Şimdi Ara

S3'den endüstriyel sistemler için yeni ekran kartı: Chrome eH1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bir süredir sessizlik içerisinde olan S3, gömülü sistemler ve endüstriyel uygulamalar için geliştirdiği Chrome eH1 serisi yeni grafik kartını San Jose'de gerçekleştirilecek ESC (Embedded System Conference) 2010 konferansından duyurmaya hazırlanıyor. Fansız tasarıma sahip olduğu belirtilen DirectX 10.1 destekli ekran kartı, 64-bit bellek veri yolu desteğiyle geliyor. OpenGL 3.1 ve OpenGL ES 2.0 gibi standartlara destek veren kart, Chromotion HD 2.0 motoruyla yüksek tanımlı video hızlandırma yeteneği de sunuyor.

DDR3 bellek kullanan Chrome eH1, VGA, DVI, HDMI ve DisplayPortu ile çoklu bağlantı seçenekleri sunuyor. Saat hızları hakkında henüz herhangi bir açıklamanın yapılmadı Chrome eH1'in yakın zamanda proje ortaklarına sunulması bekleniyor.

• 440gtx'e baktım da performansı hd3450'den iyiydi ama iş fiyat performansa gelince geçiliyordu.. umarım bu seri öyle olmaz, yoksa kim ne yapsın ki..
  • gömülü sistemler ve endüstriyel uygulamalar için diyor.. ne hd3450si..!!! gtxi... haberi okumuyormusunuz...
  • http://rssoo.tistory.com/10099

arkadas bundan bahsedıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuist
    gömülü sistemler ve endüstriyel uygulamalar için diyor.. ne hd3450si..!!! gtxi... haberi okumuyormusunuz...

son yaptıkları ürün f/p olarak muadilinden kötüydü diyorum, bu da öyle olursa bir anlamı yok diyorum.. ohooo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megailker

quote:

Orijinalden alıntı: Batuist
    gömülü sistemler ve endüstriyel uygulamalar için diyor.. ne hd3450si..!!! gtxi... haberi okumuyormusunuz...

son yaptıkları ürün f/p olarak muadilinden kötüydü diyorum, bu da öyle olursa bir anlamı yok diyorum.. ohooo

son yaptıkları ürün endüstriyel pazara mı hitap ediyordu???
  • @Batuist illa üste cıkcaksın... adam mükayese için vermiş işte daha ne...
  • ''endüstriyel sistemler için'',''DisplayPortu ile çoklu bağlantı seçenekleri sunuyor.'' haberi biraz daha dikkatli okusak endüstriyel diye belirtilmiş bunu alan adam heralde oyun oynamayacak coklu ekran baglayıp en ucuz şekilde işini yapıcaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

@Batuist illa üste cıkcaksın... adam mükayese için vermiş işte daha ne...

tabi çok akıllısın.. elma ile armutu mukayese etmenin farkını çok iyi anlıyosun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.