bluetooth cevre aygıtı sorunu kesin cözüm burda
34 Cevap57261 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

38 Mesaj
29 Nisan 2010; 2:17:11 

evet arkadaşlar uzun süre araştırmam sonunda bulduğum driveri sizlerlede paylaşmak istedim .bilgisayarımda cok ayar çektim ama hiçbiriside cevre aygıtı sorununu cözemedi cünküğ yazılımı bulamıyordu işte size verecegim linkteki driver bu yaranıza melhem olacak . arkadaşlar kendinizi hiç kasmayın size sadece bir link verecegim ondaki driveri yükleyin problem tamamdır yani sonuclanacak . hiç bilgisayar ayarını vs değiştirmeye gerek yok http://www.broad-com.co...rt/bluetooth/update.php site budur . arkadaşlar broad ile com arasındaki tireyi kaldırın yani broadcom olacak orası yoksa yanlış olur . sonrada teşekkürlerinizi beklerim sitenin alt kısmında dowloand vardır ona basınca yeni bir sayfa acılacak ve ordan accept i tıklayın driveri ilk önce bilgisayarınıza yükleyin mesela masaüstüne daha sonrada programı çalıştırın . kurulum zaten sizi yönlendirecek siz accept gördüğünüzde tıklamaya devam edin 4 5 dakikalık yüklemeden sonra rommade yazısa tıklayın bilgisayar tekrar acılıp kapanacak ve bundan sonra işlem tamam olacak . kısacası burdaki işlem bilgisayarımızın bulamadığı yazılımı yüklemek . benim casper laptobumda işe yaradı inşallah sizlerdede yararlı olur .

30 Mesaj
4 Mayıs 2010; 1:03:12 

Teşekkürler arkadaşım çözümü bizimle paylaştığın için uyguladım bluetooth 5 dk içinde düzeldi

SAMSUNG R620 KULLANICILARI KULÜBÜ

784 Mesaj
27 Mayıs 2010; 9:51:40 

valla ben windows update ile düzelte bastım :D netten çekiyo otomatik su an

Samsung S27A950D 3D 27" LED MONITOR,INTEL i7 3820 ,Asrock X79 Extreme6 ,Thermaltake Xaserv1 Kasa , 32 Gb DDR3 Corsair Vengenance 1600 MHZ CL8,Zotac GTX 770 Ekran kartı +MSİ GTX 570 TF III OC Physx fizik Kartı,,OCZ SİLENCER 910 W PSU ,OCZ VERTEX3 Sata3 SSD,Seagate 1.5 TB Disk,,Seagate 2 TB Hdd,Logitech G15 Klavye,,Logitech G300 Gamer Mouse,Creative Tactic 3D OMEGA WİRELESS Kulaklık,Creative 2+1 Speaker,
Monsta 360 mm Radyatör +Apogee HD Cpu Block+Thermaltake Yeşil UV Hortum , EK DCP 4.0 Pompa + Thermaltake Pompa + Ekstra 120 x2 = 240

2 Mesaj
9 Temmuz 2010; 15:07:44 

teşekkürler sorun düzeldi

50 Mesaj
19 Kasım 2010; 11:57:32 

dostum indirdim o programı da hiç bi işe yaramadı yanlış bişi mi yapıyoz? aygıtı takın yada açık konuma getirin yazısı çıkıyor zaten pc arkasına takılı...Tam oda kalıyor işte üstte aygıt aranıyor felan dio öyle kalıyo...???

Iphone4

4 Mesaj
19 Kasım 2010; 12:02:00 

teşekkürler dostum bluetooth sorunum düzeldi

42 Mesaj
31 Aralık 2010; 18:54:02 

Teşekkürler benimde sorunum düzeldi.

