Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
62
Favori
730.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayir onu demek istemiyorum bir iphone 4s kullaniyorum note3 alicam mevcut kullandigim hat ile whatsapp hattim farkli note3 tede whatsappta kulladigim numarayi kullanmak istiyorum kisacasi hat suanda elimde degil telefon degistiricem ama elimde olmayan hatti whatsappta kullanmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • broadcast list diye bir şey gelmiş nedir bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seviyeli Yarbay -- 11 Mart 2014; 7:27:34 >
  • arkadaşlar, iphone 5s telefonda whatsapp'te yazarken bazen harfler ve ikonlar kayboluyor. basabiliyorsun ama göremiyorsun. bunun nedeni nedir?

ne yapmak lazım?

telefonla alakalı değildir umarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: people are strange

arkadaşlar, iphone 5s telefonda whatsapp'te yazarken bazen harfler ve ikonlar kayboluyor. basabiliyorsun ama göremiyorsun. bunun nedeni nedir?

ne yapmak lazım?

telefonla alakalı değildir umarım...

• arkadaşlar bir ses dosyası sildim. bunu geri getirmek istiyorum mümkün mü? yedeğini almadım ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

arkadaşlar bir ses dosyası sildim. bunu geri getirmek istiyorum mümkün mü? yedeğini almadım ama.

cihazınız android ise whatsapp konuşma penceresinden silmiş iseniz telefon hafızasında yada hafıza kartındaki whatsapp klasöründe duruyordur kayıt iphone'da nereye kayıt oluyor bilmiyorum
  • yahu kafama takılan bir şey var. whatsapptan bildirim geliyor kilit ekranına. tıklıyorum uygulamayı açıyor ve mesaj yok orda. uygulamayı yeniliyor ve mesaj geliyor, ayrıca sanki mesaj yeni gelmiş gibi titriyor telefon. her gelen mesajda aynı durum. iphone 5s kullanıyorum, daha önce galaxy s3 kullanıyordum onda böyle bir şey olmuyordu. çok sinirimi bozan bir durum bu ios kullanan herkeste böyle mi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

arkadaşlar bir ses dosyası sildim. bunu geri getirmek istiyorum mümkün mü? yedeğini almadım ama.

cihazınız android ise whatsapp konuşma penceresinden silmiş iseniz telefon hafızasında yada hafıza kartındaki whatsapp klasöründe duruyordur kayıt iphone'da nereye kayıt oluyor bilmiyorum

iphone kullanıyorum ve telefonum jailbreaklı. ifile aracılığı ile dosyaları buldum fakat çok dosya var ve nerde bilmiyorum
  • watsapp ın süresinin bitmesine az kalmıştı. mesaj geldi biraz önce süresi uzatılmıştır diye 1 sene geçerlilik süresi gözüküyor. para mı kesti acaba? daha önce bu olay başına gelen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

watsapp ın süresinin bitmesine az kalmıştı. mesaj geldi biraz önce süresi uzatılmıştır diye 1 sene geçerlilik süresi gözüküyor. para mı kesti acaba? daha önce bu olay başına gelen var mı?

Para kesmez ücretsiz yeniliyor süresi dolunca zaten para kesse de 2 lira alacak altı üstü sorun olmaz herhalde :-)

• Arkadaşlar merhaba, whatsapp'ta doğrulama sorunu mesajını alıyorum. Önce sms olarak sms doğrulaması başarısız oldu diyor. Sonra beni ara diyorum, bu seferde sesli doğrulamada çok kez başarısız oldunuz. Lütfen destekle iletişime geçin diyor. yardımcı olabilecek varmı?
    Edit: Sorun düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -metod- -- 13 Mart 2014; 14:21:02 >
  • lacheros L kullanıcısına yanıt
    Evet bendede öyle :D

• quote:

Orijinalden alıntı: -metod-

Arkadaşlar merhaba, whatsapp'ta doğrulama sorunu mesajını alıyorum. Önce sms olarak sms doğrulaması başarısız oldu diyor. Sonra beni ara diyorum, bu seferde sesli doğrulamada çok kez başarısız oldunuz. Lütfen destekle iletişime geçin diyor. yardımcı olabilecek varmı?
    Edit: Sorun düzeldi.

sorun kendiliğinden düzelmedi ise nasıl düzelttiğinizi yazın forumu okuyacak arkadaşlar aynı sorun ile karşılaşırsa bilgi almış olurlar
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Sorun kendiliğinden düzelti hocam
  • arkadaşlar whatsap ta acemiyken (üç dört ay önce falan) bi arkadaş ses dosyaları göndermişti. ben de acmiyim ya sohbeti silince kayıtlar da gitti

geri getirmenin yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackness88 -- 13 Mart 2014; 21:21:59 >
  • aldığım veya gönderdiğim resimleri galerimden silsem bile bulanık bir şekilde konuşma geçmişinde duruyor. bunları konuşma geçmişini silerek kaldırabilir miyiz yoksa telefonumda başka bir yere daha mı yükleniyor?
  • MorphY kullanıcısına yanıt
    Gruplar çıkmadığın sürece silinmiyor tekrar yüklediğinde gözükür yeni mesajlar gelir eskilerini saklamamışsan yüklenmez
  • Arkadaşlar whatsapp'a smiley eklemenin yolu var mı ? dh'deki birçok gülücüğü arıyorum

özellikle şunlar:
  • Arkadaşlar telefonumda ios6 yüklü whatsapp last seen özelliğini bi kaç kez aç kapa yaptım şuan açık konumda 24 saati geçmesine rağmen düzelmedi yardım pls
  • hattimi pttcell e tasidim. Tasindiktan sonra whatsapp gitti. wifi ile calisiyor ama mobil veride calismiyor. sorun nedir?

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.