- x
GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!)
3361 Cevap571349 Görüntüleme64 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     6 [8] 10 11 12 13 14 15      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

293 Mesaj
22 Eylül 2011; 12:09:01 

quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

telefonunuz jb mi ?

Aynı sorun bende de var telefonum unlocked Amerika'dan alınma ve JB'siz ne yapmam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allornone -- 22 Eylül 2011; 12:10:09 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
22 Eylül 2011; 13:39:29 

PushDoctor'ı bir deneyin

151 Mesaj
22 Eylül 2011; 13:40:08 

quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

peki sadece whatsappdami sıkıntı var yoksa diger applicationarin bildirimlerindede sıkıntı varmi?

Diğer application derken ekrana ileti düşmesini gerektircek bişi yok. veya anlamadım demek istediğnizi. Ama normal mesajlar ekrana düşüyor. Biraz araştırdım böle bir sorun mevcut ama çözümünü de bulanı görmedim valla.

676 Mesaj
22 Eylül 2011; 16:05:31 

önizlemeden bahsediyorsunuz sanırım. chat settings'de, show preview açık olmalı.

1588 Mesaj
23 Eylül 2011; 17:03:24 

ipod 1G 3.1.3 versiyonda çok rahat ve güzel bir şekilde kullanıyordum ben bunu.

ama artık Apple Store da görünmüyor.. ipod desteği kalktı mı acaba?

Uzaklaştırılmış
23 Eylül 2011; 17:06:42 

quote:

Orijinalden alıntı: kutri

ipod 1G 3.1.3 versiyonda çok rahat ve güzel bir şekilde kullanıyordum ben bunu.

ama artık Apple Store da görünmüyor.. ipod desteği kalktı mı acaba?

Evet iPod ve iPad desteği kalktı.

439 Mesaj
23 Eylül 2011; 17:18:10 

quote:

Orijinalden alıntı: YEY

Ne yazdiginizdan hicbisey anlamadim ama sunu acikca soyleyebilirim whatsapp kullanici 10 ise bbm kullanicisi 3 bilemedin 4 tur.Zaten whatsapp islevsellik bakimindanda bbm i ezer gecer.Blackberryler arasinda ozel bir program olmasi disinda bbm in ise yarar veya whatsappa ustun olacak hicbir yonu yok.

Whatsapp nokilardan bblerde ve iphonelarda kullanilirken bbm i sadece bb kullanicilar kullanabiliyor sirf bu cumle bile bbm in ne kadar kapsamsiz ve az kullaniciya sahip olduguu gosterir.Benim etrafimdaki blackberryciler bile artik agirlikli whatsapp kulllaniyor.Lokasyon sesli not video vesaire bir suru ozellik var arti olarak.

BBM de hiç data ücreti ödemezsiniz.
Ama Whatsapp da ödersiniz.:)
Yurtdışındayken ödemli bir ayrıntı olabilir.

1588 Mesaj
23 Eylül 2011; 17:28:32 

quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

Evet iPod ve iPad desteği kalktı.

saçma olmuş ya.. tüh.. :(

Uzaklaştırılmış
23 Eylül 2011; 17:34:25 

quote:

Orijinalden alıntı: kutri

saçma olmuş ya.. tüh.. :(

Sanırım iMessages'dan kaynaklı Apple bir sınırlama koydu. Yoksa iMessages kullanımını azaltacak bir uygulama whatsapp

1588 Mesaj
23 Eylül 2011; 21:34:29 

quote:

Orijinalden alıntı: diffriend

Sanırım iMessages'dan kaynaklı Apple bir sınırlama koydu. Yoksa iMessages kullanımını azaltacak bir uygulama whatsapp

imessage den dolayı olduğunu sanmıyorum, çünkü ipod1 e zaten ios5 yüklenmiyor ki.. 5i boşver 4 bile yüklenmiyor..
başka bir iş var bu işin içinde.

