Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
62
Favori
730.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba sorum şu whatsapp da bildirim gelince kilit ekranında görülüyor buraya kadar her sey tamam ama mesaj atıp tekrar kilit ekranına dönünce bilidirim gelmiyor sadece ses var (ama arka planda uygulamayı kapatınca kilit ekranına bildirim tekrar geliyor )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam. Whatsapp'ta konusma yaptigimiz kisiyle sohbeti hic silmemissek, eski mesajlari goster diyere kac ay geriye kadar sohbet gecmisini gorebiliyoruz?

• Dostum benim ses gonderdigim mp3 Lee müzik bölümüne gidiyor engelleyemeyizmi

• Güzel bir uygulama

• otomatik yedek kapali
    icloud kapali yinede baska bir yere yedek alma durumu var mi whatsappin kendi kendine

• kişiye özel duvar kağıdı yapamıyor muyuz ?
  • Anlaşılan burası çözüm başlığı degil sadece soru sorup gidiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

Anlaşılan burası çözüm başlığı degil sadece soru sorup gidiyoruz

umut dünyası işte naparsın bekliyoruz :))
  • whatsapp hesabımı sildim . Şimdi 4 aylık deneme sürümü kullanıyorum bunun için bir çözüm var mı ? silip yükledim ama yine aynı
  • Conversation tone nasıl değiştirilir? Notification'u sormuyorum.
    Yani zaten sohbet açıkken gelen vınnn diye bir gıcık ses var, sadece kapatılabiliyor, değiştirilemiyor.

Ek olarak: Bu whatsapp ne saçm bir şey kardeşim. Para alıyor utanmadan fakat buluta kayıt yok.
    Messageme'de istesen başka telefoa geç...tüm kouşmalar otomatik geri geliyor. Whatsapp sıfırdan başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA5ABCC16 -- 4 Eylül 2014; 22:45:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engins

Conversation tone nasıl değiştirilir? Notification'u sormuyorum.
    Yani zaten sohbet açıkken gelen vınnn diye bir gıcık ses var, sadece kapatılabiliyor, değiştirilemiyor.

Ek olarak: Bu whatsapp ne saçm bir şey kardeşim. Para alıyor utanmadan fakat buluta kayıt yok.
    Messageme'de istesen başka telefoa geç...tüm kouşmalar otomatik geri geliyor. Whatsapp sıfırdan başlıyor.

whatsapp'ın daha kimseden para aldığını görmedim otomatik yeniliyor üyelikleri bitince
  • Benim bildiğim kadarıyla faturanıza yansıyor bu ücret yada kontorlü hat kullanıyorsanı kontor düşüyo diye biliyorum bu sebepten farketmemiş olabilirsiniZ

• Arkadaşlar telefonum Android işletim sistemine sahip.Telefona Format attım dahili hafıza dahil olmak üzere.whatsappı yüklediğimde eski mesaj geçmişi yoktu.Bunu nasıl geri getirebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: aXeNT

Benim bildiğim kadarıyla faturanıza yansıyor bu ücret yada kontorlü hat kullanıyorsanı kontor düşüyo diye biliyorum bu sebepten farketmemiş olabilirsiniZ

hayır whatsapp da sadece kredi kartı ile ödeme yapılıyor tabi kimse yapmaya gerek duymadığı için lazım olmuyor kontör vs düşmeden otomatik yenileniyor üyelikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperakg

Arkadaşlar telefonum Android işletim sistemine sahip.Telefona Format attım dahili hafıza dahil olmak üzere.whatsappı yüklediğimde eski mesaj geçmişi yoktu.Bunu nasıl geri getirebilirim

yedek almadıysanız sohbet geçmişiniz format ile birlikte silinmiştir hocam geri getiremezsiniz yedeği yoksa
  • Arkadaşlar ios8 indirip whatsapp da sorun yaşayanvar mı
  • Mesajlar uygulamaya girince geliyor sürekli bağlantı kopuyor. İlla uygulamaya girip bir süre beklemem gerekiyor mesajları almak için. Wifi den giriş yapıyorum sorun ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ultura

Mesajlar uygulamaya girince geliyor sürekli bağlantı kopuyor. İlla uygulamaya girip bir süre beklemem gerekiyor mesajları almak için. Wifi den giriş yapıyorum sorun ne olabilir?

arka planda uygulama yenileme kapalıdır onu aç. whatsapp aktif olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

quote:

Mesajlar uygulamaya girince geliyor sürekli bağlantı kopuyor. İlla uygulamaya girip bir süre beklemem gerekiyor mesajları almak için. Wifi den giriş yapıyorum sorun ne olabilir?

Android işletim sistemine sahibim o dediğin ios larda olmuyor muydu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

quote:

Android işletim sistemine sahibim o dediğin ios larda olmuyor muydu?

Apple bölümünün konusu olduğu için dikkat etmedim,kusura bakma. Wireless bağlantında problem olabilir bir ihtimal

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.