- x
Facebook sitesine giremiyorum onun dışındaki bütün sitelere giriyorum? Acil Yardım.
47 Cevap148502 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

565 Mesaj
24 Nisan 2010; 21:53:53 

Evet arkadaşlar hem mozillada hemde IE'de bütün sitelere çok rahat girebiliyorum ama facebooka her iki sunucuda da giremiyorum.Arada bir giriyor genelde zaman aşımına uğrandı bağlantı sıfırlandı diyor.Herhangi bir DNS numarası felanda kullanmıyorum.Daha önce sorun yoktu şu 2 gündür bu sorunu yaşıyoum.
Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

333 Mesaj
25 Nisan 2010; 16:33:00 

çerezler

Dizimag yoksa DiziVi var !

565 Mesaj
27 Nisan 2010; 23:25:52 

Sorun kendiliğinden düzelmiştir arkadaşlar :)

305 Mesaj
28 Nisan 2010; 10:49:58 

geçen gün bana da oluyordu, çerezlerden değil .. bir bilgisayardan girerken diğernden girebiliyordum.. gerçekten ilginç bir problem ..

1 Mesaj
28 Nisan 2010; 23:02:59 

Bazen oluyor sonra aynı şekilde kendi kendine düzeliyor :)

100 Mesaj
19 Ekim 2010; 0:48:38 

Şu an aynı sorunu ben de yaşıyorum. 2 gündür problem devam ediyor. Kendi pc m olsa sorun yapmayacağım da müdür bir gün gelmedi ertesi gün sorun başladı. Sanki ben yapmışım gibi oldu. Bunun bir yolu yordamı yokmu?

1891 Mesaj
19 Ekim 2010; 8:29:13 

http://tr-tr.facebook.com/

buradan girmeye çalışın bakalım?

100 Mesaj
19 Ekim 2010; 14:52:51 

Giriş yapıyor ama başka bağlantılara tıklamak istediğimde bağlantı süresi doldu deyip kapanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

17518 Mesaj
19 Ekim 2010; 17:44:59 

Bizimde evde aile efratı kullanıyor ama videoları ilkinden sonra izleyemiyorlar. Ben tövbeliyim facebok kullanmam ama benim çözmemi bekliyorlar elbette. 1. video izleniyor gözümle gördüm. Bir kere video izlendikten sonra bir daha videolar açılmıyor. Video unavailable hatrası veriyor. Yardım bekliyorum.

->Köleler efendilerinden nefret etmektense, özgür ruhlu kölelerden nefret etmeyi tercih ederler. Böylesi daha güvenli ve kolaydır. Kişilik sahibi olmak gibi bir külfete katlanmayı gerektirmediği gibi, efendilerinin gözüne girme fırsatıdır aynı zamanda. Konu bu olduğunda, öyle çabuk birleşirler ki, şaşarsın.
->Ve döğüşebilirim, doğru bulduğum, haklı bulduğum, güzel bulduğum herşey için, herkes için, yaşım başım buna engel değil. Nazım Hikmet RAN
-> "Ya Rabbi bizi dûr eyleme evladı Ali’den, Biz onların bendesiyiz severiz gâlû belîden"
->"Tut ki Ali'den miras kaldı sana Zülfikar, Sende Ali'nin yüreği yoksa, Zülfikar neye yarar ? MEVLANA

100 Mesaj
19 Ekim 2010; 23:43:20 

Modemi açtık kapadık sorun duzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

17518 Mesaj
20 Ekim 2010; 9:25:47 

ie ve opera da denemiştim sorunluydu ve hala da sorunlu. Ama mozilla ile denedim dün akşam ve sorunsuz. Tarayıcı ile alakalı bir sorun galiba.

->Köleler efendilerinden nefret etmektense, özgür ruhlu kölelerden nefret etmeyi tercih ederler. Böylesi daha güvenli ve kolaydır. Kişilik sahibi olmak gibi bir külfete katlanmayı gerektirmediği gibi, efendilerinin gözüne girme fırsatıdır aynı zamanda. Konu bu olduğunda, öyle çabuk birleşirler ki, şaşarsın.
->Ve döğüşebilirim, doğru bulduğum, haklı bulduğum, güzel bulduğum herşey için, herkes için, yaşım başım buna engel değil. Nazım Hikmet RAN
-> "Ya Rabbi bizi dûr eyleme evladı Ali’den, Biz onların bendesiyiz severiz gâlû belîden"
->"Tut ki Ali'den miras kaldı sana Zülfikar, Sende Ali'nin yüreği yoksa, Zülfikar neye yarar ? MEVLANA

31 Mesaj
7 Mart 2012; 8:34:31 

kardeşım ben de chrome ie ve mozilla kuullanıyorum ie de sayfa görüntülenemiyor chrome da sayfa bulunamadı fln diyo pfff

Saha kapatacaklarına lögar kapaklarını kapatsınlar , millet düşüp ölüyor .

