- x
BİSİKLETE MOTOR KİTLERİ
60 Cevap45330 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4361 Mesaj
24 Nisan 2010; 1:34:01 

Arkadaşlar forumda bunu kullanan veya taktırmış arkadaşlar varmı ciddi ciddi 48cc lik almayı düşünüyorum bulunduğum ilin bazı yokuşları çekilmiyor fakat aradada spor yapmak istiyorum.

http://www.sahibinden.c...50153WQQpXQQdisplayitem

Bazı Sorularım var.

1.Polis bu kiti görürse herhangi bir yasal cezası varmıdır.
2.66 CC'lik kiti 2 silindir olduğundan 48 cc almayı düşünüyorum.Malum bisikletlerimiz hafif.

4361 Mesaj
24 Nisan 2010; 1:38:53 

Güncel.

7824 Mesaj
24 Nisan 2010; 1:48:04 

git motor al

1077 Mesaj
24 Nisan 2010; 1:51:34 

50 cc den küçük araçlar a1 ehliyete tabidir

4361 Mesaj
24 Nisan 2010; 10:55:28 

quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

git motor al

Rampalar problem oluyor ancak düz yolda felan sporumu yapmak istiyorum.

506 Mesaj
24 Nisan 2010; 10:57:53 

elektrikli bisiklet düşün bence motor kitleri gerçekten çok gürültülü elektrikli gerçekten daha mantıklı belki onun içinde kitler vardır

4361 Mesaj
24 Nisan 2010; 14:26:53 

quote:

Orijinalden alıntı: seffaf1

elektrikli bisiklet düşün bence motor kitleri gerçekten çok gürültülü elektrikli gerçekten daha mantıklı belki onun içinde kitler vardır

Elektrikli almayı düşündüm yanlız 1.400 TL.Bende yaklaşık 2 senelik çok az kullandığım.Aliminyum Shimano Bianchi Wap 21 Vites bisiklet var 400 liraya alıp takmak mantıklı geliyor açıkcası.

66 CCLİK MOTORUN TEKNİK VERİLERİ (ÇİFT SİLİNDİR )

0

Ekteki dosya (1)

3149 Mesaj
24 Nisan 2010; 14:47:01 

Konuyu merakla takip ediyorum.Bir gelişme olursa bizimle de paylaşın lütfen.
İlanın videosundaki 48 cc lik mi acaba?Bayırda biraz sıkıntı çekiyor galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chnbs -- 24 Nisan 2010; 14:51:00 >

DonanımHaber Türküseverler Kulübü

4361 Mesaj
24 Nisan 2010; 14:49:56 

Satıcı ile irtibata geçtim.Stoklar bitmiş haziranda gelecekmiş.Baya talep var sanırım.Ciddi ciddi düşünmeye başladım.

4361 Mesaj
24 Nisan 2010; 14:54:15 

Koskoca DonanımHaber ahalisinde alıp kullanan yokmu acaba bunları ?

650 Mesaj
24 Nisan 2010; 14:59:10 

bisikleti bisiklet olarak kullanıp rampalarda 1. vitese takıp çıkmak mntıklı olduğu için kimse düşünmemiş olabilir

ama iyi fikir ya

DH FIRAT FAN KULÜBÜ

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
24 Nisan 2010; 15:06:32 

ben biara bisiklete mobilet motoru takıyodum her parçayı aldım bisikleti çaldılar pezev...

2995 Mesaj
24 Nisan 2010; 15:14:32 

Video var mı?

Düş peşindeyim,Düş peşime.

4361 Mesaj
24 Nisan 2010; 16:59:06 

quote:

Orijinalden alıntı: The Answér

bisikleti bisiklet olarak kullanıp rampalarda 1. vitese takıp çıkmak mntıklı olduğu için kimse düşünmemiş olabilir

ama iyi fikir ya

Bazı rampalar 1. vitesle çıkalabilecek gibi değil.2 Litre ile 150 km diyor adam 48 cc ile

4361 Mesaj
24 Nisan 2010; 17:01:32 

quote:

Orijinalden alıntı: gokmavı

Video var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgiv3n -- 24 Nisan 2010; 17:02:27 >

113 Mesaj
24 Nisan 2010; 17:34:42 

bunun motorunu bisiklete monte etmek çok zevklidir ha. parçaları falan takıcan.

