Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lutfen ilgilenir cevap verirseniz sevinirim cunku aylardir bu sorunu yasiyorum.

Sohbet duvar kagidini degistiriyorum. Ama sohbet penceresinde duvar kagidi siyah-beyaz gorunuyor. Gokyuzu resmi koyuyorum. Simsiyah gozukuyor.
    Sildim tekrar yukledim.
    Duvar kagidini sifirla dedim. Ayni sorun devam etti.
    Nasil cozerim yardimci olursaniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan90

Arkadaşlar yeni hat aldım, whatsapp dedi numaranız değişti hesabınızı taşımak istermisiniz, taşıdım başarıyla taşındı dedi, rehberimde olan eski kişileri whatsapp'ımda görebiliyorum. Onlar da benim hiç etkilenmeden yeni numaramı görebilecek mi? Hiç numara değiştirmemiş gibi whatsapp üzerinden yazabilecekler mi bana? Umarım öyle olmaz ''Cevap yazarken mesajınıza beni etiketlerseniz sevinirim''

Bende merak ettim şimdi. Numara otomatikman değişiyorsa ne güzel olur. Bir arkadaşınıza whatsapp'tan mesaj atması için farklı bir numaradan arayıp söyleyin denemek için isterseniz? Ya da öğrebebildiniz mi oluyormuymuş

• quote:

Orijinalden alıntı: FLameS.7

quote:

Orijinalden alıntı: ugurcan90

Arkadaşlar yeni hat aldım, whatsapp dedi numaranız değişti hesabınızı taşımak istermisiniz, taşıdım başarıyla taşındı dedi, rehberimde olan eski kişileri whatsapp'ımda görebiliyorum. Onlar da benim hiç etkilenmeden yeni numaramı görebilecek mi? Hiç numara değiştirmemiş gibi whatsapp üzerinden yazabilecekler mi bana? Umarım öyle olmaz ''Cevap yazarken mesajınıza beni etiketlerseniz sevinirim''

Bende merak ettim şimdi. Numara otomatikman değişiyorsa ne güzel olur. Bir arkadaşınıza whatsapp'tan mesaj atması için farklı bir numaradan arayıp söyleyin denemek için isterseniz? Ya da öğrebebildiniz mi oluyormuymuş

whatsapptan numaramı taşıdım, arkadaşımda yeni numaram vardı sorduğumda ''sadece eski numaran duruyor ondaki profil resmin durumun gitmiş'' dedi, sanırım biz söylemeden yeni numaramızı öğrenemiyorlar, kesin de bişey diyemicem

• arkadaşlar merhaba
    annemin samsung galaxy trend plus s7580 telefonunda bulunan whatsapp ı silip,tablete yükledik ve ordan kullandı.Daha sonra tabletten silip tekrar telefona yükledik.Ancak bildirimler yani mesajlar artık zamanında gelmiyor.İllaki tuş kiliti açılınca geliyor.Bunun çözümü nedir? Ben android kullanmadığım için bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rothfuss

arkadaşlar merhaba
    annemin samsung galaxy trend plus s7580 telefonunda bulunan whatsapp ı silip,tablete yükledik ve ordan kullandı.Daha sonra tabletten silip tekrar telefona yükledik.Ancak bildirimler yani mesajlar artık zamanında gelmiyor.İllaki tuş kiliti açılınca geliyor.Bunun çözümü nedir? Ben android kullanmadığım için bilmiyorum.

Türkcell hat kullanıyor ise böyle sorunlar olması normal
  • bi yardımcı olabilecek var mı beyler. ben birine mesaj gönderiyorum. ama o biri hattını başka bir telefonda kullandığı için mesajlarım asıl kişinin teline değil sim takılan diğer tele gidiyo.. çözüü nedir whatsabı kaldırdım terar kurdum düzelmişmidir...
  • Kullanım süremi ücretsiz olarak 1 yıl daha uzattılar. 2 yıldır böyle. Bir sorun çıkmaz inşallah ilerde

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

whatsapda sorunmu var mesajlarım gönderilmiyorda?

