Şimdi Ara

LG 3D TV Lansmanında infinia serisini sizler için denedik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
32.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG, infinia serisi LED 3D LCD TV'leri ile Türk kullanıcılara ilk 3 boyut deneyimini yaşatacak firma oluyor. Bir kaç hafta içinde satışına başlanacak bu özel televizyonları Kanyon AVM önünde kurulan LG Özgürlük evinde sizler için denedik.

• Güzel bir inceleme olmuş ama röportaj sırasında çevirlerede eksiklikler var bence. Neyse asıl önemli olan bir başka markanın alternatif 3d tvsini yakından tanımak.
    Bu tür incelemelerin devamını bekliyorum elinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcus83 -- 26 Nisan 2010; 23:36:41 >
  • Güzel sohbet olmuş tabi tv lerde cabası ama 3D bir ara çıkan ve sonra yavaşlatılan bir teknoloji idi şimdi bütün firmalar yarış içersinde buda an çok kullanıcıların işine yarıcak sanırım
  • Ne 3d si! daha hd tatmadı çoğu kişi kaçtane hd kanala sahibiz? Kimse aldanıp almasın bu tv leri gözleri çok yoruyor. Kobay olmak istiyorsanız alın ama dikkat edin o uzaylı gözlüğünü çıkardıktan sonra yerine numaralı gözlükler takma ihtiyacı duymanız kaçınılmaz.
  • Bu ikili iyi iş çıkarıyo
  • Lg garantide de kendini geliştirmeli.

Durumu vahim
  • Tasarımda konusunda söylenecek birşey yok sanırım.

inceleme için teşekkürker.
  • Doğru mu bilmiyorum ama, led lcd tv ömrünün lcd tv ömründen % 50 daha az olduğunu okumuştum. Gelde bu parayı led tv'lere ver
  • her ne kadar 3d erken desekte tüm firmalar bu yeniligin pesinde ciddi bir sekilde kosturmaya basladırlar.guzel bri inceleme olmus elinize saglık.

samsung 3d tv incelemesini merakla bekliyoruz
  • çok teşekkürler LG Türkiye pazarına çok önem veriyor ülkemiz adına önemli birşey bu...
    Samsung lansmanınıda merakla bekliyoruz
  • arkadslar dh ekıbı baya bi ilerlemiş video incelemelerde.2077 çekilen videolara bakın bide şimdiki.
    teşekkürler dh ekibi bizleri bilgilendirdiğiniz için
  • güzeldi, samsung 3d tv incelemesinide yakında görürüz heralde
  • Sırf Tuketiciyi nasıl daha fazla döğüşleri oyunun yeni halkası 3d tv'ler!
    Sinemalarda bile avatar dısında parasını hak eden 3d film var mı?yok
    peki daha local dusunursek ülkemizde sorunsuz ve icerik olarak insanların tatmin edebilen bı hd tv kanalı var mı o da yok

evlerimizde konsollarını ve mkv filmlerimiz olmasa ben verdigim paraya acırım.

Ama ülkemizde LCD tv alan insanların %90 nin hd görüntünün ne olduğunu bile bilmediğinde bu tv ler de satar. Sonra da scart kabloyla uyduruk seyleri izlemeye devam ederler
  • Herşey ok de 3 kişide gözlüğü neden çıkarmıyor roportaj esnasında onu anlamadım yoksa birbirlerini 3d mi görüyorlar
    3D seçiminizi de mutlaka ama mutlaka SONY den yana kullanın derim bir önceki BRAVIA fırtınası bu nesilde de sürücek SONY 1. kalite
    2. 3. beni ilgilendirmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ps_3S_lim -- 28 Nisan 2010; 11:49:19 >
  • inceleme çok iyi olmuş. elinize sağlık :)

açıkçası ben bir tane edinmek istiyorum türkiyeye geldiğinde. evime koymam belki ama işyerine bir tane alınsa çok iyi olabilir.

bildiğim kadarıyla bu tvlerin 30.000 saat gibi panel ömürleri var. bu da böyle yeni gelişmekte olan bir tv için çok iyi, ayrıca televizyon grubunda LG nin garanti ve servis sıkıntısı çektiğini düşünmüyorum. artık telefonla da hizmet verdiklerini biliyorum yani destek amaçlı. PES oynayabildiğimiz anda bitmiştir ola benim için :)
  • şimdi istediğimizde bu televizyonu normal 2D şeklinde de izleyebiliyormuşuz. tv 400HZ hızında ve piyasada bu ayarda bir ürün daha yok. bu da gözlerin bozulması sorununu ortadan kaldırıyo. Aktif gözlükler kullanıldığından o sinemada gözlerimizi rahatsız eden durumdan sanırım kurtulunuyor. henüz deneme şansı bulamadım. ama kanyona uğricam ilk fırsatta...
  • 600 HZ de çalışan bir plasma 3d görüntü işleyemiyormu? başka ne gerekiyor?
  • Bu tvlerde Hertz önemli. Sony yine kazık fiyatlardan satacaktır.LG daha makul olur. Ama ikiside alınmaz.
    Zamanında LED TV leri deli paralardan pazara soktular, ne farketti ? 3 te 1 i fiyata aldıgınız tv lerle farkını zor anlarsınız. Üstelik şimdi fiyatlarıda baya düştü.
    3D tv leride aldıgınızda karşılıklı bakışırsınız. 2-3 film izlersiniz olay biter. Yayın olmadıktan sonra helede fahiş fiyatlarla almanın hiç mantıklı yanı yok malesef. Para bolsa o başka
  • ya aslında bu çok para meselesi biraz garip kaçıyo bana. yani biri masserati almak istediğinde ona çok para belki daha iyisi çıkar bekle falan denmiyo. ama bi teknolojik gereçte hemen bekle daha iyi çıkar deniyor. ben araba sektörünü buna benzetiyorum her yıl daha iyisi daha fazlası çıkıyor ve kimse beklemiyor. mutlaka yenisini alıyosun :) e tabii 7000 lira öyle azımsanıcak bir para değil ama ilk almak isteyenler hep olacaktır ve hiç beklemeyeceklerdir. onlara da hak veriyorum. ben de isterim mesela almak hiç beklemeden... tabii olsa 7000 liram :)
  • baska bir sitede samsungla ilgili lansman roportaji buldum...:DDD

http://shiftdelete.net/samsung-3d-tv-modellerini-tanitti-20164.html

fiyatlari icin bi fikir olsun diye...

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16889102326

http://www.istanbulbilisim.com.tr/SAMSUNG_UE-46C7000-LED-TV,14451.html

http://www.amazon.com/LG-INFINIA-47LE8500-47-Inch-1080p/dp/tech-data/B0001YH7JW/ref=de_a_smtd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_domingo -- 28 Nisan 2010; 21:44:06 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.