4361 Mesaj
24 Nisan 2010; 18:03:59 

Valla aklıma baya bir yattı.66 CC 2 zamanlı alıp rampa çıktıktan sonra normal bisiklet gibi kullanmak

4361 Mesaj
24 Nisan 2010; 18:57:35 

Güncel.

4361 Mesaj
25 Nisan 2010; 1:34:38 

Ürün Türkiye'de çok satıldı.Yollarda görüpte tecrübesi olan varsa lütfen yazsın.

445 Mesaj
25 Nisan 2010; 12:47:32 

ben bu motorlu bisikleti kullandım önce normal bisiklet gbi pedal çevirerek hareket veriyorsunuz sonrasında vitedli motosikletlerdeki gibi debriyaj sistemine benzer bir sistem var onu bırakınca motor çalışmaya başlıyor ortalama hız 45km. fakat sahibi 70km. hıza çıkabildiğini söylüyor sahibi bir motosiklet tamircisi bendede motosiklet oldugundan sık sık gidiyorum alan yok öyle teşhir amaçlı dükkanın önünde duruyor

söylediği farklı birşey ise bu kiti normal bir kişinin takmasının çok zor olduğu işin ehli bir usta yada motosikletlerden anlıyan birinin takabileceğini söyledi ilk bakışda kolay gelsede çok teferuatlı birbirine geçmeli çok sayıda parça var bir süre kullandım çekişi tatminkar fakat çok fazla sesli çalışıyor tıpkı motorlu testere gibi bence biraz beklemekde fayda var fiyatının 250tl seviyelerine düşeceği kanaatindeyim (48cc için)

4662 Mesaj
25 Nisan 2010; 12:59:36 

fiyatlar benim için tuzlu :( aslında hiç fena değil uygun fiyata bulunabilir mi?

2995 Mesaj
25 Nisan 2010; 13:17:14 

Videoları izledimde motor çok gürültülü çalışıyor

Düş peşindeyim,Düş peşime.

4361 Mesaj
25 Nisan 2010; 14:04:22 

Bu amerikan malı olduğundan sanırım biraz daha kaliteli.

İtalyan malları şu fiyatta

48CC 399TL

60CC 425TL

70CC 450TL

4361 Mesaj
25 Nisan 2010; 23:16:14 

Güncel.

1 Mesaj
13 Haziran 2010; 8:55:42 

Herkeze iyi günler. Herkez bişiler söylemiş ama alıp takıp kullanan yok.

Ben babam köyde diğer köye gidip ihtiyaçlarını görsünler diye (araba olmadığından ve masraflı olduğundan) aldım ve taktım.

Takılışı için şöyle diyebilirim. Lastiği patladığında söküp değiştirebilen biri rahat rahat takar. Hiç merak etmeyin. Öyle çokta ustalık gerektiren bişi yok.

Motorsikletle karşılaştırmayın. Vergisi var kaydı var kuydu var. Bunun hiç bişeyi yok. Elektriklilerde dünyanın parası. Bende 80 cc var 120 kg lık cüsseyle oturuyorum tam tamına abartmasız 75km hız yapabiliyorum.(araçla ve gprsle ölçtüm yanlışlık yok)

Bendeki 80 cclik 2 lt benzin aldık dibinde az bişi kaldı 167 km yol yaptık.

Daha idareli kullanılırsa daha fazla yol yapar.

bisikletin kaliteli olması şart. Biz büyük eski bisan road ta taktık telli fren sistemi olanlara.

Ses olarak çok fazla değil mobiletten ince sesi var. Mobiletle aynı yokuşta durup kalkış yaptığınızda bariz olarak geçip gidiyor. zaten zincir sistemi deposu motoru mobilet sistemiyle bire bir aynı.

ucuza motorlu bir araça sahip oluyorsunuz. Kırılcak dökülcek parçası yok. Kırılsada temin edilir.

Bunun yerine mobilet alın diyemessiniz ya iyi bişey almak gerek yada hiç bulaşmamak gerek. Köydeki 2.000 tl lik dandik cin mallarınıda görüyorum heryeri dökülmüş.

