Kitapyurdu.com Güvenilir Mi?
176 Cevap17250 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4005 Mesaj
24 Nisan 2010; 8:40:15 

Güvenilirlikten kasıt, müşteri memnuniyeti nasıl? Ürün sipariş ettiğimde kaç günde elime ulaşır? Yani üye olmaya ve alışveriş yapmaya değer mi yoksa insanı delirten bir firma mı?

Piyasada aradığım kitapları bulamıyorum. Sadece Kitapyurdu'nda var. Bu nedenden ötürü üye olup alışveriş yapmayı düşünüyorum. Ha bu arada İşbankası ile çalışıyorlar mı ve havale kabul ediyorlar mı? Ve ürün kaç günde elime ulaşır?

Seyahatname'm Yazı kağıda düştüğünde okuyucusunu er ya da geç bulacaktır.

1054 Mesaj
24 Nisan 2010; 12:58:14 

Garanti sanal kart ile alisveris yaptım onceki alisverislerimi onu belirteyim oncelikle..bir cok kisinin kullandigi bir site, su ana kadar yanlis hatirlamiyorsam 3 kez siparis verdim, verdigim kitaplar genelde populer kitaplardi ama arasinda cok populer olmayanlar da vardı hepsi 2-3 gun icerisinde elime ulasti..tavsiye ederim

Nikon D5100 | 18-55mm f/3.5-5.6 VR | 55-200mm f/4-5.6G VR | 50mm f/1.8
rMBP 13"
Sony Xperia Z1
New Ipad 4G 64 GB

1726 Mesaj
24 Nisan 2010; 15:42:13 

Güvenilir bende çok aldım ordan kitap en fazla 2-3 gün içerisinde geliyor..

Technische Universitat Wien - Architektur
Dexter | Hannibal
Anger Management | Arrow | Breakin Bad | Chuck | Da Vinci's Demons | Death Note | Fargo | Friends | Game Of Thrones | Gossip Girl | High Stakes Poker | House M.D. | How I Met Your Mother | Hunted | Lost | Modern Family | New Girl | Prison Break | Shameless | South Park | Spartacus: Blood and Sand | Spartacus: Gods of the Arena | Spartacus: Vengeance | Spartacus: War of the Damned | Terminator: The Sarah Connor Chronicles | The Big Bang Theory | The Tomorrow People | The Walking Dead | True Detective | Two And a Half Men | The Lost Room | Dead Set

4005 Mesaj
24 Nisan 2010; 16:06:47 

Anladım. Peki İş Bankası ile çalışıyorlar mı? O konu hakkında bir bilginiz var mı? Ve havale kabul ediliyor mu?

1673 Mesaj
24 Nisan 2010; 16:40:00 

Benim de birkaç kez alışverişim oldu.Kitaplar sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.
İş Bankası'ndan havale yapabiliyorsun.

4005 Mesaj
24 Nisan 2010; 16:52:54 

Peki kitaplar nasıl oluyor? Elinize hiçbir tarafı kıvrılmamış, sağlam bir şekilde geliyor mu? Paketlemeleri iyi mi?

1232 Mesaj
24 Nisan 2010; 17:14:58 

Ocak ayında yaklaşık 90 civarında kitap sipariş ettim ve bir haftada elime geçti. Çok kaliteli ve uygun bir site,pazarlık yapmaya gerek kalmadan da 173 ytl iskonto yapıldı.

Ya yeni bir yol bulacağız,ya yeni bir yol yapacağız.
Hannibal Barca

4005 Mesaj
24 Nisan 2010; 17:29:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Peki kitaplar nasıl oluyor? Elinize hiçbir tarafı kıvrılmamış, sağlam bir şekilde geliyor mu? Paketlemeleri iyi mi?

Sorumu tekrarlıyorum.

1232 Mesaj
24 Nisan 2010; 17:48:29 

Paketlemesi güzel. Toplu verdiğim siparişleri Tokat'a istemiştim ve içlerinde 1-2 kitapda çok az kıvrılma harici diğerlerinide hiçbir sorun yoktu.

