Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: Fink Ployd

Arkadaşlar ben daha önce iPhone 4 kullanıyordum, Whatsapp'ın eski kullanıcısı olduğum için ömür boyu ücretsiz olduğu yazıyordu kullanım kısmında. Telefon değişikliği yaptım fakat kullandığım telefon numaram aynı. Bununla whatsapp profilime giriş yaptığımda 10 aylık kullanım hakkım kaldığını belirtiyor. Nedeni hakkında bilgisi olan var mı?

android cihazlarda ilk yıl ücretsiz sonrasında ise 1 yıl için 2.22 tl ücreti var ama benim 1 yılın sonunda otomatik yeniledi hesabımı ücretsiz 1 yıl daha şimdi 12 kasımda dolacak bakalım gene yenileyecek mi ücretsiz olarak

Sürekli yeniliyor hocam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Yapmayın, etmeyin hocam.

Ama şöyle bir şey var. Benim telefonda ekran kilidi vardı. O kilidi ona söylemeyi unuttum. Aradığında da hatırlamadığımı söylesem format atmak durumunda kalır. Format atarsa komple gider her halde değil mi ?

ekran kilidi varsa telefon kilidi girmeden telefon hafızasını göstermez bilgisayara bağlasa bile yani hiçbir sıkıntı olmaz kilit varsa

Mecburen format atacak ve Whatsapp bilgileride silinecek hocam, doğru muyum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cabriolet1981

Dün gece 22:30'da bi arkadaş bana whatsapp'dan yazmış ama bildirim, az önce uygulamaya girince geldi. Niye böyle oldu ki?

Hocam iPhone 5S kullanırken de oluyordu şimdi iPhone 6'ya geçtim arada yine oluyor. Bildirim uygulamaya girmeden gelmiyor bazen ve bu çok can sıkıcı bir durum. Sizin cihazınız nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

bu aralar whatsappda sıkıntı mı var.

yazdıklarım geç gidiyor bana yazılanlar geç geliyor vs.

+1

Bende bu konudan çok muzdaribim. Attığım ya da bana atılan mesajlar çok geç düşüyor. Ancak ben ne zaman whatspp'ı açarsam o zaman mesajlar düşmeye başlıyor.
    Bu sorunu başka yaşayan veya çözümü bilip anlatabilcek bir arkadaş çıkarsa çok müteşekkir olurum.

iPhone 5S'de de aynı sorunu yaşadım, şimdi 6 da da aynı sorunu yaşıyorum. Mesajlar geç gidip bazen uygulamaya girmeden bildirim gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anteachor35

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

bu aralar whatsappda sıkıntı mı var.

yazdıklarım geç gidiyor bana yazılanlar geç geliyor vs.

+1

Bende bu konudan çok muzdaribim. Attığım ya da bana atılan mesajlar çok geç düşüyor. Ancak ben ne zaman whatspp'ı açarsam o zaman mesajlar düşmeye başlıyor.
    Bu sorunu başka yaşayan veya çözümü bilip anlatabilcek bir arkadaş çıkarsa çok müteşekkir olurum.

İos 8 yüklüyse bende o sorunu yaşadım ios8 de 7.1.2 ye geri döndüm

Hocam, Note 2 ( Android 4.4.2 ) kullanıyorum. Eşimde de aynı telefon ve aynı sorun mevcut. Teşekkürler...

Hocam sanırım Whatsapp'ta yazılımsal bir sıkıntı var çünkü hem Android hem iOS'da oluyorsa başka bir açıklaması olamaz.

• Benimki de soru değil ama neyse. Daha geçen gün baktığımda 3-4 ay gibi bir süre vardı bitmesine bu sabah bi bildirim gelmiş süreyi 1 sene uzatmış. Anlamadım nasıl oldu.

Yanımızda çalışan çocukta da oldu aynısı geçenlerde, o da ben yükledim de söylemiyorum sanıyor
  • quote:

Arkadaşlar ben daha önce iPhone 4 kullanıyordum, Whatsapp'ın eski kullanıcısı olduğum için ömür boyu ücretsiz olduğu yazıyordu kullanım kısmında. Telefon değişikliği yaptım fakat kullandığım telefon numaram aynı. Bununla whatsapp profilime giriş yaptığımda 10 aylık kullanım hakkım kaldığını belirtiyor. Nedeni hakkında bilgisi olan var mı?

Bende 1 ay önce 20 gün sonra biteceği yazıyordu. Şimdi 1 yıl sonra bitecek :) yani anladığım kadarıyla süreyi uzatıyorlar :) beleş kullanmaya devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Yapmayın, etmeyin hocam.

