Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet sevgili dostlar bugünde güncelleme almadık. Şükürler olsun
  • Güncelleme çıkarmak için JB nın çıkmasını mı bekliyorlar acaba
  • Iphone 5S ten Samsung Note 3 e geçiş yaptım mesajlarımı yeni telefona taşımanın bir yöntemi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: endless

Iphone 5S ten Samsung Note 3 e geçiş yaptım mesajlarımı yeni telefona taşımanın bir yöntemi var mı?

Bence cok buyuk bir hata yapmissin samsunga gecmekle.. Rehber, mesaj gibi bilgileri yuklemek icin google bir uygulamasi vardi galiba, onu bir arastirabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahtalı_mıçı

quote:

Orijinalden alıntı: endless

Iphone 5S ten Samsung Note 3 e geçiş yaptım mesajlarımı yeni telefona taşımanın bir yöntemi var mı?

Bence cok buyuk bir hata yapmissin samsunga gecmekle.. Rehber, mesaj gibi bilgileri yuklemek icin google bir uygulamasi vardi galiba, onu bir arastirabilirsiniz

Ben açıkçası şimdiye kadar geçmediğim için pişmanım. İşim gereği çok not tutan telefonun suyunu çıkarıncaya kadar kullanan biriyim.
    Iphone tabiki kullanıcı dostu yazılımından dolayı çok başarılı ama eğer bu işlerden anlayan ve kendinize özel bir telefon yapacak zamana sahipseniz ve uğraşmayı göze alıyorsanız ve birazda anlıyorsanız Samsung bence çok başarılı.
    Sizin bahsettiğiniz programın adı SmartSwitch o programla zaten smslerimi, telefon defterimi, fotoğraflarımı vs aktardım ama whatsapp yedekleri bu program ile geçmiyor. Tek tek kişilerin yedeğini alabiliyorsunuz ama o da işime gelmiyor. Topluca nasıl aktarabilirim onun yolunu arıyorum. Bu konuda deneyim sahibi bir arkadaş var ise çok makbule geçer.

• Şu App Store uygulamasının üstünde her 1 gördüğümde heyecanla girip bakıyorum ama sonuç yine hüsran. Herkese iyi akşamlar Whatsapp dostları, bugünde güncellenmedik
  • watsapp yüklü android telefon aldım. Telefonu sıfırlamadan sim kartı takıp watsapp aktive edip kullanmaya başladım. mesaj gönderdiğimde karşı tarafta eski sahibinin adı görünüyormuş.

şimdi eski sahibi yeniden watsapp yüklese yazışmalarımı görür mü?
  • sinoxetin S kullanıcısına yanıt
    Hayırdır onun rehberinde ki kişilere mi iş oldun yoksa
  • Güncelleme nerde ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitaNera

Hayırdır onun rehberinde ki kişilere mi iş oldun yoksa

hayır dostum, telefon rehberi boştu zaten.

demek istediğim. onun adı görünüyor karşı tarafta, benim yazışmalarımı görür mü demek istedim.

iş olma ihtimali olan o yani.

cevap verebilecek olan var mı?
  • Güncelleme gelsede ios 7 ye geri dönsem iphone 4 te wazzap çıldırtıyor yoksa :) ios 7 ile çatır çatır çalışan basit ara yüzlü birşey istiyoruz çok öu wazzaaaap !!!

• sinoxetin S kullanıcısına yanıt
    Whatsapp ayarlarından profile gir orda isim yazan kısıma kendi ismini yaz düzelir, tabi whatsapp'a girerken kendi numaranı dogrulayıp girdiysen
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitaNera

Whatsapp ayarlarından profile gir orda isim yazan kısıma kendi ismini yaz düzelir, tabi whatsapp'a girerken kendi numaranı dogrulayıp girdiysen

teşekkür ederm.
  • konuyu ne zaman görsem güncelleme geldi mi diye bir heyecanla giriyorum ama nerede
  • Bugünde günceleyazmadı anne.
  • ios 7 için güncelleme çıktı sanıp, son sayfaya gelerek her zamanki gibi güncellenmediğini görüp, vay arkadaş yine güncellenmemiş ne zaman güncellenecek bu? ios 8'de mi!! diye kendine soranlar klubü :)
  • beyler whatsapp ta kullanmak icin emotions ifadelere
    ihtiyacim var.ozellikle +18 olanlara var mi boyle bir paket?:))))

• Whatsapp güncellendiğinde bu konu yıkılır yalnız
  • merhaba,fazla vaktim olmadığı için cevapları inceleyemedim mazur görün arkadaşlar,bir sorunum var bir türlü halledemedim.
    android nexus 4 telefonum var.
    whatsapp kullanıyorum.bir kişiyi kaydetmiştim ama sonra onu silmek istediğimde silemedim whatsapptan.kişilerden siliyorum olmuyorum,whatsapp listesinden silmek istiyorum olmuyor.madem silemiyorum ismini değiştireyim bari dedim onu da yapamıyorum.kalıcı olarak kaldı orda ve bu sülük yapıştı sırtıma arkadaşlar.en son çare olarak fabrika ayarlarına döndürdüm telefonu ,bir umut baktım whatsappa hala orada illet.google'a yedekleme yapmıs sanırım,kurtulus yolunu bilen arkadaslar yardım ederse cok minnettar kalırım.kurtarın beni.
  • Neden güncelleme bekliyonuz

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.