Ya yeni bir yol bulacağız,ya yeni bir yol yapacağız.
Hannibal Barca

4005 Mesaj
24 Nisan 2010; 19:32:08 

Tamam. Teşekkürler. Sanırım üye olacağım. Ne kadar sıkıntılı bir alıcıyım öyle değil mi?

6192 Mesaj
24 Nisan 2010; 19:35:26 

quote:

Tamam. Teşekkürler. Sanırım üye olacağım. Ne kadar sıkıntılı bir alıcıyım öyle değil mi?

gayet normal bir alıcısın

amateurs worry about equipment, professionals worry about time, masters worry about light

4005 Mesaj
24 Nisan 2010; 20:14:21 

Eyvallah.

Fotoğraf siten 10 numara. Fotoğraflar sana mı ait?

1097 Mesaj
25 Nisan 2010; 18:12:20 

Peki kapıdan ödeme yapabiliyormuyuz kredi kartı ile değil ?

2626 Mesaj
25 Nisan 2010; 18:21:47 

4 aydır düzenli olarak alışveriş yapıyorum paketleme sağlam maksimum 5 günde geliyor tabi hafta başı yaparsan 3 günde de gelir

http://www.youtube.com/watch?v=SEtxc8PZ5WY&feature=feedlik
http://www.youtube.com/watch?v=WSy5RSdcbU8
http://www.youtube.com/watch?v=Vnzofi_QltI

16 Mesaj
25 Nisan 2010; 20:10:29 

İlk alışverişimde bir kitabımı bulamamışlardı ve zarar sokmuştu.

230 Mesaj
25 Nisan 2010; 21:13:25 

2 defa alışveriş yaptım.Bir problem çıkmadı.Fiyatlar da piyasaya göre çok uygun.

1590 Mesaj
26 Nisan 2010; 0:26:51 

birsürü kitap aldım gayet uygun fiyatlara problemsiz alışveriş

97 Mesaj
8 Mayıs 2010; 14:34:33 

Eğer düşünürsen D&R'da çok iyi.
dr.com.tr
Ben sürekli kitap şiparişi veriyorum hem indirimde çok kitap var hemde kampanya yapıyor 3 al 2 öde gibi...
Paketlemesi çok güzeldi ince bir kutuda geldi kitaplarım. Kesinlikle bir sorun yaşamadım, siteside gayet güvenilir. Ben çok memnun kaldım sınıfta herkese önerdim şimdi hepimiz ordan alıyoruz

119 Mesaj
1 Haziran 2010; 23:28:42 

kitapyurdu.com adresindne bugüne kadar 250 liralık alış veriş yaptım hiç bir sorun çıkmadı paketleme oldukça iyi kitaplar orjinal piyasaya göre ucuz havale ile ödeme yapılıyor tavsiye ederim

Rapidshare,Hotfile vb. sitelerden üyelik satılır.

5 Mesaj
5 Haziran 2010; 0:36:37 

Önceki alışverişlerim çok iyiydi. Son 2 alışverişimde (2 ay önce falan) sorun yaşadım. Kullanılmış ve sayfası eksik kitap gönderdiler, yenisi için en az 10 mesaj gönderdim, ondan sonra geldi. Bİr defa da stokta görünen kitabın siparişini verdim, 2 haftaya yakın bekledim, 4-5 kere mesaj gönderdim, tükenmiş dediler. Bu iki konu haricinde bir sorun olmadı.

2348 Mesaj
22 Haziran 2010; 22:49:28 

Kargo ücretleri hakkında beni bilgilendirecek biri var mı?Sabit bir fiyatı var mı ? Örneğin 5 kitap almak istiyorum , kitap sayısına , kitap gramına göre mi ücret ödüyorum ?