925 Mesaj
24 Eylül 2011; 13:25:13 

Arkadaslar birsey soracagim onceden mesaj gonderecegim zaman en son ne zaman online oldugu gozukuyordu. Simdi ayni uyede hicbirsey yazmiyor neden boyle oluyor acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

W_ASHBURN
iPhone 5 ▐ Canon EOS 5D Mark II ▐ Macbook▐ Hamilton Open Heart

6872 Mesaj
24 Eylül 2011; 13:37:53 

iPod Touch a destek geri dönecek mi, bilen var mı acaba?

WoW Armory
D3 Armory
CS:GO

925 Mesaj
24 Eylül 2011; 19:28:20 

Up

W_ASHBURN
iPhone 5 ▐ Canon EOS 5D Mark II ▐ Macbook▐ Hamilton Open Heart

100 Mesaj
24 Eylül 2011; 20:32:23 

quote:

Orijinalden alıntı: w_ashburn

Arkadaslar birsey soracagim onceden mesaj gonderecegim zaman en son ne zaman online oldugu gozukuyordu. Simdi ayni uyede hicbirsey yazmiyor neden boyle oluyor acaba

dostum last seeni goremiyosan o kisi seni engellemis demek oluyo bu

9128 Mesaj
28 Eylül 2011; 6:52:57 

programin guncellenmesi yayinlandi arkadaslar,minor bugfixes olarak ifade edilmis yeni surumun farki,yani yeni birsey yok

668 Mesaj
28 Eylül 2011; 10:52:16 

Ipad 2 ve ipod touch 4 te sorunsuz kullaniyorum son versiyon whatsapp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

http://img243.imageshack.us/img243/2426/elm.gif

521 Mesaj
29 Eylül 2011; 0:34:29 

Arkadaşlar son sürüme yükselttim fakat uygulama açılmıyor, bu sorunu yaşayan varmı?

Uzaklaştırılmış
29 Eylül 2011; 1:09:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Incubuss

Arkadaşlar son sürüme yükselttim fakat uygulama açılmıyor, bu sorunu yaşayan varmı?

Bende herhangi bir sorun yok.

3319 Mesaj
29 Eylül 2011; 1:34:48 

normal çalışıyor.. silip tekrar yüklemeyi deneyin.. yada cihaza reset atın.

Üniversiteli! BOYNER'de tüm alışverişlerinde geçerli %15 indirimden ve çeşitli avantajlardan faydalanmak ister misin? Cevabın evetse, "BOYNER NKU1" yaz 5956'ya ücretsiz sms gönder, cebine gelen mesajla en yakın BOYNER'e gidip anahtar kart üyeliğini tanımlat. İndirimli alışverişin keyfini yaşa!

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

521 Mesaj
30 Eylül 2011; 20:23:43 

quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

normal çalışıyor.. silip tekrar yüklemeyi deneyin.. yada cihaza reset atın.

Cihaza reset atinca sorun duzeldi, tesekkurler

1 Mesaj
6 Ekim 2011; 8:45:58 

arkadaşlar ben dün akşam nokia 5800 a yükledim ama bildirimlerin sesini açamıyorum
programdan mı telefondan mı
çok az ses çıkıyor duyulmayacak kadar az program çalışır vaziyette iken normal menüye döndüğümdede bildirimler gelmiyor
nokiada bu işi nasıl çözeceğiz bilen varsa lütfen cevappppppp..

Uzaklaştırılmış
6 Ekim 2011; 12:52:18 

İos 5 ile kullananlar memnun mu whatsapp dan?

3868 Mesaj
6 Ekim 2011; 13:02:53 

quote:

Orijinalden alıntı: Mister Blöf

İos 5 ile kullananlar memnun mu whatsapp dan?

en son beta sürümünde kendi kendine kapanıp açıldığı oluyordu, ama sanırım son güncellemeyle ve ios5gm ile bu sorunu aşmışlardır.

You are not being punished for yor anger, you are being punished by your anger.

