Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marikanwap

quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Aynı problem bende de var. Ve artık deli etmeye başladı. Bende iPhone 5 var nişanlımda da S4 Mini var. Yazdıklarımız bazen geç ulaşıyor. İkimizde wifi ile bağlanıyoruz çok zaman. Hücresel veri ile de problem aynı.
    Var mı bu işin bir çözümü arkadaşlar?

hattınız Türkcell ise bu tür sorunlar olabiliyor

Her ikimiz Wifi ile bağlıyken de sorun aynı. Sırf bu yüzden Line kullanıyoruz. Daha bir kez bile teklemedi Line bu konuda.

Türkcell hat kullanırken benimde mesajlarım 15-20 dakika sonra geliyordu hattımı değiştirdim avea taşıdım sorun kendiliğinden düzeldi...belki sizinde aynıdır diye düşündüm hatta iphone kullanan bir yakınıma mesaj attığımda mesajlar gitmiyor 1 tik çıkıyor 5-6 dakika sonra 2 tik oluyor mesajlar gidiyor kendisi Türkcell kullanıyor onunda wifi bağlı olduğunda da aynı sorun devam ediyor ilginç bir sorun gerçekten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 16 Mayıs 2014; 22:36:08 >

• Merhaba bir sorum var, yardımcı olursanız sevinirim.

Ben birini telefon no su ile kendi whatapp listeme eklediğim zaman eğer o kişide benim telefon numaram yoksa benim listemde o açık gözükür de ben onun listesinde ise gözükmez miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan301 -- 20 Mayıs 2014; 9:22:24 >
  • evet aynen öyle olur
  • peki ben bir soru sorayım..ama zor bi soru..
    pazar günü saat 20:56 da mesaj attım kız arkadaşıma ve ardından engelledim..
    o saatten pazartesi günü gece yarısına kadar online olmadı..
    pazartesi günü gece yarısında 00:06 (yani salı günü) whatsapp a girdi son görülme tarihi yazıyor..
    ama mesajımı halen almadı daha doğrusu mesaj tek tikle gönderildi ama çift tik olmadı
    sizce ne olabilir..
    tekrar bi mesaj daha atmalımıyım yoksa internetini tekrar açmasını beklemelimiyim..??
  • Merhaba arkadaşlar. Ben Samsung s4 kullanıyorum. Avea hattim var. Eski avea hattımı kapatip yeni avea hattımı aldıktan sonra WhatsApp sadece wirelesse bagliyken mesajlari iletmeye basladi. Bi türlü cozemedim. Aveayi aradim uygulamadam kaynaklidir diyolar. Bilgisi olan yardimci olabilirmi acaba? Diger uygulama ve tarayıcılarda sorun gözükmüyor. Hatta bu mesaji telefondan atıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar whatsupp orjinal bildirim sesi lazım hani mesaj geldiğinde çıkan herkesin kullandığı aramadık yer kalmadı her yerde samsungun ıslık sesi var ama onu istemiyorum eğer paylaşabilecek varsa bana gönderebilirmi
  • Whatsapp icin kullandigimiz a ilave emotiin vs yukleyebiliyirmuyuz?

Android icin?

• Telefonumu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra whatsappa bir türlü ulaşamıyorum telefonumu giriyorum adım vs. çıkıyor ileri dedikten sonra başlatılıyor yazısı geliyor fakat hiçbirşekilde açılmıyor hep yükleme ekranında kalıyor.Acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar kafayı yedirtti gerçekten
  • ulan tam kizla konusuyorduk onemli birsey yaziyordu gonderemedi yaziyor... da kaldi
  • Whatsapp'da problemmi var arkadaşlar? Giremiyorumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurkαn

ulan tam kizla konusuyorduk onemli birsey yaziyordu gonderemedi yaziyor... da kaldi

Serverlarda sorun var

• Telefonu kapattım açtım baya uğraştım telefon bozuldu sandım sorun whatsapp taymış😄

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 19.27 de de son görülmeler güncellenmiyordu belli bi şeyler olucak

• kıza iki saatte yaptığım caps'i atacakken bozuldu şansıma
  • Ben de bağlanamıyorum şu an.
  • Sorun çözüldü

• Arkadaşlar bu gizlilik ayarlarında kişilerimi seçince ne oluyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim bir sorum var arkadaşlar
    iphone kullanıyorum
    bir kişiyi x adıyla kaydetmiştim diyelim ilk başta
    sonra ben bu ismi y olarak değiştirdim
    whatsapp da isim y olarak gözüküyor problem yok ama telefon kilitliyken mesaj geldiğinde eski x isminden mesaj geldi olarak görünüyor nasıl değiştirebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasamkn

Arkadaşlar bu gizlilik ayarlarında kişilerimi seçince ne oluyor ?

mesela bir arkadaşınız sizi rehberine ekledi ancak onun numarası sizde yok o arkadaşınız sizin durumunuz son görülmeniz resminiz gibi şeyleri göremez siz rehberi eklediğiniz zaman görmeye başlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: sasamkn

Arkadaşlar bu gizlilik ayarlarında kişilerimi seçince ne oluyor ?

mesela bir arkadaşınız sizi rehberine ekledi ancak onun numarası sizde yok o arkadaşınız sizin durumunuz son görülmeniz resminiz gibi şeyleri göremez siz rehberi eklediğiniz zaman görmeye başlar

Teşekkürler bende öyle düşünmüştümde emin olamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.