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

1384 Mesaj
22 Haziran 2010; 23:01:48 

sizin gazınızla bende ilk siparisimi vericem

Lenovo IdeaPad Y570
CPU: Intel Core i7-2630QM || RAM: 8GB DDR3-1333MHz || HDD: 750GB WD Scorpio Blue || GPU: 1GB nVidia GeForce GT 555M GDDR5
Display: 15,6" HD LED Backlight || Speaker: 2.0 JBL with SRS Premium Sound || ODD: DVD Super Multi || OS: Windows 7 Home Premium SP1 64-bit

1143 Mesaj
22 Haziran 2010; 23:07:53 

Arkadaşlar ben kitaptürk'den cuma günü 8 kitap sipariş etmiştim.
Pazartesi günü kargoya vermişlerdi salı sabahı bendeydi.
Kitapyurdun'danda geçen cuma sadece 1 kitap sipariş verdim.
Bugün oldu hala kargoya vermemişler kitaptürk kitapyurduna nazaran daha hızlı.
Yayınevinede bağlıdır diyeceksiniz. Kitaptürk siparişimde İş bankası yayınlarından William Shakespeare'in sonelerini sipariş etmiştim
Kitapyurdunda ki siparişimde İş bankası yayınlarından Ömer Hayyam'ın rubailerini sipariş etmiştim.

İkiside güvenilirdir fakat kitaptürk daha hızlıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lordmaster -- 22 Haziran 2010; 23:11:07 >

1242 Mesaj
23 Haziran 2010; 11:22:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Lordmaster

Arkadaşlar ben kitaptürk'den cuma günü 8 kitap sipariş etmiştim.
Pazartesi günü kargoya vermişlerdi salı sabahı bendeydi.
Kitapyurdun'danda geçen cuma sadece 1 kitap sipariş verdim.
Bugün oldu hala kargoya vermemişler kitaptürk kitapyurduna nazaran daha hızlı.
Yayınevinede bağlıdır diyeceksiniz. Kitaptürk siparişimde İş bankası yayınlarından William Shakespeare'in sonelerini sipariş etmiştim
Kitapyurdunda ki siparişimde İş bankası yayınlarından Ömer Hayyam'ın rubailerini sipariş etmiştim.

İkiside güvenilirdir fakat kitaptürk daha hızlıdır.

hızlı oluşunu kitapyurdu kadar sipariş almamasına bağlayabilirsin.. geçenlerde bir haberde okumuştum
kitapyurdu en çok sipariş verilen kitap sitesi imiş

4610 Mesaj
23 Haziran 2010; 11:33:54 

2006 dan beri üyeyim. Birçok siparişim oldu hepsi sorunsuz idi. Tavsiye ederim...

262 Mesaj
23 Haziran 2010; 11:37:12 

ben baya kitap aldım hiç problem çıkmadı korkma

Ete kemiğe büründüm,zayef diye göründüm.
BalıkesirSpor

102 Mesaj
24 Haziran 2010; 3:17:05 

Zaten onların işi kitap pazarlamak.Herhangi bir yırtılma, kıvrılma ya da kargo sorunu da olmaz.Öyle olduğunu varsaysak bile kargoyu teslim almadan tutanak tutturabilirsin.Kitaplar da oldukça ucuz.Tavsiye ederim...

449 Mesaj
24 Haziran 2010; 9:12:48 

uzun zamandır üyeyim. 4-5 kez sipariş verdim ve gecikmeden karton ve balonlu plastik ile kaplı halde geldi. tavsiye olunur

saygılarımla

2348 Mesaj
25 Haziran 2010; 2:45:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Kargo ücretleri hakkında beni bilgilendirecek biri var mı?Sabit bir fiyatı var mı ? Örneğin 5 kitap almak istiyorum , kitap sayısına , kitap gramına göre mi ücret ödüyorum ?

Soruma cevap verecek biri var mı ?

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

1242 Mesaj
25 Haziran 2010; 8:15:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Soruma cevap verecek biri var mı ?

Aşağıdaki yazı kitapyurdu.com sitesinden alınmıştır..