Ama şöyle bir şey var. Benim telefonda ekran kilidi vardı. O kilidi ona söylemeyi unuttum. Aradığında da hatırlamadığımı söylesem format atmak durumunda kalır. Format atarsa komple gider her halde değil mi ?

ekran kilidi varsa telefon kilidi girmeden telefon hafızasını göstermez bilgisayara bağlasa bile yani hiçbir sıkıntı olmaz kilit varsa

aynen şifreyi bilmediği sürece açma şansı yok format atıcak mecbur

• quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

quote:

android cihazlarda ilk yıl ücretsiz sonrasında ise 1 yıl için 2.22 tl ücreti var ama benim 1 yılın sonunda otomatik yeniledi hesabımı ücretsiz 1 yıl daha şimdi 12 kasımda dolacak bakalım gene yenileyecek mi ücretsiz olarak

Sürekli yeniliyor hocam

bir kere yeniledi inşallah 2.ci ye de yeniler 12 ekim gibi yenilemesi gerekiyor bakalım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yapmayın, etmeyin hocam.

aynen şifreyi bilmediği sürece açma şansı yok format atıcak mecbur

Huzur...

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Ykinci telefonuma ayny Apple hesabym ile WhatsApp uygulamasyny indirdim fakat ücret istedi. Di?er telefonumda ücretsiz yazyyordu baya önce indirdi?im için.
    WhatsApp ücreti Apple hesabymyz ile indirme yapty?ymyz tarihe göre belirlemiyor muydu? Telefon numarasyna göre mi istiyor?

Telefon numarasına göre. Belli bir tarihten önce Appstore'dan Whatsapp'ı indirip, hangi numara ile aktive ettiysek o numara için ömür boyu ücretsiz oluyor.

Hocam cevap için teşekkürler.
    Ben eski numaramla whatsapp'ı kurmuştum, kullanıyordum ücretsiz olarak.
    Daha sonra yeni numaramla da kurmuştum aynı Apple hesabından indirerek, onda da ücretsizdi.
    Şimdi eski numaramla 1-2 sene sonra tekrar kurdum fakat ücretli olacak yazdı :/ anlam veremedim

• Onur__ kullanıcısına yanıt
    Hocam Whatsapp içinde eski numaranızla aktif iken numaramı değiştir yaptınız mı? Eğer yaptıysanız ondan olabilir. Yapmadıysanız ise şuan için aklıma mantıklı bir açıklama gelmiyor.
  • Arkadaşlar merhaba,

Arkadaşım yurtdışından Lenovo S860 getirtti. Telefondan gayet memnun ama Whatsapp'a girmeden Whatsapp bildirimleri gelmiyor. Ekran açıkken sorun yok ama ekranı kilitledikten bir süre sonra Whatsapp uyuyor sanırım. Whatsapp bildirimleri tekrar Whatsapp'a manuel girmeden görünmüyor :(

Bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Çok teşekkürler.
  • ⚫ Cumartesi sabah itibari ile whatsapp ücretli olacak. En az 10 kişiye bu mesajı gönderirsen logon mavi olacak (🔵) ve ücretsiz kullanmaya devam edebilirsin. Aksi halde
    Whatsapp 0,01€/ mesaj olacak.. 🌀 WhatsApp 10. yılını kutluyor 🌀
    Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesaji Whatsapp kullanıcısı 10 arkadaşınıza illettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz whatsapp kullanma hakkını kazanacaksınız.

Inandırıcı gelmedimi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz:www.whatsapp.com

Mesajınız 10 whatsapp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmış olacaksınız tebrikler!!

BU DOĞRUMU ARKADAŞLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: sol_ak

⚫ Cumartesi sabah itibari ile whatsapp ücretli olacak. En az 10 kişiye bu mesajı gönderirsen logon mavi olacak (🔵) ve ücretsiz kullanmaya devam edebilirsin. Aksi halde
    Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesaji Whatsapp kullanıcısı 10 arkadaşınıza illettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz whatsapp kullanma hakkını kazanacaksınız.

Inandırıcı gelmedimi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz:www.whatsapp.com

Mesajınız 10 whatsapp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmış olacaksınız tebrikler!!

BU DOĞRUMU ARKADAŞLAR

programın hakkında kısmına baktığında 2009-2014 olduğunu görüp uydurma olduğunu direk anlayabilirdin hocam bunlar ne çıkarla yapıldığı bilinmeyen uydurma haberler

• quote:

Orijinalden alıntı: sol_ak

⚫ Cumartesi sabah itibari ile whatsapp ücretli olacak. En az 10 kişiye bu mesajı gönderirsen logon mavi olacak (🔵) ve ücretsiz kullanmaya devam edebilirsin. Aksi halde

BU DOĞRUMU ARKADAŞLAR

Bu muhabbet geçen sene de vardı :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Bu muhabbet geçen sene de vardı :))

quote:

programın hakkında kısmına baktığında 2009-2014 olduğunu görüp uydurma olduğunu direk anlayabilirdin hocam bunlar ne çıkarla yapıldığı bilinmeyen uydurma haberler

öğrendiğim iyi oldu

• arkadaşlar kullanım sürem 12 kasımda dolacaktı whatsapp gene güzellik yapıp 1 yıl daha uzattı ücretsiz 3.cü yılım olacak bu hiç ücret ödemedim
  • Kişiye özel duvar kağıdı yapamıyormuyuz hala ?
  • i3gs kullanıyorum. Pc'deki eski sürüme dönmek istiyorum. Sohbetleri kaybetmeden nasıl yapabilirim?

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.