Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
62
Favori
730.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2.5.6'yı kullanıyorum. JB'li 4,0 telefonda 2.5.7 çalışmıyor çünki.
  • Evet push mesajlar gayet guzel geliyor.genelde saniyesinde bazen 30sn. En buyuk avantaji ise cevrimdisi Durumda video ve resim ve ses gonderebilmesi
  • Şu anda BlackBerry ve Nokia için multimedia desteği yokmuş sanırım. Gelince daha da güzelleşecek. Ping'e de Nokia desteği gelse keşke. Kim bilir belki onu da yaparlar ama WhatsApp gerçekten çok rahat programmış. Kullanıyorum ve çok iyi gerçekten de BBM'deki gibi teslim edildi raporu falan var.
  • Ping Chat'de Nokia için çıkaracakmış. Ama önce iPad güncellemesi varmış. Sonra Nokia için çıkaracaklarmış. SMS'e soon!
  • iphone 3gs kullanıyorum kırdırdım iphone whatsapp süper bir program 2.5.5 ve şuan 2.5.6 sürümü kullanıyorum diğerleri açmıyor zaten indirebileceğiniz sitehttp://apptrackr.org/ bu siteden aratıp bulabilirsiniz bende yukardaki verdğim sürümleri sorunsuz kullanabilirsiniz yalnız bu programı kullanan arkadaşlar arasında benimde bir sorunum var resim gönderme yerinde take photo var sadece bende bazılarında take photo or video varmış böyle sorun yaşayan varsa yazsın. çözüm bulalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ateş_kafa

Şu anda BlackBerry ve Nokia için multimedia desteği yokmuş sanırım. Gelince daha da güzelleşecek. Ping'e de Nokia desteği gelse keşke. Kim bilir belki onu da yaparlar ama WhatsApp gerçekten çok rahat programmış. Kullanıyorum ve çok iyi gerçekten de BBM'deki gibi teslim edildi raporu falan var.

2 hafta önce durum nasıldı bilmiyorum ama şu an Blackberry'ler için mutlimedia desteği var. Blackberry'si olan arkadaşlarımla sorunsuzca konuşup karşılıklı mutlimedia içerik gönderebiliyoruz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Merhabalar WhatsAppı bir arkadaşımın iphone ına satın aldık yine satın almadan ben kendi iphone ıma yükleyebilirmiyim?
  • whatsap bbm gibi bir messanger programı. Ücretsiz mesaj yollamaya yarıyor. Ne kadar kontör gider ve ya ne kadar yazar diyen arkadaşlar usage kısmında kb/mb kullanımına bakıp kendi operatörünün fiyatları ile matematiğini çok basit bir şekilde yapabilir. Ama siz sms yollamadığınız sürece çok çok az data transferi oluyor. Uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum. Normal sms yollamaktan daha ucuz olduğu kesin.
  • Gercekten harika bir program esim ve bende kullaniyoruz,olmazsa olmaz program durumunda suan benim icin
  • Başka bir uygulama alabiliyor musunuz? Kartla ilgili bir problem vardır belki..
  • Bende yuklu ama rehberimdeki kimsede yok deneyemedim bi turlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabanci_ch

Gercekten harika bir program esim ve bende kullaniyoruz,olmazsa olmaz program durumunda suan benim icin

katılıyorum
    kesinlikle mükemmel bir program olmazsa olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escape0121 -- 11 Eylül 2010; 2:36:24 >
  • Bence bu programın tek eksiği grop chat olayının olmaması. O da olsa daha iyi olur.
  • Merhaba
    Whatsapp kullanmaya başladım İphone 2g 3.1.3 kullanıyorum ama notificationlar gelmiyor bunun için bir fikri olan var mı?
  • Merhaba,

Wahatsapp ı yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Eğer appstore girip aratırsanız 0.99 cent e yükleyebilirsiniz ben iphone4 de kullanıyorum ve bu prohram blackbarry de appstore de ücretsiz
    aynı zamanda symbian telefonlar için de mevcut. Bence uygulamanın en önemli artıları şöyle:

Pil sürenizden çok yemiyor yani sürekli online olmanıza karşın batarya sürenizi neredeyse hiç düşürmüyor. (skype resmen sömürüyor.)
    Uygulama çok düşük verilerle çalışıyor çok az data gidiyor internetten.
    telefon rehberinizdeki kişilerden kimde varsa uygulama kendisi buluyor ve listenizde görünüyor.
    mesajlaşma hızı mükemmel. Turkcell kullanıcısıyım 5 haftadır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.

Eksi yönü için yazacak birşey yok.

Appstoreden alamadığını söyleyen arkadaşlar hesabınıza itunesden ulaşıp eksik bilgi varmı kontrol edin adres, kk bilgisi ve son kullanma tarihi gibi
    güncellerseniz sorun kalmaz.

saygılar.

• pingchat kullanın arkadaşlar whatsapptan daha iyi ve free üstelik android iphone blackbery alayında çalışıyor
    pingchat.com dan bakılabilir
  • peki mesaj almak icin uygulamanin arka planda devamli acik olmasi mi gerekiyor?

evet ben yeniyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dandikuser
    pingchat kullanın arkadaşlar whatsapptan daha iyi ve free üstelik android iphone blackbery alayında çalışıyor
    pingchat.com dan bakılabilir

Daha mi guzel?
  • 5 aydir whatsup kullaniyorum ping dahili bbm yi bile kullandim tartismasiz sektorunde lider ayrica berryli kullanicalarda yukleyebiliyor resim sesli not gps kordinasyonu ve daha bircok seyi yapabiliyorsunuz
  • Peki arkadaşlar bu uygulama önceden ücretsizmiş,yine ücretsiz olma ihtimali varmı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.