklaştırılmış
29 Nisan 2010; 20:04:34 

quote:

0

Converse o da verir!Hakkını yemeyelim...Hem converse çin malıxd

299 Mesaj
29 Nisan 2010; 20:12:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Çav bella

Biz devrimciler bunlaa sosyomoda diyoruz.Bunlar sosyalsit filan değillerdir daha çok kız düşürmek için yapmışlardır.Veya Sosyalizmin S'sini anlamadan sosyalistim derler.Troçki de soyalist lider diyince oo lenin gbi büyük adam derler.Oysa biri bolşevik biri menşevik.Neyse bu gibi insanları takmayı değmez Gerçek soısyalistlerin ve Sosyalizme inananlar bu gibi insanlar değildirler.Ayrıca kapitalizme karşı oldukları için de kapitalist markalar giymemeli sermeyeyi olabildiğince kullanmamalıdır.Aynı Durum Kemalistler için de geçerli.

peki ne giysinler?

Uzaklaştırılmış
29 Nisan 2010; 20:21:02 

bizim okulun devrimci tayfası da her hafta sonu burger kingde ya da mc donalds'da buluşup bi güzel menülerini yiyip strateji belirliyorlar.. ne kadar acınacak bi durum demi?

6668 Mesaj
29 Nisan 2010; 21:47:55 

quote:

Orijinalden alıntı: desing

Bu kadar güzel anlatılabilir...Ama o zaman çocuktuk

Sosyalistin Converse'i yerine ülke yönetenlerin sol bileklerine taktıkları Rolex saatlere bakmak daha iyi fikir gibi geliyo bana!

GENS UNA SUMUS

519 Mesaj
29 Nisan 2010; 22:09:25 

valla sinir oluyorum şu özenti sosyalist genç tayfasına, bizim sınıftada var böyle tiplerden. Hepside kız. Sorduğum her sosyalistin bilebileceği basit bi soru. Liberal ekonomi nedir?(devletin değilde diğer özel şirketlerin üstünlüğü gibi bişey) 1 i hariç hiçbiri bilemedi, dedim kahretsin sizi ya... insan geri kafalı olmasın biraz ki bilebilen kızın ayağında bile konvers varken ben bunlara özenti demiyeyimde ne diyeyim?

574 Mesaj
29 Nisan 2010; 22:10:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Suicide Lane

Devrimini de yerim sosyalizmini de . Bu ülkeye zarar vermekten başka ne yapıyorsunuz?

buna katılırım.sosyalizm adı altında teröristlere fırsat doğuyor zarar vermek için.gerçek bir komünist görmek nasip olmadı.

227 Mesaj
29 Nisan 2010; 22:10:31 

kavga çıkabilir

Just Do İt ! (Sadece Yap)

170 Mesaj
29 Nisan 2010; 22:38:44 

sigara kullanmak sağlığa zararlıdır deyipde kendi içen doktor misali bunlarda giyiniyor içiyorlar ama avrupanın bu kadar dünyaya hakim olmasına karşılar.
bir kere avrupaya neden karşı çıkıyorsun? kaliteyse kalite onlarda.teknolojiyse teknoloji onlarda. ayağında bile onların ayakkabısı varken senin deli gibi sokakta sağa sola taş atman niye? bir kere karşı çıkıyorsan da sokakta bağırıp çağırmanın kimseye faydası yok.

Kral yokken efelenir çakallar ve coşar soytarılar. Ama verilen her aranın bir sonu vardır ki;Kral eve döner,herkes ayağa kalkar!

179 Mesaj
29 Nisan 2010; 22:51:50 

Benim bu duruma karşı en gıcık olay; "madem devrimciyim, solcuyum diyosun! neden üstündeki kıyafetlerin hepsi amerikan malı?" diye sorduğumda düzen bunu gerektiriyo oluyor Ne alakası var ulan yerli malının suyu mu çıktı?? 150 lee pantolon alcağına 30 liralık lcw giy, rodi giy. tiger yada converse giyeceğine kinetix mesela ama mesela bu tür insanların karakterleri öyle bi garip ki onlara ne diyeceğimi bilmiyorum...

