Şimdi Ara

Expansys, Samsung i9000 Galaxy S (8 GB) için 550 Pound'dan ön sipariş almaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
11.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İngiltere'nin en büyük çevrimiçi satış sitelerinden Expansys, Android v2.1 (Eclair) işletim sistemli Samsung i9000 Galaxy S için 549.99 Pound'dan ön sipariş almaya başladı ve telefonun stoklara giriş tarihi 1 haziran olarak tahmin ediliyor.

Sade tasarımıyla olduğu kadar içerdiği özelliklerle adından söz ettiren Galaxy S'nin teknik detaylarını sizler için gündeme getirirsek;

- Quadband GSM; triband HSDPA şebekesi desteği

- 9.9 mm kalınlık

- 1 GHz saat hızında işlemci

- TouchWIZ 3.0 arayüzü

- 4.0 inç, 480x800 piksel, SuperAMOLED, dokunmatik kapasitif ekran

- İvme sensörü, multi-touch

- 3.5 mm jak girişi

- 8 / 16 GB dahili flash bellek seçenekleri + microSD kart girişi

- 5 megapiksel kamera, otomatik odaklama, geo-tagging

- 720x480@30 FPS video kaydı

- Bluetooth v3.0

- WI-FI 802.11 b/g/n

- A-GPS

- microUSB portu

- RDS'li FM radyo

- 1500 mAh lityum iyon batarya

göze çarpıyor.

• tasarımı oldukca sade ve şık duruyor
  • dünyanın en hızlı işlemcili cep telefonu konumunda kendisi...
  • Availability:
    Due Wednesday 2nd June

sitenin kendisinin verdigi tarih.
  • TÜRKİYEDE BUNU AL CAFEDE MASAY KOY ADAM DERKİ ÖKÜZE BAK STAR ALMIŞ DALGA GEÇİYOR ZANNEDER TASARIMLAR HEP BİRBİRİNE ÇOK YAKIN
  • @deniztoyota
    çok ilginç bir yaklaşım gösterdin
    içtenlikle tebrik ediyorum seni :)

ama haklısın tasarımlar hakikaten çok benziyor birbirine
    gerçi yeni akıllı telefonların hepsinde aynı değil mi?
  • yeni telefonların neredeyse tümünde bir iphone kopyalaması mevcut büyük bir kısmında tasarım benziyor
  • çerçevenin üst kısmı biraz daha dar olsaymış tam HD2 ile görsellik olarak birbirlerine çok benzeyecekmiş... Ama HD2 görünüm itibari ile daha şık.. samsungun tasarımdan anlayan eleman alması lazım bence...
  • çok pahalı değil mi bu fiyat?
  • rakam yüksek gözüküyor, özellikler çok iyi ancak ergonomik mi bu biraz soru işareti omnia2 kullanıyorum sanırım bu ondanda büyük olacak, zaman içinde sıkıntı olabiliyor, ben bu açılardan daha çok wave modelini tercih ediyorum, alternatifli benzerlikler bu açılardan önem kazanıyor bana göre...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

rakam yüksek gözüküyor, özellikler çok iyi ancak ergonomik mi bu biraz soru işareti omnia2 kullanıyorum sanırım bu ondanda büyük olacak, zaman içinde sıkıntı olabiliyor, ben bu açılardan daha çok wave modelini tercih ediyorum, alternatifli benzerlikler bu açılardan önem kazanıyor bana göre...

4mm uzun 4 mm geniş 2.5 mm ince. sonuçta 5 gram hafif olmayıda başarmış(118 gr). aslında fazlasıyla hafif hd2 ye falan bakınca ciddi farklar var hd2 de 2 mm daha kısa 3 mm geniş 2 mm kalın ancak 157 gram. iphone hd de 9.5 mm ve boyut olarak biraz daha kucuk ancak 140 gram. niye bukadar hafif bu telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: Batuist

çerçevenin üst kısmı biraz daha dar olsaymış tam HD2 ile görsellik olarak birbirlerine çok benzeyecekmiş... Ama HD2 görünüm itibari ile daha şık.. samsungun tasarımdan anlayan eleman alması lazım bence...

HD2 daha mı şık? malzeme kalitesi olarak i9000 onu tokatlar, görünüm olarak da. normalde zevkler ve renkler tartışılmaz derdim ama hd2 söz konusu olduğu zaman iş değişiyor. i9000 görüntüsüyle eksiği olmayan bir cihaz
  • 4" ekran ile cep telefonu olmaktan çıkmış pda olmuş. 3" veya 3.2" olsaydı ilerde ucuzlayınca düşünebilirdim.
  • @ktpl
    hocam neye göre malzemesi daha kaliteli diyorsunuz açıklar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

TÜRKİYEDE BUNU AL CAFEDE MASAY KOY ADAM DERKİ ÖKÜZE BAK STAR ALMIŞ DALGA GEÇİYOR ZANNEDER TASARIMLAR HEP BİRBİRİNE ÇOK YAKIN

aynen katılıyorum,budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: THE SUBTİTLE

quote:

TÜRKİYEDE BUNU AL CAFEDE MASAY KOY ADAM DERKİ ÖKÜZE BAK STAR ALMIŞ DALGA GEÇİYOR ZANNEDER TASARIMLAR HEP BİRBİRİNE ÇOK YAKIN

aynen katılıyorum,budur

aynen ben de katılıyorum klasik samsung sıradan tasarımı...özellikleri gayet iyi ancak bu kadar iyi özelliklerle donatılmış bir cihazın tasarımının da özel ve seçkin olması gerekir bence.
  • quote:

SANKİ HERKESİN DERDİ SENİN TELEFONUN
  • Bu cihazla ilgili bir gelişme yok mudur?
    Saygılarımla.
  • boyutlari cok buyuk. cok cok buyuk. kullanisli degil. adi ustunde cep telefonu. cebe girebilmeli. bunun yerine daha yuksek donanima sahip ve 4.3 inch lik HTC EVO tavsiyemdir.
  • Fiyat şu anda çok yüksek, çıktından 2 hafta sonra düşücektir, zaten ingiltere cep için pahalı(hem dövizi bize göre kıymetli hemde amerika veya bi Hong-kong ile karşılaştıralamaz). Fiyatı düşünce Amerikadan almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.