547 Mesaj
17 Ekim 2011; 16:17:17 

ios 5 te bi takılıyor conection diye bağlanmıyor bidaha kalıyor oyle bazen yapyor ama sebeke full 3g isareti war wifi bile açıkken yapıyor bi tırtlama var sanki

6872 Mesaj
17 Ekim 2011; 16:36:08 

quote:

Orijinalden alıntı: quikcem

Ipad 2 ve ipod touch 4 te sorunsuz kullaniyorum son versiyon whatsapp

iPod Touch 4 - iOS 5 kullanıyorum. Application Store da Whatsapp yazılımını göremiyorum bile ben, neden olabilir acaba?

WoW Armory
D3 Armory
CS:GO

1321 Mesaj
17 Ekim 2011; 16:53:53 

whats app could not connect falan filan diye hata veriyordu sildim bende cok sacma

1955 - 2011
Aç kal, budala kal..

iMac 21.5 || iPhone 5 16 GB Black || iPod Nano 3G 4GB || iPod Touch 4G 8GB || iPad 2 16 GB 3G + WiFi
Mac OS X Mavericks

2585 Mesaj
17 Ekim 2011; 16:58:21 

siri yi satın aldıkları gibi whatsapp ı da mı satın aldı acaba iphone.. imessage özelliğim var benim oradan konuşun hesabı :)

69 Mesaj
20 Ekim 2011; 2:41:23 

Benim xperia neo dada bu var arkadaşlar, beleşmi bu ? beleş bişeyse faturaya yansımayacak ise bizde kullanalım

SE Xperia™ Neo

5138 Mesaj
20 Ekim 2011; 12:34:11 

quote:

Orijinalden alıntı: murty_

Evet hepsi açık

:) Seneler öncesi aklıma geldi

Cydia dan push doctor yükleyeceksiniz, düzelecek.

5138 Mesaj
20 Ekim 2011; 12:35:11 

quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

en son beta sürümünde kendi kendine kapanıp açıldığı oluyordu, ama sanırım son güncellemeyle ve ios5gm ile bu sorunu aşmışlardır.

Son derece memnunum.

Hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım.

Hatta daha bile stabil diyebilirim 4e göre :)

5280 Mesaj
23 Ekim 2011; 11:28:18 

Merhaba arkadaşlar, İpod Touch 4g 8gb 4.3.3 jb'li cihaz için installous'tan Whatsapp 2.7 indirip kurdum , telefon numaramı girip tamam dedikten sonra "could not connect to whatsapp service please try again later" şeklinde bir uyarı alıyorum.. Bu sorunu aşmanın bir yolu var mı.. Nerede yanlış yapyıroum acaba ?

358 Mesaj
24 Ekim 2011; 17:24:05 

quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Merhaba arkadaşlar, İpod Touch 4g 8gb 4.3.3 jb'li cihaz için installous'tan Whatsapp 2.7 indirip kurdum , telefon numaramı girip tamam dedikten sonra "could not connect to whatsapp service please try again later" şeklinde bir uyarı alıyorum.. Bu sorunu aşmanın bir yolu var mı.. Nerede yanlış yapyıroum acaba ?

aynı sorun bende de var, nokia'da çalışıyor fakat, ipod touch da çalışmıyor bir türlü.

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
2007 TOYOTA COROLLA H/B PLUSLINE 1.6 110 HP

5138 Mesaj
24 Ekim 2011; 17:38:29 

Şu açıklamaları bir okuyun gözünüzü yiyim ya

"SMARTPHONE messenger...iPhone, Android, BlackBerry and Nokia PHONES" diye daha ikinci satırda yazıyo.

iPod'lar ne zamandan beri telefon görevi görüyor, ne zamandan beri sim kart takıp kullanabilir oldunuz?

2584 Mesaj
24 Ekim 2011; 19:25:55 

olmazsa olmaz bir program,zaten adı üstünde "bir uygulamanın ne olması gerektiği"..

iOS 5 ve bildirim ekranıyla çok daha güzel bir hal aldı.Normal mesajlaşmayı unuttum sayesinde.Özellikle konum bilgisi gönderme o kadar işime yarıyor ki,yapanların eline sağlık!

