Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tcancan

quote:

Orijinalden alıntı: samibatu

quote:

Orijinalden alıntı: tcancan

ayrildi yaziyor olmasi lazim

Arkadaşım da "Çıkarıldı" yazıyor olması lazım dedi.
    Biri şunu açıklığa kavuştursun beyler ya.

Cikartildi yaziyor denendi ;)

Tamamdır.
    Bende denedim oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: divan

arkadaşlar;

sattığım samsung s4 model cihazı satarken whatsapp uygulamasının içeriğini silip, ayarlar bölümünden programı kaldırıp kargoladım.

ama bir arkadaşım bunu whatsapp menüsünden yapmam gerektiğini söyledi.

alacak olan adam whatsapp programını yükleyince benim numaram görünecekmiş rehberinde.

ve şimdiye kadar kullandığım bütün numaralar ve farklı telefonlarda whatsapp aktif bir şekilde kullanıyordum.

şimdi yeni bir numara alacağım. whatsapp'tan bana dair önceki hesaplarımdan hiçbir şeyin kalmamasını istiyorum bu mümkün mü?

kimsenin rehberinde görünmemek istiyorum. ne yapmam lazım acaba? lütrfen yardım.

sorun olacağını sanmıyorum hocam daha önce whatsapp'ı silip yüklemiştim ve her yüklemede telefon numaramı sordu sizin sattığınız kişide telefon numarası girmesi lazım diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsliali -- 19 Ocak 2014; 0:46:00 >

• arkadaşlar başka birinin benim numarami girip kod mod girip mesaj geçmişime falan ulasabilir mi? Hesabimi sildim eski mesajlarim falan da kaybolmuştur tamamen degil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyaka1903 F kullanıcısına yanıt
    telefon mu sattin yoksa apayri bi telefondan mi bahsediyorsun?
  • Şu Grup İşini 50 Kişiden 100 Yapılmaz mı? Grup'um Var Zorluk Çekiyoruz 50 Kişi Sınırlaması İle.

• Whatsappta en sinir oldugum olay
    Ben istemediğim halde gruba dahil edilmem
    Arkadas biliyo sinir oldugumu dk bası alıyo gruba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya az önce whatapp'ta sohbet arka planı ve gönder falan siyah beyaz oldu ve neden olduğunu bilmiyorum çünkü bi. Anda değişti. Lütfen yardım edin cidden renksiz iğrenç oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ps2satilir

Karşı taraf beni whatsapp'da engelledi. Telefondan kaldırıp tekrar kursam sorun çözülür mü?

Engel telefona degil telefon numaraniza yapilir. Silmeniz bir sey degistirmez. Ancak yeni bir numarayla.

• quote:

Orijinalden alıntı: dilci1

Ya az önce whatapp'ta sohbet arka planı ve gönder falan siyah beyaz oldu ve neden olduğunu bilmiyorum çünkü bi. Anda değişti. Lütfen yardım edin cidden renksiz iğrenç oldu.

silip tekrar kurun belki düzelir
  • Cengiz Elektronik kullanıcısına yanıt
    Abi 100 kişilik grup nedir tarikat mısınız :D

• Arkadaşlar, engellediğiniz biri size mesaj attığında mesaj size geliyor sadece son görülme tarihinize mi erişemiyor yoksa hiç mesaj gelmiyor mu karşıdan, bir de engeli kaldırınca yazdığı mesajlar geliyor mu ?

• Merhaba arkadaşlar
    Bi program yoluyla veya dogrulama koduyla vs başka birinin whatsappina girip mesajlarını okuma sansimiz var mıdır? Ne bileym whatsappi silip tekrar yüklerken baskasinin numarasino yazsak doğrulama kodunu bi sekilde kendi numaramiza alabilir miyiz veya baska bi yolla erisebilir miyiz mesajlarina mümkün müdür?

• dilci1 D kullanıcısına yanıt
    Update yapman gerekebilir, aynisini yasadim guncelleme varmis guncelledim duzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

Abi 100 kişilik grup nedir tarikat mısınız :D

İnci Sözlük Grup'u Kardeşim. 5 Aydır Var 250 Kişi Bekliyor Girmek İçin. 100 Olaydı Bare.
    Benim de var 2.nesil bi yazarlik vip olarak sok :D

• quote:

Benim de var 2.nesil bi yazarlik vip olarak sok :D

sal numaranı sıkışalım :)
    Ahahah karalama87 ben pm atsana sozlukten

• quote:

Ahahah karalama87 ben pm atsana sozlukten

attımm
  • quote:

Arkadaşlar, engellediğiniz biri size mesaj attığında mesaj size geliyor sadece son görülme tarihinize mi erişemiyor yoksa hiç mesaj gelmiyor mu karşıdan, bir de engeli kaldırınca yazdığı mesajlar geliyor mu ?

size mesaj gelmiyor karşıya ise 1 tane tik çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fiyaka1903

Merhaba arkadaşlar
    Bi program yoluyla veya dogrulama koduyla vs başka birinin whatsappina girip mesajlarını okuma sansimiz var mıdır? Ne bileym whatsappi silip tekrar yüklerken baskasinin numarasino yazsak doğrulama kodunu bi sekilde kendi numaramiza alabilir miyiz veya baska bi yolla erisebilir miyiz mesajlarina mümkün müdür?

maalesef böyle bir şey olamaz yoksa herkes birbirinin numarasını girer kullanır whatsapp'ı o anda takılı olan hat ile doğrulama kodunu eşleştiriyor dediğiniz gibi bir şey mümkün değil
  • 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.