1300 Mesaj
30 Nisan 2010; 10:01:03 

quote:

Orijinalden alıntı: act48

Benim bu duruma karşı en gıcık olay; "madem devrimciyim, solcuyum diyosun! neden üstündeki kıyafetlerin hepsi amerikan malı?" diye sorduğumda düzen bunu gerektiriyo oluyor Ne alakası var ulan yerli malının suyu mu çıktı?? 150 lee pantolon alcağına 30 liralık lcw giy, rodi giy. tiger yada converse giyeceğine kinetix mesela ama mesela bu tür insanların karakterleri öyle bi garip ki onlara ne diyeceğimi bilmiyorum...

aa dostum olurmu illa ayakda converse olucak yoksa kızlar bakmaz o arkadasa.ben waikikiden giyiniyorum gayette memnunum

61 Mesaj
30 Nisan 2010; 15:43:47 

quote:

Bak arkaşım kapitalizmle insanlar mücadele edemezler.Eğer bana convers 6 ay dayanıyorsa elbette onu giyeceğim.Bu devlet Kaliteli mal üretti de mi biz mi almadık?

quote:

Orijinalden alıntı: Qu4k3r

quote:

quote:

elde coca-cola
cepte motorola
ağızda winston
ayakta converse
altında levi's

peki ne giysinler?

Devletin ürettiği şeyleri.Ülkemiz halk egemenliğine dayandığı için dolayısıyla kendi ürettiklerini.Ancak malesef devletimiz Kaliteli mallar üretmiyor.Halk da Onalar daha kaliteli olduğu için onu tercih ediyor.Ayrıca Kızlarda cabası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çav bella -- 30 Nisan 2010; 15:48:04 >

1300 Mesaj
30 Nisan 2010; 15:47:17 

quote:

Devletin ürettiği şeyleri.Ülkemiz halk egemenliğine dayandığı için dolayısıyla kendi ürettiklerini.

doru diosn usta...

2070 Mesaj
30 Nisan 2010; 15:50:33 

Ben o fotoğrafı koymamın sebebi konuyla alakası olduğu içindi.Yoksa eleştirme gibi bir niyetim yok ayrıca giymeside normal yerli üretimimiz çok zayıf olduğu için bunlar doğal karşılanılabilir.

745 Mesaj
30 Nisan 2010; 16:07:32 

quote:

Orijinalden alıntı: yapprak

Memleketi devrimciler sosyalistler mi sattı devrimciler sosyalistler mi yedi tüyü bitmemiş yetimin hakkını. Ne zarar veriyorlarmış anlatıver bakayım bir. Kaldırım taşı sökmek bankaları taşlamak mı zarar. Belediye kendisi sık sık söküp takıyor zaten kaldırımları. Gerçek sosyalistler kapitalizmi finanse edecek davranışlardan kaçınır. Maltepe varken neden marlbora alırsınız ki. Sonra tütün bitti para kazanamıyoz diye ağlarlar bir de. Gerçi tekel de gitti ya

Maltepe yerli malımı peki? Alayını sattı adamlar, BAT,JTI ve bir çok tütün firması var bu memlekette.

"Dünya'da her millet icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır."

Uzaklaştırılmış
30 Nisan 2010; 16:19:38 

Bırakın palavrayı, Türkiye her sektörde dışarıya mahkum bir ülkedir.

1031 Mesaj
30 Nisan 2010; 16:20:55 

Uzaklaştırılmış
30 Nisan 2010; 16:22:18 

quote:

Orijinalden alıntı: América

amerika içimizde artık içimizde

bence senin içinde

943 Mesaj
30 Nisan 2010; 16:30:43 

quote:

Orijinalden alıntı: bloodypussies

Bırakın palavrayı, Türkiye her sektörde dışarıya mahkum bir ülkedir.

bilmem bu kadarı yetermi ama bloodypussies tek cümleyle anlatmış sanırım helal olsun kardeşim....