Alın takın tepe tepe seve seve kullanın arkadaşlar. Ben çok memnunum her işimi görüyor.

Hatta şimdi vites kiti var satışlarda vites kitini takıcam.

http://www.ikincielalisveris.net/ilandetay/8242/motorlu-bisiklet-ve-kitleri-amerikan-grubee.html

BEN 475 TL YE ALDIM ŞUANDA 60 CC DE FİYAT 300 TL ARKADAŞLAR

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-diger-modeller-motorlu-bisiklet-super-fiyatlar-ithalatcisindan-amerikan-mot/detay?source=promotion_topl

0

0

0

0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xhadesx -- 10 Ağustos 2010; 1:33:54 >

0 Mesaj
13 Haziran 2010; 15:18:58 

MOTORLU BISIKLET HAKINDA BILGILER

SAYIN ARKADASIM O BISIKLETE TAKTIGIN MOTORKITI 80 CC MOTOR KITIDIR 60 CC DEGILDIR.

ARKADASLAR KALITE MOTOR KITI ALMAK ISTEYEN ARKADASLAR BENLE IRTIBATA GECSILER UCUZ CIN MALI MOTOR KITLERINE KANMASINLAR. BENZINLI MOTOR SAKAYA GELMEZ.

SADECE VE SADECE 67CC 80 CC MOTOR KITINI BENDEN BULABILIRSINIZ.

COK ONEMLI UYARI:48 CC MOTOR KITI KESINLIKLE TAVSIYEM DEGILDIR.

YERLİ URETIMIMIZE BASLADIK:ÜÇ TEKERLEKI MOTORLU BISIKLET.CHOPPER MOTORLU BISIKLET,MOTORLU BISIKLET KITI,PARAMOTOR.HAZIR KURULU MOTORLU BISIKLET.PLANOR UCAKLAR,

DAHA FAZLA BILGI ICIN MUTLAKA IRTIBATA GECINIZ

SEYHAN ALIPASA:05544233468
MSN:kolara11@hotmail.com

560 Mesaj
13 Haziran 2010; 15:25:44 

xhadesx

depo 2 litremi alıyor?

0 Mesaj
13 Haziran 2010; 15:26:21 

--------------------------------------------------------------------------------

SAYIN ARKADASIM O BISIKLETE TAKTIGIN MOTORKITI 80 CC MOTOR KITIDIR 60 CC DEGILDIR.

ARKADASLAR KALITE MOTOR KITI ALMAK ISTEYEN ARKADASLAR BENLE IRTIBATA GECSILER UCUZ CIN MALI MOTOR KITLERINE KANMASINLAR. BENZINLI MOTOR SAKAYA GELMEZ.

YERLİ URETIMIMIZE BASLADIK:ÜÇ TEKERLEKI MOTORLU BISIKLET.CHOPPER MOTORLU BISIKLET,MOTORLU BISIKLET KITI,PARAMOTOR.HAZIR KURULU MOTORLU BISIKLET.PLANOR UCAKLAR,

338 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
-REMANIA-
13 Haziran 2010; 16:00:37 

Hades in bisikletten bendede var bende taktırmayı düşünüyorum

Herşeyi Çözdüğünü Sandığın An Yanılırsın.

29 Mesaj
27 Haziran 2010; 15:44:26 

bu motorların 48 cc 66 cc 80 cc oldugunu sanmıorum pejo ve mobilet tarzı motorlarda 50 cc motor var, bu motorların bisiklete takıldıgı takdirde ucması gerek 80cc ne demek youtube da butun videoları ızledım kanı gibi

1 Mesaj
10 Ağustos 2010; 1:49:31 

quote:

Orijinalden alıntı: kolara1

Çok pardon ben yazarken 60cc olarak yazmışım yanlışlıkla düzelttim.

YUKARIDA RESMİ GÖRÜLEN BİSİKLET 80 CC SEYHAN ALIPASA TARAFINDAN BANA GÖNDERİLMİŞ OLAN KİTTİR. KENDİSİNE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM.

DEPOSU TAM TAMINA 2 Lt dir.

