Şimdi Ara

E72 Bağlantı seçin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
8.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • E72 kullanıcısıyım. Maillerimi telefona bağladım. Her seferinde bağlantı seçin diyor ve beni deli ediyor. Her seferinde vodafone internet seçiyorum ve tekrar bağlanmasını bekliyorum. Bunu düzeltebileceğim bir ayar var mıdır? Şimdiden teşekkürler...

• aynı sorunu bende yaşıyorum ayar ediyor buursanız yazarsanız sevinirim.
  • Çok sinir bir şey..
  • Bu sorunun cevabı yokmu arkadaşlar? Birde 5-6dk da bir internet bağlantısı kesildi diye uyarı veriyor çok sinir bozucu yokmudur çözümü..??
  • Menü>web>seçenekler>ayarlar>genel>erişim noktası.

• quote:

Orijinalden alıntı: safa_oyuncu

Menü>web>seçenekler>ayarlar>genel>erişim noktası.

O zaten seçili..
  • Erişim noktasını otomatik kullan seçeneği vardı sanırım. Hedefler içinde bağlantıyı düzenleyin içinde sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

Erişim noktasını otomatik kullan seçeneği vardı sanırım. Hedefler içinde bağlantıyı düzenleyin içinde sanırım.

ordada bağlantı gerektiğinde bağlantı otomatik seçili...
  • posta kutusuna girip seçenekler/ayarlar/hesap ayarları/hesap bilgileri/erişim noktası burda istediğiniz bağlantı servisini seçili olarak ayarlarsanız düzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverarrow

posta kutusuna girip seçenekler/ayarlar/hesap ayarları/hesap bilgileri/erişim noktası burda istediğiniz bağlantı servisini seçili olarak ayarlarsanız düzelecektir.

usta süpersin. Beyler işe yarayan çözüm üstteki. Bende4tane mail accountu var bir tanesinin gelen mailler kısmına her zaman sor seçiliymiş. Onu düzelttim, problem bitti.
  • Birebir aynı konu değil ama benim sorunum da şu. İnternet erişim noktasında birinci tercihim WLAN 2. tercihim ise Turkcell.

Ama yaptığım ayar doğrultusunda her işlemimde hangisine bağlanmak istediğimi soruyor. Ben de Wireless seçiyorum. Buna rağmen Turkcell devamlı 50 kuruş veya 1TL para kesiyor.

Etkin veri bağlantıları bölümünde paket veri bağlantısı olarak Turkcell aktif gözüküyor. Bu bağlantıyı kessemde 1-2 dakika sonra kendi kendine bağlanıyor yine. Turkcell kesinti ücreti bundan kaynaklanıyor olsa gerek ama çözümü bulamadım bir türlü.

Bilgisi olan varsa... Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: COTR1923
    Birebir aynı konu değil ama benim sorunum da şu. İnternet erişim noktasında birinci tercihim WLAN 2. tercihim ise Turkcell.

Ama yaptığım ayar doğrultusunda her işlemimde hangisine bağlanmak istediğimi soruyor. Ben de Wireless seçiyorum. Buna rağmen Turkcell devamlı 50 kuruş veya 1TL para kesiyor.

Etkin veri bağlantıları bölümünde paket veri bağlantısı olarak Turkcell aktif gözüküyor. Bu bağlantıyı kessemde 1-2 dakika sonra kendi kendine bağlanıyor yine. Turkcell kesinti ücreti bundan kaynaklanıyor olsa gerek ama çözümü bulamadım bir türlü.

Cevap 2 mesaj yukarıda sanırım. Posta kutusu için seçili bağlantı noktasını değiştirin. Ayrıca bağlantı noktaları ayarlarında otomatik bağlan aktif olmalı. Sizinki her bağlantıda sor ayarında sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: euzun72

quote:

Orijinalden alıntı: COTR1923
    Birebir aynı konu değil ama benim sorunum da şu. İnternet erişim noktasında birinci tercihim WLAN 2. tercihim ise Turkcell.

Cevap 2 mesaj yukarıda sanırım. Posta kutusu için seçili bağlantı noktasını değiştirin. Ayrıca bağlantı noktaları ayarlarında otomatik bağlan aktif olmalı. Sizinki her bağlantıda sor ayarında sanırım.

Benim anlamadığım da bu kısım. Turkcell e bağlansın mı diyor. Hayır diyoruz. E ne ara neden kendi kendine bağlanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: obahadir

posta kutusuna girip seçenekler/ayarlar/hesap ayarları/hesap bilgileri/erişim noktası burda istediğiniz bağlantı servisini seçili olarak ayarlarsanız düzelecektir.

cevap için teşekkürler, aynı sorun bende de vardı fakat maalesef düzelmedi. İlla ki bir bağlantı servisi seçmemiz gerekiyormu, çünkü yok işaretledim hala bağlantı seç menüsü ekrana arka arkaya 2-3 kez geliyor ve bu günde çok fazla oluyor insanın siniri bozuluyor.
  • Bu problem ayarlardan duzeltilebiliyor. Her zaman sor secenegi isaretli kalmistir baglantilarin ayarlandigi yerde... Ben de tam menusunu hatirlamiyorum, E72yi birakali oldu bayagi...
  • COTR1923 C kullanıcısına yanıt
    hoca bende bu sorun var şu an siz düzeltebildiniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.