Şimdi Ara

VODAFONE 'AVANTAJLI SMS PAKETLERİ' *HEM FATURALI HEM FATURASIZ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
434
Cevap
0
Favori
117.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mp3DeLiSi

varya internet ve msaj olayinda adamlar resmen devrim yaptilar.helal olsun.

Bir de şu kendi internet siteleriyle ilgili bir devrim yapsalar bir helal olsunu daha hakederler. vodafone.com.tr gelişmelerin en son yansıdığı yer resmen.
  • turkcellden soguttular resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhellfirex

turkcellden soguttular resmen

Vodafone hattım çok uzun zamandır var. Turkcell hat aldım 6 ay ya oldu ya olmadı şimdi Vodafone bana yeter dedim. Turkcell'i koydum cüzdana. Hat kapanırsa kapansın umurumda değil.
  • Vodafone ne yaparsa yapsın turkcellin cayma bedelli kontratlarının eline su dökemez. Su dökemez derken kimse cayma bedelliyi bırakıpta gelmez ama turkcellin faturalı sms paketi olmadığı için 2. Telefon vodafone olur. Bu sms leri alır... Paketler çok iyi. Her cebe göre paket çıkartmışlar. Tebrikler vodafone...
  • http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/super-parmak-mesaj-paketleri.php

Tarifelerin altına koymuşlar mesajlaşma paketleri diye
  • Bişey sorayım. 2. Hattım vodafone ön ödemeli... Bunu vodafone faturalıya taşımayı düşünüyorum... Şimdi 15 tl ye 150 dakika alacağım ve 6 tl ye de her yöne 500 sms paketi alacağım. Kesinlikle bu sınırları aşmayacağım. Bana gelecek max. Tutar 21 tl mi olacak... Yoksa artı vergileri olacak mı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmbhmbhmb

Bişey sorayım. 2. Hattım vodafone ön ödemeli... Bunu vodafone faturalıya taşımayı düşünüyorum... Şimdi 15 tl ye 150 dakika alacağım ve 6 tl ye de her yöne 500 sms paketi alacağım. Kesinlikle bu sınırları aşmayacağım. Bana gelecek max. Tutar 21 tl mi olacak... Yoksa artı vergileri olacak mı...

+1 vergi gelecek..
  • O zaman max 22 gelicek diyelim yani?
  • quote:

Vodafone ne yaparsa yapsın turkcellin cayma bedelli kontratlarının eline su dökemez. Su dökemez derken kimse cayma bedelliyi bırakıpta gelmez ama turkcellin faturalı sms paketi olmadığı için 2. Telefon vodafone olur. Bu sms leri alır... Paketler çok iyi. Her cebe göre paket çıkartmışlar. Tebrikler vodafone...

cayma bedelliyi sen biliyorsun dhtan toplasan 50 kişi biliyor kullanıyor (espri tabi sayıyı kasti ufak veriyorum oran orantıyı anlayın diye :) ) turkcelle asıl para bayılanların haberi bile yok.ayda 80-100 tl fatura ödeyenlerin haberi yok böyle birşeyden.geçen bir arkadaşıma anlattım dedi onla mı uğraşcam ya bıktım habire faturada giydiriyorlar dedi ee şimdi bunları biraraya getirince kimse cayma bedelli falan görmeyecek faturalı kullanıcı ne arıyorsa hepsi en uygun haliyle var vodafone da smsse sms internetse internet konuşmaysa konuşma 120dklıkcayma bedelli zaten bedava kullanmaya çalışanları cezbediyor geçiyor gençtarifeye 3 ayda 1 faturayla kullanıyor düzgün kullanıcı uğraşmıyor herşey net olsun istiyor tarifesi sms i falan.ayda 100 tl ödeyen kişinin faturası yarı yarıya düşecekse adam ne teknolojisine bakar ne turkcelline bakar ancak zaten çok zengindir para su gibi akıyordur musluğun tekini de turkcelle doğru akıtır ona lafım yok ama mecburiyetten kullanan ve ödemek zorunda kalan kişiler tercihlerini yapacaktır.

