Şimdi Ara

PIRANHA QUATTRO KULLANANLANICILARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
29.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yardım edin yav bu ekranın sol üst köşesinde çıkan dürbün işaretine kıl oldum yardım lütfen nasıl yok edecem vede nasıl rota planlaması yapacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: setas

arkadaşlar yardım edin yav bu ekranın sol üst köşesinde çıkan dürbün işaretine kıl oldum yardım lütfen nasıl yok edecem vede nasıl rota planlaması yapacam

arkadaşım..
    dürbün işareti hep orada duracak..
    taki sen bir rota çizene kadar..
    ancak rota seçtikten sonra orada dediğin işaretler çıkacak..
    3 gündür yazıyorsun..hiç kurcalamadın mı cihazı , nasıl rota tayin edilir..senin sürekli aynı soruyu sorman biraz garip geldi..kitapcığını okusan hemen çözersin..
    uyduya bağlan..kendine gidecek bir adres bul..adresin yoksa herhangi bir benzinci seç..hedef olarak seç..
    dürbün kaybolur..yönlerdime başlar..
    o gördüğün resimde dikkat et..hedef seçilmiş ..yön tarifi yağılıyor..o yüzden dürbün yok..

kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanbaba -- 14 Mayıs 2010; 9:57:28 >

• teşekkür ederim cihazı kurcalamaya vakit olmuyor ama hafta sonu kurcalayıp bulacam ilgine teşeekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: isacubukcu

Elimde ikinci bir quttro var. Cihaz full kutulu. 2 hafta önce alındı. Denemek için kutusundan çıkardım. Kullanılmadı. Faturası herşeyi duruyor. İhtiyaçtan satılık.
    310 TL

Sana hayırlı işler İsa bey. Çalışıyorsa 249 TL veririm. yer bostancı
  • ben raptor aldım piranhanın bunda tfat çıkmıyor win ce ekranına düşmek istiyorumda. yardımcı olabilirmisiniz
  • mp4 izlerken takılıyor ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: setas

mp4 izlerken takılıyor ne yapmam lazım

http://www.piranha.web.tr/Website/ProductFAQ.aspx?ProductID=336

burayı oku..
    gereken büyüklüğe dönüştürdüğünde takılmaz..
    cevap:5 de dönüştürücü program verilmiş
    kolay gelsin..
  • MRB....
    QUATTRO SİPARİŞ VERECEĞİM. ARKADAŞIMDA LEON VAR VE MP3 DİNLERKEN NEVİGASYON ÇALIŞMIYOR DİYOR, QUATTRO DA ÇALIŞIYOR MU? ÇALIŞTIRIBİLİYOR DİE YAZMIŞSINIZ TEYİT ETMEK İÇİN SORUYORUM..

http://***idshare.com/files/383723204/GEREKLIPROGS.rar.html BU LİNK ÇALIŞMIYOR TEKRAR Bİ LİNK VERİRMİSİNİZ?
    YARDIMLARINIZ İÇİN TŞK..
  • İSA BEY SORUM SİZE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. TŞK.
  • Merhaba,

Gerekli işlemleri yaptıktan sonra evet hem mp3 dinleyip hemde navigasyon yapabilirsiniz. Tekrar upload yapacağım.
  • quote:

Merhaba,

Gerekli işlemleri yaptıktan sonra evet hem mp3 dinleyip hemde navigasyon yapabilirsiniz. Tekrar upload yapacağım.

TEŞEKKÜR EDERİM İSA BEY.
    AYRICA GEREKLİ İŞLEMLER DERKEN KULLANIM KLAVUZUNDA YAZAN İŞLEMLERDEN BAHSEDİYORSUNUZ DİMİ ÖZEL BİLGİ VE BECERİ GEREKTİREN İŞLEMLERDEN KASTINIZ YOK, EĞER ÖYLEYSE O KONUDA DA YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM. UPLOAD I SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.
  • isa bey linki bekliyoruz :)
  • bu link(http://***idshare.com/files/383723204/GEREKLIPROGS.rar.html
    ) çalışmıyor hata veriyor linki yenileyebilirmisiniz
  • isa abi bu link çalışmıyor hata veriyor
  • *** yerine rap yazın lütfen.
  • teşekkürler
  • Mrb arkadaşlar,piranha quattro'nun yeni menüsünü gören oldumu,bluetoot,av in falan eklenmiş,cihazı bu menüye nasıl güncelleyebiliriz bilgisi olan varmı acaba..?
  • quote:

quattro su olupta rom yedeği ni bana gönderebilecek birini arıyorum?

gps i bilgisayarıma bi tanıtabilsem sana göndericem ama win7 kullanıyorum, toolbax ı da kurmama rağmen bir türlü tanıtamıyorum. bu konuda bana yardımın olabilirse karşılıklı paslaşırız. şimdiden teşekkürler
  • rapid linki tekrar göçmüş lütfen başka yere upload yapın. Bir de windows menüsüne girerek neler yapabiliriz gps de onlardan da bahsedebilirsek sevinirm =)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.