Intel i3 3220 3.3 Ghz./Nvidia GTX 560 Ti/Gigabyte GA-H61M/Kingston 8 Gb. HyperX 1333Mhz./WD 64 Gb. SSD/Seagate Barracuda 2TB/OCZ SZ Series 750W PSU/ Feel Hurricane/ Windows 8.1 X64

149 Mesaj
24 Ekim 2011; 19:46:46 

internet yok mesela iphoneda wi-fi ile bağlanmadık mesaj geldiğinde push panosunda yani ekranda gözükürmü mesaj geldiği ?
ve ne kadar acaba fiyatı ?(jb.siz

1850 Mesaj
24 Ekim 2011; 19:47:55 

quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Whatspad uygulamasını deneyin Cydia'dan.

2584 Mesaj
24 Ekim 2011; 19:48:43 

quote:

Orijinalden alıntı: iPhoner

internet yok mesela iphoneda wi-fi ile bağlanmadık mesaj geldiğinde push panosunda yani ekranda gözükürmü mesaj geldiği ?

Gözükür..0.99 $'dı en son..

Intel i3 3220 3.3 Ghz./Nvidia GTX 560 Ti/Gigabyte GA-H61M/Kingston 8 Gb. HyperX 1333Mhz./WD 64 Gb. SSD/Seagate Barracuda 2TB/OCZ SZ Series 750W PSU/ Feel Hurricane/ Windows 8.1 X64

1351 Mesaj
24 Ekim 2011; 20:10:37 

Nokia e71 ime yukledim vodafone cepnet paketiyle gercekten cok guzel gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

358 Mesaj
25 Ekim 2011; 8:01:56 

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Şu açıklamaları bir okuyun gözünüzü yiyim ya

"SMARTPHONE messenger...iPhone, Android, BlackBerry and Nokia PHONES" diye daha ikinci satırda yazıyo.

iPod'lar ne zamandan beri telefon görevi görüyor, ne zamandan beri sim kart takıp kullanabilir oldunuz?

Sim kart'a gerek yok, wi-fi diye birşey var. daha önceden çatır çatır çalışıyordu.

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
2007 TOYOTA COROLLA H/B PLUSLINE 1.6 110 HP

5138 Mesaj
25 Ekim 2011; 12:14:21 

quote:

Orijinalden alıntı: cmanbaris

Sim kart'a gerek yok, wi-fi diye birşey var. daha önceden çatır çatır çalışıyordu.

İyi de yani bir telefon yazmanıza falan gerek yok mu? Gerçi istediğiniz numarayı yazıp kodunu girip belki yapılabiliyordur.

iPad'te de yapıyorlardı bu şekilde ancak o zaman iPhone'da kullanamıyorlardı falan.

Bir de rehber var mı ipod veya ipadde? Benim bildiğim yok. O zaman favoriler kısmında kimin numaraları yer alacak?

5138 Mesaj
25 Ekim 2011; 12:19:57 

quote:

Orijinalden alıntı: iPhoner

Operatörden internet bağlantınız yoksa (Edge, 3G) veya açık konumda değilse, WİFİ ile de internete bağlı değilseniz o zaman bildirim gelmez.

Ne zaman internete erişim sağladınız (Edge, 3G veya Wifi ile), o zaman gönderilen tüm mesajlar size gelir.

1032 Mesaj
27 Ekim 2011; 3:58:52 

ben yeni keşfettim bu programı ve yükledim... gerçekten çok harika bişeymiş :D rehberimdeki bu uygulamayı kullanan kişileri hemen görüyorum orda... walla süper programmış

2546 Mesaj
27 Ekim 2011; 16:53:16 

Daha önce adı geçmediyse Viber'i de tavsiye ederim.Whatsapp mantığında wifi üzerinden görüşme ve mesaj(sms gibi) için kullanılıyor.

188 Mesaj
29 Ekim 2011; 15:37:30 

arkadasimi whatsapp de bulamiyorum. ne o beni gorebiliyor ne de ben onu. ne yaptiysak olmadi. bu konuda bilgisi olan var mi?