Kitapyurdu.com sizlere siparişlerinizi teslim alabilmeniz için birden çok kargo firması arasında seçim yapma fırsatı sunar. Verdiğiniz siparişin kargo bedelinin ne kadar tutacağı; gideceği yere, ağırlığına ve seçtiğiniz kargo firmasına göre değiştiğinden dolayı genel bir kargo fiyatı veremiyoruz. Fakat kitapyurdu.com sipariş sisteminin 3. bölümünde, yani siparişinizi onaylamadan hemen önce ödeyeceğiniz kargo fiyatını görebilirsiniz. Sayfanın alt bölümünde bulunan kargo firması seçeneğini değiştirdiğinizde, üstteki kargo fiyatının da değiştiğini göreceksiniz.

150 TL üzeri siparişlere kargo ücreti almıyoruz. 75 TL üzeri siparişlere de %50 indirim uyguluyoruz..

2373 Mesaj
26 Haziran 2010; 14:07:04 

kitap satan siteler genellikle kargo şirketleriyel anlaşmalılardır.çok uygun fiyata kitap gönderimi sağlıyorlar.

2348 Mesaj
26 Haziran 2010; 19:25:55 

Teşekkürler...

23 Mesaj
26 Haziran 2010; 21:17:39 

Kitapyurdu uygunmuş gerçekten, daha pahalıdır diye düşünmüştüm hep. Bazı kitaplar nerdeyse Kültürtv'deki ucuzlukta.

Mesela; Stefan Zweig - Satranç'ın liste fiyatı 6,5 tl.

Kitapyurdu fiyatı: 4,86 tl
Kültürtv fiyatı: 4.22 tl
idefix fiyatı: 5,53 tl

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Haziran 2010; 21:24:00 

kitapyurdu en kral sitedir. Hep ordan alırım. Çok beğeniyorum. Kesinlikle herkes güvenebilir. Kitap konularında da hep övüyorum bu siteyi zaten

4005 Mesaj
1 Temmuz 2010; 22:25:37 

Üye oldum. Fakat adres kısmında sadece onların seçeneklere eklediği mahalle/sokak seçimi yapılabiliyor. benim bulunduğum yerin mahallesi de yok.

ensarkitap.com dan sipariş ettim. Fena değil aslında burası da. Fakat paketlemelerini beğenmedim.

153 Mesaj
2 Temmuz 2010; 0:27:14 

Ben de bir soru sorayım 5 liralık bir kitap alıyoruz 5 lira kargo ücreti mi ödüyoruz?

1242 Mesaj
2 Temmuz 2010; 8:11:19 

quote:

Orijinalden alıntı: FBİ

Ben de bir soru sorayım 5 liralık bir kitap alıyoruz 5 lira kargo ücreti mi ödüyoruz?

Bir ara 5 kitap almıştım ve 5 lira kargo ücreti vermiştim[ İstanbul-Rize]
Tavsiyem bir kaç kitap al ki kargo ücreti gözüne batmasın

1633 Mesaj
4 Temmuz 2010; 16:29:26 

en son geçen hafta kitap siparişi vermiştim 3 adet kitap aldm kargo firmasının ilçelere dağıtım gününün haftada iki kez olmasından dolayı siparişi verdikten 5 gün sonra kitaplarım elime geldi 3 gün kargo şubesinde bekledi.

Onun dışında yaklaşık olarak 3,5 yıldır kitapyurdu.com sitesini takip ediyorum epey kitap siparişi verdim bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

"Kitaplar, ruhun ilacıdır." Japon Atasözü

1799 Mesaj
6 Temmuz 2010; 12:20:22 

Çoğu kez burdan aldım gerek müşteri hizmetleri gerekse paketlemeleri çok güzel.Sipariş ekranında firefoxda sıkıntı vardı biraz ama onu da düzeltmişler şimdi çok daha güzel olmuş.Tedarik süreci var her kitabın hepside tam zamanında temizn ediliyor hatta bazıları daha da kısa olabiliyor.Fiyatları çoğu siteye göre verdikleri hizmet açısından da çok tatminkar ben başka yerden almayı düşünmüyorum.Konu eski ama ilerdeki kitapkurtları için yararlı olması dileğiyle

