Şimdi Ara

Fitness ve koşu için ayakkabı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
18.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar düzenli spora başladım ve salonda giymek zaman zamanda dışarıda koşarken giymek için spor ayakkabıya ihtiyacım var. Fiyat olarak 80 100 gibi bir şey düşünüyorum. Ama çok esnek havalı manyak taban diye satılan kamyon tekerinden veya elekten farksız ayakkabılarla ilgilenmiyorum. Hem kibar görünümlü hemde rahat bir ayakkabı için tavsiyeniz ne olur?? Via portta adidas outlette hatırlıyorum böyle modeller ama şuan bana uzak gitmem pek mümkün değil oraya.

• Son 3 ayakkabım Nike Total 90`dı 4.sü de aynısı olacak
  • Ama bu dediğin model krampon. Ben daha çok koşu tarzı bir model istiyorum. aynı zamanda kotun altına felanda güzel durması lazım. Ama teşekkürler genede
  • Senin kamyon tekeri dediğin ayakkabıyı anladım ben. Nike'lardan bahsediyorsun mesela. Ben geçen yaz sonu 240 liraya almıştım ve her kuruşunu hakeden tek ayakkabım oldu. Ayrıca her ne kadar sadece spor salonunda giymek için almış olsam da kotun altında hiç de kötü durmuyor.

Benim ki bu:
     Fitness ve koşu için ayakkabı önerisi
  • Ben yukarıdaki yazıyı ayakkabı önerisi olarak da değil yanlış bir bilgiyi düzeltmek amacıyla yazdım yanlış anlaşılmasın
  • Ne kadar rahat olduğunu tahmin edebiliyorum ama hem okadar para vermek istemiyorum hemde bi kaç yerde denedim kotun altına felan yakıştıramadım. Normalde samoa tiger onestar yada allstar giyiyorum bu nedenle bu tip modellere alışamıyorum. He diycek olursan hangisi rahat ve sağlıklı, tabiki sendeki
  • quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Ama bu dediğin model krampon. Ben daha çok koşu tarzı bir model istiyorum. aynı zamanda kotun altına felanda güzel durması lazım. Ama teşekkürler genede

krampon değil iyi araştır. delimiyim ağırlık kaldırırken krampon giyeyim.
  • Evet doğrudur hatta ben de o ayakkabıdan önce tiger giyerdim fakat çalıştırdığım kaslardan çok ayak tabanlarım ağrırdı. Hele ki bacak günleri squat veya sırt günü deadlift işkence olurdu.
    Ben açıkçası halı saha ayakkabının normal ayakkabıdan bir farkı olacağını düşünmüyorum onun tabanıyla normal bir ayakkabının tabanı arasında fark olmasa gerek. Hatta bu yüzden kramponlara nazaran daha ucuzlar.
    Ha belki altı plastik olan iç saha ayakkabıları daha iyi bir seçenek olabilir total 90 yerine
  • ağırlık için en iyi ayakkabı converse chuck taylordur hem ucuz hem etkili hatta dünya rekor denemelerinde bilem kullanılıyolar sen düşün gerisini ama benim işim olmaz deadliftle squat la diyosan al sıradan rahat bir ayakkabı
  • nike city court 5
    100 civarında ve cok rahat.
    kullanıyorum ve memnunum
  • nike Vomero 4 kullanıyorum. Gerçekten süper bir ayakkabı. Genelde salonda giyiyorum. Ama dışarda koşarken de kullanıyorum. Ayakkabının kalitesini anlatmak için basımdan geçen olayı anlatıyım. Gecen hafta sonu kuzenle yürüyüşe gittik. Aksam yagmurdan dolayı toprak hafif yumusaktı. Kuzenin yüyürken ayagı topraga batıodu ve ayakabısının altı baya bi camur oldu. Fakat benim ayakkabım camura batmadı ve camur toplamadı. demekki adamlar ayakkabayı öyle bi şeklide tasarlamıslar ki basıncı minimum düzeyde tutuyor.
  • Bu nike total 90. yani arttığımda hep b u çıkıyor
    http://www.spormarketim.com/urun-2235-total-90-ii-ft-krampon.html

nike city court 5 ise aklıma yattı. güzel bir modele benziyor hatta bir mağazada indirimli 68tl diyor

nike Vomero 4 bu modelse pek hoşuma gitmedi açıkcası. Zaten fiyatı da yüksek gibi.

Chuck taylor'a gelince zaten şuandaki ayakkabım. Ama tabanında(içinde) eskimeler olduğundan sporda biraz zorluk çıkarıyor. Hem dışarda hem sporda giymek için yeni ve esnek iç tabanı olan bir model alabilirim aslında.

Arkadaşlar tüm tavsiye ve ilginiz için teşekkürler. Nike city court ve chuck taylor şuan için aklıma yatan modeller oldu. Hepinize saygılar

• new balance'ları da düşünmek lazım, kullanmadım ama rahatlığı övülüyor baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metulen

Bu nike total 90. yani arttığımda hep b u çıkıyor
    http://www.spormarketim.com/urun-2235-total-90-ii-ft-krampon.html

nike city court 5 ise aklıma yattı. güzel bir modele benziyor hatta bir mağazada indirimli 68tl diyor

nike Vomero 4 bu modelse pek hoşuma gitmedi açıkcası. Zaten fiyatı da yüksek gibi.

Chuck taylor'a gelince zaten şuandaki ayakkabım. Ama tabanında(içinde) eskimeler olduğundan sporda biraz zorluk çıkarıyor. Hem dışarda hem sporda giymek için yeni ve esnek iç tabanı olan bir model alabilirim aslında.

Arkadaşlar tüm tavsiye ve ilginiz için teşekkürler. Nike city court ve chuck taylor şuan için aklıma yatan modeller oldu. Hepinize saygılar

http://sports.ciao.co.uk/opinion_images_view.php/OpinionId/5413420/Img/31592

• @3RS!N

Hocam ben halı saha ayakkabısı diyecekken aklım krampona gitmiş Sonuçta halısaha ayakkabım var umbro marka ama yeterince rahat değil. Sağolasın tekrardan.
  • Ağırlık çalışırken ayağın yere sağlam basar, kayma olmazsa yüksek kilolarla çalışma şansı artar bilgin olsun. Seçimi ona göre yapın...
  • Ben yapılanma amaçlı gitmiyorum zaten spora. Mümkün olduğunca koşu bisiklet vs gibi yağ yakmaya yönelik programım var.
  • Adidas Adistar 80... Bu modeli bulabilme imkanımız olurmu sizce??

http://www.trainerstation.com/adidas-adistar-royal-blue-meshsuede-trainers-p-862.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspcü

new balance'ları da düşünmek lazım, kullanmadım ama rahatlığı övülüyor baya.

gerçekten inanılmaz rahatlar, mağzasında giyin bir deneyin

boyner outlet gorurseniz bakın

kesin oluyor ama her numarası yok

ama gayet ucuzlar
  • Boynerin outleti heryerde yok, sezonda newbalans lar 150 tl. bazı modelleri hoş ama onlarda outlette varmıdır bilinmez.

Adidas Adistar 80, bu modeli hiç biyerde bulamıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.