1 Mesaj
7 Mart 2012; 8:56:52 

evet son yarım saattir ben de giremiyorum.. bölgesel bi sıkıntı var galiba.. kendi kendine düzelicektir

7 Mesaj
7 Mart 2012; 9:10:36 

ARKADASSLAAAARRR YARDIMM LUTFEEENNNNNNN........................

Hata! Google Chrome www.facebook.com sitesini bulamadı
Yeniden yüklemeyi deneyin: www.­facebook.­com
Ek öneriler:
www.­facebook.­com sitesinin önbelleğe alınmış kopyasına erişin
Google'da ara:

SABAHH GIREBILIODUM FACEBOKKA AMA SUAN GIREMIYORUM BIR PROBLEMMI VARRR ANLAMADIMMMM BURDA ONBELLEGI ALINMIS KOPYASI FELAN NASIL HALLEDEBILIRIMM BIRIRI YARDIMCII OLABILIRMI ?

215 Mesaj
7 Mart 2012; 9:11:43 

Arkadaşlar bende (Bu web sayfası kullanılamıyor
http://tr-tr.facebook.com/ adresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir) yazıyor kafayı yiğcem...lütfen yardım edin

7 Mesaj
7 Mart 2012; 9:21:18 

CEVAAPPP YAZICCAAKK KIMSEE YOKKKKMUUUU

5 Mesaj
7 Mart 2012; 9:26:36 

yaw yok bende de yaa!!! giremiom :S

7 Mesaj
7 Mart 2012; 9:29:38 

aksammdaa hataaa veriodu zor zar girilioduuu ,,,, pc den sabah bazi programlari sildim acaba ondan mii diee dusundum ama sizindeee ayni problem var galiba :S:S:S

5 Mesaj
7 Mart 2012; 9:31:08 

hepimiz banlandıkmı kie :D

7 Mesaj
7 Mart 2012; 9:36:24 

bencee facebooku cokerrrttillerrr

5 Mesaj
7 Mart 2012; 9:39:13 

o da bi olasılık

51 Mesaj
7 Mart 2012; 9:43:05 

bakım var galiba. yada bir güncelleştirme

Anakart : Gigabayte 990FXA UD5 İşlemci : Amd 8320 gerçek 8 çekirdek 16MB Cache Ram : Kingston Hyprex 2 x 8GB 2400Mhz 16 GB Hdd solid : Kingston Hyperex 3K 2 x 120 GB ultra SSD Raid 0 ile 980mb - 1.2 gb arası okuma yazma hızına sahip Hdd : 3TB Western digital 350mb okuma yazma Ekran Kartı : Asus hd 7790 direct Cu OC edition 2GB DDR5 Power supply : OCZ 700W Modx Pro Moduler Su Soğutma : Zalman LQ 315

5 Mesaj
7 Mart 2012; 9:44:25 

bubble witch saga oynuodum ya :S:S off sabahtr oynayamıom :(

7 Mesaj
7 Mart 2012; 9:47:48 

castlevilleee oynuodumm bendeeee ne guzeelll erjilerr gelmistirrr simdiiii ooff ooooffffffffffffffff.................................

11 Mesaj
7 Mart 2012; 9:50:09 

anlaşılan bakım yada güncelleme var!.. kimse giremediğine göre :D

21 Mesaj
7 Mart 2012; 9:56:48 

mozilladan girdim ben ie ve chrome dan giremiyordum mozillayi bi deneyin bence .