Misal ben 2 telefon taşımam vodafone hertürlü işimi görüyor baktım sms paketlerinde sorunda yok hatunu faturalıya geçirip cep aile reisi + cep aile paketinde grup oluşturunca aramızda ücretsizde konuşacaz sms paketide var artık faturalıda , sms derdi de olmayacak valla şu günü sabırsızlıkla bekliyordum teşekkürler vodafone

quote:

O zaman max 22 gelicek diyelim yani?

konuşma ve sms limitlerini aşmaz ve özel servis aramazsan evet 22 gelir üstünde gelmez.Ekstra birşey yapmaman gerek mms internet vs vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 29 Nisan 2010; 16:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN
    quote:

Vodafone ne yaparsa yapsın turkcellin cayma bedelli kontratlarının eline su dökemez. Su dökemez derken kimse cayma bedelliyi bırakıpta gelmez ama turkcellin faturalı sms paketi olmadığı için 2. Telefon vodafone olur. Bu sms leri alır... Paketler çok iyi. Her cebe göre paket çıkartmışlar. Tebrikler vodafone...

cayma bedelliyi sen biliyorsun dhtan toplasan 50 kişi biliyor kullanıyor (espri tabi sayıyı kasti ufak veriyorum oran orantıyı anlayın diye :) ) turkcelle asıl para bayılanların haberi bile yok.ayda 80-100 tl fatura ödeyenlerin haberi yok böyle birşeyden.geçen bir arkadaşıma anlattım dedi onla mı uğraşcam ya bıktım habire faturada giydiriyorlar dedi ee şimdi bunları biraraya getirince kimse cayma bedelli falan görmeyecek faturalı kullanıcı ne arıyorsa hepsi en uygun haliyle var vodafone da smsse sms internetse internet konuşmaysa konuşma 120dklıkcayma bedelli zaten bedava kullanmaya çalışanları cezbediyor geçiyor gençtarifeye 3 ayda 1 faturayla kullanıyor düzgün kullanıcı uğraşmıyor herşey net olsun istiyor tarifesi sms i falan.ayda 100 tl ödeyen kişinin faturası yarı yarıya düşecekse adam ne teknolojisine bakar ne turkcelline bakar ancak zaten çok zengindir para su gibi akıyordur musluğun tekini de turkcelle doğru akıtır ona lafım yok ama mecburiyetten kullanan ve ödemek zorunda kalan kişiler tercihlerini yapacaktır.

Misal ben 2 telefon taşımam vodafone hertürlü işimi görüyor baktım sms paketlerinde sorunda yok hatunu faturalıya geçirip cep aile reisi + cep aile paketinde grup oluşturunca aramızda ücretsizde konuşacaz sms paketide var artık faturalıda , sms derdi de olmayacak valla şu günü sabırsızlıkla bekliyordum teşekkürler vodafone

quote:

O zaman max 22 gelicek diyelim yani?

konuşma ve sms limitlerini aşmaz ve özel servis aramazsan evet 22 gelir üstünde gelmez.Ekstra birşey yapmaman gerek mms internet vs vs

Bana soran herkese rahat olmak istiyosanız vodafone a geçin diyorum zaten. Ben iki telefon taşıdığım için biri daima turkcell cayma bedelliden dolayı. Diğeri de ya avea ya vodafone du. Şimdi kesin vodafone olacak :) iyi gidiyo iyi böyle devam etsin biraz hareket gelsin piyasaya :)
  • quote:

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/super-parmak-mesaj-paketleri.php

Midi paketi kapıyorum şu an my vodafone'dayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bico

quote:

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/super-parmak-mesaj-paketleri.php

Midi paketi kapıyorum şu an my vodafone'dayım..

hayırlı olsun :) benim cepdolusu 3 mayısta bitcek 4 mayıstan itibaren bende heryöne maksideyim
  • My Vodafone'da nerede bulamadım yahu :?
  • quote:

My Vodafone'da nerede bulamadım yahu :?

myvodafone dan alınmıyor bildiğim kadarıyla sms yoluyla bayiden yada mh den alabiliyorsun.sms yolunu tercih et sen
  • Tamam öyle yapayım:=)

HEM AYLIK CEP NET 100 MB ve HEMDE SÜPER MİDİ SMS PAKETİ İPTAL EDİLMEDİKÇE HER AY YENİLENİYORMUYDU ...?
  • heryöne 3000 kalktımı, kalkmadıysa neden 7333 den sorgulama yapamıyoruz :)
  • vodafone tam bir devrim yapıyor.tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

heryöne 3000 kalktımı, kalkmadıysa neden 7333 den sorgulama yapamıyoruz :)

7999'DAN sorgulanacak artık paket alımıda oradan olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco
    heryöne 3000 kalktımı, kalkmadıysa neden 7333 den sorgulama yapamıyoruz :)

Kalkmadı da numarası değişti. Artık 7999 dan sorgu yapılıyor. BAKIYE CEPDOLUSU yazıp gönderiyorsunuz
  • quote:

Tamam öyle yapayım:=)

HEM AYLIK CEP NET 100 MB ve HEMDE SÜPER MİDİ SMS PAKETİ İPTAL EDİLMEDİKÇE HER AY YENİLENİYORMUYDU ...?

2 si de iptal edilmedikçe yenileniyor.

hocam şimdi de MMS paketi isteyelim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.