Şimdi Ara

PIRANHA QUATTRO KULLANANLANICILARI (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
1
Favori
29.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyiki çıkarmamışım biraz zorladım baktım altı direk ekran :
  • Bende 199 TL ye aldım fakat bir türlü unlock yapamadım. Unlock yapabilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..
  • ürünü aldıktan sonra ne yapmak gerek güncelleme falan gerekiyor mu benim ki de pazartesi gelecek,hemen kullanmaya başlıyor muyuz yoksa?
  • en son 2010 Q4 haritası çıktı. bu haritaya güncelleme yapabilirsin.
  • nasıl yaparım güncellemeyi peki makine kendisi yönlendirecek mi takınca bilgisayara
  • naviextras toolbox ile güncelleme yapılıyor.
  • güncelleme yaptım navigasyonda dil ingilizce oldu nasıl düzeltirim arkadaşlar ülke fakan da değişmiyor...
  • Ben bu cihazı (hb den alınan) usb ile bilgisayara bağlayamadım. Daha doğrusu şarj oluyor ama çıkarılabilir bellek olarak görmüyor. USB aygıtı tanınamadı diyor. 2-3 değişik bilgisayar ve işletim sisteminde farklı kablolarla denedim yine olmadı. Piranha teknik desteği aradım. Bunun değişim sebebi olduğunu, değişim için aldığım firmayla irtibata geçmemi söyledi. Onların yönlendirmesne göre tekrar hareket etmeliymişim.

Şimdi HB de değişim formunu dolduracağım fakat sayfada hata oluşuyor. Göndermeden önce, başına böyle bir şey gelen var mı? ya da denemem gereken başka yol var mı dahili hafızaya ulaşmak için?? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhuruzun

Ben bu cihazı (hb den alınan) usb ile bilgisayara bağlayamadım. Daha doğrusu şarj oluyor ama çıkarılabilir bellek olarak görmüyor. USB aygıtı tanınamadı diyor. 2-3 değişik bilgisayar ve işletim sisteminde farklı kablolarla denedim yine olmadı. Piranha teknik desteği aradım. Bunun değişim sebebi olduğunu, değişim için aldığım firmayla irtibata geçmemi söyledi. Onların yönlendirmesne göre tekrar hareket etmeliymişim.

Şimdi HB de değişim formunu dolduracağım fakat sayfada hata oluşuyor. Göndermeden önce, başına böyle bir şey gelen var mı? ya da denemem gereken başka yol var mı dahili hafızaya ulaşmak için?? Teşekkürler

Bendede aynı sorun vardı, Win 7 aygıt tanınmadı diyordu, XP cihazın kendi hafızasını görmüyordu, Begenmediğim vista cihazın kendi hafızasına ulaşıyor. bi dene

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhuruzun

Ben bu cihazı (hb den alınan) usb ile bilgisayara bağlayamadım. Daha doğrusu şarj oluyor ama çıkarılabilir bellek olarak görmüyor. USB aygıtı tanınamadı diyor. 2-3 değişik bilgisayar ve işletim sisteminde farklı kablolarla denedim yine olmadı. Piranha teknik desteği aradım. Bunun değişim sebebi olduğunu, değişim için aldığım firmayla irtibata geçmemi söyledi. Onların yönlendirmesne göre tekrar hareket etmeliymişim.

Var genelde iadelerde filan bu hep oluyor.Ama şikayetvar a filan yazınca aynı gün nedense dönüyorlar Birde Vista tanıyor diye işletim sistemimi değişir ? Tüm platformlarda görmeli,görmüyorsa cihazın sorunudur

• Teşekkür ederim cevaplar için.. işletim sistemimi değiştirmeyi düşünmüyorum da, vista olan birinde deneyeceğim en azından sounu anlarız. (İade formunu doldurdum onay bekliyorum)
  • Ben de 2 gün önce gittigidiyor'dan aldım. Navigasyonu çok güzel. Daha önce iphone 3G'de Tomtom kullanıyordum. Anamur'da yaşadığım için burada fazla tv çekmiyor. Bu nedenle tv özelliğinden yararlanmıyorum. Güncellemeleri yaptım. Çözünürlüğü biraz daha iyi olsaydı güzel olurdu. Gündüz vakti video izlemek yorucu oluyor maalesef. Mp3 yükledim. Şarkıların tümünde sanatçıların resimleri vardı. Resimleri şarkı çalarken göstermiyor. Buna çok üzüldüm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Excaliburtr

Bende 199 TL ye aldım fakat bir türlü unlock yapamadım. Unlock yapabilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

arkadaşlar yokmu bu fiyata satan bir yer yeniden QUATTRO'yu.. bende almak istiyorum bu modelden ama şu an fiyatları HB'da 399 tl gibi uçuk birşey..
  • 398/8'e almıştım. hala taksitlerini ödüyorum 4 ayı mı kaldı galiba
  • arkadaşlar, ben de iki gün önce gittigidiyor'dan ikinci el quattromu aldım. cihaz genel olarak iyi ,
    fakat gündüz parlama yapması ve amigo yüklü gelmesi sıkıcı bir olay. quattroların çoğu şimdi igo 8 yüklü geliyormuş.
    piranhayla görüşsem benim cihazı da igo8'e çevirirler mi acaba ?
    başka bir sorunum da bilgisayara bağladığımda, aktarım hızı düşük uyarısı veriyor, aktarım çok yavaş.
    elimde biri "output: usb-5.2 vdc 500ma dc-4.2 vdc 240ma" diğeri "5 vdc 0.65a" yazan iki adet duvar adaptörü var,
    bunları quattroyla kullanabilir miyim acaba ?
    teşekkürler...
  • Merhaba,

Forumda bahsi geçen r_a_p_i_d linki hala çalışmıyor, bu cihazı winCE olarak nasıl kullanabiliriz, kullanan arkadaşlar hangi uygulamaları çalıştırabildiler, bilgi verebilirseniz sevinirim.
    Başlık Piranha Quattro başlığı ama işe yarar hiçş bir şey yok hemen hemen :(
  • windows masaüstüne düşüp neyi çalıştırmak istiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FelixCrail

windows masaüstüne düşüp neyi çalıştırmak istiyorsun?

mesela pdf ve ppt dosyalarını görüntülemek istiyorum.
    ingilizce-türkçe sözlük gibi uygulamalar da işime yarıyor.
    bunlara ilişkin winCE uygulaması vardır diye düşünüyorum.
  • bence önce uygulamaları bul sonra windowsa düşmeye çalış. windowsa düşüp programları bulamazsan o zaman insanın hevesi kırılır bence biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: FelixCrail

bence önce uygulamaları bul sonra windowsa düşmeye çalış. windowsa düşüp programları bulamazsan o zaman insanın hevesi kırılır bence biraz

farkındaysanız mesajımda da soruyorum hangi uygulamaları çalıştırabildiniz vs diye.
    win ce de bu tür uygulamalar hiç sorun değil endişeniz olmasın.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.