Şimdi Ara

Toshiba'dan Intel Atom N455 işlemcili netbook bilgisayar: NB305-10F

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünya'nın önde gelen bilgisayar üreticilerinden Toshiba, NB305-10F adını verdiği netbook bilgisayarını duyurdu. Toshiba Fransa sitesinde listelenen bilgisayarda Intel Atom N455 (1.66 Ghz)işlemci kullanılıyor. Toshiba, yeni bilgisayarında sistem belleğini 1GB DDR3 (Maksimum 2GB) olarak belirlerken depolama alanı olarak 250 GB kapasiteli sabit disklerin kullanıldığını belirtti. 10.1 inç boyutlu LED aydınlatmalı ekrana sahip olan bilgisayar 1024x600 çözünürlük sunuyor. Grafik işlemcisi tercihini Intel GMA 3150'den yana yapan Toshiba, bilgisayarında WiFi, Bluetooth gibi bileşenlere de yer vermiş. Windows 7 Basic (32 bit) işletim sistemiyle satılacak olan Toshiba NB305-10F netbook bilgisayarların fiyatı ve çıkış tarihi konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

• windows7 işletim sistemi kesinlikle 2GB'ın altında bir sisteme kurulmamalı bence.. performans çok farkediyor.. Hele birde böylesine performans acizi bir cihaz olursa eminim çok daha fazla farkeder..
  • bu tür ürünlerde en önemlisi haliyle pil süresi neden pil süresi belirtilmemiş sadece ana donanımlar üzerinden durulmuş anlamıyorum
  • 11 saat pil ömrü var stand by aktif kullanımda düşer tabiki
  • ben bu netbook un kasasını cok begendım
    almak istıyorum önerınız varmı performansı cokmu kötü pek anlamadıgım için şimdiden tesekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.