16 Mesaj
3 Ağustos 2010; 16:18:17 

kargo ücreti kaç tane kitap alırsan al 3 ile 4,5 lira arasında oluyor. o yüzden sipariş ederken en az 3-4 kitap sipariş ederseniz kargo fiyatı yok gibi gelir. ama tek kitap alırsanız zararlı çıkarsınız genelde.. ha bu arada normalin çok çok altında oluyor kargo ücreti. normal kargo olsa en az 14-15 tl oluyor.

kral benim..

2024 Mesaj
6 Ağustos 2010; 0:09:53 

bu sitede fiyatlar neden ucuz ki?

1963 Mesaj
6 Ağustos 2010; 18:07:25 

d&r da 50 üstü kargo ücretsiz.Denemeyen bence birkezde orayı denesin.

806 Mesaj
6 Ağustos 2010; 18:45:49 

Kitapyurdu gercekten güvenilir bir site.Fiyatlarıda oldukça ucuz piyasaya göre.Birkac kez alışveriş yaptım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım

Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler. Napoléon Bonaparte

113 Mesaj
7 Ağustos 2010; 15:18:56 

quote:

Orijinalden alıntı: darkrhapsody

Kitapyurdu gercekten güvenilir bir site.Fiyatlarıda oldukça ucuz piyasaya göre.Birkac kez alışveriş yaptım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım

en güvenilir site diyebilirim kitap alanında.. kullandım birkaç kere hem kitaplar ucuza geliyor, hemde bi sorun çıkmadı

fikirler kurşun geçirmez!..

248 Mesaj
7 Ağustos 2010; 16:17:00 

Kitapyurdu.com duyduğuma göre güvenilirmiş.Kitaplarda 2-3 günde geliyor galiba Bence hepsiburada.com daha iyi

300 Mesaj
7 Ağustos 2010; 16:25:25 

Güvenilir.1-2 gün içerisinde kitaplar geliyo.Paketler falan gayet güzel

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

399 Mesaj
28 Ekim 2010; 23:09:58 

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

bu sitede fiyatlar neden ucuz ki?

Br kitapçının ne kadar gideri var sanal kitapçının ne kadar maliyeti var. Normal kitapçının eleman, kira, elektrik vergi vs giderleri varken sanal kitapçıların yok
Bir şey soracağım 6-7 kitap alırsak kaç kargo halinde gelir kargo fiyatı değişir mi?

1074 Mesaj
29 Ekim 2010; 1:03:23 

quote:

Orijinalden alıntı: katherin.e

Eğer düşünürsen D&R'da çok iyi.
dr.com.tr
Ben sürekli kitap şiparişi veriyorum hem indirimde çok kitap var hemde kampanya yapıyor 3 al 2 öde gibi...
Paketlemesi çok güzeldi ince bir kutuda geldi kitaplarım. Kesinlikle bir sorun yaşamadım, siteside gayet güvenilir. Ben çok memnun kaldım sınıfta herkese önerdim şimdi hepimiz ordan alıyoruz

birde çık reklamlarında oyna tam olsun

2567 Mesaj
29 Ekim 2010; 1:14:41 

quote:

Orijinalden alıntı: eka02

Br kitapçının ne kadar gideri var sanal kitapçının ne kadar maliyeti var. Normal kitapçının eleman, kira, elektrik vergi vs giderleri varken sanal kitapçıların yok
Bir şey soracağım 6-7 kitap alırsak kaç kargo halinde gelir kargo fiyatı değişir mi?

Tek kargo halinde gelir diye düşünüyorum ama müşteri hizmetlerine sor bir.