₪ HTC One M7™ ₪

Android 4.2.2 (Jelly Bean) \\ 4.7 " Full hd Super LCD3 - Gorilla Glass 2 Ekran \\ 1920 x 1080 Pixel Çözünürlük. (468ppi) \\ 1.7 GHz - 4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 İşlemci \\ 2GB RAM \\ 32GB Dahili Hafıza \\ 4.3 UltraPixel AutoFocus & Led Flash Kamera \\ BoomSound Özellikli 2 Stereo Hoparlör \\ 2300mAh Batarya \\ TV Out - Mhl \\ 802.11 a/b/g/n/ac Wifi \\ LTE (4G) Bağlantı \\

1963 Mesaj
18 Şubat 2011; 23:35:21 

hocam ellerine sağlık ne yaptıysam olmuyordu sayende çözdüm olayı

2011 Nissan Qashqai 1.5 Dci Tekna+Glassroof+NC Beyaz
2012 Hyundai i20 1.2 Mode Siyah
HTC Evo3d
Sony Vaio VPCF11S1E

109 Mesaj
21 Nisan 2011; 16:16:42 

bende indirdim ama windows 7 yüklü acaba ondanmıdır tamamını kuramadım sony vpcp11s1e note book kullanıyorum bluetooth mause umu tanıtamadım daha doğrusu bluetooth la ilgili ne bişey göndere biliyorum nede pc im bluetooth cihaz görüyor.düğmeden açtım wireless lan wan ayarları gps ayarları bile açık ama yok olmuyor başka bir sony var vgn serisi normal xp var tanıttım bu olmuyor 3 saat oldu araverdim kafayı yicem mide bulanmaya başladı bluetooth menüsündeki aygıtın bağlanmasına izin ver sekmesi aktif değil sanırım onu aktif yaparsam olacak ama ne mümkün.denetim masasındaki donanım ve ses teki aygıtlar ve yazıcılara gidiyorum oradada hiç bişey yok. bu kadar uzun yazdım çünkü denediğim şeyleri yazmak istedim şimdiden sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jalinos -- 21 Nisan 2011; 16:33:48 >

1.4 TSI COMFORTLİNE DSG 122 HP GOLF
FIRTINA GRİSİ

476 Mesaj
13 Haziran 2011; 16:41:19 

Hocam çok teşekkür ederim..Uzun süredir uğraştıgım bir sorundu, sayenizde düzeldi..

Ankara-Çankaya

23 Mesaj
24 Eylül 2011; 20:48:52 

arkadaşlar bende indirdm. Kurarken en başta detect bluetooth device seçeneği kuruluyo, validate bluetooth device kurulamıyo. Altta validating device, please vait... Yazıyo. 10 saattir bekliyom, tık yok :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

29 Mesaj
28 Eylül 2011; 5:43:17 

Vermiş olduğunuz linkdekini indirdim ama 1 saat bekledim yüklensin diye biraz ilerliyor sonra da duruyor,ingilizce bir yazı cıkıyor ''Please plug in or turn your bluetooth device'' diye..Ne yaptım ne ettiysem birtürlü kuramadım Çevre aygıtını,çözümü de yok ki.

Ya yol ver,Ya yol ol..

29 Mesaj
28 Eylül 2011; 5:48:02 

Vermiş olduğunuz linkdekini indirdim ama 1 saat bekledim yüklensin diye biraz ilerliyor sonra da duruyor,ingilizce bir yazı cıkıyor ''Please plug in or turn your bluetooth device'' diye..Ne yaptım ne ettiysem birtürlü kuramadım Çevre aygıtını,çözümü de yok ki.

Ya yol ver,Ya yol ol..