Şu anda 300 km yol yaptım.

Yeni izlenimlerim şunlardır arkadaşlar.

Bisikletimin frenleri hızlandığımda aniden zınk diye durdurmuyor. Ama temkinli kullanımda gayet başarılı.

Kısa mesafede fazla benzin yakıyor. Ama uzun mesafede 35-40 km hızla çok ekonomik.

Bisikletin vidalarını hızlı ve kötü yolda kullanımda az olarak gevşetebiliyor. Ben yapabildiğim bütün vidalara contra yaptım yada sekman koydum.

Bunlar ilk fotolardı ve deneme aşamasındaydım. 60 km yapıp babama bıraktık ama bizim kadar hızlı ve yeterince gaz vermediğinden çok yawaş gittiğinden zinciri kopilyasından 3 defa koparmış. Ben bugün köyden yeni geldim 300 km yaptım ve sorun yok. Zincirin kopmasının tek nedeni gevşek kalmasıymış 3 bakla söküp biraz daha gergin çalışır duruma getirdim hiç ama hiç sorun yok.

Bendeki bisikletin aynısına takacak arkadaşlar kesinlikle pedalları göbekleri kapalı rulmanlı yeni sistem pedal almalıdırlar. Fotolardada görüldüğü gibi pedallar sürtüyor ve tam tur yapmıyor. Yeni tip pedal ve gövde takımı alıp taktım sorun yok.

Dik bir rampayı 117 kg ben + bisiklet + motor 35 km hızla tamamlıyor. Bayılıyor diyen arkadaşlar ya hiç binmemiş yada görmemiştir. Gayet rahat bir şekilde çekiyor.

Köyde kullandığımız için motor sesi beni hiç ama hiç rahatsız etmiyor.

Hiç durmadan sıkıştırmadan 45 km yol yaptım. Ara ara son gazda gittim genelde 40km hızla yolu tamamladım sorun yok.

Yalnız normal bisiklet olarak kullanırım rampada motoru dewreye sokarım diyen arkadaşlar çok yanılıyorsunuz. O kadar zewkli ki hiç kapatmadan gideceğinize eminim.

Saygılarımla.

1165 Mesaj
10 Ağustos 2010; 1:57:51 

son derece gereksiz bir alet, zaten bisikletle 40km hıza ulaşılıyor çok zor değil, 450 liraya 2. el schooter motor bulmak mümkün

S.S.S

.- Evet benim

587 Mesaj
10 Ağustos 2010; 2:08:26 

quote:

Orijinalden alıntı: rambursman

son derece gereksiz bir alet, zaten bisikletle 40km hıza ulaşılıyor çok zor değil, 450 liraya 2. el schooter motor bulmak mümkün

iyi de motorun vergisi, ehliyeti zartı zurtu var

elinden iş gelen, kolaya kaçmayanlar için mantıklı birşey.
acaba sanayiden falan daha ucuza çıkma motor bulunabilir mi onu araştırmak lazım ama.

Ne mutlu Türk'üm diyene

1165 Mesaj
10 Ağustos 2010; 2:35:21 

mademki vergiyi dert ediyosun akülü motorlar var onlardan alırsın onlarında fiyatı yaklasık 1000tl civarı, hemde schooter görünümlü tarz aletler plaka wergi ehliyet gerekmiyor
http://www.sahibinden.c...ak%C3%BCl%C3%BC%20motor

S.S.S

.- Evet benim

587 Mesaj
10 Ağustos 2010; 2:37:06 

3 kat fiyat farkı ne olacak?
ayrıca bu elektrikli aletlerde ehliyet gerektiriyor yanlış bilmiyorsam, satıcı ehliyet kısmında doğru söylemiyor olabilir çünkü ankarada çankırı caddesindeki bisikletçiler sorduğumda öyle demişlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real_ETA -- 10 Ağustos 2010; 2:39:15 >

Ne mutlu Türk'üm diyene

1165 Mesaj
10 Ağustos 2010; 2:50:01 

ehliyet gerekmiyor bundan eminim 3 kat farkıda adam gibi bir alete bindiğin için vermiş olacaksın

S.S.S

.- Evet benim

587 Mesaj
10 Ağustos 2010; 2:57:53 

işte buna gülerim, %90 çin malı uyduruk şeyin neresi adam gibi olacaksa

en mantıklısı hurda bi motor bulmak olur, hatta vites sistemine de bağladın mı çekiş, hız ve sarfiyat değişecektir. tabii frenleri de elden geçirmek lazım.