PSN:WeAreOscarMikeAZ
  ▲
▲ ▲

Some animals are more equal than others

2626 Mesaj
29 Ekim 2010; 11:08:16 

quote:

Hocam ben mart ayından beri kitapyurdundan kitap alırım toplam 1000 liralık kitap almışımdır.Her ay düzenli olarak alırım,30 tane kitap alsan da 5 tane kitap alsan da tek kargo,kargo fiyatını kendin seçiyorsun ,yani 3-5 tane kargo firması var evine en yakın hangisiyse onu seçiyorsun.Tek kargo .

http://www.youtube.com/watch?v=SEtxc8PZ5WY&feature=feedlik
http://www.youtube.com/watch?v=WSy5RSdcbU8
http://www.youtube.com/watch?v=Vnzofi_QltI

1242 Mesaj
3 Kasım 2010; 14:51:17 

quote:

İstersen 100 kitap al hepsi tek kargo halinde geliyor.. Hatta başımdan geçen olayı paylaşayım sizlerle
Bir keresinde 15 roman sipariş verdim.. Romanlardan ikisi ellerinde yokmuş.. Mail atıp özür dilediler ve 2
seçenek sundular.. 1. iki romanın parasını iade edebiliriz , 2. ise isterseniz mevcut 13 romanı gönderelim
diğer 2 roman elimize en kısa zamanda gelecek onları ayrı gönderelim dediler.. Ben para iadesini seçtim

1633 Mesaj
7 Kasım 2010; 9:43:38 

kitap ihtiyacımı genelde kitapyurdu.com'dan gideriyorum hem ucuz oluyor hemde müşteri memnuniyeti ön planda oluyor, bu zamana kadar yaptığım alış verişlerin hiç birinden pişman olmadım, hatta şöyle bir anımı anlatayım.

bir keresinde bir kitap elime deforme olmuş şekilde geldi, daha sonra kitapyurdu.comu aradım ve sağolsunlar bize yollayın kargo parasını biz öderiz dediler bende onu yaptım sonra ellerinde aynı kitap yokmuş bana ücret iadesi yaptılar bi dahaki alış verişimde o parayı kullanarak kitap aldım, mağdur edilmedim.

Bu konuda da çok memnun oldum. Sattıkları ürüne sahip çıkmaları çok hoş ve çok güzel, sanal alemden yapılan alış verişlerde (belli sitelerde) müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor.

Kitapyurdu.com'da bunlardan bir tanesi.

167 Mesaj
9 Kasım 2010; 15:08:04 

idefixten 5 kitap istedim listede görünen yok tükenmiş iptal etmişler.Aralarında en merak ettiğimdi.Kitapyurdu iyiymiş bu konuda.Bir kitap yırtık çıkmıştı ordan 15 günde birkaç defa hatırlamayla göndermişlerdi ama olsun.Seçenek sunuyor kargosu 5.50 değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aksakallı Dede -- 9 Kasım 2010; 16:00:08 >

865 Mesaj
14 Kasım 2010; 16:41:03 

kitapyurdu türkiyenin en iyi online kitap satış mağazasıdır

1633 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:10:52 

sanal ortamda kitap satan diğer siteler ile kitapyurdu.com'un fiyatını kıyasladım malesef arkadaşlar kitapyurdu.com'da 25 kuruş, ile 75 kuruş arasında fiyat konusunda uygunluk oluyor.

4103 Mesaj
15 Kasım 2010; 12:03:28 

Fiyat açısından uygun ve kredi kartı kullanmadığım için özellikle kapıda ödeme seçeneği için tercih ediyorum. 2 günde elimde oluyor

1038 Mesaj
15 Kasım 2010; 12:08:06 

2 tane kitap aldım hiç sorun yaşamadım

COMINGSOON

22 Mesaj
20 Kasım 2010; 16:49:28 

quote:

hemde ne sıkıntılı bi alıcısın öle
satıcının yerınde olsam bedava verırdım sana yeterki kurtulayım sndn .d

8016 Mesaj
21 Kasım 2010; 0:25:00