Şimdi Ara

Android v2.2 ile beraber uygulamaları otomatik güncelleştirme özelliği gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
3.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google'ın mobil işletim sisteminin en son sürümü v2.2'nin (Froyo) şu anda test aşamasında olduğu ve Froyo'nun getireceği yeniliklerle beraber bir kaç ay içinde tüketicilere ulaşacağı bildirilmekte.

Bugün, v2.2 sürümünün uygulamaları otomatik güncelleştirme özelliğine sahip olacağı belirtildi ve bu yeni gelişme çekilen bir fotoğrafla desteklendi. Android Market'den herhangi bir uygulama yüklediğimizde otomatik güncelleştirme açma seçeneğine yönlendirileceğimiz ve seçimin kullanıcı insiyatifine bırakıldığı söyleniyor. Özetle sadece istediğimiz uygulamaları da güncelleştirebileceğiz. Froyo ile ilgili farklı gelişmeleri merakla bekliyoruz.

• 2.1 destekli bütün teller ile uyumlu olacak mı acaba bu versiyon???
  • Android v1.6 kullanan telefonlar için v2.1 güncellemesi yayınlandığına göre v2.2'nin de geleceğini düşünüyorum.
  • Yani bu çok basit bir özellik zaten gelecektir...
  • iyide benim N1 markete bağlanınca direk programlarin güncelleştirmesi varsa yükliyimmi abi diye soruyo
  • Demek ki v2.2 sürümü hesap vermeden güncelleme yapabilecek.
  • Xda forumda zdnet blogdan alındığı belirtilen froyo güncellemesi aşağıdaki geliştirmeleri ve degisiklikleri içeriyor. Bunların icinde nexus one 'in donanım olarak desteklediği söylenen fm radio güncellemesi de bekleniyor.

-JIT Compiler
    -Automatic App Updates
    -FM Radio
    -New Linux kernel
    -OpenGL improvements
    -Flash 10.1 Support
    -Color Trackball
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.