548 Mesaj
29 Ekim 2011; 15:48:52 

quote:

Orijinalden alıntı: gallardo101

arkadasimi whatsapp de bulamiyorum. ne o beni gorebiliyor ne de ben onu. ne yaptiysak olmadi. bu konuda bilgisi olan var mi?

Telefon markalarınız ve sürümleriniz nelerdir? Başka telefonlara mesaj atabiliyor musunuz?

824 Mesaj
29 Ekim 2011; 16:23:47 

Yaklasik on gun once ucretsizdi. Hatta konu actim ben bunun icin.  app. Guzel yani dier tarafta iphone olmasi gerekmiyor. Akilli telefon olmasi kafi. Benim rehberimde fazla kullanan olmadigindan pek kullanamiyorum. Ama belesken aldiydim. İletism icin skype dan iyi altyapı bulamassin konusmada video konferansta var.

REFERANSIM xselox944 >Notebook satıs PES_21_Murat >Cek satıs

44 Mesaj
29 Ekim 2011; 21:26:53 

Beşiktaş

188 Mesaj
2 Kasım 2011; 15:15:13 

quote:

Orijinalden alıntı: racaerme

Telefon markalarınız ve sürümleriniz nelerdir? Başka telefonlara mesaj atabiliyor musunuz?

Her ikimizde iphone 4 kullaniyoruz. IOS 5 e gecince problem cozuldu sanirim. tesekkurler ilginize

3090 Mesaj
2 Kasım 2011; 15:17:47 

Mesaj atmak icin her yone ve avrupaya bedava : global.AQ tavsiye ederim

- SoTe - W7K2D -

Katılım zamanı: 23 Şubat 2006
Paylaşımlarım : One Outs ( Anime ) - Ko | Şerif atamaları - One Piece çizimlerim - Iphone ile Uydu bulmak - Dreambox Dm800HD se - Assassin's Creed Embers 2011

268 Mesaj
2 Kasım 2011; 19:01:36 

Süper gerçekten. Ödevlerde sorun olduğunda arkadaşıma söylüyorum resim çekip atıyor.:) Çok ekmek var bu programda.

2982 Mesaj
7 Kasım 2011; 16:09:04 

Whatsapp programı kapalıyken bildirim gelmiyor mu acaba? Viber de kullanıyorum ancak onda öyle bir şey yok. Program arkada kapalı dahi olsa internete bağlandığım an mesaj gelmişse bildirim geliyor hemen. Ama whatsapp'da yeni mesajın geldiğini öğrenmem için programı açmam gerekiyor. Bu bir sorun mu yoksa programın bir özelliği mi ?

548 Mesaj
7 Kasım 2011; 16:18:09 

quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Whatsapp programı kapalıyken bildirim gelmiyor mu acaba? Viber de kullanıyorum ancak onda öyle bir şey yok. Program arkada kapalı dahi olsa internete bağlandığım an mesaj gelmişse bildirim geliyor hemen. Ama whatsapp'da yeni mesajın geldiğini öğrenmem için programı açmam gerekiyor. Bu bir sorun mu yoksa programın bir özelliği mi ?

Hocam bildirimleri açın direk gelmesi lazım bende kapalı olunca bile geliyordu.

548 Mesaj
7 Kasım 2011; 16:20:18 

Hazır konu gündeme gelmişken benim de sorunum var iOS 5 in ilk günüyken free indirmiştim ancak turk AppStore dan indirmiştim şimdi ABD Store kullanıyorum ancak açılır açılmaz anında kapanıyor sanırım bundan kaynaklı.pc eşzamanla diyorum bu pc yetkili değildir diyor nasıl yapicaz Bayada kullaniorum mereti

2982 Mesaj
7 Kasım 2011; 16:29:18 

quote:

Orijinalden alıntı: racaerme

Hocam bildirimleri açın direk gelmesi lazım bende kapalı olunca bile geliyordu.

Bildirimler açık zaten, hatta kapatıp bir daha açtım, yine değişen bir şey yok.

548 Mesaj