Şimdi Ara

NZXT yeni kasa modeli Tempest EVO Campo'yu duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
3.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kaliforniya merkezli kasa üreticisi NZXT, Tempest EVO Camo adını verdiği yeni kasasını duyurdu. Kasım ayında lase edilen Tempest EVO modelinin göden geçirilmiş yeni bir versiyonu olan kasa, dış tasarımındaki kamuflaj uygulaması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

211.5 x 521.5 x 562 mm boyutlarında ve 11.2 Kg ağırlığında olan kasa, üç adet harici 5.25-inç sürücüye ev sahipliği yapabiliyor. Ön kısma yerleştirilen Giriş-Çıkış panelinde ses, USB ve eSATA portlarına sahip olan Tempest EVO Camo, gelişmiş kablo yönetimi sunuyor.

Arka kısımdaki kanallar vasıtasıyla su soğutma sistemlerine hazır olan mid-tower formundaki kasa, 6 adet fan kullanıyor. Mavi LED'li üç adet 120mm fandan ikisini ön panelinde ve diğerini yan panelinde muhafaza eden kasa, arka tarafta 120mm ve üst kısmında 2x 140mm fanlara da sahip.

NZXT Tempest EVO Campo'nun, bir yıllık garanti ve 150$ seviyesindeki etiket fiyatıyla kullanıma sunulması bekleniyor.

• ECS model kartta yaptigim yorumun aynisi bu kasa icin geliyor !!

Bir kasa ancak bukadar zevksiz renklere boyanir ... tek kelime ile igrenc !!
  • Vavvv değişik tasarım
  • Hiç beğenmedim çok zevksiz
  • Acayip şekilde göz yoruyo, çuvallamışlar bence.
  • tasarım..iç yapı falan süper
    fakat boyada çuvallamışlar.. NZXT den daha ii işler bekliyorum..
  • ısıtıp ısıtıp sür arkadaş bari bir iki deşiklik yap yaw
  • Karman çorman gözlerim yoruldu..Üstüne para verseler almam .. (Paraya bağlı karar değişebilir )
  • Yuh be. Camo stilini yerden yere vurdular, daha ne diyeyim :)
  • Eve sokmam.
  • çok göz yoruyor.yeşil ağırlıklı bir renk seçselermiş belki daha iyi görünebilirmiş ama bu haliyle baya göz yoruyor.
  • Bu kadar kötü bi urban camo olamaz...
  • 8-bitlik oyundan fırlama gibi durmuş

şahsen beğenmedim
  • Süt veriomu bari bu inek :P
  • Amerikalılar sever çünkü askeri ünüformaları böyle

bizimkisiler alsınlar modefiyesinide yaparız biz
  • çocuklar için filan mı bu?? çok kötü bu ne ya!!!
  • arkadaş bu ne? kasa ne hale gelmiş. ne rengi iyi ne de dizaynı. 5 para etmez
  • mor olsaydı milka ineği gibi olurdu.
  • Süt ineği gibi olmuş desenleri
  • biraz kasa tasarımını degiştirmelere gerekli diye düşünüyorum sonuçta modcular alıp boyayabilirler ama bu desenli bir kasa oyuncak gibi duruyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.