Şimdi Ara

Samsung R620 Kullanıcıları [Driver Paketi Link Güncel] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
740
Cevap
6
Favori
47.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mui dosyalarini silerken kullanici denetimini en aza indirmeme ragmen "Bu dosyada degisiklik yapabilmeniz icin Trustedinstaller size izin vermelidir." uyarisi aliyorum ve dolayisiyla silemiyorum. Usb sikintisi da aynen devam ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana yardımcı olabilecek biri yok mu?
  • Arkadaşlar USB ile windows 7 Format atabilen var mı?

Bende USB ile Format ekranına giriyorum türkçe dil seçeneğini seçiyorum Windows 7 için sonraki ekranda kur dosyaları bulunamadı diyor halbuki USB Flash Disk'te bir sorun olduğunu zannetmiyorum.

Böyle bir durum ile karşılaşan var mı?
  • merhaba, windows 7 ultimate dvdsi ile format atmaya çalışıyorum, normal bilgisayarım'dan cddeki setupı kullanarak windowsu kurmayı başardım ama bilgisayarı başlatırken cd'yle boot edemiyorum, format atıp c ve d harddisklerini falan birleştirmek, içindeki bisürü gereksiz şeyi silmek istiyorum. windows başlarken setup menüsünde boot önceliği ahci cd-rom'da gözüküyor ama cd'den boot atılmıyor ya da ben atamadım, yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • arkadaşlar format tam olarak nasıl atabilriz bu lapropa bilen varmı acaba
  • Bu cihaza ram takviyesi yapabilen varmı acaba ? Piyasada 4 gb ddr 800 mhz ram bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde Samsung R620 parçaları mevcuttur arkadaşlar ihtiyacı olanlar bana ulaşabilirler..

Core 2 Duo P8700 İşlemci - 2.53 ghz
    Dvd Writer
    Alt kasa,üst kasa ve çerçeve dahil hepsi
    Haporlöler
    Kamera ve mikrofon
    Klavye
    Bluetooth kartı
    Wriless kartı
    Power Jacki
    Power Kartı
    İşlemci ve ekran kartının soğutucu fanı

Bunlar elimde mevcut arkadaşlar hepside çalışan sağlam parçalar

----------------------------------------------------------------------------

Elimde 2 adetde arızalı R620 anakart vardır ;

Birinin ekran kartı çip seti felan herşeyi sağlam sanırım biosunda problem varmış tamir edilip kullanılabilir..

Birinin ekran kartı çip seti bozuk ve biosu söküldü kartın geri kalan parçalarıda parça niyetine kullanılabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 24 Mayıs 2014; 18:49:53 >
  • Bu bilgisayarı kullanan kimse kalmadımı forumda ya bilgi alışverişi yapalım son çıkan oyunlardan neleri yüklediniz mesela neleri rahat çalıştırıyor
  • Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    Hocam bi senle ben kaldık heralde emaktarı kullanan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Hocam bi senle ben kaldık heralde emaktarı kullanan

Öyle herhalde kimse kalmamış ya Ben makinamdan memnunum valla maşAllah'ı var yeni laptoplara bakıyorum şöyle bizimki hala bir çok yeni laptopa göre çok iyi zaten ramler 1333 mhz felan olsa hadi onuda geçtim 800 olmasınada razıyım bir 6 gb yada 8 gb ram desteği olsa bu makinanın ben bunu daha çok uzun yıllar kullanırım :)

Hala son çıkan oyunların bir çoğunu rahat çalıştırıyor ben birde temizledim macunlarını yeniledim canavar gibi oldu aman nazar değmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 11 Haziran 2014; 13:15:52 >

• Bende kullanıyorum emaktarı hala
  • Maşallah götürüyor daha. Bi kaç aya SSD takacağım birde dahada sağlam olacak bakalım

@peerless hocam sizlede çok konuşmuştuk zamanında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Maşallah götürüyor daha. Bi kaç aya SSD takacağım birde dahada sağlam olacak bakalım

@peerless hocam sizlede çok konuşmuştuk zamanında

Ssd bende düşünüyorum ama fiyatları şuan pahalı geliyor bana ucuzlarsa bende takmayı düşünüyorum..

Son çıkan oyunlardan Enemy Front'u yükleyeceğim şimdi makinaya bakalım nasıl çalıştıracak efsanemiz

• Bu hafta çıkan oyun Enemy Front'u yükledim 1280*720 çözünürlüğünde bütün ayarlar Medium'da oyunu makina rahat çalıştırıyor oyunda optimizasyon sorunları var güncelleme ile aldığım fps oranı artacaktır büyük ihtimal..

