Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad serisinin yeni üyesi Z460 tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dizüstü bilgisayar üreticilerinden Lenovo, IdeaPad serisi dizüstü bilgisayarlarına bir yenisi daha ekledi. Lenovo IdeaPad Z460 olarak adlandırılan bilgisayarda, Intel'in 2.13 Ghz işlem hızına sahip Core i3-330M işlemcisine yer verilmiş. Sistem belleğinin 2 GB, depolama alanının ise 320 GB olarak belirlendiği IdeaPad Z460, 1366x768 çözünürlük sunan 14 inç boyutlu LED aydınlatmalı ekrana sahip. 2 mp dahili kamera, WiFi, Bluetooth, 4/1 kart okuyucu, HDMI çıkışı gibi bileşenlere yer verilen bilgisayarın işletim sistemi Windows 7 Home Basic olarak belirlendi.

Lenovo'nun IdeaPad serisi altında üreteceği yeni dizüstü bilgisayarı IdeaPad Z460 hakkında piyasaya çıkış tarihi ve fiyat açıklaması yapılmadı

• y460 ve y560 çıktı mı sorayım dedim. aylar öncesinden görmüştük resimlerini, bi ülkemize gelemedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrightDaggers

y460 ve y560 çıktı mı sorayım dedim. aylar öncesinden görmüştük resimlerini, bi ülkemize gelemedi..

Hiç sorma hocam hala gt240m li modelleri getiriyorlar
  • bence özellikle dizütü bilgisayarlarda ram miktarını 4GB tan aşağı yapmamalılar.. zaten hantal diskler yüzünden performans sıkıntısı çekiyorlar hiç olmazsa bellek konusunda daha iyi olsalar biraz daha rahat olcaklar..
  • giriş seviyesi için 4GB mı? İsraf...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.