Şimdi Ara

Garmin-Asus, Android işletim sistemli yeni telefonunu resmi olarak tanıttı: A10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
4.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 21 nisanda T-Mobile tarafından Amerika'da satılması planlanan GarminPhone'u anons eden GPS uzmanı Garmin ve Asus ikilisi beklenmedik şekilde yeni bir modele daha imza attılar: A10

Bugün, Garmin-Asus'un resmi duyurusunu gerçekleştirdiği ve 2010'un 2. yarısında Avrupa, Asya - Pasifik pazarlarına giriş yapması beklenenı A10, Google'ın popüler işletim sistemi Android'i kullanıyor ve parlaklık konusunda iddialı 3.2 inç boyutunda - 320x480 piksel çözünürlüğünde ivme sensörlü dokunmatik ekran barındırıyor. A10'un göze çarpan özellikleri elbette bunlarla sınırlı değil. Yeni telefon adım adım sesli navigasyon, dijital pusula, Google'ın servislerine erişim imkanı, 5 megapiksel çözünürlüğünde dijital kamera, geo-tagging, otomatik odaklama ve 1500 mAh kapasiteli batarya gibi özellikler sunuyor.

Garmin-Asus A10'un daha detaylı bilgilerine ve fiyatına ilişkin detaylara ise basın duyurusunda yer verilmemiş.

• keşek fiyatıda açıklansaydı garmin ortaklıgıyla yapılması gps yönünde oldukça etkisi olacaktır diye düşünüyorum
  • çözünürlükten kaybetti...
  • bu bana iphoneyi hatırlattı..(tip olarak)
  • Garmin asus a10 telefona android market yüklemek için şu konuya bakın.
    http://forum.donanimhaber.com/m_47663053/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notebookgentr -- 22 Mart 2011; 19:39:33 >
  • Acer Liquid E ve MT de ki çözünürlüğü sunsa alınabilirliği olabilirdi. Ama o çözünürlük çok küçük geldi gözüme.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.