Yoğun çatışma sahnelerinde 15-20 Fps , normal sahnelerde genellikle 22-25 Fps alıyorum max olarakda 32 Fps'yi gördüm 5 yıllık makina için daha ne olsun Ayrıca ekran kartı için son çıkan güncellemeyide yüklemedim ben daha onuda yükleyince Fraps'ı da kapatınca oyun 5 Fps kadarda yükselir diye düşünüyorum birde oyuna güncelleme gelirse rahat 25-30 Fps'de oynanır oyunda optimizasyon sorunu var çünkü ,bu arada güzel oyun ne zamandır 2. Dünya savaşı temalı oyun görmüyorduk tavsiye ederim arkadaşlar.

Enemy Front'da bütün ayarlar Low'da 1280*720 çözünürlüğünde de yeri geldi 40 fps'yi bile gördüm çok nadir 20 fps'nin altına düştüğü oluyor genelde 24-29 Fps arası rahat oynanıyor ..

Diğer 2014 oyunlarından şunlarıda yazayım

Pes 14 1366*768 High'da 60 Fps
    Fifa 14 1366*768 High'da 55-60 Fps arası alıyorum , 5 Yıllık makinada son çıkan oyunlarda bundan iyisi Şamdakayısı

Daha Bioshock infinite , Metro Last Light ve Battlefield 4'ü yükleyip deneyeceğim bakalım sonuçları burda yazarım..

Özellikle Battlefield 4'ü yüklemeyi hiç düşünmüyordum çalıştırmaz diye ama volkan sen ben oyunu 1280*720'de Low'da bitirdim deyince şaşırdım merak ettim deneyeceğim

Sonuç olarak bu makina benim için efsane olarak yerini almıştır halada iş var bu cihazlarda arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 19 Haziran 2014; 1:25:30 >

• Daha taş gibi cidden Birde ben üniversite hayatım boyunca memeekete gelip gitme dışında hiç kapamadım bilgisayarı Ona rağmen bir sorun çıkarmadı, arkadaşlarım üstüme 2. bilgisayarı aldı hep. Aynen bir ara hatırlıyorum baya konuşuyorduk. Ekran kartını filan güncellemeyeli baya oldu. Hatta format atmayalı 2 seneyi geçti belki de. O işleri de en son üniversite son senesinde yapmıştım. Ben film izlemek ve yiğen ile pes oynamak için kullanıyorum artık. Fazla oyun oynamaya fırsatım olmuyor artık.

Ayrıca ssd bir ara bende çok düşündüm sonra araya başk şeyler girdi alamadım Alıp denerseniz haberdar edin beni de Win 8 yükleyen var mı acaba? Ben hala Win 7 ile yola devam ediyorum.

Edit: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peerless -- 13 Haziran 2014; 8:36:04 >

• Benim canavarda maşallah hala çalışıyor sadece iç fan temizliğine ve klavye değişimine ihtiyaç duyuyorum.
    Oğlum tuşlar üzerinde ameliyet yaptığı için eksik tuş var :)

Ayrıca yeni laptop aldım artık bu zamanın hızına tam ayak uyduramadığı için 3D tasarım odellemeler vs.
    İş görüyordu yine ama 4 ay önce Monster i7 makina aldım.
  • Ssd kim önce takarsa burada paylaşsın makinanın performansını merak ediyorum şuan fiyatlar pahalı ben ondan almıyorum ikinci el belki temiz hesaplı denk getirirsem alabilirim
  • Yaklaşık 2 sene 6 aydır Team Xtreme S2 120gb ssd kullanmaktayım. Anakartın sata2 desteklemesinden dolayı kullandığım ssd performansı malesef sata2 limitine takılmakta. Şekilde ssdnin performans tablosunu görebilirsiniz.

Ssd takmaya değiyor mu derseniz, cevabım evet değiyor
     Samsung R620 Kullanıcıları [Driver Paketi Link Güncel]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cscfounder -- 17 Haziran 2014; 14:21:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cscfounder

Yaklaşık 2 sene 6 aydır Team Xtreme S2 120gb ssd kullanmaktayım. Anakartın sata2 desteklemesinden dolayı kullandığım ssd performansı malesef sata2 limitine takılmakta. Şekilde ssdnin performans tablosunu görebilirsiniz.

Ssd takmaya değiyor mu derseniz, cevabım evet değiyor
     Samsung R620 Kullanıcıları [Driver Paketi Link Güncel]

Kaç liraya almıştın ssd'yi bende alıcamda fiyatlar pahalı ya

• ben zamanında 550tl ye almıştım Alırken içime oturmuştu ama aldıktan birkaç gün sonra iyiki almışım demeye başlamıştım.
    Şu an ekonomik bir 120gb ssd 170tl civarlarına bulunuyor sanırım. Tabii ssdnin boyutu günlük kullanıma yetmeyecekse, bir tane dvd-rw converter kutusu alıp; dvd-rw yerine 2. bir hdd veya dizüstündeki eski hddyi oraya takabilirsiniz ki ben öyle yapıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.