5 Mesaj
7 Mart 2012; 10:00:10 

girdimm :D yuppiii :P

7 Mesaj
7 Mart 2012; 10:01:42 

OOOFFFF SIMDIDEE BUU YAZIII CIKIOOOOOOOOOO DELIRCEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Bu web sayfası kullanılamıyor
DNS araması başarısız olduğundan www.facebook.com ana makinesindeki sunucu bulunamadı. DNS, web sitesinin adını İnternet adresine çeviren bir web hizmetidir. Bu hata çoğunlukla İnternet erişiminin olmamasından veya hatalı yapılandırılmış ağdan kaynaklanır. Yanıt vermeyen bir DNS sunucusu ya da Google Chrome uygulamasının ağa erişmesini önleyen bir güvenlik duvarı da bu hataya yol açabilir.
Aşağıda bazı önerileri görebilirsiniz:
Bu web sayfasını daha sonra yeniden yükle.
İnternet bağlantınızı kontrol edin. Kullanıyor olabileceğiniz tüm yönlendirici, modem veya diğer ağ cihazlarını yeniden başlatın.
DNS ayarlarınızı kontrol edin. Bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsanız ağ yöneticinizle bağlantı kurun.
Şu adımları uygulayarak ağ tahminini devre dışı bırakmayı deneyin: İngiliz anahtarı menüsü > Seçenekler > Gelişmiş Seçenekler seçeneğine gidin ve "Sayfa yükleme performansını iyileştirmek için ağ eylemlerini tahmin et" öğesinin seçimini kaldırın. Bu işlem sorunu çözmezse, daha iyi bir performans için bu seçeneği tekrar belirtmenizi öneririz.
Google Chrome uygulamasını güvenlik duvarınızda veya virüsten koruma yazılımınızın ayarlarında izin verilen programlara ekleyin. Uygulama zaten izin verilen programlar arasındaysa izin verilen programlar listesinden silip tekrar eklemeyi deneyin.
Proxy sunucu kullanırsanız, proxy sunucunun çalışıyor olduğundan emin olmak için proxy ayarlarınızı kontrol edin veya ağ yöneticinizle bağlantı kurun. Proxy sunucu kullanmıyor olmanız gerektiğine inanıyorsanız, proxy ayarlarınızı düzenleyin: ingiliz anahtarı menüsü > Seçenekler > Gelişmiş Seçenekler > Proxy ayarlarını değiştir... > LAN Ayarları seçeneğine gidin ve "Yerel ağınız için proxy sunucu kullan" onay kutusunu seçin.
Hata 105 (net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED): Sunucunun DNS adresi çözümlenemiyor.

521 Mesaj
7 Mart 2012; 10:04:29 

dns yi otomatik seçip girebilirsiniz, sanırım open dns lerde problem var.

7 Mesaj
7 Mart 2012; 10:06:33 

DNS YI DEGISTIRIRSEM NETTEE PROBLEMMM OLMAZZ DII MII ??????

1394 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
QuickTR
7 Mart 2012; 10:19:34 

quote:

Orijinalden alıntı: esmanplv

DNS YI DEGISTIRIRSEM NETTEE PROBLEMMM OLMAZZ DII MII ??????

olmaz

"357.Dönem (Kasım 2014) Kısa Dönem - Yedek Subay Adayları"

GIGABYTE Z97 X-Gaming 5 3200MHz // i7 4770K 3.5GHz // GSKILL 16GB RipjawsX DDR3 1866MHz
ASUS GTX780 DIRECTCU II GDDR5 3GB 384BIT // Seagate 2TB 7200Rpm // 120GB HyperX SSD // Cooler Master HAF 912 Plus GX 80 Plus
Thermaltake Water 3.0 Pro // Logitech G500 // Logitech G330 // Razer Anansi MMO // Razer Goliathus

7 Mesaj
6 Nisan 2012; 0:06:44 

DNS’lerde bir sorun olabilir.Eğer kullandığınız dns serverlarında sorun olabilir.

Ayrıca Facebook’un sadece sizde mi açılıp açılmadığını anlamak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın.

http://goo.gl/MXcbs

gelen spam kodunu yazın

Eğer “It’s just you. http://facebook.com is up.” yazıyorsa sorun muhtemelen sizin bilgisayarınızdadır.

Ama yok “It’s not just you! http://facebook.com looks down from here.” yazıyorsa genel bir sorundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert252 -- 12 Kasım 2012; 1:46:48 >

217 Mesaj
26 Nisan 2012; 23:17:14 

bende giremiyorum

1429 Mesaj
8 Mayıs 2012; 9:46:39 

Sorun yine başladı sunucularla alakalı bir durum bence

2012 Kanuni Breton
2011 Model Toyota Corolla D-4D Comfort Extra

565 Mesaj
8 Mayıs 2012; 13:41:39 

quote:

Orijinalden alıntı: mcfacia07

Sorun yine başladı sunucularla alakalı bir durum bence

Bende DNSden oluşan bir sorundu.
DNS değiştirmiştim ben ondan girmiyordu.Otomatik yaptım düzelmişti.