1175 Mesaj
4 Aralık 2011; 2:35:37 

aynen bendede öyle jabra stone kulaklığı pc deki bluetooth ile bir türlü eşleştşremedim pc aygıtı buluyor ama iş çevre yolu aygıtı sürücüsü yüklenmeye başladığında bir türlü yüklüyemiyor ,bu programda sanki aygıtı bulamıyor device bekleniyor gibi ingilizce yazılar çıkıyor anlamadım gitti..

www.hepgelal.com

5143 Mesaj
3 Haziran 2012; 3:33:32 

Arkadaşlar biraz geç bir cevap olacak ama programı yönetici olarak çalıştırın yoksa hep sağda solda takılı kalıp duruyor

Bu arada bu linki paylaşan arkadaşdan Allah razı olsun

b€$t@mi; Tonight your soul sleeps, but one day you will feel real pain,
    maybe then you will see me as I am,
    A fragile wreck on a storm of emotion

Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış
14 gün cezanın,
13 sa. 27 dk. kadarı kaldı.
3 Haziran 2012; 4:56:09 

Çoook teşekkür ederim arkadaşım

40 Mesaj
2 Ağustos 2012; 13:42:59 

yanlış alıntıdan dolayı sildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sellim76 -- 2 Ağustos 2012; 13:45:27 >

40 Mesaj
2 Ağustos 2012; 13:44:27 

quote:

Orijinalden alıntı: bytlhkrnl

arkadaşlar bende indirdm. Kurarken en başta detect bluetooth device seçeneği kuruluyo, validate bluetooth device kurulamıyo. Altta validating device, please vait... Yazıyo. 10 saattir bekliyom, tık yok :D

Yönetici olarak çalıştırmadan önce antivirus programınızı kapatın ve programı tekrar başlatın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sellim76 -- 2 Ağustos 2012; 13:46:20 >

29 Mesaj
10 Ekim 2012; 1:17:16 

Maalesef hp windows 7 64 bitte çalışmadı :(

2 Mesaj
16 Ekim 2012; 14:55:00 

İyide hocam virüs programım kapalı yönetici olarak çalıştıır dedim arkadaşların dediği gibi sorun aynı.. plesase turn on your bluetooth device or plug in tarzı bişey yazıo bi saattir beklio orda hareket etmio yüklemio..
windows 7 64 bit home premium kullanıyotm :s :(

288 Mesaj
8 Aralık 2012; 16:39:10 

çozüldü kardeş allah razı olsun

Steam ID : oguyes95

Intel i5 480M 2.67 GHz - 6 GB DDR3 Ram - ATI Radeon HD 54XX Series - Windows 8 Pro x64

33 Mesaj
14 Şubat 2013; 22:46:15 

Bilgi ve paylaşım için Teşekkürler arkadaşım çok saol

Øzk@n

Philips 42PFL6057K - Philips Matchline FR-975 AV Receiver- Yamaha CDX 810- Bose 301 -Tannoy 622 -Polk Audio Surrounds- Dvico TVIX HD M-6500 - Lenovo ideapad Y580

124 Mesaj
24 Şubat 2013; 16:26:54 

maalesef Windows 7 de bu sorunun çözümünü bulamadım

ilk kurulumda alınan yedeği yükledim yine aynı hatayı verdi telefona format atıp tekrar denedim sonuç yine aynı

diğer çözümlerin hiçbirisi işe yaramadı

aygıt yöneticisinden devre dışı bırakıp kaldırma ve tekrar yükleme olayı çözüm değil

yada şu paylaşılan bi program var oda işe yaramıyor

Windows 7 ye özel bi durum ?

tamamen Windows tan kaynaklanıyor

bluetooth cihazını usb soketinden çıkardığınız anda ayvayı yiyorsunuz!

511 Mesaj
26 Şubat 2013; 14:29:20 

en iyi çözüm windows 8! win 7'de bluetooth'dan ben de çok çektim. bir çok program denedim, olmadı bir türlü. ama win 8'de hiç bir problem yok arkadaşlar.

93 Mesaj
6 Mart 2013; 20:57:31 

mrb bende Philips SHB6100 kulaklik var. bilgisayarda kulaklık görülüyor ama çevre birimleri kurulamadı diyor sürekli win 7 64 bit ultimate kurulu ne yapmam gerekli arkadaşlar yazılan programıda denedik olmadı?

