Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen bende de sorun yok açıp kapatabiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • whatsapp yüklüydü mesaj gitmiyor diye silip tekrar yükledim.Numara doğrulamada bağlanıyor.. da kalıyor sonra internet bağlantınızı kontrol edin geliyor yardımm

• quote:

Orijinalden alıntı: RASP

quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

arkadaşlar önizleme sorunu yaşayan var mı

edit: iphone da artık kilit ekranında mesajın önizlemesi görülmüyor.kapattılar bu özelliği .. sebep güvenlik ve gizlilik imiş

yeni mesaj şeklinde bir bildirim geliyor.

çözümü var mı acaba ?

eskiden opsiyonel di çünkü ister açarsın ister kapatırsın modundaydı o ayar düğmesi..şimdi sönük durumda

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum ?

Hâlâ opsiyonel! WhatsApp içinden ayarlara, oradan bildirim ayarları ve son olarak ön izlemeyi aç yaparsanız kilitli ekranda mesajınız görüntülenir

Aktif edilmiyor ordan bende

belki parmak izi okuyucu kullanıyorsanız artık o ayara izin vermiyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: taksu

quote:

quote:

quote:

quote:

edit: iphone da artık kilit ekranında mesajın önizlemesi görülmüyor.kapattılar bu özelliği .. sebep güvenlik ve gizlilik imiş

çözümü var mı acaba ?

eskiden opsiyonel di çünkü ister açarsın ister kapatırsın modundaydı o ayar düğmesi..şimdi sönük durumda

Hâlâ opsiyonel! WhatsApp içinden ayarlara, oradan bildirim ayarları ve son olarak ön izlemeyi aç yaparsanız kilitli ekranda mesajınız görüntülenir

iphone 4

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: taksu

quote:

quote:

quote:

quote:

çözümü var mı acaba ?

iphone 4

haahahahha :D tamam anladım :D

• Arkadaşlar watsapp uygulamasını kapattıktan sonra telefonu kapatırsanız mesajın ne olduğunu göstermiyo eğer watsappı kapatmadan telefonu kapatırsanız mesajın ne olduğunu gösteriyor.

• Merhabalar rehberimde atiyorum musa diye biri kayıtlı. Ben bunu değiştirip musa123 yapıyorum whatsapptan ta musa123 diye gözüküyor tamam sorun yok. Ben bu kişiyi ismini yine musa yapıyorum yine sorun yok. Whatsappta musa olarak gözüküyor fakat tekrar sonuna 123 koyduğumda değişmiyor. Anlamadım rehberde musa123 gözüküyor wp ise musa olarak bunu nasıl çözebiliriz. Biraz garip bi durum ama olmuyor ayrıca wp den kişilerde goruntule dediğimde hiç bi şey olmuyor. Rehberde numarayı tamamen sildigimde wp de hala musa olarak duruyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Aynen bende de sorun yok açıp kapatabiliyorum

bende'de son sürüm yüklü fakat önizleme seçeneği aktif değil.

bi ayarı vs. mi var acaba ?
  • İyi günler arkadaşalar ben ipade whatsapp kurdum (ilk ipad mini+wifi) jailbreak yaparak kurdum. İfunbox ile whatsappı kurdum telefonumu yazıp gelen kodu (lg g3 kullanıyorum) ipade girdim. Sıkıntı şurada aynı anda yani hem lg g3 te hemde ipadte whatsappı kullanamıyorum. Çakışma oluyor sanırım hata mesajı geliyor atıyor beni. Telegram uygulamasında bir sıkıntı yok ancak whatsappta böyle bir sıkıntı var bunu nasıl çözebilirim. Lg g3e root atıp android tarafta olan whatsapp plusı yükledim ancak oda sürüm eski veya tarih saatiniz yanlış hatası verdi

• Dikkate aldığın için tesekkur ederim ama bahsettiğin şeyle alakalı değil. O diyelim ki numara kayıtlı değil sana mesaj geliyor numarasi yazar yanında senin dediğin isim yazar.

• S6 kullanıyorum göderilen mesajlar hep geç geliyor,bir fikri olan varmı ?
  • Bu gelen mesajların önizleme ozelliginin olmaması

İos 8 ile alakalı olabilir mi ?

7.1.2 kullanıyorum bende aktif olmuyor o özellik?

Aynı cihazın 8 sürümünde acip kapanilabiliyor ama
  • merhaba huawei g610 da whatsap dan videyo çekip yolluyorum iphone veya başka bir telefona bozuk gönderiyor sizce nedendir bu sorun sizde aynı sorunu yaşarmısınızki.
  • Arkadaşlar yardım.

Kavgalı olduğumuz birisi whatsapp favoriler listesinde en alta düşmüş. Normalde rehbere kişi ekleyince en alta düşer. Bu durduk yere en alta düştü ve profil fotosu gözükmüyor artık. Ama son görülme tarihi gözüküyor. Sizce ne olmuştur? Beni mi silmiştir telefonu mu değişmiştir neden biri durduk yere favoriler listesinde en alta düşer?
  • Güncelleme geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream54 -- 6 Ağustos 2015; 10:09:16 >
  • Hızlı cevap özelliği gelmemiş :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • whatsapp web de yok hala iOS için...
  • Whatsapp'ı güncelledim ama bir sohbete tıklayınca uygulamadan atıyor. Yeniden başlattım cihazı ama hala aynı

Edit : Watusi tweakini kaldırınca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabiz Civciv -- 6 Ağustos 2015; 12:01:17 >
  • Merhabalar. Telefonumu tamire göndermiştim. 20 gün whatsapp kullanamadim. Telefonumu alınca whatsappi yukledim ama bazı arkadaşlarımin gönderdikleri mesajlar bana gelmemiş. Bunu düzeltmenin bir yolu var midir ?

• Son güncellemeden sonra şöyle bir problem oluştu bende. Grup mesajlaşmalarında mesaj geldiğinde programa giriyorum eskiden direkt son mesaja götürüyordu beni. Şimdi olduğu yerde kalıyor mesajlar arasında ben parmağımla sürüklemek durumunda kalıyorum aşağıya doğru son mesaj için. Sizde de böyle bir sorun var mı?
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.