@rambursman

herkesin yapcağı şey değil zaten, biraz merak ve beceri işi. size fabrikasyon apaçinizle iyi günler dilerim

Ne mutlu Türk'üm diyene

1165 Mesaj
10 Ağustos 2010; 3:15:03 

ben bisiklet kullanıyorum motora ihtiyaç duymuyorum bacak kaslarım 40km çıkmam için yeterli geliyor, akülü motorların çin malı olduğunu bende biliyorum adam gibiden kastım görüntü olarak en azından motora benzediği içindi. senin takacağın kit USA yapımı olsa gerek. yedek parçasını bulurmusun yoksa bozulunca 450 lirayı çöpemi atarsın o da muamma

S.S.S

.- Evet benim

587 Mesaj
10 Ağustos 2010; 3:18:06 

quote:

Orijinalden alıntı: rambursman

ben bisiklet kullanıyorum motora ihtiyaç duymuyorum bacak kaslarım 40km çıkmam için yeterli geliyor, akülü motorların çin malı olduğunu bende biliyorum adam gibiden kastım görüntü olarak en azından motora benzediği içindi. senin takacağın kit USA yapımı olsa gerek. yedek parçasını bulurmusun yoksa bozulunca 450 lirayı çöpemi atarsın o da muamma

burdaki amacın hız olmadığını belirteyim, bence bu kitin yerine zaten çıkma motorun daha mantıklı olacağını söylediğimi de belirteyim. yani yedek parçada sıkıntı olmaz o durumda. neyse zaten bunu düşünen adamın amacı sadece zevk için bisiklete binmek olmaz eh ulaşım amacı ile bineceksende 3-5 düz şehir dışında ona bacak dayanmaz zaten.

Ne mutlu Türk'üm diyene

2514 Mesaj
10 Ağustos 2010; 3:36:18 

Arakadaşlar bisikletinde bir sınırı var.Fabrika çıkışı pedal olarak hazırlanmış bir bisiklete motor takmak pek uygun değil.
Siz normal v tipi fren kullanan bir bisiklet ile 70 km çıkmaya çalışıyorsanız yada hız için bu kiti alıyorsanız çok çok yanlış yapıyorsunuz.
Ben koca tekerli motosikletleri yeri geliyor 100 km altı bir hızda durdurmakta zorlanıyorum.
Ki bu ince tekerli bir bisiklet olacak yani yere temas ettiği nokta kalın lastiklere göre çok çok az.
Açıkcası eğer hız için alıyorsanız kesinlikle tavsiye etmem.Fakat bisikleti çok çok kullanıyorum arada yorulunca motora geçerim sakin sakin giderim derseniz düşünülebilir.
Bu arada bu araç bir bisiklet dahi olsa üzerinde neredeyse 100 cc kadar benzinli bir motor var.
Ve aracın ne plakası nede ruhsatı var eğer aksi bir polise denk gelirseniz başınız ağrıyabilir.Bir kaç ay önce Ankara'nın bir ilçesinde neredeyse 20-30 adet plakasız mobilet toplandı.Ki bu aracında mobiletten pek bir farkı kalmamış.
Ayrıca o hızlara korumasız kıyafetlerle çıkmakta işin başka bir komik tarafı.

2098 Mesaj
10 Ağustos 2010; 4:12:13 

Peki bu sistemi hazırlayıp kullanmaya başladığımız zaman elektrik çarpması,depo patlaması,motor yanması gibi olaylar başımıza gelicek mi?

