Şimdi Ara

Samsung R620 Kullanıcıları [Driver Paketi Link Güncel] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
6
Favori
47.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceki sayfalarda ram konusnda bir yazı okumuştum; bu konuda kesin bilgiler mevcut mu acaba yani 8Gb yapabiliyormuyuz?aldığım günden beri kesin bir bilgiye sahip olamadım bu konuda :S
  • vistalı olarak gelen laptoplarda yoktu bu olay bios güncellemesi ile ramin 8 gb ye kadar olduğunu gördüm yada duydum evereste bakmam lazım
    edit:foto ekleme ddr3 desteği bile var
     Samsung R620 Kullanıcıları [Driver Paketi Link Güncel]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zngdev67 -- 23 Temmuz 2010; 11:56:58 >
  • bios güncellemesi derken en son 7li bi versiyon vardı diye biliyorum ondan sonra çıktı mı acaba?ayrıca ben zaten win7 çıktığından bu yana kullanıyorum vista ile işim olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peerless -- 23 Temmuz 2010; 11:55:08 >
  • foto ekledim ilk aldığımda 04ll vardı onda bu yazanlar yazmıyordu evet şuan 07ll son sürümdür
  • bunu öğrendiğim iyi oldu iştebu sene olmasa bile ilerleyen dönemler ddr3-1066 8gb bir bellek alsam beni baya götürürtabi uyumlu bulmak var birde işte.
    edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peerless -- 23 Temmuz 2010; 12:01:12 >
  • 8gb belleği destekliyor laptop 0.7ll biosu ile gördüğüm zaman sevinmiştim.Bir arkadaş deneyecekti yattı heralde o iş birisi alıp taksa çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbaba
    8gb belleği destekliyor laptop 0.7ll biosu ile gördüğüm zaman sevinmiştim.Bir arkadaş deneyecekti yattı heralde o iş birisi alıp taksa çok iyi olacak.

Param olsa alır servise taktırırım ama sanırım fiyatlar biraz uçuk ayrıca slotu filan nasıl biliyormuyuz ?
  • merhaba arkadaşlar..
    küçük bi sorum olacaktı...
    msn de f2 ye basıp karşı tarafa ses klibi yollarken.. mikrofon dışında "iç sesi" yani o an bilgisayarda açık olan müziği karşı tarafa yollamak istiyorum..
    çok eskiden xp kullanırken bunun ayarını biliyordum..

şimdi sesle ilgili denetimlere giriyorum ve bir türlü çözemedim olayı..
    yardımcı olursanız sevinirim..
    teşekkürler..
  • Merhaba bir sorum olacak makina şarja takılı değilken film izlerken görüntü parlaklığı 15-20 saniye mouse u hiç oynatmazsam en düşüğe geliyor.Onu nereden düzelteceğiz.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendofiyte
    Merhaba bir sorum olacak makina şarja takılı değilken film izlerken görüntü parlaklığı 15-20 saniye mouse u hiç oynatmazsam en düşüğe geliyor.Onu nereden düzelteceğiz.?

dostum güç seneklerine girip ayarları değiştireceksin.plan ayarları diyip ayarları kendine göre yap fakat film izlemediğin zamanlar düzenlemeyi unutma bataryanı çabuk tüketir.
  • ati 10.7 sürücüsü yayınlandı bilginize arkadaşlar
  • Ekran kartımı güncelleyemiyorumki güncellemeleri görünce sinirim depreşiyo formatta atamam şuan için of of .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

ati 10.7 sürücüsü yayınlandı bilginize arkadaşlar

yükleyeyim hemen bakalım şu benim 4:3 ekran sorunun çözecekmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkanbaba -- 27 Temmuz 2010; 22:48:57 >
  • Arkadaşlar aygıt yöneticisinden sürücüyü kaldır dedim görüntü bağdaştırıcıları tamamen yok oldu driveri kuruyorum ama sanki hiç bi anlamı yok yükleniyor ama hiç ne version değişiyo ne bişi yetmezmiş gibi olan sürücüyüde sildik ekran ufacık oldu varmı yardımcı olabilicek ?
  • yükleme yapamayanlar ati başlığına baksın, ayrıca sürücü numarası ve tarihini ss attm ;)
  • Arkadaşlar 720p izlicem gom playerde donuyor son ekran kartını güncelleyen arkadaşlarda böyle bi problem var mı merak ettimde ilgisi varmı bilmiyorum ama video falan izlerkende biraz kasıyo bazen daha önce yoktu sanırım böyle bişey .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsunayoshi

Arkadaşlar 720p izlicem gom playerde donuyor son ekran kartını güncelleyen arkadaşlarda böyle bi problem var mı merak ettimde ilgisi varmı bilmiyorum ama video falan izlerkende biraz kasıyo bazen daha önce yoktu sanırım böyle bişey .

1080p sorunsuz izleniyor m.player classic vargom player var kasılma sorunu yok bende
  • vlc yada splayer dene bakalım sorun olacak mı, ben 15gb'lık 1080p flm izledim en ufak takılma olmadı Splayer ile.
  • İşte daha önce yoktu şimdi oldu neden acaba ya media player classic ile denedim oynatıyorda gom benim için çok daha rahat niye böyle bişey yapmış olabilir yada başka bi sorun yoktur demi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tsunayoshi
    İşte daha önce yoktu şimdi oldu neden acaba ya media player classic ile denedim oynatıyorda gom benim için çok daha rahat niye böyle bişey yapmış olabilir yada başka bi sorun yoktur demi ?

oynattığın video ile de alakalı olabilir başka videolara da bak istersen.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.