Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bir arkadaşımın sorunu üzerine yazıyorum arkadaşımın kullandığı cihaz iPhone 3g watsup ve im+ Pro yükledi ama mesajlar hemen ulaşmıyor ekranı açınca mesajlar gelmeye başlıyor nakliyesine 4.1 yapmıştı multitasking yok yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figgiee

Arkadaslar bir arkadaşımın sorunu üzerine yazıyorum arkadaşımın kullandığı cihaz iPhone 3g watsup ve im+ Pro yükledi ama mesajlar hemen ulaşmıyor ekranı açınca mesajlar gelmeye başlıyor nakliyesine 4.1 yapmıştı multitasking yok yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler

Demek istediğin şöyle bir şey mi : Kilit ekranındayken mesaj geliyor daha sonra açınca chatte çıkmıyor daha sonra mesaj geliyor. ?

Eğer buysa wifi ile bağlantısından dolayı olabilir ya da arada whatsapp öyle şeyler yapar
  • Nokia telefonuma yükledim. Listedekileri falan gördüm. Ama internet paketi kullanmıyorum ve mesajlaşmam gereken kimse yok listede. Çıkış yapıp çıktığımda hala arkada çalışıp veri akışı olur mu?

Ya da sadece wireless üzerinden çalışabilmesi için yapabileceğim bir şey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin Hood -- 12 Mayıs 2011; 1:25:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

Nokia telefonuma yükledim. Listedekileri falan gördüm. Ama internet paketi kullanmıyorum ve mesajlaşmam gereken kimse yok listede. Çıkış yapıp çıktığımda hala arkada çalışıp veri akışı olur mu?

Ya da sadece wireless üzerinden çalışabilmesi için yapabileceğim bir şey var mı?

telefon ayarlarından internete sadece wireless ile bağlan dersen yapabilirsin ama bence yapmana gerek yok. Whatsapp çok bir şey indirip yüklemiyor
    3.854 mesaj alıp
    3.772 mesaj yollamışım
    ama sadece kullandığı 7MB olmuş. Ki bunun içinde video ses kaydı ve resimler var. 3 aydır kullanıyorum yani pek bir şey yemez whatsapp
  • ipad için de olsaaa :)
  • arkadasım whatsappı kullanıyorum.. bak sole solıyım 476 mesaj atmısım =1.1MB 463 mesaj almısım =1.4MB tutmus.. fotograf ,vıdeo , konum fln da paylasmıstım bıkac kez oda 1.76MB tutmus:) sen dusun..ole 10 tl ye 100 mb ınternet paketını kolay kolay bıtıremezsın:D ve bnce kesınlıkle normal sms den cok cok daha hızlı gıdıyor .
  • wifi kullanıcak durumdayken internet paketiyle bağlanmamak için ayarlardan bağlantı önceliğini wifi,cellular yapmak yeterli mi? nokia için.
  • ewet yeterli
  • arkadaşlar whatsapp yükledim ama status hep " not connected " olarak duruyor. hiç bağlanamadım. 4.3.3. JB kullanıyorum iPhone4.. yardımcı olursanız sevinirim. aradım taradım ama çözüm bulamadım.. şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzyLive
    arkadaşlar whatsapp yükledim ama status hep " not connected " olarak duruyor. hiç bağlanamadım. 4.3.3. JB kullanıyorum iPhone4.. yardımcı olursanız sevinirim. aradım taradım ama çözüm bulamadım.. şimdiden teşekkürler

Wifi veya hücresel veri ağınız açık dimi?
  • Whatsapp ve viber gerisi hikaye.
  • Goruntuku gorusme fring;) bunuda unutma
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Whatsapp ve viber gerisi hikaye.

Bide viber androide tamamen gelse... Ben ping'i denemedim ama whatsapp mükemmel. Özellikle yurtdışındaki arkadaşlarınızla mesajlaimakta çok uygun...
  • Viber çok işe yarayan bir uygulama hakikaten whatsapp ı denemedim , deneyeceğim..
  • Arkadaşlar whatsappı yükledim fakat 3 haneli onay kodu bi türlü gelmiyo arıyorum telefonla

Your Code is nout found in the system diyor.

Mail atıyorum telefon numarası veriyolar arıyorum yine aynı ses.
    Yapmadığım şey kalmadı sildim , resetledim , tekrar yükledim yine durum aynı.

Napılması gerekir ya bu onay kodunun gelmesi için ?
  • Liveprofil de kullanabilirsin
  • Liveprofili beğenmediğim için whatsapp ı indirdim zaten ama olmuyor bi türlü gelmedi kod
  • Arkadaşlar bende iphone 4 var 4.3.3 jbli. Whatsapp kurulu fakat bildirim gelmiyor, anca programı açınca msjları görebiliyorum sorunu nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ribonucleic Acid

Arkadaşlar bende iphone 4 var 4.3.3 jbli. Whatsapp kurulu fakat bildirim gelmiyor, anca programı açınca msjları görebiliyorum sorunu nasıl çözebilirim?

Bildirimlerin açık mı ayarlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

quote:

Orijinalden alıntı: Ribonucleic Acid

Arkadaşlar bende iphone 4 var 4.3.3 jbli. Whatsapp kurulu fakat bildirim gelmiyor, anca programı açınca msjları görebiliyorum sorunu nasıl çözebilirim?

Bildirimlerin açık mı ayarlardan

Sağolun hocam, diğer tüm programların bildirimleri açık. Nasıl olduysa kapatmışım whatsapp ı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.