Şimdi Ara

Nokia, C2 modeli üzerinde mi çalışıyor; internette ilginç bir çizim paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nokia'nın C serisi ürün portföyünde C3 (S40 arayüzü - QWERTY klavye), C5 (Monoblok - Symbian OS) ve C6 (Symbian OS - QWERTY klavye) olmak üzere üç farklı model bulunuyor. Ciaomondo.it adresinde paylaşılan çizime göre Nokia, C ailesinin alt segment üyesi C2 üzerinde çalışıyor olabilir.

Alışılmışın dışında dizayna sahip taslağın hemen solunda Carl Zeiss optikleri desteğini arkasına alan 2 megapiksel kamera, 240x320 piksel çözünürlüğünde ekran (dokunmatik?) özelliklerini görüyoruz. Çizimin gerçeğe dönüşüp dönüşmeyeceği veya özelliklerin tutarlılığı henüz bilinmiyor.

• Dokunmatik gibi geldi bana. Çünkü Nokia'nın dokunmatiklerinde de ön yüzünde kırmızı tuş, menü tuşu ve yeşil tuş yanyana bulunuyor. Ekranı çizimlere bakıldığında geniş olduğunu gösteriyor. Zaten S40 arayüzlü dokunmatiği yok belkide dokunmatik bir S40 çıkarmayı planlıyor.
  • Kalınlığı ne kadar olur ki? Nokia dokunmatik yapmasın, yapacaksa da kapasitif ekran kullansın.
  • teknik çizim değil sanki word de çizilmiş gibi :)çok kötü bir çizim bunu fake olma ihtimali bence yüksek...
  • orta-alt seviye bir ürün olmuş ama tabiki detayları dahada arttıkça durum degişebilir
  • bu çizimleerden birşey anlamak mümkün değil.. şişko bir telefon resmi görüyorum ben sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Dokunmatik gibi geldi bana. Çünkü Nokia'nın dokunmatiklerinde de ön yüzünde kırmızı tuş, menü tuşu ve yeşil tuş yanyana bulunuyor. Ekranı çizimlere bakıldığında geniş olduğunu gösteriyor. Zaten S40 arayüzlü dokunmatiği yok belkide dokunmatik bir S40 çıkarmayı planlıyor.

+1907
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.