29 Mesaj
5 Aralık 2010; 23:58:57 

Merhaba bende motorsiklet kiti aldım 50 cclik ama 49 diye yazıyor.Bisiklete taktım gayet güzel gidiyor düz yolda.Ama bazı dik rampalarda pedal yardımı ile devam ediyorum:D Geçenlerde yolda seyir halinde geziyorum millet bana bakıyor:) Çok dikkat çekiyor:)))))))) :d:d

29 Mesaj
6 Aralık 2010; 0:01:24 

Deneme yapıcam ben gidip 3 tl lik benzin alıcam bakalım kaç km kat ediyor:D Daha doğrusu aldığım gün bir kaç kere bindim gezdim sonra kış geldiği için fazla gezmiyorum şuan:) Birde herkezin önünden geçiyorum bakıp duruyorar:D Sonra ben motoru çıkarmak istemiyorum :(

234 Mesaj
6 Aralık 2010; 0:21:53 

konuyu up layıp mesajı silmişler galiba;

eskiden tas motor deniyordu bunlara çok ses çıkarır hızlı gider gitmesine de iyi fren sistemi olması gerekli ikincisi ehliyet istemez diyen satıcılara inanmayın şehir içinde binemezsiniz anca köyde binebilirsiniz..

quote:

SÜRÜCÜ BELGESİ SINIFLARI VE KULLANILABİLECEK ARAÇ CİNSLERİ

"A1" Sınıfı Sürücü Belgesi, Motorlu bisiklet kullanacaklara,
"A2" Sınıfı Sürücü Belgesi, Motosiklet kullanacaklara,

http://www.egm.gov.tr/t...lgesi%20islemleri.htm#2

Uzaklaştırılmış
6 Aralık 2010; 0:28:52 

quote:

Orijinalden alıntı: completely

konuyu up layıp mesajı silmişler galiba;

eskiden tas motor deniyordu bunlara çok ses çıkarır hızlı gider gitmesine de iyi fren sistemi olması gerekli ikincisi ehliyet istemez diyen satıcılara inanmayın şehir içinde binemezsiniz anca köyde binebilirsiniz..

http://www.egm.gov.tr/t...lgesi%20islemleri.htm#2

üstteki hades 70 kmde o frenlerle nasıl duracak acaba

29 Mesaj
9 Aralık 2010; 23:25:03 

Arkadaşlar size bir soru soracam.3 tl koysam benzin sonra kaç km yol yapar ? 3 tl ye ?

3637 Mesaj
1 Ağustos 2011; 0:58:29 

quote:

Orijinalden alıntı: xhadesx

Herkeze iyi günler. Herkez bişiler söylemiş ama alıp takıp kullanan yok.

Ben babam köyde diğer köye gidip ihtiyaçlarını görsünler diye (araba olmadığından ve masraflı olduğundan) aldım ve taktım.

Takılışı için şöyle diyebilirim. Lastiği patladığında söküp değiştirebilen biri rahat rahat takar. Hiç merak etmeyin. Öyle çokta ustalık gerektiren bişi yok.

Motorsikletle karşılaştırmayın. Vergisi var kaydı var kuydu var. Bunun hiç bişeyi yok. Elektriklilerde dünyanın parası. Bende 80 cc var 120 kg lık cüsseyle oturuyorum tam tamına abartmasız 75km hız yapabiliyorum.(araçla ve gprsle ölçtüm yanlışlık yok)

Bendeki 80 cclik 2 lt benzin aldık dibinde az bişi kaldı 167 km yol yaptık.

Daha idareli kullanılırsa daha fazla yol yapar.

bisikletin kaliteli olması şart. Biz büyük eski bisan road ta taktık telli fren sistemi olanlara.

Ses olarak çok fazla değil mobiletten ince sesi var. Mobiletle aynı yokuşta durup kalkış yaptığınızda bariz olarak geçip gidiyor. zaten zincir sistemi deposu motoru mobilet sistemiyle bire bir aynı.

ucuza motorlu bir araça sahip oluyorsunuz. Kırılcak dökülcek parçası yok. Kırılsada temin edilir.

Bunun yerine mobilet alın diyemessiniz ya iyi bişey almak gerek yada hiç bulaşmamak gerek. Köydeki 2.000 tl lik dandik cin mallarınıda görüyorum heryeri dökülmüş.

Alın takın tepe tepe seve seve kullanın arkadaşlar. Ben çok memnunum her işimi görüyor.