asıl bu konuyu açan ve saçma sapan yorumlar yazan arkadaşların galiba bir bilgisi yok türkiyede ne alırsanız alın dışarıya mahkumsunuz hepsi onların elinde o zaman sizde amerikanın oyunlarını falan biliyorsunuz veya geçmişte olan savaşları falan az da çok olsa biliyorsunuz araba binmeyin? hadi gelin araba binmeyin ev telefonunu kullanmayın buzdolabı çamaşır makinesi kullanmayın? turksat uydusunu bile fransızlara yaptırdık unutmayın ki sahte converse ler 20 lira pazarlarda çakma levi's lar kaynıyor tabii siz bütün gün pc başında oturan böle bilgisizce davranan kişiler hiç dışarı çıkmadığından bunları bilmiyorsunuz daha konuşulcak çok şey varda basit yorum yapan basit arkadaşlara bu basit cevap yeter umarım. bu arada buna sosyomoda diyen arkadaş sana bir sorum var sizin gibi sol görüşün eleştirisel insanları böle insanlara devrimci değil ama amerikanın verdiği mallarla geçimini sağlayan amerikanın yönetme sanatı ve politikası sayesinde var olan örgütlere devrimci örgüt diyebiliyorsunuz sizinde anlayışınız bu gerek yok tartışmaya sol içinde 49 fraksiyona bölünmüş bırakın bu konudada bölünsün o zaman

Biz de bilirdik sevgiliye ekran kartı almasını lakin elektirikler gitti verdik psu parasını

3283 Mesaj
30 Nisan 2010; 16:47:46 

her türlü amerikaya muhtaçız adamlar yapmış bizde alıyoruz bunda gocunacak birşey yok.yabancı mal kullanmıycam dersen mağarada yaşamak zorundasın

Gigabyte p55m-ud2 - i5 750 2.66 - Ocz 4 gb ddr3 1600 mhz cl7 - Wd 1 tb black - Powercolor hd 4770 - Corsair 350D - High Power 600w

943 Mesaj
30 Nisan 2010; 16:49:44 

spor yapan basketboll oynuyan bir devrimci olamaz mı nike adidas giyemezmi kalite başka birşey türkiyede varmı böle ayakkabı veya türk tütünü kadar kaliteli tütün yok ama hepsini amerikaya oraya buraya veriyoruz onlar yapıyor baştakiler baş kaldırmıyorda biz amerika defol deyince ne demek istediğimizi anlamıyorlar mı amerika defolunca nolcak işte tüm bu tartışmaların sonu olacak kendimiz malımızı üretebileceğiz en azından

alıntı
.rage against the machine grubuyla röportaj yaparken soruyolar adamlara: "siz sistemi eleştiriyorsunuz şarkı sözlerinizle ama albümünüz sony etiketi ile çıkıyor. kapitalist sermaye tarafından kullanıldığınızı düşünmüyor musunuz?"
cevapları: "biz o sözleri insanlara ulaştırmak için sony'yi kullandığımızı düşünüyoruz"

nike giyerek nike'yi kullanacak değiliz elbette ama eğer bu sistem içinde yaşıyorsak herhangi başka bir ayakkabı bile mutlaka patron-işçi-sömürü üçgeninden geçerek elimize geçmeyecek midir? işçilerin sahibi olduğu bi ayakkabı firması var da ben mi bilmiyorum?

r.a.t.m. sony'yi özellikle seçmemiştir albüm çıkarmak için elbette, o laflarının altında yatan, soruyu sorana ayar verme amacı ve "başka bi şansımız vardı da biz mi teptik" deme isteğidir. üstelik lenin "bi sistemle mücadele ediyorsan o sistemin sana sağladığı tüm olanaklardan faydalanman gerekir" dememiş midir?

mahmutpaşa'da satılan t-shirt'ler acaba işçilerin türküler söyleyerek ve emeklerinin karşılıklarını tam olarak aldıkları, kurtarılmış bölgelerdeki fabrikalarda mı üretilmekte sanki.