Aynen ya tek dogru isareti cikiyo iletilmiyo :( cogu kisi takmiyo felan dedi yanlis anladilar

• Ben whatsabmda baska numarayi kullandm sonra kapttm hesabi simdik o numaranin sahibi telefonunda o uygulamyi yuklediginde mesajlarim ona gelirmiii ?

• Whatsappta giris yapilirken baska numara girildiginde direk giris yapiliyomuuu

• Bence ilerde ücretli olur.
    Ya whatsapta baskasinin numarasi ile giris yapildiginda o kiside hesap actiginda ona mesajlar gidermiii

• Ya whatsapta baskasinin numarasi ile giris yapildiginda o kiside hesap actiginda ona mesajlar gidermiii

• Benim anlamadığım birkaç nokta var, birincisi eğer birinin numarası bende ekli ve benim numaram onda yoksa ben onu whatsappta görebilirmiyim?
    ikincisi bende eski bir arkadaşın numarası var ama benim onda numaram varmı bilmiyorum , düne kadar ben onun whatsapp profilini görebiliyodum ama dün kayboldu ,listeme baktım kaybolmuş , acaba sebebi ne olabilir?
  • Güncelleme sorunu yaşayan var mı benden başka? Google Play'den güncellenemiyor, yükleme işlemi uzun süre devam ettikten sonra başarısız oluyor. Kendi sitesinden son apk'sini indirip kurayım dedim yine olmadı. (Telefon: Samsung Galaxy Nexus, Yazılım: Cyanogenmod 11 M8 Android 4.4.4 KitKat, Runtime olarak da Dalvik yerine ART kullanıyorum)

• Merhaba,

Arkadaşlar whatsappta bir arkadaşım artık gözükmüyor, kendi telefonunum rehberinden bakıyorum yanında whatsapp simgesi var ancak whatsappı açtığımda onu kişilerde göremiyorum sizce neden olabilir ? hem engellemiş hemde silmişmi sizce ?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

Türkcell'de whatsapp mesajları geç gelenler sorun programda değil operatörde eylül 2013 den beri bimcell kullanıyordum mesajlar anında geliyordu whatsapp da ancak geçenlerde Türkcell'e geçtim 2-3 gündür whatsapp mesajları geç geliyor program ne güncelleme aldı nede telefonu değiştirdim sorun tamamen operatör ile alakalı bilginiz olsun bizzat başımdan geçtiği için yazmak istedim...vodafone'de durum nasıl bilemem ama türkcell de whatsapp mesajları geç geliyor bazı kullanıcılarda

Bu durum bende de var.

Bazen yazıyor görünüyor programı kapatıp açıyorum öyle geliyor.
    Bazen yazdığı zamandan 10-15 dakika sonra geliyor. Bunu sormak için girdim konuya ama başka bir sebebi olamaz mı?

Bilgisi olan var ise..

• quote:

Orijinalden alıntı: Legen_dary

Oncedende yazdim cevap veren olmadi.
    Lutfen ilgilenir cevap verirseniz sevinirim cunku aylardir bu sorunu yasiyorum.

Sohbet duvar kagidini degistiriyorum. Ama sohbet penceresinde duvar kagidi siyah-beyaz gorunuyor. Gokyuzu resmi koyuyorum. Simsiyah gozukuyor.
    Sildim tekrar yukledim.
    Duvar kagidini sifirla dedim. Ayni sorun devam etti.
    Nasil cozerim yardimci olursaniz sevinirim

evet aynısı bende de oluyor. ama değiştirme esnasında renkli görünüyor.. bir fikri olan varmı? yoksa uygulama mı böyle
  • Arkadaşlar koymak istediğim bir profil fotosu var ve bildiğiniz üzere whatsapp bunu kırpmamı istiyor ama ben resmi hiç kırpmadan koymak istiyorum.nasıl yapabilirim?o kadar foto düzenleme prpgramlarından kullandım boyutunu pixelini küçültmeye çalıştım ama beceremedim ne yapabilirim?

• başkaları benim hangi bilgilerime ulaşabiliyor bu programla?
    rehber filan diyorlar doğrumu?
  • arkadşalar fotoğraf gönderip alamıyorum bi türlü. yükleme tamamlanamadı lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diyor.
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.