Şimdi Ara

VODAFONE 'AVANTAJLI SMS PAKETLERİ' *HEM FATURALI HEM FATURASIZ (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
0
Favori
117.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benim SMS'ler 28 eylülde takılı kaldı gene hala güncellenmedi.
  • AYLIK 5000 VODAFONE ICI +500 DIGER OPERATORLERE SMS PAKETI ILE ILGILI BAKIYE SORGULAMA ISLEMINIZ ICIN 4440542 YI ARAMANIZ GEREKMEKTEDIR.

• Degerli abonemiz, her yone 50 SMS iceren Her Yone Mini SMS paketinizin ucreti 17 Subat 2011 tarihi itibariyle 4 TL olarak degistirilecektir.
  • iptal ettim aboneliği
  • allah cezasını versin bu vodafonenun yaa yazıklar olsun.bu kadar dolandırıcılık olmaz dostlar hiç bir operatörde olmayan saçmalıgı kendileri yapıyorlar yaızk bu akdar kişinin parasına çökmeleri yazık yazık

■Mevcut ve yeni tüm aktif (hat kısıtlı degil veya dondurulmamış)Vodafone aboneleri "Vodafone Avantajlı Mesaj Paketleri"nden yararlanabilir.
    ■Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi'nden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
    ■Paket dahilindeki SMS'ler sadece yurt içindeki şebeke içi ve diğer operatörlere gönderimler için geçerlidir, özel servis kullanımları için geçerli değildir.
    ■Heryöne Maksi paketi için belirtilen 2000 diğer yönlere sms, diğer operatörler ve sabit hatları kapsamaktadır.
    ■Kullanılmayan SMS'ler 30 gün sonunda bir sonraki aya devretmez ve silinir.
    ■Şebeke içi geçiş, iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş durumlarında, eğer varsa, kalan SMS hakkı silinir.
    ■Vodafone "Avantajlı Mesaj Paketi"ni istediği tarihte sona erdirme hakkını saklı tutar.
    ■Paket miktarı üzerindeki kullanımlar abonenin mevcut paketinin SMS ücreti üzerinden ücretlendirilir.
    ■Mesaj paketleri otomatik olarak her dönem sonunda faturasız abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Faturalı abonelikler için her fatura döneminde yansıtılır. İlk satın almada kampanyaya katılım mesajını takiben aylık abonelik bedeli faturasız aboneler için yeterli TL bakiye olması durumunda anında düşer. Faturalı abonelikler için paket ücreti faturaya tam yansıtılır.
    ■Mesaj paketleri ile ilgili işlemler 7999 servisi üzerinden yapılacaktır. 7999 servis numarasına gonderilen SMS'ler ücretsizdir.
    ■Mesaj paketini iptal etmek için abone "IPTAL PAKET ISMI veya MIKTARI" yazıp 7999'a SMS atabilir. Ör: IPTAL MINI, IPTAL ELLI
    ■Mesaj Paketi iptal edilmemesi durumunda olarak her ay yenilenir.
    ■Avantajlı Mesaj paketinden yararlananlar başka bir Mesaj paketinden aynı anda yararlanamazlar.
    ■Her abonelik döneminde sadece 1 adet Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi'ne sahip olunabilir.
    ■Başka bir Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi satın almak için öncelikle iptal işlemi yaptırılmalı ve dönem sonuna kadar beklenmelidir.
    ■Standart SMS kullanımına gore harcama önceliği SMS paketlerindedir. Eğer, abonenin kendi tarifesinden kaynaklanan SMS avantajları varsa (ör: Cep Aile Grup içi ücretsiz sms), bu avantajlar Mesaj paketlerinden düşmeyecektir.
    ■Vodafone Avantajlı Mesaj Paketi'ndeki SMS'ler Cep Özgür'deki günlük 1. ücretli SMS yerine kullanılamaz.
    ■Kalan bakiyenizi öğrenmek için "BAKIYE PAKET ISMI veya PAKET MIKTARI " yazıp 7999'a sms gönderilmelidir. Ör: BAKIYE HYMAKSI BAKIYE BESBINBESYUZ
    ■Kurumsal veya bireysel hatlarda bir müşteri en çok 50 hata kadar SMS paketi alabilmektedir.
    ■SMS paketlerinin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gerekmektedir.Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
    ■Paketinize ait mesaj hakkınızın bittiğine dair gönderilen bilgi SMS'i, son 48 saat içerisinde yaptığınız kullanımları kapsamayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigdede -- 16 Şubat 2011; 22:50:55 >
  • her ay kendiliğinden yenileme yapması normal tuhaf olan ne var ki....
  • quote:

Orijinalden alıntı: gollory

her ay kendiliğinden yenileme yapması normal tuhaf olan ne var ki....

bu diger operatörlerde yok ve insanalar sadece tek seferlik gibi üye oluyor bunlar sürekli üye gibi insaların bakiyelerinden ücret kesiyorlar iyi niyet yok arkadaşım iyi niyet
  • hangi operatorde yok acaba. Önce bakın sonra yazin bence.

Iptal yazip göndermek 2 sn lik ış. Bu kadar eringec olmayın. Üye ol hemen sonra ıptal yaz gönder ;)
  • işte biz bunun için adam olmayız....
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan
    hangi operatorde yok acaba. Önce bakın sonra yazin bence.

Iptal yazip göndermek 2 sn lik ış. Bu kadar eringec olmayın. Üye ol hemen sonra ıptal yaz gönder ;)

Geçen sene iptal mesajı gönderdim iptal de olmamıştı. Daha da almadım paket
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

işte biz bunun için adam olmayız....

işte bu yüzden gelişemiyoruz ve ilerliyemiyoruz allah kahretsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Hocam onay mesajı gelmesi lazım..

IPTAL ELLI yazdık bugün 1 dk sonra iptal edildi diye sms geldi..

---

Açıkcası ben her ay süreki uğraşamam bununla. En güzel anlarımda mesajlaşırken aaa bugün ayın 6 sı hesap kesimim diye saate bakarak sms atacak birisi değilim. Çok kişi var benim gibi..

Madem bu ayrıcalık istenmiyor iptal elli, iptal midi gibi şeyler yazıp gönderilebilir yada bıoş bir günde my vodaofnedan kolayca halledilebilir..

Eğer her ay yenilenmese inanın bu seferde başkaları diyecek neden yenilenmiyor..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Hocam onay mesajı gelmesi lazım..

IPTAL ELLI yazdık bugün 1 dk sonra iptal edildi diye sms geldi..

---

Açıkcası ben her ay süreki uğraşamam bununla. En güzel anlarımda mesajlaşırken aaa bugün ayın 6 sı hesap kesimim diye saate bakarak sms atacak birisi değilim. Çok kişi var benim gibi..

Madem bu ayrıcalık istenmiyor iptal elli, iptal midi gibi şeyler yazıp gönderilebilir yada bıoş bir günde my vodaofnedan kolayca halledilebilir..

Eğer her ay yenilenmese inanın bu seferde başkaları diyecek neden yenilenmiyor..

Paketiniz bulunmamakta tekrar sms gönderme diyordu mesaj ama yenilendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 17 Şubat 2011; 1:19:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.