Şimdi Ara

Fennec'in pre alpha sürümü Android işletim sistemli modeller için kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İnternet dünyasının en popüler internet tarayıcılarından Firefox'un mobil sürümü Fennec'in pre alpha sürümü, Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar için kullanıma sunuldu. Yazılımın pre alfa sürümünü yüklemeyi düşünenlere ekip bir kaç uyarıda bulunmuş.

Ekip, Fennec'i sadece Motorola Droid ve Google Nexus One ile test etme şanslarının olduğunu, yazılımın kitlenmelere, donmalara yol açabileceğini ve bundan dolayı telefonu açıp kapamak zorunda kalabileceğinizi, bellek kullanımının çoğu zaman iyi olmadığını, yazılımın microSD karta değil dahili belleğe yüklenmesi gerektiğini ve telefonunuzun Android v2.0 ve üstü sürümde işletim sistemine sahip olması gerektiğinin üstünü çizmiş. Elbette yazılım henüz emekleme aşamasında olduğu için problemlerin olması tamamen normal karşılanabilir.

Yazılımı yüklemek ve olası problemlere karşı önerileri görmek için tıklayın

Yazılımla alakalı düşünce ve problemlerinizi paylaşmak için tıklayın

• şimdilik yüklememek en iyisi demekki :)
  • denemeye deger bana kalırsa zamanla dahada iyi olacaktır eminim :)
  • neden farklı bir isim kullanmayı istemişler.. firefox iyidi..
  • firefox'un geliştirme sürümleri hep farklı ad alır çünkü firefox ismi teliflidir. açık kaynak geliştirmelerinde de farklı kod adlar kullanırlar. sonra resmi olarak firefox olarak sunarlar. bunun benzeri google chrome'un geliştirme sürümü olan chromium adıyla sunulan tarayıcıda bulunur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.