Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
62
Favori
730.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de yüklü (IP 4), geçenlerde bir mesaj geldi ben bilmem kim tanışalım mı diye, adres defterimde kayıtlı değil tanımadığım biri, bu nasıl olmuş olabilir? Dışarıdan istediğimiz kişiye mesaj yollayabiliyor muyuz ki? Yoksa bende güvenlik açığı mı var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melev
    Bende de yüklü (IP 4), geçenlerde bir mesaj geldi ben bilmem kim tanışalım mı diye, adres defterimde kayıtlı değil tanımadığım biri, bu nasıl olmuş olabilir? Dışarıdan istediğimiz kişiye mesaj yollayabiliyor muyuz ki? Yoksa bende güvenlik açığı mı var acaba?

Senin numaran karsi tarafta varsa fakat onun numarasi sende yoksa bu sekilde gozukur mesajlar. Guvenlik acigi falan yok icin rahat etsin. Karsi taraf senin numarani ogrenmis okadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymumuy

quote:

Orijinalden alıntı: melev
    Bende de yüklü (IP 4), geçenlerde bir mesaj geldi ben bilmem kim tanışalım mı diye, adres defterimde kayıtlı değil tanımadığım biri, bu nasıl olmuş olabilir? Dışarıdan istediğimiz kişiye mesaj yollayabiliyor muyuz ki? Yoksa bende güvenlik açığı mı var acaba?

Senin numaran karsi tarafta varsa fakat onun numarasi sende yoksa bu sekilde gozukur mesajlar. Guvenlik acigi falan yok icin rahat etsin. Karsi taraf senin numarani ogrenmis okadar.

Teşekkürler, ben de dedim ne oluyor

• yükledik (nokia e72 ve 5800xm) eşimle telefonlarımıza şimdilik çok güzel.
    zaten uzun uzun msn gibi değil sadece kısamesaj gibi kullanıyoruz.
    mesaj için para vermekten kurtulduk valla.
    çok mesaj atmasam da artık ücretsiz arada atarız artık.
  • En guzel verimi iPhone da sagliyor.

iPhone'daki arayuzu cok guzel diger telefonlara gore.

Ucreti 1$ tabi JailBreak varsa ucretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dix1

5 aydir whatsup kullaniyorum ping dahili bbm yi bile kullandim tartismasiz sektorunde lider ayrica berryli kullanicalarda yukleyebiliyor resim sesli not gps kordinasyonu ve daha bircok seyi yapabiliyorsunuz

düşüncelerim aynı tek farkı kullanım süremin daha fazla olması.üstüne tanımam.ezer geçer.
  • iPhonu olan bazı arkadaşlarında bu programdan var. Gayet güzel konuşuyoruz, ancak birkaç kişi internet paketi olmadan sadece Wi-Fi dan kullandıklarını söylediler. Wi-Fi dışında da mesaj gelmiyormuş. Nasıl oluyor bu? Sanırım BlackBerryler için de böyleymiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

iPhonu olan bazı arkadaşlarında bu programdan var. Gayet güzel konuşuyoruz, ancak birkaç kişi internet paketi olmadan sadece Wi-Fi dan kullandıklarını söylediler. Wi-Fi dışında da mesaj gelmiyormuş. Nasıl oluyor bu? Sanırım BlackBerryler için de böyleymiş?

push ozelligini kapatmislar dir veya baglantiyi kapatiyorlardir.
    internet paketim var 3-4 mb yi gecmiyor aylik kullanimi cevremde konustugum cogu kisinin whatsapp i var sms den daha rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: One-Turk

quote:

iPhonu olan bazı arkadaşlarında bu programdan var. Gayet güzel konuşuyoruz, ancak birkaç kişi internet paketi olmadan sadece Wi-Fi dan kullandıklarını söylediler. Wi-Fi dışında da mesaj gelmiyormuş. Nasıl oluyor bu? Sanırım BlackBerryler için de böyleymiş?

push ozelligini kapatmislar dir veya baglantiyi kapatiyorlardir.
    internet paketim var 3-4 mb yi gecmiyor aylik kullanimi cevremde konustugum cogu kisinin whatsapp i var sms den daha rahat

BlackBerry'de Push nasıl kapatılabiliyor ki? Ve bahsettiğim kişiler BlackBerry'i BIS'siz kullanıyor.
  • ok anlasildi kiz arkadasim da bb var bis siz baglantiyi hotspot olarak birakirsan sadece wifi de calisir
  • quote:

ok anlasildi kiz arkadasim da bb var bis siz baglantiyi hotspot olarak birakirsan sadece wifi de calisir

Ilgilenip cevap verdiğin çok teşekkür ederim :)
  • Arayüzü falan blackberry messenger(bbm)'e benzetseler falan çok güzel olur önerileri maille atmalıyız bence
  • quote:

quote:

ok anlasildi kiz arkadasim da bb var bis siz baglantiyi hotspot olarak birakirsan sadece wifi de calisir

Ilgilenip cevap verdiğin çok teşekkür ederim :)

rica ederim isine yaramistir ins
  • Arkadaslar bu uygulamada telefon konuşması yapılamıyor dime
    Eğer whatsapp kullanmYan birine diyelim mesaj gönderdik mesaj karsı tarafa gitmiyormu

Arkadaslar biliyorum sorular biraz komik ama hiç fikrim yok bu programla ilgili
  • Konuşma yok. İki tarafta da programın yüklü olması gerekiyor Operator ile atılan sms ile alakası yok. Program internet üzerinden çalışıyor. Mesaj, mms, ses dosyası, lokasyon bilgisi fln gönderebiliyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shat
    Konuşma yok. İki tarafta da programın yüklü olması gerekiyor Operator ile atılan sms ile alakası yok. Program internet üzerinden çalışıyor. Mesaj, mms, ses dosyası, lokasyon bilgisi fln gönderebiliyorsunuz...

Sagol
  • Merhabalar,

Whatsapp uygulamasını arkadaşlarımdan duydum ve bu yüzden internet paketi alıp N73 model telefonuma whatsapp'ı indirdim, fakat yüklerken sorun çıkardı, sistemin eski olduğuna dair.

Whatsapp'ın internet sitesindeki listesinde N73ün ismi yok. Fakat S60 3rd edition başlığı altında birçok telefon sayıyor ve N73 de bu sınıfın telefonu.

İşletim Sistemi: Symbian ver. 9.1
    Kullanıcı Arabirimi: Nokia S60 3. rd Edisyon
    Java™: MIDP2.0, CLDC 1.1, 3D API, PIM API, File access API
    C++ ve Java SDKs

Bunun için ne yapılabilir?? Şimdiden teşekkür ederim.
  • whatsuppdan çıkınca , gelen mesajları sadece tekrardan whatsupp a gırerek gorebılıyoruz ? bunun farklı bır yolu varmıdır normal mesaj gıbı gelır mı ?
  • Neden böyle bir şey istiyorsunuz ki? Mesajlar doğal olarak whatsapp içinde görünüyor.
  • nokiada whatsappdan mesaj geldiğinde, sms gelmiş gibi ana ekranda gözüküyor...

iphone'da ben bir türlü bu tarz bi işlemi bulamadım. programı açık bırakıp çıksamda bi zaman sonra off oluyor

önerisi olan var mı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.