Fiat Punto Evo My Life 1.3 16V Mjet 2011

Xbox 360 Slim

Fifa 11, Grid, Red Dead Redemption, Pes 2011, Street Fighter 4, Beowulf, Tekken 6, Assassins Creed, Assassins Creed 2, Pers Of Persia, TDU2, EA Active 2, Kineckt Adventures!,

Xbox 360 Kinect

Gametag: lordxbox00

6 Mesaj
22 Nisan 2013; 22:56:15 

hocam dell 5521 modelde de olur mu ?

Bu mesajda bahsedilenler: @satcodx23

6 Mesaj
22 Nisan 2013; 22:57:23 

quote:

Orijinalden alıntı: satcodx23

evet arkadaşlar uzun süre araştırmam sonunda bulduğum driveri sizlerlede paylaşmak istedim .bilgisayarımda cok ayar çektim ama hiçbiriside cevre aygıtı sorununu cözemedi cünküğ yazılımı bulamıyordu işte size verecegim linkteki driver bu yaranıza melhem olacak . arkadaşlar kendinizi hiç kasmayın size sadece bir link verecegim ondaki driveri yükleyin problem tamamdır yani sonuclanacak . hiç bilgisayar ayarını vs değiştirmeye gerek yok http://www.broad-com.co...rt/bluetooth/update.php site budur . arkadaşlar broad ile com arasındaki tireyi kaldırın yani broadcom olacak orası yoksa yanlış olur . sonrada teşekkürlerinizi beklerim sitenin alt kısmında dowloand vardır ona basınca yeni bir sayfa acılacak ve ordan accept i tıklayın driveri ilk önce bilgisayarınıza yükleyin mesela masaüstüne daha sonrada programı çalıştırın . kurulum zaten sizi yönlendirecek siz accept gördüğünüzde tıklamaya devam edin 4 5 dakikalık yüklemeden sonra rommade yazısa tıklayın bilgisayar tekrar acılıp kapanacak ve bundan sonra işlem tamam olacak . kısacası burdaki işlem bilgisayarımızın bulamadığı yazılımı yüklemek . benim casper laptobumda işe yaradı inşallah sizlerdede yararlı olur .

dell 5521 modelde de olur mu acaba ? bende bluetooth driveri kuramadım dell in kendi sitesinden de kabul etmiyor

38 Mesaj
24 Nisan 2013; 23:00:24 

quote:

Orijinalden alıntı: kafkaskartali35

dell 5521 modelde de olur mu acaba ? bende bluetooth driveri kuramadım dell in kendi sitesinden de kabul etmiyor

kardeşim inan bilmiyorum denemen lazım . çoğu arkadaşta sorun hallolmuş gözüküyor denemeden bişey dyemem .ayrıca dikkat edersen konuyu 2010 da açmışım yani 3 yıl olmuş .şuan halen o link çalışıyormu inan onu bilmiyorum dediğim gibi deneyip görmen lazım ben nedesem şimdi yalan olur .umarım sorunun hallolur.

524 Mesaj
4 Ağustos 2013; 11:04:13 

hp dm1 de windows 8 için bir türlü blutoothu kuramadım.broadcomdan ındırdım hata verıyor..update de drıver var dıyor ama kurmuyor..registry mi ne oradan bluetoothu ac dedım yıne olmadı...ne yapmak lazım acaba?

ADANA FOREVER

162 Mesaj
9 Ağustos 2013; 11:36:12 

teşekkür arkadaşım ayrıca iyi bayramlar

Asus N61VN280BD-B - Galaxy S4/Samsung Galaxy Wonder- Cowon D2 2 8 GB- Canon A560- 32LG5000 LCD TV-Galaksy tab 8.9 P7300
[link=http://forum.donanimhaber.com/m_26736691/tm.htm] | [color=

79 Mesaj
30 Kasım 2013; 17:36:43 

Windows 8 de çalışıyordu windows 7 de çalışmıyor kafayı yiyecem lanet olsun böyle işe tövbe ya ! gidecem packard bell'in yerini basacam en sonunda Acayip sinirliyim bilgisayarı kırıp atıcam olaca en sonun

