Şimdi Ara

Samsung R620 Kullanıcıları [Driver Paketi Link Güncel] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
739
Cevap
6
Favori
47.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Recovery yaptım, fanı temizleyip macunları yeniledim, ama hala basit bir oyundan bile haddindne fazla ısınma yaşıyorum. Sistemdede bir gariplik var, yani en basit program bile bir bakıyorum %80 işlemci kullanımına geçiyor bir anda bir süre ole kaldıktan sonra kullanması gerektiği kadar kullanıyor.
  • bakımını yapmana rağmen işlemci kullanımı varsa virüs ihtimalini gözden geçir.önceki bilgisayarım bundandı arkadaşıma verdim ne yaptılarsa virüs bulaştırdılar bana getirdi.normalde bile ısısı 60 dan aşağıya düşmüyordu.bakım yaptım recovery yaptım düzeldi. işlemcini kullnan donanımsal virüs olabilir güvenli modda comfobix le tarat olmadı recovery yap.işlemciye bakım yaparken tam oturtmadıysan yerine ondan bile artabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

Isınma problemi başımı hala ağrıtıyor.

Recovery yaptım, fanı temizleyip macunları yeniledim, ama hala basit bir oyundan bile haddindne fazla ısınma yaşıyorum. Sistemdede bir gariplik var, yani en basit program bile bir bakıyorum %80 işlemci kullanımına geçiyor bir anda bir süre ole kaldıktan sonra kullanması gerektiği kadar kullanıyor.

Hocam sıcaklıkları koyabilirmisin.
    Ayrıca mesajda da söylediğim gibi hdd yi bir tarat sorun çıkmassa recovery bölümünüde silerek hdd yi tamamen formatla temiz bir windows ile kendi yedeklerinle yeni bir recovery bölgesi oluştur.Verdiğim driver paketini kur recoverydeki sistem 2010dan kaldığı için hiçte performanslı değil.

Recovery bölümünü yeniden oluşturup kendi yedeğini koymak için :http://forum.donanimhaber.com/m_39268485/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

bakımını yapmana rağmen işlemci kullanımı varsa virüs ihtimalini gözden geçir.önceki bilgisayarım bundandı arkadaşıma verdim ne yaptılarsa virüs bulaştırdılar bana getirdi.normalde bile ısısı 60 dan aşağıya düşmüyordu.bakım yaptım recovery yaptım düzeldi. işlemcini kullnan donanımsal virüs olabilir güvenli modda comfobix le tarat olmadı recovery yap.işlemciye bakım yaparken tam oturtmadıysan yerine ondan bile artabilir.

kasper skyla tarattım birşey yok diyor. gerçi o herşeye şüpheli diyorda

montajda hata yapmadığıma eminim.

combofixi kullandıktan sonra sistemimde gariplik oluyor hatalar veriyor bu yuzden bu programı kullanamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xreleave -- 15 Kasım 2011; 2:31:51 >

• bad sector yok bu arada.
  • şu driver paketinin 64 bit sürümlerini de yüklerseniz iyi olur plsss
  • quote:

Orijinalden alıntı: yattarali

şu driver paketinin 64 bit sürümlerini de yüklerseniz iyi olur plsss

64 Bit kullanan bir arkadaş upload ederse olur.Ben 32 bit kullandığım için 64bit driverlarını koyamam deneyemeyeceğim için
  • merhaba,
    arkadaşlar notebook'u bilirkişi incelemesine geçen hafta götürdüm. bilirkişi incelemesinin olumlu sonuçlandığını söyleyebilirim.
    şuan bilirkişi raporu'nun, hakem heyetine ulaşmasını bekliyorum. bu haftaiçi ulaşır sanırım.
    hakem heyetinin kararını buraya yazarım.
  • merhaba,
    arkadaşlar hakem heyetinden kararı alıp, samsung tr'ye iletilmesi için ilgili samsung servisine verdim.

bilirkişi raporu doğrultusunda, hakem heyetinin aldığı kararı özet geçmem gerekirse;

yapılan tüm incemeler sonucunda, şikayet konusu taşınabilir bilgisayarın kasasında üretici firma / üretim işlemlerinden kaynaklı sorunlar tespit edilmiştir.
    cihaz üretim hata kaynaklı olduğundan ayıplı maldır ve tüketicinin yasal hakları çerçevesinde mağduriyetinin giderilmesi gerektiği kanaati ile, tüketicinin talebi olan xyz Tl'nin iadesinin kabulüne, ürünün ilgilisine teslimine oybirliği ile karar verildi..
  • bişey sorcam aynı dert bende de var boya dökülmesi garanti 19 kasımda bitti yalnız.ben şimdi başvursam sizin gibi iade talebinde bulunabilirmiyim.garantiden kasayı değiştirselerde yine dökülecek yani belli olay.benim durumumdakiler ne yapıcaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bt_expert

bişey sorcam aynı dert bende de var boya dökülmesi garanti 19 kasımda bitti yalnız.ben şimdi başvursam sizin gibi iade talebinde bulunabilirmiyim.garantiden kasayı değiştirselerde yine dökülecek yani belli olay.benim durumumdakiler ne yapıcaklar

Maalesef herhangibir hak talep edemessin.Parayla değiştirebilirsin.
    Sonraki serilerde boya dökülmesi sorunu görülmüyor ilk seriler sakat.
  • Yarın izmir karşıyaka servisine doğru yola çıkacak makina karşıyaka servisine işi düşen oldumu hiç?
  • ah ah hayat ne kadar boş ya pok yoluna yaşıyoruz ha

volkan bu arada saol driverleri upload etmişsin

hala kullanıyorum cihazı ilerde belki yeni bir tane alırım
  • Onemli degil dostum. Cihaz servisten gelsin 64 bit paketinide upload ederim bunuda guncelleriz.
  • Biraz geç fark ettim ama sağolasın driver paketi için indirip güncelleyeyim bende..
  • arkadaşları boyası dökülen dış kasanın fiyatı ne kadar klavyenin olduğu kısımdaki kasadan bahsediyorum yeni seri kasalarda dökülme yoksa taktırayım bari iyice laptop eski görünüyor metrobüste çıkarmaya utanıyorum ya o kadar kötü oldu ki :D
  • Merhaba arkadaşlar bugün cihazı servise gündermemin 2.günü sabah aradılar temizlik ve bakım halledilmiş HDD yi değiştirmişler. Kasa sorununu anlattım benim cihazda bu sorun olmadığı için ayrıca sordum kasayı değiştirmek isterseniz 120tl dedi bana maalesef garanti kapsamına girmiyormuş ilgili arkadaşlara duyrulur.
  • Arkadaşlar Cihazımı 2 senedir kullnıyorum maşallah bir sıkıntısı ile karşılaşmadım
    Ancak artık Ram yetersiz gelmeye başladı grafik programlar kullandığımdan

8 GB DDR2 ram takan kullanan yapan bir yer biliyormusunuz.?
  • Bios guncellemesi yaptıktan sonra 8gb ram kulanabilirsiniz ama henüz deneyen olmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Bios guncellemesi yaptıktan sonra 8gb ram kulanabilirsiniz ama henüz deneyen olmadi

Resmi yayınlanan güncelleme mi bu,
    Yoksa sağdan soldan birilerinin yazdığı güncelleme mi?
    Samsung bu konuda destek yok diyorda ondan soruyorum
    Güncellemenin desteklediğini bilmiyorlarmı acaba??
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.