1429 Mesaj
12 Mayıs 2012; 18:02:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Sdk.JK

Bende DNSden oluşan bir sorundu.
DNS değiştirmiştim ben ondan girmiyordu.Otomatik yaptım düzelmişti.

Dediğin doğruymuş dns yi değiştirince gitmeye başladı kursta

2012 Kanuni Breton
2011 Model Toyota Corolla D-4D Comfort Extra

9 Mesaj
14 Haziran 2012; 13:45:14 

arkadaşlar ya misafir çoçukları falan geldiğinde dns ile oynamıştır yada çerezlerde sıkıntı vardır mozilla kullanıcıları çerezleri gorebilirler (ayarlardan bulabilirsiniz şu anlık google chrome kullandığım için ayarlara kadar biliorum ama eskiden biliordum denedim gördüm ) çerezleri yapılandırın eyer sorun dns de ise internetten kod bulun benden bukadar

KrAl oLSan Ne YaZaR GiDeceqIN 2MeTRe MeZaR

3 Mesaj
17 Temmuz 2012; 23:42:57 

[font="Tahoma"]biraz hort olacak konu ama 2 gündür bununla uğraşıyorum ve kesin çözümü buldum[/font]

C:\Windows\System32\drivers\etc giriyorsunuz 2 tane host dosyası var onları silin (tamamen silmeyin yanlız nolur nolmaz çöp kutusunda bulunsun) ve facebook a giriş yapabilirsiniz hayırlı olsun

565 Mesaj
19 Temmuz 2012; 16:47:55 

quote:

Orijinalden alıntı: oovoo

arkadaşlar ya misafir çoçukları falan geldiğinde dns ile oynamıştır yada çerezlerde sıkıntı vardır mozilla kullanıcıları çerezleri gorebilirler (ayarlardan bulabilirsiniz şu anlık google chrome kullandığım için ayarlara kadar biliorum ama eskiden biliordum denedim gördüm ) çerezleri yapılandırın eyer sorun dns de ise internetten kod bulun benden bukadar

evet dostum dns ayarlarıyla oynamıştım o yüzden girmiyormuş çok önceden çözmüştüm.teşekkürler.

24 Mesaj
20 Temmuz 2012; 9:07:15 

hotspot indir

1 Mesaj
29 Aralık 2012; 8:33:02 

Arkadaşlar lütfen yardım edin bana dün aksam facebook'a gırdım kappadım face yı. bılgısayarı acık bıraktım oyun ındırıyordum sabah saat 7 de falan kalkatım sımdı facebook dısında kı her sıteye gırıyor ama face ye gırmıyor lutfen yardım edın arkadaslar lütfen

91 Mesaj
9 Ocak 2013; 1:01:46 

Girebilen varmı arkadaşlar ?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1976 Mesaj
26 Nisan 2013; 0:17:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ELSaDR

[font="Tahoma"]biraz hort olacak konu ama 2 gündür bununla uğraşıyorum ve kesin çözümü buldum[/font]

C:\Windows\System32\drivers\etc giriyorsunuz 2 tane host dosyası var onları silin (tamamen silmeyin yanlız nolur nolmaz çöp kutusunda bulunsun) ve facebook a giriş yapabilirsiniz hayırlı olsun

alakası yok cozumle

20 Mesaj
18 Mayıs 2013; 15:31:40 

arkadaslar c windows system32 drivers etc hosts sağ tıkla not defteri ile aç 127.0.0.1 www.facebook.com bunun gibi bişey yazıyosa silin sayı değişik olabilir sizde

Bu mesajda bahsedilenler: @fxxa

1 Mesaj
21 Mayıs 2013; 21:19:13 

Ya Giremiyorumm :(
@bRaVo!

Bu mesajda bahsedilenler: @bRaVo!, @ Bu mesaja 1 cevap geldi.

333 Mesaj
24 Mayıs 2013; 20:25:06 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafacuhadar

Ya Giremiyorumm :(
@bRaVo!

tarayıcının geçmişini komple sil. bütün bağlantıları sıfırla. cerezler de silinecek zaten. eger giremediğin site sadece facebooksa sorun çerezler

Dizimag yoksa DiziVi var !

1 Mesaj
15 Temmuz 2013; 2:27:51 

arkadaşlar tüm çerezleri silin

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Temmuz 2013; 2:56:05 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MotoDahi -- 19 Temmuz 2013; 2:56:20 >
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » İnternet » Facebook sitesine giremiyorum onun dışındaki bütün sitelere giriyorum? Acil Yardım.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.477