Hatta şimdi vites kiti var satışlarda vites kitini takıcam.

http://www.ikincielalisveris.net/ilandetay/8242/motorlu-bisiklet-ve-kitleri-amerikan-grubee.html

BEN 475 TL YE ALDIM ŞUANDA 60 CC DE FİYAT 300 TL ARKADAŞLAR

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-diger-modeller-motorlu-bisiklet-super-fiyatlar-ithalatcisindan-amerikan-mot/detay?source=promotion_topl

0

0

0

0

0

0

80 cc derken bende gettirdim 66 cc yazıyor üzerinde

Lumia 820 BLACK

1597 Mesaj
1 Ağustos 2011; 1:12:28 

İlginç

Uzaklaştırılmış
1 Ağustos 2011; 1:16:52 

bunları v fren kurtarmaz

1588 Mesaj
1 Ağustos 2011; 1:21:18 

Ben 30 cc motor var diye biliyordum

Yaş 16
BİR DAMLA KAN BİR CAN DEMEKTİR www.turkiyekanbankasi.com
BİR DAMLA KAN BİR CAN DEMEKTİR https://twitter.com/trkykanbankasi
BİR DAMLA KAN BİR CAN DEMEKTİR https://www.facebook.com/groups/turkiyekanbankasi/

1544 Mesaj
1 Ağustos 2011; 2:34:43 

sabah sabah gezmek güzel olur bunlarla

Bmw - 3.28ci

3637 Mesaj
1 Ağustos 2011; 3:03:41 

quote:

Orijinalden alıntı: hærun

bunları v fren kurtarmaz

disk fren yapmaya kalksam bisikletime ne kadara mal olur

Lumia 820 BLACK

Uzaklaştırılmış
1 Ağustos 2011; 3:05:19 

quote:

Orijinalden alıntı: semihh95

disk fren yapmaya kalksam bisikletime ne kadara mal olur

disk uyumlu göbekler yaklaşık 70 tl
en ucuz hidrolik set 300 tl
ama performansı çok öte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hærun -- 1 Ağustos 2011; 3:07:26 >

1507 Mesaj
1 Ağustos 2011; 3:08:11 

bisiklete motor kitledi diye okudum, içtiğim suyu fışkırttım klavyeye.

şu devlet dedikleri köhne virane
kurmuş gönüllere tenha kerhane

3637 Mesaj
6 Ağustos 2011; 1:49:45 

up beyler debiyaj ayarım tam düzgün olmadı nasıl yapabilrim??

Lumia 820 BLACK

965 Mesaj
6 Eylül 2011; 19:08:22 

Merhaba arkadaşlar, ben de açıkçası keyif için böyle bir şey yapmayı düşünüyorum, güzel bir bisiklet + elektirikli bir kit, bayırda çıkarmasa da olur pedal çeviririm, istediğim gibi hazır bişey bulursam da alabilirim ama elektirikli bisikletler bisiklet havasında değil daha çok motosiklet havasında, bu nedenle böyle bir şey toplamak istiyorum, tavsiyelerinize açığım...

1620 Mesaj
6 Eylül 2011; 19:21:33 

quote:

Orijinalden alıntı: ZDA

Merhaba arkadaşlar, ben de açıkçası keyif için böyle bir şey yapmayı düşünüyorum, güzel bir bisiklet + elektirikli bir kit, bayırda çıkarmasa da olur pedal çeviririm, istediğim gibi hazır bişey bulursam da alabilirim ama elektirikli bisikletler bisiklet havasında değil daha çok motosiklet havasında, bu nedenle böyle bir şey toplamak istiyorum, tavsiyelerinize açığım...

Arkadaşım böyle demişler ama bisikletin ağırlığını baya artıracak bu sistem. Yani pedal çevirmek daha zor olur. Onun yerine daha hafif bisiklet alıp 3-4 ayda bacak kondisyonunu artırırsın bununla yapacağını rahat yaparsın diye düşünüyorum.

Kimilerini boğan deniz, kimilerine yeni kıtalar gösterir.

66 Mesaj
11 Ağustos 2012; 1:54:52 

beyler elimde Sedona 741 var disk frenli. bunu ne kadar cc çeker ?

bio eksikti...

301 Mesaj
11 Ağustos 2012; 2:05:51