1175 Mesaj
20 Aralık 2013; 0:37:57 

quote:

Orijinalden alıntı: UmkuTC

Windows 8 de çalışıyordu windows 7 de çalışmıyor kafayı yiyecem lanet olsun böyle işe tövbe ya ! gidecem packard bell'in yerini basacam en sonunda Acayip sinirliyim bilgisayarı kırıp atıcam olaca en sonun

orijinal Windows kullanıyorsanız ve 64 bit ise linkte bulunan driveri yükleyin hata verecektir sürücüyü yüklemiyecektir..devam edin yükleme bitince aşağıdaki şekilde bilgisayarınızdan seçerek yükleyin.

1- http://www.microsoft.co...ad/details.aspx?id=3182 (64 bit)

2- http://support.microsoft.com/kb/2654568/tr (yükleme linki)

Windows Mobile Aygıtları
Bir Windows Mobile aygıt kullanarak e izlerseniz aşağıdaki adımları updte en son sürümünü Windows taşınabilir aygıt için merkezi 6.1
1.Microsoft Windows Mobile Aygıt Merkezi 6.1 gidin

Site
2.Devam' ı tıklatın.
3.İstenirse, Windows Orijinal Ürün Avantajı yazılımları yükleyin.
4.Yükle' yi tıklatın, sonra Çalıştır' ı tıklatın.
5.Microsoft Windows Mobile Aygıt Merkezi 6.1yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
6.Başlat düğmesini tıklatın, Aygıt Yöneticisi'ni Arama kutusuna yazın, sonra da Aygıt Yöneticisi' ni tıklatın.
7.Bilinmeyen aygıt' ı genişletin, Bluetooth çevre aygıtısağ tıklatın ve sonra sürücü yazılımını güncelleştir' i tıklatın.
8.Sürücü yazılımı için bilgisayarıma gözat ' ı tıklatın, sonra Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver' i tıklatın.
9.Bluetooth radyo listeden seçin. Şirket adı altında Microsoft Corporation'ın altında sürücüleri seçin, Windows Mobile-Based aygıt desteğien son sürümünü seçin.
10.İleri' yi tıklatın. Tüm uyarılar görünmelidir, Yoksay, daha sonra istendiğinde'ı tıklatın, Son' u tıklatın.
11.Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

www.hepgelal.com

79 Mesaj
20 Aralık 2013; 12:05:57 

Orjinal kullanmıyorum Prof kullanıyorum windows 7 nin zaten monitörünü bozdum leptopun servise vericem dosyalarımı yedeklicem orjinale dönülsün dicem sıfır gibi olmasını isticem yaparlar herhalde olmazsa sizin dediğinizi denicem.

Bu mesajda bahsedilenler: 06ensar

4 Mesaj
28 Mayıs 2014; 17:54:22 

Arkadaşın verdiği program çalışıyor arkadaşlar. gerçekten sorun düzeldi.

Yapamayan arkadaşlar, programın uzun süre bekleyip birşey yapmıyor gibi durması,
internet üzerinden güncelleme yapıp download yapmaya çalışmasından kaynaklanıyor.
Eğer internet bağlantınız yoksa program ordan ileriye gidemeyecektir, gtmiyorda.
internet hattınızın olduğunu kontrol ederek tekrar deneyin program sorunsuz kurulacaktır.

1158 Mesaj
28 Mayıs 2014; 19:41:17 

Faydalı.Üst konu olabilir.

Biz, Ankara'da aşılmaz duvarlar ardına gizlenen hükümetlerden değiliz. || Zulmün olduğu yerde tarafsız olmak namussuzluktur.
|| Biz bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik. ||
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Windows İşletim Sistemleri » Windows 7 » bluetooth cevre aygıtı sorunu kesin cözüm burda
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.499