alıntı:
o komünist ve nike giyiyor, oldu tamam. o emperyalizm karşıtı, giymesi hata diyelim.
lan sen hiç durup düşünmedin mi bu memlekette en çok satılan markalar neden hep amerikan malı diye?
memlekete sahip çıkarım ben, vatanımı seviyorum, kahrolsun kürtler, rus uşağı komünistler diye bağırırken; kendi ayağında, kıçında, üstünde, başında hep başka ülkelerde üretilmiş malların olması rahatsız etmiyor mu seni? vatansız mısın? o çelişkiler içindeyken, sen en asil duyguların insanı mı sanıyorsun kendini? sana dokunmuyor mu bunlar? hadi ordan!
bu ülkenin içine sıçan ne kadar adam varsa, "her şey vatan için, ne yaptıysak memleketin hayrına yaptık" dedi, sen dalga geçecek bula bula nike giyen komünisti mi buldun?!
yap nike kalitesinde bi spor ayakkabı, hem sen yolunu bul kapitalist kapitalist, hem eleman ayağına yerli malı bişeyler geçirsin..
ha gerçi sırada converse giyen ve amerikan dili edebiyatında okuyan komünistler var di mi? coca cola içenini bile bulursun zorlasan!
ara sıra mc donaldsa gidenleri bile varmış lan! bizim dayıoğlu görmüş!aa bırakın hadii

ybu kadar yeter sanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PesimİSTanbul -- 30 Nisan 2010; 16:52:06 >

Biz de bilirdik sevgiliye ekran kartı almasını lakin elektirikler gitti verdik psu parasını

1516 Mesaj
30 Nisan 2010; 16:52:39 

Convers sadece bir ayakkabı markası değil, Amerikan kültürünün ürünüdür.

Bilinçsiz bir şekilde neyi protesto ettiklerinden habersiz insanlar işte.

Uzaklaştırılmış
30 Nisan 2010; 16:55:22 

(bkz. Gökalp)(Böyleydi dimi' nicki?

1446 Mesaj
30 Nisan 2010; 16:55:23 

Saçma sapan insanlar oldukları için neredeyse hepsi , bunlar gayet doğal..

Bi taraflarımızla gülüyoruz

Uzaklaştırılmış
30 Nisan 2010; 17:01:20 

quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

bende giyimlerimde amerikan markalarına dikkat ediyorum. levi's asla giymem tek pantalonum dahi yoktur.

aynen maviyi tek geçerim

Uzaklaştırılmış
30 Nisan 2010; 17:03:51 

quote:

0

bunlar sosyalist değil ki
kürt milliyetçileri

Uzaklaştırılmış
30 Nisan 2010; 17:07:29 

1 Mayıs

0

6059 Mesaj
30 Nisan 2010; 17:08:19 

quote:

Orijinalden alıntı: shamanmuratcan

bunlar sosyalist değil ki
kürt milliyetçileri

+1 Gerçek sosyalist halkın malına zarar vermez. Bunlar sol görüşü araç olarak kullanan kürt milliyetçileri. PKK'nın bir nevi şehir yapılanması da denebilir

MONSTER TULPAR T5 V1.1.1 15.6"
Intel Core i7-4810MQ CPU @ 2.8 Ghz / 8GB DDR3L 1600MHz SODIMM / 3GB GDDR5 nVIDIA GeForce GTX870M 192-Bit / Crucial M500 120GB mSATA+750GB Western Digital Scorpio Black 7200RPM HDD

6158 Mesaj
2 Mayıs 2010; 15:01:54 

Bu tipler birde kendilerini Che zannedip devrimciyim derler.

433 Mesaj
2 Mayıs 2010; 15:09:18 

Bu devrimcileri hiç anlamam adamlar üstlerinde che tshırt leri dolaşıyorlar amaçları devrim yapmak ülkeyi sosyalist rejime sokmak.Bide Atatürkçüyüz derler.Madem Atatürkçüsün onun tshırtlerini giyi hadi giyime onun kurduğu cumhuriyeti yıkıp yerine neden sosyalizmi veya komizmi getirmek istersin anlamam.Hadi bakalım tek yok devrim

Derine, derine daha derine, adımı kazı derine.
I ❤ Google

1274 Mesaj
2 Mayıs 2010; 15:17:12 

ben italyan giyiyorum

Show must go on.