Şimdi Ara

Windows 7 Görev Çubuğunda Gmail Habercisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gmail Notifier Weatherbar Weather bar Show the weather in Windows 7 taskbar with WeatherBarTaskbar Meters, Suberbar Monitor, BatteryBar, hddmeter hdd meter cpumeter cpumeter rammeter ram meter on taskbar Taskbarmeters by Jeffreykey by ~Genedon taskbarmeters.codeplex.com/ genedon.deviantart.com/art/Taskbarmeters-by-Jeffreykey-141852490 show cpu utilization memory utilization hdd utilization resource monitor hdd monitor ram monitor cpu monitor on taskbar görev çubuğu işlemci göstergesi işlemci monitoru ram göstergesi hdd göstergesi harddisk görev çubuğunda hava durumu göstergesi pil göstergesi

Görev çubuğunda kullanabileceğiniz göstergeler daha önce BU ADRESTE (Cpu, Hdd, Ram), BU ADRESTE (Cpu, Hdd, Ram, Pil, Ses), BU ADRESTE (Pil 1), BU ADRESTE (Pil 2), BU ADRESTE (Hava Durumu), BU ADRESTE (Rss Habercisi) paylaşılmıştı.Bu başlıkta yukarıda resmini gördüğünüz Baptiste (daty2k1) Girod isimli kişinin geliştirdiği Gmail Habercisini paylaşacağım. Bu yazılım Emre AKKAŞ isimli arkadaş tarafından Türkçeleştirilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6F17B5B5B -- 29 Nisan 2010; 11:51:25 >

• Benim gibi gmail ini sık sık kontrol eden biri için çok iyi bir yazılım teşekkürler...
  • nema problema
  • Birşey sorucam ben görev çubuğunu bu şekilde sadece iconlarla değil yazılarla kullanıyorum ama sadece bu gmail ikonunun gözükmesini istiyorum mümkünmü bu ?
  • yazılar derken? tam anlayamadım, örnek verebilir misin yada gösterebilir misin?
  •  Windows 7 Görev Çubuğunda Gmail Habercisi

Aynı böyle kullanıcam yani icon ve yanında programın adı ama gmail programının sadece logosu gözükecek senin paylaştığın gibialttaki gibi gmail notifier plus yazmıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 25 Nisan 2010; 22:31:45 >

• hımm şimdi anladım ama öyle bir şey görmedim şu anda başka şeyle uğraşıyorum ama ilk aklıma gelen şey hani simgeleri görev çubuğunda ortlama yöntemi var ya o yöntemden 2 tane oluştur simgenin iki yanına koy ve sıkıştır belki işe yarar umarım anlatabildim, boş anımda denerim, denersen sonucu yaz...

sıkıştır => [boş klasör] gmail notifier [boş klasör] <= sıkıştır
  • anladım yarın denerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.